Arama sonuçlarınız

1. gunaydurak

Şarjı uzun giden, Isınmayan, Güçlü, Güzel fotoğraf çekebilen 1500 TL ye kadar telefonlar

Arkadaşlar görüş ve düşünceleriniz içim hepinize çok teşekkür ediyorum. Dün Lenovo VIBE P1 aldım gayet hoş stabil çalışıyor şuan için şurasını burasını beğenmedim diyemiyorum ilk dikkatimi çeken parmak okuyucusu oldu oldukça hızlı çalışıyor. Menüde uygulamalarda rahatlıkla gezebiliyorum hatta...
  2. gunaydurak

Şarjı uzun giden, Isınmayan, Güçlü, Güzel fotoğraf çekebilen 1500 TL ye kadar telefonlar

Onu da düşündüm ve araştırdığımda zaten SDN nin bunu karşılaştırdığını gördüm () VIbe p1 video da anlatıldığı üzere bence daha fazla ihtiyacımı karşılıyor, (Işık sorununu DK 7:05 de anlatıyor ilk videoda sanırım gözlerinden kaçtı. )
  3. gunaydurak

Kullanıyor musunuz ? Eğer ısınıyorsa elektronik aletlerin ömrü kısalır ve ben bunu hiç istemem.
  4. gunaydurak

Kamera konusunda vıbe ile kıyaslamamız olmaz bile açık ara lg 1. Yetersiz gelecek sanırım bende öyle hissediyorum, LG G2 (4 kullanan bulamadım) kullanan bir kişiye test ettirdim sabahtan 100 şarj yaptıktan sonra gün boyu kullanmasını söyledim gün boyu internet açık 1 saat kadar oyun oynama 30...
  5. gunaydurak

Görkem bey, yorumlarınız ve bilgileriniz için teşekkür ediyorum, Sanırım VIBE p1 almayı düşünüyorum Şuan elimde olan telefonu günde 3,4 kez şarj ediyorum (arızalı) bu beni oldukça rahatsız etti sanırım bataryası benim için daha önemli.
  6. gunaydurak

Önerin için teşekkür ederim, G4 benim yukarıda yazdığım ihtiyaçlarımı 1 günlük karşılamaz mı ? Araştırmalarıma ve detaylı ürün inceleme kanallarında da 1 günü çıkarır diyorlar. P1 i şarj konusunda oldukça övüyorlar fakat kamera özellikleri isteğimi karşılar mı onda şüpheliyim.
  7. gunaydurak

Bana yakın olan esnaflara sordum, kalkıp da bana çakma veya garantisiz satmaz herhalde diye düşünüyorum cadde üzerinde bir yer. Bu zamana kadar internet üzerinden hiçbir elektronik alet satın almadım sebebi de birebir muhatap bulmak istediğimden belki vardır telefonlara çıkanlar ilgiyi eksik...
  8. gunaydurak

Görüşleriniz için teşekkür ederim, Samsung en son düşünebileceğim (Note 4), Lg g4 yazdım fakat biraz daha detaylı araştırma yapınca değeri 1700 TL olduğunu gördüm internette 1300 TL gibi bir fiyat yazmasının sebebi "İthalatçı Garantili" olmasıymış buda beni düşündürüyor sonuçta garanti önemli...
  9. gunaydurak

Görüşleriniz için teşekkür ederim, Samsung en son düşünebileceğim (Note 4), Lg g4 yazdım fakat biraz daha detaylı araştırma yapınca değeri 1700 TL olduğunu gördüm internette 1300 TL gibi bir fiyat yazmasının sebebi "İthalatçı Garantili" olmasıymış buda beni düşündürüyor sonuçta garanti önemli...
  10. gunaydurak

Merhaba arkadaşlar ! Benim bir cep telefonuna ihtiyacım var ve benim için önemli ve olmasını istediğim özellikleri yazdım, telefonla ilgilenen ve bilgili arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi ? Aradığım özellikler; Güzel fotoğraf çekebilen (+13,20 mp iş gereği önemli) Isınma sorunu olmayan...