Arama sonuçlarınız

1. Maghpro

bilgisayarım tam kapanmıyor

arkadaşlar msı gp72 2qe leopard pro dizüstü bilgisayar kullanıyorum bilgisayarı aldığımda windows 10 du 1tb hdd si vardı sonra SSD ekledim bilgisayarıma 250 + 1 TB yaptım hafızayı sonra windowsa ssd kurarken bilgisayarım çöktü ne yazık ki bende windows 8.1 i kurdum bilgisayara ardından windows...
  2. Maghpro

laptoba ssd takarsam hdd yi de kullanabilir miyim ?

arkadaşlar soru başlıkta ki gibidir msı gp72 2qe leopard kullanıyorum 1TB HDD var içinde SSD yi alsam HDD ye dokunmadan takabilir miyim yani 1TB + 250 GB (SSD) Yapabilir miyim ?
  3. Maghpro

Nvidia Driver problemi

Arkadaşlar artık sorun yaşamaktan sıkıldım MSI kullanıcısıyım ve bir sorun başlıyor diğeri geliyor artık kaçıncı konum oldu sayamadım şimdi gündemde ki sorunum ise ekran kartı driver sorunu Gp72 2qe leopard pro kullanıcısıyım ekran kartım nvidia gtx 950 M, 364.72 sürümünü kullanıyorum 2 tane...
  4. Maghpro

1366x768 çözünürlüğüne alınca görüntü bozulması

Arkadaşlar ekran kartım 1920x1080 p çözünürlükte ve laptobumun ekranı 17'' oyunlarda 1366x768 yapınca kalite açısından çok değişme oluyor sizce bu normal mıdır? ekran boyutuyla da alakalı olabilir mi yani 17 inç yerine 15 olsaydı o kadar dağılma olmazmıydı onu öğrenmek istiyorum teşekkürler....
  5. Maghpro

En iyi Nvidia sürümü

Arkadaşlar herkese merhaba, bildiğiniz üzere bazı ekran kartlarında bazım sürümler sorunlu çalışmaktadır bu daha önce benim başıma geldi örnek vermek gerekirse benim ekran kartı modelim GTX950M (Laptop) bilgisayarı ilk aldığımda içinde yüklü olduğu sürümü hatırlamıyorum fakat gerçekten çok iyi...
  6. Maghpro

MSI GP72 2QE Leopard Pro Düşük FPS Sorunu

Arkadaşlar bilgisayarımın markası MSI GP 72 2QE Leopard Pro özelliklerini ise aşağıda paylaştım: Battlefield 4: 1920x1080 çözünürlük High grafiklerde 30 FPS alıyorum Battlefront: 1920x1080 çözünürlük Low grafiklerde 50 FPS alıyorum Sizce normal midir? Arkadaşlar kafam çok karışık...
  7. Maghpro

MSI anlık FPS düşüşü ve ısınma problemi

Arkadaşlar merhaba, ilk olarak size bilgisayarımdan bahsedeyim.Bilgisayarım MSI GP72 2QE Leopard Pro 2.9 işlemci turbo ile 3.5 e kadar çıkabiliyor ekran kartı Nvidia GTX 950M 2 GB ram 8 gb 1TB HDD Başlıktada da belirttiğim gibi anlık FPS düşmeleri ve ısınma sorunu yaşıyorum.bilgisayarımı...