Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Arkadaşlar Merhaba Android ekosisteminden İOS ekosistemine geçiş yaptım fakat bu geçiş esnasında android telefonum bozulduğu için Apple aldım. whatsapp yedeğimi şimdi ki telefonuma nasıl alabilirim. google drivedan o dosyalar nasıl gelecek. bluestacks kursam faydalı olur mu ?
  2. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Söyle Rahatla

Arkadaşlar siyaset bilimi ve kamu yönetimi okuyan bir arkadaşın yazdığı ödev öğretim görevlisi tarafından blogspota bırakılmış ve tıklanma ne kadar yüksek olursa notu da o kadar yüksek olacakmış bu sebepten bir el atın size zahmet :)Yazilar : Birleşmiş Milletlerde İş İmkanları
  3. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Bir Öğrenciye Yardım

Arkadaşlar siyaset bilimi ve kamu yönetimi okuyan bir arkadaşın yazdığı ödev öğretim görevlisi tarafından blogspota bırakılmış ve tıklanma ne kadar yüksek olursa notu da o kadar yüksek olacakmış bu sebepten bir el atın size zahmet :) Yazilar : Birleşmiş Milletlerde İş İmkanları
  4. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Xiaomi Mİ 6 mı Galaxy S7 mi almaliyim?

Hakkı Alkan'nında değindiği gibi tam daldın film izliyorsun telefonun şarjı azaldı ne yapacaksın. izlediğin şeyi yarıda bırakıp şarj olmasını bekleyeceksin, basit bir sorun gibi görünse de gün geçtikçe sıkıntı yaratabilir.
  5. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Laptop Format Sonrası Sorunlar

Driverlerı eksik olduğu için başlamıyor olabilir. benim bilgisayar (HP g62) win7 yüklendiğim zaman kablosuz driverı eksik çıkıyor, ancak win8 yüklediğim zaman her şeyi kurulu bir halde başlıyor. Tavsiyem win 8 yükle veya DriverPack Solution kullanarak eksik sürücülerini yükle DriverPack Solution...
  6. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Türk Telekom hızı

Bizim ülkede internetin hızlanması için AKN kalkması değil altyapı sorunlarının azalması gerek. her yerde aynı kablo yok bir kapı komşuda fiber kablo çekiliyken bizde yok. Henüz altyapısal destekler sağlanmadıkça internetten istediğimiz verimi almamız mümkün değil
  7. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Aliexpressten aldığım ürün bozuk galiba yardımcı olabilirmisiniz?

Şarj edilebilir piller üzerinde ni mh,ni cd,li on,yada li-ion yazar. her pil şarj edilmeyebilir.
  8. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Turkcell GNÇ Full Paketi hakkında bir sorum var?

Arkadaşlar tam olarak mayıs ayında geçmek istediğim paket bu ama Turkcell hep pahalı olur diye pek fazla yanaşmıyordum böyle bi kampanya görünve ilk önce bi gerçek mi diye düşümedim değil. Soruya gelecek olursak hız olarak ve çekme olarak nasıllar ? İnternet gerçekten çok hızlı mı
  9. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

İPhone'larda iCloud şifresi olayı

Bu işin illegal yöntemleri yok mudur yani bu telefon hiçbir şekilde açılmaz mı şimdi
  10. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Telsiz Kullanım Ücreti Kaldırılsın

Hemen imzalıyorum
  11. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

İPhone'larda iCloud şifresi olayı

Arkadaşlar selam elimde bir adet 4s telefon var ama şifresi unutulmuş etkinleştirme istiyor eski bir sürümü kurulu telefonda ios 7 şimdi bu telefona yeni bir yazılım yüklersem ios 9 son sürümünü telefon sıfırdan başlar mı. Veya sıfırdan başlatmak için ne yapmam gerek
  12. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Telsiz Kullanım Ücreti Kaldırılsın

Change.org da kampanya başlatılabilir gerçekten çok fazla vergilere maruz kalıyoruz. kullandığımız Hava için de vergi verebiliriz yakında :)
  13. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Selfy Çılgınlığını Konuşalım

Kesinlikle müzik harika olmuş, ücretsiz İnternetsiz müzik dinleyebiliyoruz
  14. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Acil Yardım Yurtta İnterneti Nasıl hızlandırabilirim

Arkadaşlar merhaba ben yurtta kalıyorum yurtta her katta modem olmasına rağmen internet ölü hızında kaplumbağadan bile daha yavaş çalışıyor bu konu ile ilgili önerebileceğiniz bi program eklenti vs var mı ? Şimdiden teşekkürler
  15. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Format Attım Veriler Gitti Lütfen Acil Yardım

Arkadaşlar selam bugün telefonumdan bilgisayarıma video dosyalarını "kes-yapıştır" şeklinde aktardım sonra bilgisayarıma format attım bir an dalgınlığıma geldi ve dosyalarım gitti. Bu dosyaların geri gelme şansı var mı arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Bilgisayara veya Telefona geri gelme...
  16. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

LÜTFEN YARDIM EDİN

Kesinlikle bi arkadaşımİn böyle bi sorunu vardı ekran gözükmüyordu garantiye gönderdi kullanıcı hatası demişlerdi ama servis isterseniz yapalım demiş Toshiba laptoptu
  17. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

