Arama sonuçlarınız

1. Maghpro

bilgisayarım tam kapanmıyor

arkadaşlar yardım lütfen konu güncel ++++
  2. Maghpro

bilgisayarım tam kapanmıyor

arkadaşlar msı gp72 2qe leopard pro dizüstü bilgisayar kullanıyorum bilgisayarı aldığımda windows 10 du 1tb hdd si vardı sonra SSD ekledim bilgisayarıma 250 + 1 TB yaptım hafızayı sonra windowsa ssd kurarken bilgisayarım çöktü ne yazık ki bende windows 8.1 i kurdum bilgisayara ardından windows...
  3. Maghpro

laptoba ssd takarsam hdd yi de kullanabilir miyim ?

arkadaşlar dvd romu söküp onun yerine ssd ve hdd takmak için var olan aparatı alıcam tam olarak ismi nedir bilen var mı aranızda ?ssd ve hdd takmak için var olan aparat diye aramıyım :D
  4. Maghpro

onun dışında takamıyor muyum ? yani laptobumda ssd için ayrı bir aparat yok mu ?
  5. Maghpro

arkadaşlar soru başlıkta ki gibidir msı gp72 2qe leopard kullanıyorum 1TB HDD var içinde SSD yi alsam HDD ye dokunmadan takabilir miyim yani 1TB + 250 GB (SSD) Yapabilir miyim ?
  6. Maghpro

Format Attım Laptopum Çok Yavaşladı YARDIM !

oyunda 230 fps düşüşü demek bunda bir aptallık var demektir. Pilin yüksek performans olduğundan ve grafik kartının AMD seçili olduğuna da emin ol sorunların kaynağı bunlar olabilir diye düşünüyorum
  7. Maghpro

Hangisi?

tabi ki de nvidia kullanmalısın yanlış olmasın ama sanırsam 2.ekran kartı laptoplarda yedek konumda duruyor. Intel ekran kartı ile oyunlarda performans alma imkanın yok
  8. Maghpro

İyi Sistemli Laptopumda yırtılma ve fps sorunu! pc daha yeni alındı 1 haftalık!

başka bir konu daha var bende almanyada yaşıyorum ve 1 haftadır senin yeni aldığın laptobu araştırıyorum. Rica etsem kaç euroya aldığınızı söyler misinizi ? ve birde memnun musunuz ?
  9. Maghpro

İyi Sistemli Laptopumda yırtılma ve fps sorunu! pc daha yeni alındı 1 haftalık!

v sync de delay oluyor demişsin csgo da mı oluyor yoksa başka bir oyunlarda mı eğer cs de oluyorsa ver bu durumdan rahatsızsan fpsyi consoldan kitleyebilirsin o zaman delay sorunu kalmıyor ama eğer başka bir oyunsa bilemeyeceğim. fps_max 120 consola bunu yazarak sabitleyebilirsin.
  10. Maghpro

Nvidia Driver problemi

banada öyle geldi neyse şimdilik hiç kurcalamayım en iyisi bir değişme olursa buradan bildiririm yine. İlginiz için teşekkürler
  11. Maghpro

Nvidia Driver problemi

bu arada dediklerinizi denedim şuana kadar bir sıkıntı yok gibi henüz. 1 gün içerisinde bilgisayarı 5 kere falan açık kapamışımdır şuan için herşey tıkırında sizce 353.54 ü yüklemelimiyim yahut yükledikten sonra tekrar aynı sorunlarla karşılaşmak istemiyorum. 364.72 den daha iyi bir sürücü ise...
  12. Maghpro

Nvidia Driver problemi

bilgisayarı ilk aldıktan sonra hdd de bir takım sorunlar yaşadım ve aldığım yere götürdüğümde ise bilgisayara tamamen format attılar msı'ın çoğu programı silindi ve ihtiyacım olmadığı için kurmadım sadece genel driverları yüklettirdim onun için MSI ın recovery programı bilgisayarımda bulunmuyor...
  13. Maghpro

Nvidia Driver problemi

Merhaba dediklerinizi tek tek uyugulayacağım fakat şuan evde değilim. Biosum güncel, recoveryden kastınızı tam anlamadım bir de neden 353.54 üzerinde test yapmamı söylediniz ? Şimdiden teşekkürler
  14. Maghpro

