Arama sonuçlarınız

1. enders07

Faceit sorunu

Faceit'e giriş yaptığım zaman ekran bu şekilde kalıyor başka tarayıcılardan giriyorum kapatıp tekrar açtığımda tekrardan bu şekilde kalıyor. Faceit Client yükledim orda da aynısı oldu bu sorunu yaşayan var mı ? play butonuna basıyorum hiç bir şey olmuyor siyah ekran kalıyor.
  2. enders07

Assasins Creed Unity Çözünürlük sorunu

Oyuna girdiğim zaman çözünürlük aşırı düşük bir şekilde giriyor ve hiç bir şey okunmuyor. Oyuna girmeden bu çözünürlüğü nasıl değiştirebilirim ?
  3. enders07

GTA 5 Social Club Hatası

Resimdeki gibi social club hatası alıyorum ve GTA 5'e giremiyorum çözümünü bilen var mı ?
  4. enders07

Halkı Alkan'ın moralimi bozdu

Akşam akşam izledim iyi geldi izlemenizi tavsiye ederim. Ama bütün moraller yerde şuan Hakkı beye teşekkürler. Videoyu izlemek için tıklayın
  5. enders07

Bu Cihazı Kullanan Var mı?

Arkadaşlar bu alet ne işe yarıyor modeli nedir ?
  6. enders07

After Effects paint brush sorunu

Arkadaşlar After Effects programında paint brush ile işlem yapmak istiyorum ancak diğer özelliklerine ulaşamıyorum. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi ?
  7. enders07

Bir Whatsapp hesabını 2 farklı bilgisayarda nasıl açabilirim?

Arkadaşlar şirket içinde 1 Whatsapp hesabımız var ancak Whatsapp Web'ten girerken sadece 1 bilgisayarda açık kalabiliyor. Aynı anda 2 bilgisayarda kullanabileceğimiz bir yöntem var mı ?
  8. enders07

Kulaklık Tavsiyesi istiyorum

Arkadaşlar müzik dinlerken zevkin doruklarına ulaşacağım hemde PUBG, CSGO, Rainbow six siege gibi oyunlarda ses kasabileceğim bir kulaklık öneriniz var mı? Bütçe 200 TL.
  9. enders07

Adobe Animate kursu var mı ?

Merhabalar Adobe animate öğrenip kendi youtube kanalım için videolar üretmek istiyorum. Türkçe ve güncel kurslar var mı ? Genelde bu programın kursları hep ingilizce anlamakta biraz güçlük çekiyorum. Eğer Türkçe bir eğitim seti var ise söyleyebilir misiniz ?
  10. enders07

Türk ağır çekim Kanalı Ağır Abi

Geçen Youtube'da takılırken bir kanala ratladım. İsmi AĞIR ABİ güzel videolarına şahit oldum. Videolarına emek vererek yapıyorlar.Aynı zamanda eğlenceliler. Bildiğiniz gibi ağır çekim formatı diyince aklımıza ilk The slow mo guys geliyor. Böyle kaliteli videoları ülkemizde görmek gerçekten çok...
  11. enders07

Hangi operatörü seçmeliyim ?

3 yıldır Turkcell kullanıyorum bip olsun tv+ olsun dergilik ve bir çok uygulama avantajı var ama gel gelelim gereksiz pahalı ve kullanmıyorum. Diğer iki operatörden hangisine geçmeliyim Vodafone mu yoksa Türk Telekom mu ? Cevaplarınızı bekliyorum.
  12. enders07

Bu siteden bu SSD alınır mı ?

Nano Katalog adlı siteden bu SSD modelini buldum diğer sitelerde pahalı sizce almalı mıyım güvenli midir ?
  13. enders07

Amazondan Samsung SSD alacağım sorun olur mu ?

Gençler amazondan Samsung 970 evo 250 gb almak istiyorum fiyatı diğer sitelerden ucuz ancak gümrükte takılır mı bilmiyorum daha önce alan var mı herhangi bir sorun oldu mu ?
  14. enders07

MSI GP62 7RD LEOPARD SSD önerisi

MSI GP62 7RD LEOPARD bilgisayarım için SSD takmak istiyorum. Önerebileceğiniz herhangi bir SSD marka veya modeli var mıdır?
  15. enders07

Asgari ücreti vermiyor

Grafik tasarımcıyım 6 aydır çalışıyorum. Yeni başladın yeni öğreniyorsun diyerek bana ilk ay 250 diğer 5 ay 750 tl veriyor. Ancak imza atıyoruz ve beni asgari olarak gösteriyor. 750 TL'yi elden alıyorum bankaya herhangi bir şey yapmıyor. Yakınım olduğu için sesimi çıkarmadım ama bundan sonra...
  16. enders07

İnstagram hikaye sorunu

Gençler elimde Huawei mate 20 lite marka telefon var. Instagram hikayelerinde tam gözükmüyor kenarlardan kesilmiş oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz ?
  17. enders07

Xiaomi mi mix 2 mi ? Mi 6 mı ?

Bu iki telefon arasında kaldım sanırım mi 6 resmi olarak Türkiye'de satılmıyormuş. Bazıları diyor mix 2 alacağına Huawei p20 al diyor kafam çok karıştı. Sizce mix 2 almalı mıyım ?
  18. enders07

Surat'a Top Fırlatırken 400 Kat Yavaşlatmak

Geçen günlerde Youtube'da dolaşıyordum. Ağır Abi isimli bir kanal gördüm. İnsan gözünün göremediği 10.000 fps'de yani 400 kat yavaşlatılmış videolar çekiyorlar. Daha önce hep yurt dışında gördüğümüz ağır çekimleri ülkemizde görmek gerçekten çok güzel. Video Linki:
  19. enders07

SONY XPERİA C5 ULTRA

arkadaşlar hiç sony xperia c5 ultra kullanan var mı bende kullanıyorum tam 1 senedir şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım acaba başka kullanan kişiler bu telefon hakkında neler düşünüyor kullanan varsa lütfen yorumlarınızı yazın artı yanları ve eksi yanlarını konuşalım ...