LÜTFEN YARDIM EDİN

Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım bence garantiye göndermelisin ürünün kapağı değişiyorsa bile onlar değiştirsin fakat yetkili firmalar bu konularda hizmet verirken saplamasyon fiyatlar ortaya atabilir.
  18. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Selfy Çılgınlığını Konuşalım

Türk telekom virali gibi gözükse de SELFY bence herkesin kullanması gereken bir sürü kampanyalar sunmakta ve katılımı da oldukça basit. Yiyecek sektörü ağırlıklı olsa da bazı festivaller için de etkinlikler var. Selfy'e Özel
  19. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

4.5G'ye geçtik hadi hayırlı olsun.

turk telekom için upload hızı kötü olmasa idare eder de. bazen dosya yüklenmesi internete girmesi çok uzun zaman alıyor
  20. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Teşekkür ederim deneyeceğim, en yakın zamanda.
  21. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Arkadaşlar merhaba, kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir powerbank var mı ? Birde hızlı şarj yapabilen powerbanklar piyasa sürüldü mü haberiniz var mıdır acaba
  22. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Arkadaşlar merhaba, kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir powerbank var mı ? Birde hızlı şarj yapabilen powerbanklar piyasa sürüldü mü haberiniz var mıdır acaba
  23. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Selam sevgili arkadaşlar daha önce Türkiye Android 6.0 işletim sistemi yokken odin sayesinde Polonya sürümünü telefonuma yüklemiştim. şimdi türkiyede de olan Android 6.0 nasıl telefonuma yükleyebilirim Türkiye versiyonunu ?? Polonya sürümü için de bilgiyi shiftdelete.net de okumuştum
  24. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Laptopta wireless açık olduğu halde neden devre dışı?

Arkadaşlar aynı sorun bende de var . Pc açılınca wifiyi aygıt yöneticisinden etkin hale getiriyorum fakat modem gelip gittiğinde wifi sürücüsü de kapanıyor
  25. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

abi samsung markette onu nasıl aratıyoruz ?
  26. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Teşekkür ederim
  27. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Merhaba arkadaşlar, geçen gün Hakkı Abi'nin çin gezisinde gördüm samsung cihazda kamera lensi vardı. bunlardan note 4 için çıkmış olan var mıdır? nasıl satın alabiliyoruz
  28. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

merhaba arkadaşlar benim uzan zamandır bir sorunum var ama işte çok kullanmadığım için de eksikliğini fazla hissetmemiştim ama şimdi hazır form da görmüşken sorayım dedim. Benim telefonda flash yerinden fotoğraf çekemiyorum artık bunun sorunu sizce neden olabilir, güncelleme ile ilgili midir...
  29. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Bende sana şöyle göstereyim ki bu benim 3g hızı açık halim hani yani 4.5g falan açsam kim bilir ne olur. Sosyal medya haricinde yaptığım tek şey maillere bakmak ve makale okumak diğer işleri zaten pc ile çözüyorum ama dediğim gbi 2 aydır sıkıntılarım var
  30. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Videolarda ki Sesleri Metne Çevirme

Merhaba arkadaşlar, Bölümümle ilgili olarak çok fazla video izliyorum ve bazı hocaları izlerken belli başlı konularda önemli kısımlara değiniyorlar fakat hemen hepsini el ile yazmak mümkün olmuyor. Sizin Bildiğiniz video seslerini yazıya çevirebilen bir program var mı ?
  31. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Arkadaşlar ilk başlarda güzeldi hep beraber güldük eğlendik :) fakat güldüğüm sıraları 4.5G geçekten hızlıydı çok hızlı dosyalar indirebiliyordum, o zamanlar avea 10 gb internet paketi verdi al kullan işte fakir 4.5G mi gördün sen diyecek oldu sanırım :D buraya kadar sıkıntı yok, e bulmuşuz...
  32. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Chrome arama motoru yazılanı aramıyor ?

Bugün düzeldi sadece dün böyle bir süreç yaşadım
  33. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Chrome arama motoru yazılanı aramıyor ?

Arkadaşlar url çubuğunun oraya yazı yazıp aratayım diyorum, boş google sayfası ortaya çıkıyor. eskiden böyle yapmıyordu bir bilginiz var mı ?
  34. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

Akıllı saat alınır mı?

Bu konuyu bende merak ediyorum sonuçta bir saat yani nasıl konuşabilirsin ki onunla? Topluluk içerisinde yüksek ses ile mi konuşalım,kolumuza kulaklık mı takalım ? Bence giyebilir teknoloji bayat işe yarayacağını düşünmeyenlerdenim
  35. Ahmet Çağlar KIZILASLAN

3000 TL Bütçe

Merhaba, geçtiğimiz yıl şubat ayında note 4 aldım o zamanlar reklamlarda falan sürekli karşıma çıkan bir telefondu. Tabi ios tekolojisine de yabancı olunca insan yeni şeyler denemekten de kaçınarak aldım kitkat sürümü cep telefonu şuana kadar kasma donma problemi olmadı telefonda hala ilk günkü...