Arama sonuçlarınız

1. Architect `C.

7.000/10.000 Fiyat Aralığında F/P Laptop Tavsiyesi Alabilir Miyim?

Selamlar. Mevcut bilgisayarım Dell İnspiron 7559'dan çok memnunum. Fakat yükselteceğim için yeni bir bilgisayar bakıyorum. Aklımda yine Dell G3 15 var. Dell G3 15 hakkında ve alternatif önerilerinizi bekliyorum. -SSD sonradan da ekleyebilirim. (Okuma ve yazma oranı yüksek olan.) -15,6" ve İ7...
  2. Architect `C.

7000 TL Dizüstü Pc Tavsiyesi

İlginiz için teşekkürler. Bu işi hallettik. Ayrıca Macbook düşünmüyorum.
  3. Architect `C.

Kaldırılabilir.
  4. Architect `C.

Dizüstü bilgisayar almak istiyorum

Selamlar.Ben 2016 yılında Dell 7559 aldım.Hala kullanıyorum ve memnunum. Dell marka tavsiye ederim..Çevremde monster kullanan arkadaşlarım oldu.Onlar da memnundu.Apple için bir bilgim yok.
  5. Architect `C.

Selamlar.Günlük işlerde ve muhasebe için (logo programı) kullanacağım bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum..İlk tecrübemi Dell 7559 ile yaşadığım için tekrar Dell almayı düşünüyorum.Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Alternatiflere açığım.Şimdiden teşekkürler.
  6. Architect `C.

Mimarlık İçin PC Tavsiyesi

Konu kapatılabilir.
  7. Architect `C.

Bütçemiz netleşti max 1150 euro.Peki garantisi ülkemizde geçerli olur mu ?Bu konuda bilginiz var mı ?
  8. Architect `C.

Hocam o pc 2. Elmiş 0(sıfırı) 1500 euro olduğundan bütçemizi aştı.Bize 1000 euro civarı lazım :)
  9. Architect `C.

Selam Beyler ... Arkadaşıma dizüstü alacağız.Kendisi şuan Almanya'da ve pc'yi oradaki sitelerden alıp anayurda dönüş yapacak. 1.) Garantisi ülkemizde devam eder mi? 2.) Bütcemiz 1000 Euro. Aşağıda bahsettiğim site ve şimdilik almayı düşündüğümüz olan Asus g752VT-Gc040T modeline ait linki...
  10. Architect `C.

Mimarlık İçin Pc Tavsiyesi

Konu kilitlenebilir.
  11. Architect `C.

3500 Laptop Tavsiyesi

Ben Dell 7559 aldım.Dh ye üyeyim.Benim ekranda bir problem yok.Lg panel altta ve üstte az miktarda ışık sızması var Normal kullanımda belli olmuyor.Ben rahatsız olmadım :)
  12. Architect `C.

MSI PE60 vs DELL 7559

Video internetten bakabilirsiniz pek vaktim yok kusura bakmayın :) Eksi yönleri klavyesinde ışıklandırma yok.Kasa malzemesi normal.Touchpad kullanmıyorum fakat bende bir sorun yok.Touchpad konusunda sorun yaşanlar varmış.Yine ekran biraz esnek ve ekranda altta ve üstte biraz ışık sızması var ama...
  13. Architect `C.

MSI PE60 vs DELL 7559

Hocam ben Dell 7559 aldım ve memnunum.Merak ettiğiniz bir şey varsa yardımcı olurum :)
  14. Architect `C.

2500TL - 3500TL Bilgisayar Alıcam Yardımcı Olursanız Sevinirim

Hocam nakit yada tek çekim mi oluyor o halde(taksit olayı var mı ?)
  15. Architect `C.

Hocam göremedim Dell ile ilgili olanın link atabilir misin?
  16. Architect `C.

Bende bu modeli almayı düşünüyorum.Araştırmanızı tavsiye ederim.Dell İnspiron 7559
  17. Architect `C.

Optik sürücü yerine sshd takıldığı için mi yok acaba :) yine sshd ile hdd den hangi programları hangisine kaydedersem performansımı etkilemez.
  18. Architect `C.

Seyhoo yardım için tşk ederim.Aynen sağlam olsun.Bütçe 3000 üstü biraz zorlar ama yinede çıkabilirim. optik sürücü yokmuş (son 2-3 yılda 1 sefer kullandığımı hatırlayınca aslında olmaması sorun değil ama tuhafıma da gitmedi değil :D ) ekran kartı 256 bit olsa daha iyi olurdu başka alternatif...
  19. Architect `C.

Görkem ilgin için teşekkür ederim.Dell özellikleri bnm düşündüğüm özelliklere yakın ama kararsız kaldım.
  20. Architect `C.

Pc konusunda pek bilgim yok kendimce araştırmalar yaptım.Bu özelliklere yakın bir makine düşünüyorum. İ5-İ7 4 gb ekran kartı min. 256 bit paylaşımsız (Nvidia düşünüyorum ) 1 tb hdd (128 gb min. sshd olması iyiymiş galiba) min 8 gb ram (16 gb yükseltilebilir olsun) 2.4 ghz min. freedos 15.6"...
  21. Architect `C.

Selam arkadaşlar.Mimarlık öğrencisiyim ve laptop almayı düşünüyorum.Bütçem 3000 tl. Çizim programlarına yönelik (Revit,Max ) performans ve render için önerebileceğiniz pc tavsiyelerinizi bekliyorum.Marka olarak asus düşünüyorum(alternatiflere açığım). Şimdiden teşekkürler :)