Arama sonuçlarınız

1. M

Rehber ddr3 sistem toplama

herkese selamlar bütceç maalesef şuan yok ddr3 sistem önerirmisiniz bana kasa psu mönitör var sadice anakart işlemci ram önerirmisiniz rica etsem hardisim var ama ssd alamam şuan yarımcı olursanız çok seviniriim csgo ve lol oynuyorum sadice
  2. M

Yardım linux dağıtım öneri

selamlar herkese elimde fazladan bi tane pc var özellikleri çok iyi değil günlük işler için vs işte yazıcı takılı olcak hangi linux sürümünü kurmalıyım herkese şimdiden teşşekür ederim
  3. M

Yardım antivirüs öneri

herkese selamlar uzun zamandır pc mde antivirüs programı yakın zamanlarda pc de çok sık banka işlemi yapmaya başladık uygun fiyatlı hangisini önerirsiniz tek pc kullanıyroum
  4. M

Öneri 4500 tl telefon öneri

herkese selamlar başlıktata belirtiğim gibi 4500 tl bandında telefon önerirmisiniz ben bazı modellere baktım sizlerlerde paylaşayım çok oyun oynamam oynarsamda sadice mobile legends oynuyorum geri kalan sosyal medya şimdiden teşşekür ederim Xiaomi Redmi Note 10s Realme C25Y
  5. M

Telefon hoperlor temizleme

Herkese merhaba koyde yasadigimdan dolayi sık sık telefon toz oluyor acaba hoperlor ve ahize kismini elektirkli supurge ile temizlesem sıkınti olurmu herkese tessekur ederim
  6. M

gm 20 alınırmı

Herkese merhaba ardakşlar gm 20 almayı düşünüyorum oyun oynarım ama pugb falan değil okey tarzı şeyler genel olarak sosyal medya kullaniyorum sarjı nasıl kronik bi sorunu varmıdır bütcem en fazla 2000 yardımcı olursanız sevinirim
  7. M

mikrafonu iyi olan kulaklık

selam bana 100 tl bandında mikrafonu iyi olan kulaklık önerirmisniz
  8. M

Monster Abra A5 V16.4 Intel Core i5 9300H 8GB 250GB SSD GTX1650 Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar

Merhaba arkadaşlar pugb gta 5 hoi4 oynuyorum bu laptop uygunmudur yada bunun butcem en fazla 6 bin tl masaüstü toplyamam öğrenciyim bana 240 gb ssd yetermi sonradan başka ssd takabilirmiyim teşekkürler
  9. M

sinerji teknobiyotik itopya

Arkdaşlar merhaba yaz aylarında pc topliyacağım bu sitelerden hangisi güvenilir bana sineji iyi gibi geliyor tavsiyerlede bulunursanız sevinirim
  10. M

Enjeksiyonlu Lada Samara Alınır mı?

Arkadaşlar enjeksyonlu lada samara alınırmı teşşekürler öğrenciyim bana çok sorun açarmı
  11. M

Sistemimi yükseltmek istiyorum

Arkdaşlar bu anakrata hangi iyileştirme yapılabilir bide 1 gb üstüne 2 gb lik ram taksam 3gb olunca sıkıntı olurmu
  12. M

General Mobile 9 Pro almalı mıyım ?

Arkadaşlar selam, General mobile 9 pro almayı düşünüyorum.Ama sıkıntısı var diyorlar, ekran, kasasası nasıl açıklarsanız sevinirim
  13. M

win8 intel pentium desteklermi

arkdaşlar intel pentium var pc mde win8 geçmeyi düşünüyorum desteklermi pc özelliklerini foto olcarak atcam c
  14. M

asus P5KPL-AM SE anakarta uyumlu ekran kartı tavsiyesi

arkdaşlar merhaba başlıktata bahsetğim gibi asus P5KPL-AM SE anakarta uyumlu ekran kartı söylermisiniz monitör çüznürlüğü 1440*900 pc özelliklerini resim gösterdim bu özelliklere uygun ekran kartı önerirmisiniz teşşekürler
  15. M

apu sistem önerisi

arkdaşlar 1500tl apu sistem önerirmsiniz şimdiden teşekürler
  16. M

4k televizyon önerisi

Merhaba arkdaslar 4k tv onerirmisiniz 3000 tl bandinda philips veya toahiba markalardan hangisi iyidir
  17. M

1500-3000 arası laptop önerisi

orta derecede oyun oynayabileğim pugb gibi oyunları orta seviye oynatan laptop önerimsiniz.
  18. M

Windows 10 için sistemim yeterli mi?

