Arama sonuçlarınız

1. Penah0

s10+ alınır mı?

üzerine biraz da koy note 10 al geç
  2. Penah0

Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

nedir acaba fabrika hatası ekran aralımı kalmış yoksa 1569571974 asla kullanmam nefret ederim instaya
  3. Penah0

hele beni demiysin . zamanında 3 tane note 4 kullandım 3 ü de berbat chost screen olayı. diyorum note10 plus alırsam olurmu onda da acaba
  4. Penah0

Ios 13 Güncellemesi Alınıp Alınmaması

13 ne jb olsun
  5. Penah0

S8'den 7 plusa geçilir mi ?

ben s8 plusdan geçdim ip 7 plusa, pişmanın sebebi kapalı kutu olduğu için ve istediyim uygulamayı kolayca bulamadığım için, hakketen de play marketdeki içerik app storeden daha da bolmuş, satıp yine samsung note 10 plusa dönecem 1568784864 oled yanığı ip 7 plusda da oluşmakta. artık benim...
  6. Penah0

Note 10+ vs 11 Pro Max

note 10 plus al geç derim
  7. Penah0

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

amanın sakın elinden sayılim deme. elden düşürersen ekranın ortasından yeşil çizik sana gel gel der )) 1568783896 arkadaşlar sizce s10 plus mı yoksa note 10 plus? ve neden, fiyat önemli diyil benim için. para var ))
  8. Penah0

evet haklisin amoled ekranlarin korkulu hayaletidir bu, s10 plus ya da note 10 plus almak istiyorum bende, onlarin ekrani dinamik amoled , 5 yili götürurmu acama chost screen olmadan
  9. Penah0

Bluetooth kulaklık tavsiyesi?

320kbits mp3 AAC den zayıf diyon öylemi. birdeki nerden kapandı ki. hep 128kbits mp3 lere kulak asıyorduk. bu yıldan ben 320 lere başlamışım
  10. Penah0

S10 plus 2019

tamam teşekkürler
  11. Penah0

İphone 7 Plus 32 GB

3 yıllık cihazda ne qarantisi ))
  12. Penah0

Kimler NOTE 10 Alacak ?

ha o ayrı o zaman uygun fiyatlı samsung ara mesela ben samsung A30 aldım kardeşe çok mutlu 1565644142 nerde 8000 ki ben sizin parayla söyleyecek olursam 4500 tl ye alcam gelen ay inşallah s10 plusu
  13. Penah0

yarım kilo ağırlığındaki dandik telefonu nasıl da tarif yapar insan 1565643972 her anlamda katılıyorum sana arkadaş lg pişmanlıktır hakketen. hele sana kronik sorunlu ekranı berbat olanı denk gelmemiş ekranında lekelenmeler falan. o zaman ne yapardın acaba ??? 1565644014 s10 plusdan qayrısına...
  14. Penah0

hepsi hepsi çöp bunların. at çöpe hepsini ? ve
  15. Penah0

S10 plus 2019

Sayın S10 plus kullancıları. iphone 7 plusdan s10 plusa geçirsen pişman olmarım ki? s10 plusda iphone akıcılık varmıdır. 3-4 yıl beni idare ede bilirmi?. telefonda çok sinema izliyen biriyim hem de sosial falan. bi oturdummu en az 4 saat kalkmam
  16. Penah0

Uygun Fiyatlı Vr Gözlük

25 tl lik vr gözlerinizin duşmanı
  17. Penah0

Redmi Note 7 Aldım Soruları Alabilirim :)

Samsung A30 aldım bujun yerine ekranı süper amoled olduğu için
  18. Penah0

Kimler NOTE 10 Alacak ?

bote10 plus alanların aklı uçuk bizde 8000 - 8500 tl sizin parayla. o kadar para verilmez. ondansa 4500 tl verip güzel bi S10 plus alarım 4 bin kar ederim burdan
  19. Penah0

4.5G Hızınız Ne Kadar?

peki türkiyeye 5g ne zaman gelir. türkcell her gün bar bar bağırıyo 5g öyle geldi böyle gitdi diye
  20. Penah0

