Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Bir Öğrenciye Yardım

Arkadaşlar siyaset bilimi ve kamu yönetimi okuyan bir arkadaşın yazdığı ödev öğretim görevlisi tarafından blogspota bırakılmış ve tıklanma ne kadar yüksek olursa notu da o kadar yüksek olacakmış bu sebepten bir el atın size zahmet :) Yazilar : Birleşmiş Milletlerde İş İmkanları
  2. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Acil Yardım Yurtta İnterneti Nasıl hızlandırabilirim

Arkadaşlar merhaba ben yurtta kalıyorum yurtta her katta modem olmasına rağmen internet ölü hızında kaplumbağadan bile daha yavaş çalışıyor bu konu ile ilgili önerebileceğiniz bi program eklenti vs var mı ? Şimdiden teşekkürler
  3. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Format Attım Veriler Gitti Lütfen Acil Yardım

Arkadaşlar selam bugün telefonumdan bilgisayarıma video dosyalarını "kes-yapıştır" şeklinde aktardım sonra bilgisayarıma format attım bir an dalgınlığıma geldi ve dosyalarım gitti. Bu dosyaların geri gelme şansı var mı arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Bilgisayara veya Telefona geri gelme...
  4. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Selfy Çılgınlığını Konuşalım

Türk telekom virali gibi gözükse de SELFY bence herkesin kullanması gereken bir sürü kampanyalar sunmakta ve katılımı da oldukça basit. Yiyecek sektörü ağırlıklı olsa da bazı festivaller için de etkinlikler var. Selfy'e Özel
  5. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Videolarda ki Sesleri Metne Çevirme

Merhaba arkadaşlar, Bölümümle ilgili olarak çok fazla video izliyorum ve bazı hocaları izlerken belli başlı konularda önemli kısımlara değiniyorlar fakat hemen hepsini el ile yazmak mümkün olmuyor. Sizin Bildiğiniz video seslerini yazıya çevirebilen bir program var mı ?
  6. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Chrome arama motoru yazılanı aramıyor ?

Arkadaşlar url çubuğunun oraya yazı yazıp aratayım diyorum, boş google sayfası ortaya çıkıyor. eskiden böyle yapmıyordu bir bilginiz var mı ?