Nvidia Driver problemi

Arkadaşlar artık sorun yaşamaktan sıkıldım MSI kullanıcısıyım ve bir sorun başlıyor diğeri geliyor artık kaçıncı konum oldu sayamadım şimdi gündemde ki sorunum ise ekran kartı driver sorunu Gp72 2qe leopard pro kullanıcısıyım ekran kartım nvidia gtx 950 M, 364.72 sürümünü kullanıyorum 2 tane...
  15. Maghpro

1366x768 çözünürlüğüne alınca görüntü bozulması

evet bu daha açıklayıcı oldu, yani kısaca görüntüde ki bozulma tamamen panelle alakalı ekran boyutu ile değil
  16. Maghpro

o zaman 1366x768 panelli grafik kartları ile 1920x1080 arasında ne fark var dediğiniz gibi panelle uyuşunca görüntü oturuyor diye
  17. Maghpro

Arkadaşlar ekran kartım 1920x1080 p çözünürlükte ve laptobumun ekranı 17'' oyunlarda 1366x768 yapınca kalite açısından çok değişme oluyor sizce bu normal mıdır? ekran boyutuyla da alakalı olabilir mi yani 17 inç yerine 15 olsaydı o kadar dağılma olmazmıydı onu öğrenmek istiyorum teşekkürler....
  18. Maghpro

En iyi Nvidia sürümü

Arkadaşlar herkese merhaba, bildiğiniz üzere bazı ekran kartlarında bazım sürümler sorunlu çalışmaktadır bu daha önce benim başıma geldi örnek vermek gerekirse benim ekran kartı modelim GTX950M (Laptop) bilgisayarı ilk aldığımda içinde yüklü olduğu sürümü hatırlamıyorum fakat gerçekten çok iyi...
  19. Maghpro

MSI GP72 2QE Leopard Pro Düşük FPS Sorunu

Arkadaşlar bilgisayarımın markası MSI GP 72 2QE Leopard Pro özelliklerini ise aşağıda paylaştım: Battlefield 4: 1920x1080 çözünürlük High grafiklerde 30 FPS alıyorum Battlefront: 1920x1080 çözünürlük Low grafiklerde 50 FPS alıyorum Sizce normal midir? Arkadaşlar kafam çok karışık...
  20. Maghpro

MSI anlık FPS düşüşü ve ısınma problemi

Arkadaşlar sorun çözüldü. Sorun nvidia driverimdaymış 2 güncelleme öncesine geri döndüm ve düzeldi şimdi yeni güncellemenin çıkmasını bekliyorum yenisi çıkınca güncellicem yardımlarınız için teşekkür ederim
  21. Maghpro

kapattım hepsini hala aynı acaba nedir sorunun çözümü arkadaşlar yardım
  22. Maghpro

Hocam GPU etkinliğinde bir oyunu açtığım zaman 2 tane fazladan program gözüküyor bunlardan biri time.exe diğeri ise winstore.mobil.exe acaba bunlar sorunun sebebi olabilir mi ?
  23. Maghpro

Battlefront ve CS:GO oyunlarında denedim performansı, sonuç olarak çok bir şey değişmedi hala CS:GO oynarken FPS düşmeleri yaşıyorum aynı şey battlefrontda da geçerli ama sıcaklıkta düşüş oldu BattleFront oynarken 75 77 arası değişiyo sıcaklık fakat FPS düşmesine çözüm olmadı ne yazık ki...
  24. Maghpro

Şimdi güncelledim BIOSu birazdan test edicem oyunlar üzerinde ki fps ve ısı değişimini umarım hallolmuştur
  25. Maghpro

Merhaba,cevabınız için teşekkürler öncelikle. Ekran kartı sıcaklığı ortalama 65 66 derece kadar oluyor.işlemci modelim ise intel i5(TM) 4210H 2.9 GHz birde ufak bir detay veriyim biosa baktığımda bios versiyonum E1793IMS.10C Fakat msı support sitesinde biosun E1793IMS.10F modeli gözükmekte...
  26. Maghpro

Arkadaşlar merhaba, ilk olarak size bilgisayarımdan bahsedeyim.Bilgisayarım MSI GP72 2QE Leopard Pro 2.9 işlemci turbo ile 3.5 e kadar çıkabiliyor ekran kartı Nvidia GTX 950M 2 GB ram 8 gb 1TB HDD Başlıktada da belirttiğim gibi anlık FPS düşmeleri ve ısınma sorunu yaşıyorum.bilgisayarımı...