Karsilastirma s10 plus ve mate 20 pro

sen neden dansik çöp işlemcili çöpü güzelim s10 plusla kıyaslıyorsun. s10 plusun tozu ola bilme. kirin ne yav kirin . ne zamandan kirin adam oldu ????
  21. Penah0

İphone 7 Plus 32 GB

iphone aldığın güne lahnet olsun. iphone 7plus 128 lik aldım . yukarı sol küncde şebeke gösterdiyi yerde piksel karalmaları başladı. chost screen diyelim. bumıdur iphone kalitesi lahnet olsun
  22. Penah0

Apple Airpods 2 VS Samsung Galaxy Buds

p 20 lite mış çöpe at çöp ?
  23. Penah0

Airpods 2 Standart kutulu vs Kablosuz Şarj kutulu

airpods um var durmadan 4-5 saat muzik dinliyorum. budslerde de öylemi yoksa 2-3 saatden pert olur pili ?
  24. Penah0

Bluetooth kulaklık tavsiyesi?

kablo elime ayağıma dolaşacaksa yemişim onun ampilini falan..airpods um var . tekefonu atıyorum masaya 30 metreye kadar super ses kalitesinde 320 kbits veriyor bunun yerine kablolu almak mantıksız
  25. Penah0

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık

ben çöp kullanmam
  26. Penah0

Oneplus 7,7 Pro Kullanıcıları Kulübü

imei problem yaratdıgı için s10 plusa yöneldim hem de
  27. Penah0

Hangisi daha mantıklı ? S10 Plus / Note 10

bizde baküde s10 plus 4500 tl
  28. Penah0

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ 5G Kullananlar Kulübü

ben de istersem ala bilirim 10 günlük maaşım zaten ama böyle kötü çöpcü tasarım beklemezdim note 10 dan... S10 plus alacam yakın zamanda
  29. Penah0

selam s10 pluscular.elimde iphone 7 plus 128gb cihaz var 2500 e satıyom. satıp s10 plus alcam . doğrumu yapıyorum sizce.. s10 plus 7plus gibi menyu effektleri geçişleri falan akıcımı. en az 4-5 yıl kullanmak istiyorum çünkü
  30. Penah0

Oneplus 7,7 Pro Kullanıcıları Kulübü

ben de tam da bu eskiklerine göre s10 plus alacam. ama hızlı güzel cihaz 1565547079 motorlu kameraya güvenin ne kadar . ağırlığı çokmu
  31. Penah0

Op7 pro yurtdışından getirteceğim sıkıntı yaşar mıyım?

ben de OnePlus 7 pro alcakdım .imei problemi olduğu için s10 plus sifariş vercem
  32. Penah0

Samsung Galaxy Note 9 Kullanıcıları Kulübü

shiftdeletede austosdan buyana note 9 kullananlar marsa uçmusvumarim hiç kimse yok
  33. Penah0

Konuşma kaydeden program (İOS)

sorun şu ki android deki gibi bedava uygulama oyun indiremiyom, hep para oara.androiddeki gibi şarkılar indiremiyorum, youtubeden diziler indirmek çok çetin onu şuraya kopyala falan, illaki pc lazım kendimle pc taşıyası halim de yok zaten, yine sayiyimmi, ios hızlı donmak yok ama hep kısıtlı hep...
  34. Penah0

Konuşma kaydeden program (İOS)

android candir arkadas gerisi heyecan, an dr azadliktir. lahnet olsun 7 plus aldigim güne az kalmis hemen satip note 9 alcam bir daha ölene kadar iphone kapali kutu kullanimina son
  35. Penah0