Arkdaşlar selam benim latop win7 10 yüksetmek isiyorum özelikleri yetermi
  19. M

Bilgisayarım windows 10'u destekler mi?

arkdaşlar win 10 a geçmeyi düşünüyorum sizce kaldırımı ekran kartım ise bu şimdiden teşşekürler AMD Radeon HD 7600M Series
  20. M

1500 TL Sistem Tavsiyesi

arkdaşlar elimde kasa ve monütör var ama kasanın içindeki parçalar baya kötü kasamın bouyutu orta derece bana 1000-1500 arası sistem önerimsiniz
  21. M

arkdaşlar sizce hangisi

arkdaşlar latop uma soğutucu alcam size hangisini almalıyım Frisby FNC-35ST 14cm LED Fanlı Yükseklik Ayarlı, 2 Port USB Fiyatı Addison ANC-606 2*Fan Ledli 2* Usb Port Notebook Soğutucu Fiyatı
  22. M

huwaei p smart vs mate 10 lite

arkdaşlar rules ve sosyal medya için hangisi
  23. M

gm 5 plus

arkdaşlar pugb ve sosyal meya kullanıyorum sizce alınırmı
  24. M

samsung galaxy a5 2017

arkdaşlar a5 2017 rules ve sosyal medya için alınırmı ben bu cihazı 3-4 yıl kullanıcam sizce alınırmı j7pro yla bunun arasında kaldım
  25. M

gm5 plus

arkdaşlar gm5 plus ın 2.seri üretimi varmış vodofondan alacağım vodofone gelen telefonlar kaçıncı seridir veya 2. seri olduğunu nerden anlarız şimdiden teşşeküler
  26. M

samsung a5 2017 alınırmı

arkdaşlar samsung a5 2017 alınırmı rules ve sosyal medya kullanıuyorum
  27. M

Asus zenfone 3

Arkadaslar zenfone3 rules ve sosyal mrdya kullanıyorum bu telefonu almayı dusunuyorum kronik sıkıntıları varmı tavsıye edermısınız not:yurt dısından almayacagım
  28. M

Asus Zenfone 3 Rules ve Instagram İçin Alınırmı

arkdaşlar rules ve instegram kuulanıyom sizce alnıermı kasma yaparmı
  29. M

1200-1500 arası telefon

arkadaşlar pugb oynuyorum ve sosyal medya kullanıyorum bana bunları kasmadan yapabicelek telefon önerirminiz arkadaşlar vodofoneen faturalı alacağım burdan almam şart çünkü babam alcak bana önerilerini bekliyorum huwaei p smart nasıl başka varsa vodofoneden alıcabicelek telefon önerimsiniz
  30. M

sony xperia xa1ultra alınırmı

arkadaşalr rules ve sosyal medya kullanıyorum sizce bana bunun için bana kasmadan iyi bir performasn veririmi
  31. M

vestel venüs z20 alınırmı

arkdaşlar sosyal medya ve rules kullanıyorum bunları rahatlıkla yaparmı başka öneriniz varmı vodofonden alacağım
  32. M

gm 8 alınırmı rules ve sosyal medya için

arkdaşlar sosyal medya ve rules için bu telefon alınırmı
  33. M

Sosyal medya kullanmak için iPhone 6 alınır mı?

Arkdaşlar iphone6 halan alınırmı rules ve sosyal medya kullanıyorum
  34. M

iPhone 4 whatsapp görüntülü arama yapılmıyor

arkdaşlar arkdaşımda iphone 4 var görünütülü arayamıyorum hata veriyor çözümü nedir.
  35. M

vestel venüs z10 alınırmı

Arkdaşlar veste venüs z10 alınırmı ben sosyal medya ve rules of suravivor oynuyom bunları iyi yaparmı bu cihaz
  36. M

iphone 6s

arkadaşlar iphone 6s 32gb olan hala alınırmı sadece sosyal medya için ve bir tane oyun oda küçük
  37. M

1000-1500 arası operetörden alınabicelek telefonlar

arkdaşlar opetöden alınacak genel likle sosyal medya kullanımlı tel söylerminiz bir tane de oyun olcak
  38. M

samsung j7 core

Arkadaşlar ben yeni telefon alacağım sizce bu telefona nasıl
  39. M

1500-2000

Arkadaşlar ben oyun oyanayn birisim donanımı iyi olan bir cihaz önerirmsinz.
  40. M

1000-1500 arası akıllı telefon önerisi

arkdaşlar bu fiyatlarda telefon önerirmsin
  41. M

Hangi tarayıcıyı kullanmalıyım

Arkadaşlar ben net 4 5 sekme kullanıyorum chrome kulanıyorum ama fazla ram kulanıyo onun yerine hangi tarayıcıyı kullanmlıyım şimdiden teşekürler.
  42. M

win7 live

arkadaşlar windows live kramıyorum connetion error diyo yardımcı olursanız sevinirim.
  43. M

Portal sepeti

arkadaşlar bende portal sepeti var nasıl kaldıra bilirim