Arama sonuçlarınız

1. X

Soru Acer Nitro 5 3060 Ryzen 5 vs Asus Zephyrus M15 2070 Max Q i7

Şöyle bir durum da mevcut haftada 5-6 saat en fazla oyun oynayacağım, genel amacım uzun bir süre boyunca bana problem çıkartmasın ömürlük bir cihaz olsun modundayım. O sebepten asus biraz daha ağır basıyor gibi hem daha ince be kompakt bir cihaz. %15 gibi bir performans farklılığı dışında...
  2. X

Soru Acer Nitro 5 3060 Ryzen 5 vs Asus Zephyrus M15 2070 Max Q i7

Arkadaşlar bu iki bilgisayar arasında kaldım. Acere nedendir bilmiyorum biraz önyargım var ama ekran kartı olarak baya bir avantajlı oluyor. Bulunduğum ülkede fiyat olarak ikisinide aynı varsayarak önerilerde bulunursanız çok sevinirim. Acer AMD Ryzen 5 5600H Mobile Processor (6-core/12-thread...
  3. X

LENOVO L340 17.3 AMD RYZEN 3

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F303241694903 Buna ne dersiniz hocam aynı fiyat aralığında yine
  4. X

Bu attığım videodaki oyun performansıyla bu laptobun bi alakası yok mu peki hocam? Son olarak ufak eklemelerle ram vs performans kurtarılabilir mi
  5. X

Düşükte kullanabilir miyim kısaca hocam çok anlamıyorum bu işleri ?
  6. X

Düşükte nasıl performans verir sizce hocam. Bu bilgisayar bana 1200 tl civarına gelecek o yüzden dört dörtlük bir performans beklemiyorum. Gta V performansı şu şekilde. Düşükte rahat oynatır mı sizce. Uzun ömürlü olsun eksik bırakmasın istiyorm
  7. X

Features: Memory: 8 GB DDR4 2400MHz Hard Drive: 128 GB Solid State Drive Product Weight: 6.16 Battery: 3 Cell Li-Polymer Bluetooth: Bluetooth® 4.2 Warranty: 1 Year Depot or Carry-in Product Attributes: Display Type : 17.3” HD+ (1600 x 900) anti-glare Graphics Memory Technology : Integrated AMD...
  8. X

Huawei G8 vs Lenovo Vibe P1

Bu karşılaştırma hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum arkadaşlar. Kullanıcıları varsa yorumlarını bilmek isterim.
  9. X

Samsung Galaxy A9

Herkese selamlar. Henüz Türkiye piyasasına girmemiş olan Samsungun yeni sayılabilecek telefonu A9 aklımı çok çelmiş durumda arkadaşlar. Hepsiburadadan paralel ithalat şeklinde temin edebilme şansım var cihazı indirim kuponuyla 1600 1500e falan. Telefonun özellikleri 6 inç ekran, 3gb ram...
  10. X

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Diğer markalar gibi takılma sözünüze katilacagimi düşünmezdim samsungdan zerre haz etmeyen ben bu telefona hayran kaldım ve telefon araştırma surecimdeki diğer telefonlardan katbekat rahat ve kısa bi şekilde icime sindi:) tsekkur ederim
  11. X

Cevabınız için teşekkürlrr
  12. X

Seriden kastim soyle, lgnin g4 modelinin ilk çıkan serisi 501-502-503k şeklinde adlandiriliyordu. Bu sene üretilen g4ler 603k son üretim serisi. Mesela 501k serisinde çok fazla problem çıkmış sorunlar yaşanmış 603k serisinde neredeyse bu sorunların tamamı giderildi. Bende ordan yola çıkarak...
  13. X

Herkese iyi forumlar. Telefonu almaya karar verdim de LG deki gibi seri durumu var mı acaba son seri arayacağım ona göre
  14. X

LG G4 versus General Mobile 5 Plus

Yazı bekliyorum indirimden alicam. Dediğiniz gibi siyah gerçekten şık duruyor karanlıkta laciverte falan çalıyor. Renk konusunda kararsızım ama açık renkliler iz tutuyormuş öyle duydum
  15. X

hocam son karar süpriz oldu note 5e karar verdim :D
  16. X

işte geriye bir şey kalmıyor kardeşim tek sıkıntım orası benim de :)
  17. X

Ben ne demek istediğinizi anladım, türk firması evet daha ucuz fiyata piyasaya sürme şansları vardı ama kullanmadılar. Buna yapabileceğimiz bi şey yok, bu adamlar bize bu fiyattan verdi diye gidip yine samsunga apple'a kalmakta bana enayilik olarak geliyor.
  18. X

Ne tür olumsuz yorum aldınız bende bilmek isterim sonuçta alma ihtimalim olan bi telefon pişman olmak istemem. Yazdıklarınızın hepsinde tamamen hakkınız var birine bile karşı çıkamam ve inanın bana şuan dediğim şey keşke LG G4te bazı sistemsel sorunlar olmasa, güncellemelerde sorun yaşanmasa...
  19. X

TT Hornor 7 vs GM5+ [G4 ithalatçıyı kesin kafamdan sildim mutluyum]

hocam g4ü kafandan nasıl bu kadar rahat silebildin ya keşke şuan bende silebilsemde kendimi gm5+a adayabilsem:D
  20. X

Özellikleri teker teker karşılaştırdığınız için teşekkür ederim. Ben ve benim gibi arkadaşların sorularının cevaplarını birarada bulabilmelerine yardımcı olacaktır.Ben işimi bir nevi garantiye almak adına gm5+a yönelmiş durumdayım. Keşke lgnin sistemsel sorunları olmasa o konuda bi derdimiz...
  21. X

ona bakacak olursanız samsungun yada apple'ın maliyetini ne kadar yüksek zannediyosunuz ki Misal samsung: Galaxy S7 Üretim Maliyeti Ne Kadar? - ShiftDelete.Net Adamlar 255 dolara malettiği ürünü 670 dolardan satıyorlar fakat bu telefonlara bu parayı vermek bi şekilde nedense enayilik olmuyor.
  22. X

neden kestirip attın hocam sebebin nedir
  23. X

Zor da olsa yapmamız gereken LG G4ü yavaştan radarımızdan çıkartmak galiba dostum :D yardımcı programlar olsun güncellemeler olsun kameranında bi şekilde iş yapabilir hale geleceğine inanıyorum. Ya zaten şöyle bi durum var kaçımız en son çektiği fotoğrafı hatırlıyor veya çektiği fotoğrafları...
  24. X

Öncelikle selamlar dostum, Ekran olarak dediğin gibi LG G4ün bir canlılığı var fakat GM5+'taki 2.5D ekranının verdiği hissiyatta çok başka olacaktır. Sistem olarak evet belli bariz bi kaç farkları var fakat iki telefonda standart bir kullanıma çok rahat gidecektir. Keşke biri birinden daha...
  25. X

Herkese selamlar, Şu sıralar piyasada oldukça fazla karşılaştırıldığını düşündüğüm iki telefon arasında kaldım bende. LG G4ü paralel ithalat olarak varsaymanızı rica ediyorum alırsam ordan alırım çünkü. Bu iki telefonun sizce birbirine göre artısı veya eksileri nelerdir. Ben kamera haricinde...