Arama sonuçlarınız

1. H

lol windows 10 fps sorunu ve takılmalar

çok az fps alıyorum windows 10 geçitğimde windows 7 iken 186 188 di şimdi 60 70 50 düştü
  2. H

Format attım hddyi sildim hp recovery manager gitti ne yapmalıyım

Format attım hddyi sildim hp recovery manager gitti ne yapmalıyım bana bir oem cdsi verildi fakat bunla kurulum yaparsam hp ile gelen dosyalar geri gelecek mi
  3. H

intel hd graphics sürücü güncelleyememe sorunu

intel hd graphics sürücü güncelleyememe sorunu yüklenmekte olan bu sürücü doğrulanmamış
  4. H

intel bu platform desteklenmiyor hatası chipsetleride yükledim ona rağmen yüklenmiyor

intel bu platform desteklenmiyor hatası chipsetleride yükledim ona rağmen yüklenmiyor
  5. H

windows media player açıldığında tıkırt sesi geliyor küçük bir ses

windows media player açıldığında tıkırt sesi geliyor küçük bir ses
  6. H

Windows 8.1 bu platform desteklenmiyor sorunu

saolun ama chipset bu sanırım yükledim onuda hala aynı hata windows 10 sıfırdan kurulum yapsam sorun sizce çözülürmü ?
  7. H

Windows 8.1 bu platform desteklenmiyor sorunu

windows 8.1 bu platform desteklenmiyor hatası alıyorum ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim şu anda uefi windows 8.1 kullanıyorum olmazsa win10 geçmek zorunda kalıcam
  8. H

UEFİ windows 10 kurulumu yapacağım legacy supportu devre dışı bırakmalımıyım ?

peki kuruluma burdaki uefi boot orderdan usb flash diske tıklayarak mı devam edeceğim yoksa boot efi file denilen bir yer daha var ordan mı yoksa
  9. H

UEFİ windows 10 kurulumu yapacağım legacy supportu devre dışı bırakmalımıyım ?

UEFİ Windows 10 kurulumunda legacy supportu devre dışı bırakmalımıyım ?