Arama sonuçlarınız

1. digiturkeyfi

920'yi nasıl bilirsiniz ?

Model NOKİA 909 yazıyo
  2. digiturkeyfi

Benim telefon 8.1 de kaldı güncelleme yok destek yok W10 olmuyo olmayacak bir ışık görünmüyo :)
  3. digiturkeyfi

41 Megapiksel kameralı Nokia Lumia 1020 Ben kullanıyorum bir dünya para verdim ne güncelleme nede özellik yok tavsiye etmem
  4. digiturkeyfi

Futbol dünyasından terör saldırısına tepki

Lanet olsun teröre teröriste ve sempatizanına sevdalısına Allah belalarını versin.
  5. digiturkeyfi

Hasan Şahin'nin Şiirleri

Merhaba arkadaşlar yazdıgım şiirleri burada paylaşacagım umarım beğenirsiniz. Edep; Biz edebi edepsizden öğrendik Gereksiz feryat edip hep boşuna söylendik Bize öğretilen yanlışlarla bilendik Hak ve hakikati çirkeflerden dilendik Akıl; Akıl başa taç imiş Hakkın adın anarsa Gönüle ilaç imiş...
  6. digiturkeyfi

200 TL'ye kadar telefon arıyorum.

Telefonların belli bir ömrü oluyor yeni alacagında da aynı sorunları yaşayabilirsin sen en iyisi yeni bir telefon al
  7. digiturkeyfi

Sigarayı Bırakanlara Öneriler Tavsiyeler

Dünyada ne kadar terapi ceşidi varsa ekleyecegim olmadı dansla olan terapide başarılı olabilirsiz:)
  8. digiturkeyfi

Müzik Terapisi ile Sigara bağımlılığınızdan kurtulun sakin bir ortamda Kulaklıkla Dinleyin. En kolay ve basit yöntem müzik terapisi ile sigaradan kurtulabilirsiniz.
  9. digiturkeyfi

Hit Arttırma Strateji Ve Yöntemleri

Teşekürler faydalı tavsiyeler için.
  10. digiturkeyfi

Sigara icilmeyen yerlerde bulunmaya özen gösterin. Toplantı, parti gibi sigara içme riski olan yerlerde sigara içmeyenlerle birlikte olun. Sigara reklamlarını izleyerek sizi nasıl etkilemeye çalıştıklarını anlamaya çalışın. Sigara içme krizleriniz için, şeker, sakız, havuç gibi sigara yerine...
  11. digiturkeyfi

Samsun Müftüsü'nden çok tartışılacak sözler

Türkiyede malesef suclu degil sucluyu konuşan eleştiriliyor. Bu bir algı operasyonu çocukların ırzına gecen sapık unutturulup yok imam bunu dedi yok hoca şunu dedi. Görmemiz gereken "7 aylık bebeğe tecavüz" olayıdır. Gerisi yanıtma ve batının ve sevdalılarının uyutma ve kandırma taktigidir. Bu...
  12. digiturkeyfi

Konu o kadar hassas ve üzüntü verici oldugundan sapık zümre icin yazmıştım. Evlilik dışı ilişkide bulunulması ile alakalı tartışılabilir. Sapıklara büyük cezalar verilse caydırıcı olabilir diye düşünüyorum.
  13. digiturkeyfi

Digiturk'te TRT Kanallarını İzleme - Sorun ÇöZÜMÜ

Çanak ayarı bozuktur veya lnb kırılmanın diger bir nedenide modem veya telsiz telefon olabilir
  14. digiturkeyfi

Digitürk'ün 15 yıllık genel müdürü gitti

Ümit Önal ve digiturk için hayırlı olur inşallah.
  15. digiturkeyfi

zina büyük suç olmalı 3 ay 5 ay ceza cok hafif kalıyor direk hadım edilmeli o zaman azalır serefsizler 4:16 - Sizlerden zina edenlerin her ikisine de eziyet edin. Eğer onlar tevbe edip kendilerini ıslah ederlerse onlardan vazgeçin. Çünkü Allah tevbeleri kabul eden ve çok merhamet edendir.
  16. digiturkeyfi

Sigara içmek bagımlılık degil aptal bir alışkanlıktır. Bu alışkanlık yapan sebeblerden ramazan ayında uzaklaştıgımızda kısmen bu alışkanlık degişmektedir. Sigaranın adının ahmak otu olarak degiştirilmesini devletimize tavsiye etmek lazım. Kimse sigara alamazdı o zaman utancından:) Bana bir ahmak...
  17. digiturkeyfi

