Arama sonuçlarınız

1. exedra44

win 10 kurulu bilgisayarım hiç bir usb aygıtını okumuyor

dostum eğer bilmiyorsan bakamıyorsan driver pack indir internetin varsa otomatik olarak bütün driverlar'ı yükler ;)
  2. exedra44

8mbps 60 tl ödemek

hacı bende superonline kullanıyorum 60 tl ödüyorum aynı paket 65 tl istiyorlar bazılarından buna dikkat edelim lütfen Normal bence senin ödediğin tutar dostum.
  3. exedra44

PDF Dosya Boyutu Küçültme Programsız

Merhaba Arkadaşlar, Forumda pdf küçültme ile ilgili bir konu bulamadım ve bu konuyu açma gereği duydum. Çünkü ben çok sıkıntı çekmiştim bu konu ile alakalı. Gelelim pdf küçültme olayına, Kurumsal yerlere pdf gönderirken düşük bir dosya boyutu ile kabul işlemini gerçekleştiriyor. Ben sıkıntı...
  4. exedra44

3000 TL Gaming Laptop Önerisi

17.3%22full Hd 4 Gb Hari̇ci̇ E.karti 16gb Ram 1.5tb Hdd İ7 Hp L0f79ea 286 - n11.com hp ama özellikler kral
  5. exedra44

Sosyal Medya Sitesi İsmi

stalk :D
  6. exedra44

"Windows Başlatılıyor"dan Sonra Ses var Görüntü Yok !!

kardeş ramleri silip geri taktınmı dilini parmağına sürüp sarı pin kısmını çok az ıslat t-shirt 'ünle sil bakalım çalışıomu bide bataryayı çıkart beklet biraz
  7. exedra44

C# yardım

AdF.ly dostum burdan veri çekme güncellemeyi öğren öncelikle veritabanında textboxdaki veriyi arattır sonra o verinin idsini al örn: "ahmet" diyerek veriyi gönderdin daha sonra bulduğun satırın idsini çek bu id'den güncellemeyi yaparsın düşürme kısmını studio dan yaparsın daha sonra çektiğin...
  8. exedra44

Öğrenci Banka Hesabı Yardım?

bak dostum ben nesinede çağrı merkezinde çalışıorum sana yardımcı olmaya çalışayım, üyeliğine girdiğin zaman para yatır butonuna tıkladığında hangi banka ne kadar kesinti yapar görürsün zate yada burdan *** bakabilirsin. Öğrenci heabı açacak isen hesap senin üzerine olacak haliyle ancak...
  9. exedra44

Visual studio yüklenmiyor.

bendede olmuştu bu sorun w10 vardı bendede aynı şekilde vs2015' i kurmaya çalıştım ama olmadı vs2012 kurdum çalıştı eski sürümlerden dene yani al saa 2012 h ttp://adf.ly/1ZQu1S
  10. exedra44

Laptopa Windows7Ultimate Format..

bilgisayarının markası ve modeli nedir yardımcı olmaya çalışayım