Arama sonuçlarınız

1. korhansuren

E3 2016 Değerlendirmesi

Selam millet, Her yıl merakla beklenen E3 oyun fuarı her yıl olduğu gibi bu yılda çok hareketli geçti. Özellikle Sony konferansında kelimenin tam manasıyla ekrana kilitlendim diyebilirim :) Aranızda E3 fuarını takip edenler var mı? Siz fuar hakkında neler düşünüyorsunuz, hangi oyunu veya...
  2. korhansuren

Battlefield 5 Hakkındaki Her Şey

Sızıntıların çıktığı günden bu yana merakla beklenen Battlefield 5 hakkındaki her şeyi yazımızda bir araya getirdik. İşte EA Games ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5 hakkındaki her şey! Battlefield 5, EA Games ve DICE tarafından geliştirilen ve en detaylı, en kapsamlı Battlefield...
  3. korhansuren

Samsung Galaxy Note 5 Kılıf Önerisi

Selam millet, Samsung galaxy Note 5 kullanıcısıyım ve telefonum için hard case olan bir kılıf arayışındayım. Türkiye veya yurt dışından alabileceğim sizin daha önce kullandığınız veya önerebileceğiniz kılıf veya kılıflar var mıdır? Paylaşırsanız sevinirim.
  4. korhansuren

PlayStation 4 Retro Oyun Dönüşümü

Selam arkadaşlar, Özellikle son zamanlarda PlayStation 4 oyunları hakkında gözüme takılan bir detayı sizinle paylaşmak ve fikirleriniz almak istiyorum. Son 2 aydır PlayStation 4'e çıkarılan oyunların neredeyse hepsi eski retro ve konsol oyunlardın optime edilen oyunlarla doldu taştı. Grafik ve...
  5. korhansuren

Dota 2 The Manila Major Tahminleri

Selam millet, Forumda Dota 2 oynayan veya düzenlenen turnuvaları takip eden üyeler nerede bakalım :) Bir çoğunuzun bildiği üzere The Manila Major'un elema maçları bugün itibariyle başlıyor. Favori takımınız/oyunucunuz hangisi ? Özellikle siz de eski Na'Vi zamanındaki Dota 2'yi...
  6. korhansuren

Warcraft izleyenler/izleyecekler buraya !!!

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz üzere 10 yıldır çıkması dört gözle beklenen film Warcraft'a nihayet kavuştuk. Filmi izleyenleriniz var mı bilmiyorum ama şahsen ben yarın akşam izleme fırsatı bulabileceğim. Eğer siz de benim gibi çocukluğunu WoW'a yatırmış biriyseniz heyecanınız üst seviyededir :)...
  7. korhansuren

Yolculuk Esnasında Oynanacak Oyun Önerisi

Selam arkadaşlar, Malum İstanbul trafiğinde uzun saatler boyunca tıkılıp kalıyoruz. Yol boyunca müzik dinlemek, video izlemek vs dışında oyun oynayanlarınız da vardır muhtemelen. Yolda zaman geçirmek için sizin oynadığınız veya önerebileceğiniz oyunlar neler ? :) Ben şahsen bu aralar Stack...
  8. korhansuren

E-Okul Giriş Nasıl Yapılır?

E-Okul Giriş sistemi ile öğrencilere ait not ve devamsızlık bilgilerine ulaşılabiliyor. Hazırladığımız bu makale detaylı bir şekilde E-Okul Giriş sistemini ve sistemde kontrol edebileceklerinizi anlatıyor. E-Okul sistemi 2007 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin eğitim yılı...
  9. korhansuren

Total War: Warhammer'ı beğendiniz mi?

Selam arkadaşlar, Bir strateji meraklısı olarak uzun süredir beklediğim oyun Total War: Warhammer nihayet çıktı :) Aranızda oyunu oynayanlar veya oyun hakkında bir fikri olanlar var mıdır? Ben şahsen geliştirilmiş yapay zekayı ve yeni animasyonları çok başarılı buldum. Sizin oyun hakkında...
  10. korhansuren

Guild Wars Guild Toplanması

Selam arkadaşlar, Forumda Guild Wars 2 oynayanlar var mıdır? Eğer benim gibi aktif bir oyuncuysanız ortak bir guild açıp event, fractal, raid vs için toplanabiliriz. Şu an oynadığım server: piken square. ID: norendithan.6427
  11. korhansuren

Steam İndirimlerini Kaçırmayın

Selam arkadaşlar, Gün içinde anlık olarak birçok oyun Steam, Uplay, Origin gibi dijital oyun platformlarında indirime girebiliyor. CheapShark üzerinden oyunların anlık olarak ne kadar indirime girdiğini platform filtrelemesi yaparak takip edebilirsiniz. İndirim oranı, oyunun çıkış tarihi...
  12. korhansuren

Skin, Tema Ve Aradağınız Birçok Görsel Bu Sayfada

Selamlar, DevianArt sayfasında kullanıcıların paylaştığı çizimler, temalar ve çeşitli görseller paylaşılıyor. Görsel olarak ilgilinizi çekebilecek bir sayfayı paylaşmak istiyorum. Skins bölümünde Steam, bilgisayar duvar kağıdı gibi birçok yerde kullanabileceğiniz görseller mevcut. Paylaşılan...
  13. korhansuren

E-Kitap Okuyucu Tavsiyesi

Merhabalar, Elimde bulunan E-Kitapları telefon üzerinden de okuyabiliyorum fakat çok rahat olmuyor. Amazon kindle vs gibi birçok e-kitap okuyucu var piyasada. Şu an için iki model arasında kaldım; Amazon Kindle Paperwhite ve PocketBook Touch Lux 3 Bu modelleri kullanan var mıdır? Hangisini...