Arama sonuçlarınız

1. M

Xiaomi Mi5 n11'e gelmiş ?

Xiaomi Mi5 32gb 3gb Ram Dual Sim 4g Beyaz Cep Telefonu - n11.com Alınırmı arkadaşlar türkiyede tek resmi garnati diyor imei falan nasıldır gerçekten resmimi dir?
  2. M

G5 mi note 5 mi ?

bende öyle düşünüyorum g5 mi almalıym ozaman
  3. M

G5 mi note 5 mi ?

g5 ws note 5?
  4. M

2000 TL Kamera ve Performans Telefonu Tavsiyesi

2000 tl son, kamera+performans telefon öneri̇n aci̇l!
  5. M

en son 1850 liraya kadar professional kullancı için telefon ?

ayrıca unuttum kamera benm için çok önemli
  6. M

hocam sağolun ama o telefonun kusurları var şarj ısınma cpu kötü
  7. M

güldürdün :D
  8. M

9. M

Çinden Telefon Tavsiyesi

axon7
  10. M

Hangisi Orijinal (ham) Android

Bildğiniz gibi googlenin telefonları olan nexsuslarda androidin ta kendisi var. GM 5+ deki yazılımla nexsuslardaki tamamen aynımı. Yani her konuda aynımı tıpa tıpmı. Google çalışanları nexsuslara gösterdikleri özeni gm5+ yada gösteriyormu kısacası.
  11. M

Lg G4 ve Gm 5 Plus' a dair herşey. [Bir araştırmacının düşünceleri]

honor 7 kötü yanları ? yazmamışın
  12. M

Sorusuz telefon

1300 tl lik g4 boot sorunu çıktığında ithalatçının garanti sine nasıl güvenelim
  13. M

Sorusuz telefon

14. M

senin anlattıklarına göre g4 tr almak gerek ama gm 1000 tl ve buna yakın fiyatlarda başka cihazlarda alabilir insan bide g4 ithalatçı var tr alınca anakart ve bootloop dediğin gibi düzeliyor ama g4 ithaaltçıda nasıl güvenecek adam sorunların gideceğine o yüzden 1000 tl civarı telefonları konuşalım
  15. M

g4 de anakart ve bootloop çok sıkıntı
  16. M

Sizce hangisini almalıyım?

g4 alma çok pişman olursn anakrt ve bootloop sorunları yeni serilerde halen var eninde sonunda başınıza gelir bootloop çok sıkıntı
  17. M

Konuşmama başlamadan önce herkeze merhaba diyerek başlamak istiyorum. Kendimi tanıtmak gerekirse 1000-1300 TL arası telefon almak isteyen birisiyim.[Fazlası bana göre saçma ve israf] Şuan itibariyle 26.4.2016 tarihindeyiz ve Türkiye nüfusununda ortalama 2.5 3 milyon kişi de 1000-1300 TL telefon...
  18. M

Lg g3, lg g2,note 3, s5 sizce hangisi ?

sen g4 mü kullanıyon
  19. M

TT Hornor 7 vs GM5+ [G4 ithalatçıyı kesin kafamdan sildim mutluyum]

Hocam GM5+ alacaksanız turkcell den almayın derim turkcelldekilerin içinde turkcellin uygulamaları var
  20. M

Bende GM5+ çok içten yaklaştım şimdi :)
  21. M

Ek olarak şarjı sıkıntısı kesin bir sorun ama bazı yerlerde normal kullanımda 1 gün yetiyor diye gördüm ama elinizin altında sd808 varken sizz o telefonu normal kullanmazsınız :) ve şarj sorunun 3 gün sonra sizin canınızı sıkacak.
  22. M

Konudada bahsettiğim gibi.kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı . bu saydıklarım hiçye yabana atılacak gibi sorunlar değil. Bunlardan bir tanesi başınıza geldiği an o telefondan soğumanız an meselesi olacaktır.Çünkü vahim sorunlar.İthalatçı 1200 tl...
  23. M

Çoğu yerde g4 ws gm5+ muhabbeti dönüyor ama g4 kronik,şarj,güncelleme, ve ithalatçı garantili olmanın getireceği sorunlardan dolayı kafamdan kesin olarak sildim [çoğu arkadaşında silmesini öneririm.] benim aklımı karıştıran şey ise tt honor 7 mi gm5+ mı düşüncelerinizi bekliyorum.
  24. M

Honor 7 vs Gm 5 Plus ?

Hangisi iyi detaylıca