Arama sonuçlarınız

1. matema149

2.el xperia z3 vs gm 5 plus

z3 candır candır cannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn general mobile önce sorunlu tellerini yapsa.
  2. matema149

Xperia M5 Şarj Problemi

cihazzz sorunsuz
  3. matema149

Sony Xperia M5 Sorunları

bendede var cihaz herhangi bir sorunla karşılaşmadım anlamadığım sizler cihazı nasıl kulllanıyorsunuz telefonu yiyormusunuz.
  4. matema149

Sony Xperia M5 Kullananlar Kulübü ( Z Serisine Yeni Alternatif )

vallahi cihaz mükemmel sorunsuz 1 tane cihaz görmedim piyasada her modelde her markada sorun var. sony m5 parasının hakkını veren adam gibi cihaz. yok general mobile 5 plus yok lg g4 yok lenovo p1 hepsinindede sorun var .sony m5 son güncellemelerden sonra gayet süper...
  5. matema149

Fan Sesi ve Düşürme Yolları

fan ayar hızlarını kontrol eden yazılımlar var onlardan indir bilgisayarına ve yeteneğin varsa fanın 3 tane elektrik teli var onlardan 1 tanesini kes sesi çok düşürür ve fanı yağla makina yağıyla hafif damlat o zaman sorun kalmaz
  6. matema149

Asus laptop fanı durmuyor

eğerki termal macunu yada termal pedleri bitmişsse cihazın fanı fazla döner ve sürekli susmaz bilgisayarcıya götür eğer sen açamazsan eğer açarsan termal bacakların orda 4 tane vida var onları söküp bak termal macun varmı ve yan tarafında sakıza benzer termal macunlar var...
  7. matema149

Casper via m1

bence onun yerine sony m5 alın daha kaliteli sony en azından güncelleme veriyor oyun performansı gayet güzel su geçirmez son güncellemelerden sonra sorun kalmadı sorunlaerı düzeldi ben casper v9 da kullandım ama casper bence alma sony al sony m5 aynı fiyatttalar.
  8. matema149

LG G4 versus General Mobile 5 Plus

bana kalsa 2 cihazıda almaktansan sony m5 tavsiye ederim cihaz 2 cihazdan da daha güçlü su geçirmez cihazı 2 ay kullandım süper cihaz halada kullanıyorum cihaz güncelleme alıyor daha güzel elde duruyo son güncellemelerden sonra tüm sorunlar giderildi. kesinlikle sony m5