Arabanızda sürekli radyo dinlemeye başlayın yada araba kullanırkenhalen sigara içme istegi geliyorsa bir süre toplu taşıma araclarını kullanın. Alkolden uzak durun. Sigara içilmeyen yerlerde bulunmaya özen gösterin.
  18. digiturkeyfi

En iyi Wiki Siteleri

Wikimedia Wiktionary Wikinews Wikiquote Wikibooks Wikispecies Wikipedia Wikiversity Wikivoyage Meta-Wiki Commons Wikidata
  19. digiturkeyfi

İçtiginiz son sigaradan 12 saat sonra bedeniniz kendini yenilemeye başlar. Yeni davranışlar huylar edinmenin zaman alacagını unutmayın. Size sigarayı hatırlatacak ortamlardan uzak durun. Kendinizi kandırmayın. Sigarayı bir günde bırakamazsınız. O sizi zorlayacaktır. İçme istegi geldigi vakit...
  20. digiturkeyfi

Kişisel internet sitesi hazrılamak

Bu iş bagımlılık yapar kardeşim. Başlamak çok kolay bırakmak imkansız. İyice düşündünmü:) En kolayı bence Wordpress takıldıgın birşey olursa yardımcı olurum. 1. WordPress.com: Ücretsiz bir web sitesi veya blog oluşturun adresine git. 2. web sitesi oluştur linkine tıkla 3. WordPress.com karşına...
  21. digiturkeyfi

Silah Fabrikası Müdürü Suç Üstü Yakalandı

Adamın satacak başka bir şeyi kalmamış herhalde bu kadar aşagılık bir işe kalkıştıgına göre.
  22. digiturkeyfi

Digiturk Kampanyalar

Oluyor kardeşim kampanya aşagıdaki şartlarda olan herkes faydalanabilir diyor. kampanyayı inceledigimde belirtdiginiz 140 tl fatura ile giriş paketini bedava izleyebilirsiniz üstelik bir ay maçlarda bedava Elektrik Fatura Aralığı (TL) Digiturk Paket İçerikleri (*) Taahhüt Süreleri...
  23. digiturkeyfi

Futbol Trt1 de bedava iken güzeldi

Sözleşmelerde iyi oynamayana ceza maddesi konulsa ve parası kesilse bak o zaman nasıl oynarlar:)
  24. digiturkeyfi

Digiturk Kampanyalar

Şimdi yeni başlayan bir kampanya var film+süperlig+limitsiz internet yaklaşık 130 tl tavsiye ederim. Detaylı bilgi icin burada paket ve fiyatları ekliyorum aklına takılan bir şey olursa ben yardımcı olurum. Eutelsat ADSL 8 mbps - akk 50 gb. Fiyat Grş+Adsl 63,99 Grş+1 keyif+Adsl 68,99...
  25. digiturkeyfi

En uygun digiturk kampanyası

1 secenek eutelsat üzerinden alabilirsin kardeşim: Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyaları Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi kampanya fırsatı ile abone olun, ilk 3 ay % 50 indirimli 39,99 TL devam eden aylarda 87,99 TL ödeyerek Digiturk giriş paketindeki yüzlerce kanalı ve maç keyfini...
  26. digiturkeyfi

10 Adet Hazır Logo PSD

Teşekürler
  27. digiturkeyfi

Digiturk terk etmedi ama biraz pahalı galiba kanaattimce :)
  28. digiturkeyfi

Futbol Trt1 de bedava iken güzeldi tüm aile toplanır ve keyifle maç izlenirdi amca galatasaraylı dayı beşiktaşlı yigen hangi takımlı olacak diye başlarlardı rekabete deymeyin muhabete deymeyin keyife ne zaman şifrelendi keyfi sadece parası olaların yaşadıgı bir lüks oldu. Ben özledim o...
  29. digiturkeyfi

Yeni Ehliyet Nasıl, Nereden, Kaç Liraya Yenilenir? Hangi Belgeler Gerekiyor?

teknoloji bu kadar gelişmişken ayrı ayrı olması tuhaf hatta tek bir karta banka bilgileri dahi yüklenebilirken kimlik ile ehliyetin birleşmemesi millete sıkıntı ve masraftan başka birşey degil
  30. digiturkeyfi

Hangi Lumia Modelleri Güncelleme Alacak?

hep aynı sorun hep aynı beklenti güncelleme