Arama sonuçlarınız

1. Architect `C.

7.000/10.000 Fiyat Aralığında F/P Laptop Tavsiyesi Alabilir Miyim?

Selamlar. Mevcut bilgisayarım Dell İnspiron 7559'dan çok memnunum. Fakat yükselteceğim için yeni bir bilgisayar bakıyorum. Aklımda yine Dell G3 15 var. Dell G3 15 hakkında ve alternatif önerilerinizi bekliyorum. -SSD sonradan da ekleyebilirim. (Okuma ve yazma oranı yüksek olan.) -15,6" ve İ7...
  2. Architect `C.

7000 TL Dizüstü Pc Tavsiyesi

Selamlar.Günlük işlerde ve muhasebe için (logo programı) kullanacağım bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum..İlk tecrübemi Dell 7559 ile yaşadığım için tekrar Dell almayı düşünüyorum.Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Alternatiflere açığım.Şimdiden teşekkürler.
  3. Architect `C.

Mimarlık İçin PC Tavsiyesi

Selam Beyler ... Arkadaşıma dizüstü alacağız.Kendisi şuan Almanya'da ve pc'yi oradaki sitelerden alıp anayurda dönüş yapacak. 1.) Garantisi ülkemizde devam eder mi? 2.) Bütcemiz 1000 Euro. Aşağıda bahsettiğim site ve şimdilik almayı düşündüğümüz olan Asus g752VT-Gc040T modeline ait linki...
  4. Architect `C.

Mimarlık İçin Pc Tavsiyesi

Selam arkadaşlar.Mimarlık öğrencisiyim ve laptop almayı düşünüyorum.Bütçem 3000 tl. Çizim programlarına yönelik (Revit,Max ) performans ve render için önerebileceğiniz pc tavsiyelerinizi bekliyorum.Marka olarak asus düşünüyorum(alternatiflere açığım). Şimdiden teşekkürler :)