Arama sonuçlarınız

1. selim aytuğ avcı

PLAYSTATİON4

PS4 ÜM VAR FAKAT GTA 5 %78 BİTİRDİM GÖREV GELMİYOR EN SON TREVORU ÖLDÜRDÜM. BİDE PS4E GTA5 MODLARI İNDİREBİLİYOMUYUZ
  2. selim aytuğ avcı

500-750 TL Arası Hangi Telefonu Almalıyım?

sony m4 aqua arkadasım alıcak fiyatını tam olarak bilmesemde güzele benziyo yani çok telofnlar var birde youbten shift deleteye gir karsılastırmalara bak önerilere bak
  3. selim aytuğ avcı

Lenovalarda android sürümlerinde güncelleme gelince yada telofon yazılımı güncelleme gelirse google playdan indirdigin uygulamalar vb. seyledrde güncelleme sıkıntısı olabiliyo kardeşimden biliyorum
  4. selim aytuğ avcı

Oyun bilgiiyarı

sitenin linkini atarmısın aynı bu şekilde
  5. selim aytuğ avcı

Oyun bilgiiyarı

Fiyat 2000-2500 tl arası oyun bilgisiyarları önerirmisiniz dizüstü ilk tercihim ama masüstüde önerin
  6. selim aytuğ avcı

ios işletim sistemi

İos işletim sistemli telofonlara 9,3,2 beta 4 yayınlanmış telofonlara ne zaman gelir yada gelen var mı ?
  7. selim aytuğ avcı

iPhone 6/6S Plus Kılıf Önerileriniz?

bunun buff kılıflarda çok güzel modelde olanlarıda var hatta düz bir buff kılıf alıp instagramdada PAPSCOVER adlı siteden kaplama alındıgında telofona çok ayrı bir hava katıyor
  8. selim aytuğ avcı

Sim kart isim okuma hatası

ayarlar en alttan mail kişileri bul aktarma yap
  9. selim aytuğ avcı

iPhone 6/6S Plus Kılıf Önerileriniz?

zorlu centere gidersen yada başka bir yerden Buff kılıfı alırsan telofonu demir gibi yapıyo fiyatı yüksek tabi biraz
  10. selim aytuğ avcı

Genpa mı Başarı Teknik Servis Mi Yoksa Diğerleri

Başarı teknik servis derim bende cihazımı oraya yolluyorum hep iphone 5s var 3 kere yolladım 2sinde cihazım değişim olarak geldi Başarı teknik servis derim
  11. selim aytuğ avcı

sony telofonları uygun fiyatta olanları var birde casperin telofonları
  12. selim aytuğ avcı

Uygulama kitleme

İos 9.3.1 cihazım var fakat uygulama kitleme yapamıyorum yani program bulamadım bunun için yada direk cihazdan oluyomu facebook whatsapp gibi uygulamalara şifrelemek için