Arama sonuçlarınız

1. mustafauge

iPhone 11 alınır mı

Aynen bizimki de bize kazık attı şerefsiz herif, emeğimizi isteyince bizim isteğimize geldimi yok kendine geldimi ceviz yetiştirecekmiş haram zıkkım olsun 400.000 tl ye aldığı toprak
  2. mustafauge

iPhone 11 alınır mı

O yüzden dedim bende en güzeli ne kadar paran varsa o göre tercih etmek gerekiyor ama gönlüm 11 Pro dan yana
  3. mustafauge

iPhone 11 alınır mı

Zaten 2.el cihazlara sıcak bakmıyorum ne de olsa sorunun cevabı belli 11 Pro daha mantıklı
  4. mustafauge

iPhone 11 Pro ve iPhone XS

Merhaba arkadaşlar Turkcell de şu an iPhone 11 Pro 64 GB 10.849 tl gibi fiyata buldum şöyle de bir şey var 8750 tl sıfır kapalı kutu 24 ay garantili adaptör kulaklık dahil önceki kutusu ile olan iPhone XS ve para verilir mi düşüncelerinizi alabilir miyim?
  5. mustafauge

iPhone 11 alınır mı

Merhaba arkadaşlar 8750 tl ye sıfır kapalı kutu iPhone XS 64 GB buldum tanıdığım telefoncu arkadaşımdan şöyle de bir şey var Turkcell de şu an iPhone 11 Pro 64 GB 10.849 hangisi mantıklı yardımcı olursanız sevinirim ?? 6s den sonra hangisi pişman etmez
  6. mustafauge

Öneri Tercih Konusunda Yardım İphone 11Mi? İphone Xs Max Mı?

Geniş açı çok önemliyse o zaman iPhone 11 hayırlı olsun o zaman bu konuyu bu kadar uzatmaya gerek yok.
  7. mustafauge

iPhone 11 Wi-Fi sorunu

Geri yüklemeden kastım dfu moda alarak temiz kurulum yaparak denemenizi öneririm eğer yine sonuç alamazsanız bir de modeminize reset atın. https://support.apple.com/tr-tr/HT201263
  8. mustafauge

İphone 6 3 Sene İdare eder mi?

ıPhone 6' da hangi ıos sürümünü kullanıyorsunuz memnun musunuz ?
  9. mustafauge

Foruma Neden Kayıt Oldun?

Peki çok teşekkür ederim iyi akşamlar
  10. mustafauge

--- Gönderi Güncellendi --- 4.5 ve konum full açık derken 4.5' i anlamadım ama açıklaya bilir misiniz ?
  11. mustafauge

iPhone 6s Plus' da hangi sürümü kullanıyorsunuz ve pil kullanımınız kaç saate kadar gidebiliyor ?
  12. mustafauge

İphone 6 ekran

Apple store ile iletişime geçin muhakkak yardımcı olurlar
  13. mustafauge

iphone 6 ekran pert

Streç film ile ekranın dağılmasını önleyebilirsin. Bu arada hangi ios sürümünü kullanıyorsun düşüncelerini alabilir miyim ?
  14. mustafauge

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar Note 5' i taşıma konusunda özellikle yaz ayları için düşüncelerinizi alabilir miyim ?
  15. mustafauge

Telefon Önerisi

casper vıa m1 iyidir
  16. mustafauge

2200 Türk Lirasına kadar Telefon önerisi

Çıkarılabilir batarya ve micro sd card için Note 4 de güzel değerlendirmenizi öneririm