Arama sonuçlarınız

1. Atakan Erdem

PhotoShop Eğitimi İsteyenler ?

Öncelikle Merhaba ; Photoshop İlk Başladığım Zaman Afgan Rasulov Adlı Kanal'da Çok Kaliteli,Ayrıntılı Bilgiler Paylaşıldığını Gördüm Ve İzledim Eğlendim Aynı Zamanda Öğrendim Sizede Tavisye Ederim.Aşağıda Linkini Vereceğim İyi Forumlamalar :):):):) Afgan Rasulov'un Kanalı: Afgan Rasulov
  2. Atakan Erdem

Ucuz GoPro ?

Ucuza GoPro Edinebileceğim Site Veya Yer Varmıdır ? Fiyatları Paylaşırmısınız ?
  3. Atakan Erdem

400 TL Monitör Tavsiyesi

23 inç civarında 400 TL Monitör Tavsiyesi verebilirmisiniz ?
  4. Atakan Erdem

Kobe Bryant'ın Veda Mektubu

Bence O Bir Efsaneydi. Baketbol Tarihine Önemli Katkılarda Bulundu.Bunun İçin Ona Çok teşekkür Ederim Veya Mektubu İse Şudur ;
  5. Atakan Erdem

Counter Strike Turnuvasına Ne Dersiniz ?

Forum İçinde Oluşucak Gruplar Ve Rütbelere Göre Küçük Bir Turnuva Düzenleyip Kazanan Takıma Küçük Hediyeler Vermeye ShiftDelete.Net Ekibi Ne Der Acaba.Bir Modaretör Buna Sahip Çıkmak İster Belki Sizin Görüşleriniz Nedir ? Hemde Forum İçi Kullanıcılar Arasında Daha Sıkı Bir Etkileşim Olabilir.
  6. Atakan Erdem

Grafik Tasarım Yapabilen ?

Öncelikle Merhaba ; Ben Atakan Haziran Ayında Youtube Kanalı Açmayı Planlıyorum. Tüm Herşey Yavaş Yavaş Hazırlanıyor. Fakat Banner Ve Profil Fotoğrafı İçin Yapabilecek Kişilere Ulaşamıyorum. Sizden Ricam Yapabilen Varsa Özelden Ücreti İle Bana Bildirirse Sevinirim.