Telefon görüşmesi kaydetmek için ios uygulaması arıyorum

paraylami
  36. Penah0

İphone 8 plus ios 11.1 jailbreak

o zaman git 3310 kullan
  37. Penah0

nasil hall etdiler anlamadim güncellememi geldi ki
  38. Penah0

o zaman sen sat gitsin cihazi sade bir cihaz kullan çünki yazdiklarindan anlasiliyor ki cihazi sadece wapcat facebook falan kullaniyon baska hiçbir sey
  39. Penah0

neden ya jb siz iphone mi kullanilir tutuap appeven falan dogru durust çalismiyo ki
  40. Penah0

iOS 12 Beta

whatsapp instagram feys kullanip kapali kutu gibi kullanmak için kullanacaksansa al gitsin, ben şahsen note 9 alırım
  41. Penah0

iOS 11 için Cydia geliyor! iOS 11 ile uyumlu jailbreak çalıştırıldı

ben de ben de ip 7 plusdayim resmen cihazim hesap makinesinden başka hiç bir işe yaramıyor whatsapp feysden baska, zaten 500 tl lik cihazda da kullana bilirdim bir de kalkib dunya parasi verib ip 7 plus almazdim , çok pesmanim çok
  42. Penah0

İphone için telefon görüşmelerimizi otomatik kaydeden uygulama önerisi olan var mı ?

yokdur bosuna arama hepsi parali
  43. Penah0

ama son anda vaz geçdim fikrimden çûnki jb ios 10 ile öldü artik fatiha bir daha olmuycak, olsa da arizali dandik jb ler olucak, note 9 bana gel gel diyo ---- Mesajlar birleştirildi ---- çok beklersin ios 10 ile öldü bitdi son the end ;)
  44. Penah0

hakketen çok super pil perfomansin varmis harbiden note 9 olmus bu sefer 2 ci el aritom kimde varsa kapali kutu almak istiyorum note 9 dan ---- Mesajlar birleştirildi ---- hakketen çok super pil perfomansin varmis harbiden note 9 olmus bu sefer 2 ci el aritom kimde varsa kapali kutu almak...
  45. Penah0

ben de ip 7 plusu satip geçiyimmi note 9 a ne dersin,peşman olmam ki ireli zamanda, not...7 yil android kullacisi idim s4 den samsung s8 plusa kadar geldim. ios a geçme sebebim 300-350 mb lik Dream Soccer 2018 oyununun kasmasi. iphone 7 plusda yag gibi çalisiyor. ama kapali kutu android deki...
  46. Penah0

sayın ios kullanicilari ios 11.4 deyim şimdi ben ios 11.1 e dönüp jb yapa bilirmiyim yoksa downgrad modeyi (geriye yüklemeyi ) kapatmislar ?
  47. Penah0

pa
  48. Penah0

bendeki de ip 7 plus 128gb bunu satip iphone X geçmeye deyermi acaba
  49. Penah0

ne gibi sorunlar var ki
  50. Penah0

ips 12 çikmadi ki nerden buldun sen
  51. Penah0

kalem seviyorsansa note 9 ---- Mesajlar birleştirildi ---- 71% e 2 saate yakin ekran açik almissin bence çok ta iyi diyil,bem zamaninda note4 de böyle ekran açik zamani aliyordim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Note 9 kullanan arkadaslar nerdesiniz neden biriniz genis inceleme yazmiyorsunuz...
  52. Penah0

İplay Tubidy NetTube AppStore da Yok???

bir de Youtube ++ ben appeven uygulamasinin yardimiyla indirdim çok güzel ve kullanisli
  53. Penah0

iPhone 7 Plus için portre aydınlatma modu ekleyin!

arkadaslar bende de iphone 7plus uygulamani kurdum ama iphone X daki gibi selfide porte modu gelmiyor sebebini bilemedim
  54. Penah0

ben ne yapdiysam olmadi ama ip7 plus kullaniyom
  55. Penah0

Navigasyon

bedavadirsa ben de indiriyim gerçi google maps kullaniyom bununda tadina bakak ))
  56. Penah0

Shadowgun Legends İOS ve Android için çıktı

ben de iphone 7 plus 128 gb nan devam iyi ki samsung s8 plusu satip bunu aldim 2gb civarinda ppsspp oyunlari oynuyom hattda jelbreaksiz
  57. Penah0

ios un kastığı oyun var mı (iphone 8 plusta)

64 lükmu aldin
  58. Penah0

---- Mesajlar birleştirildi ----
  59. Penah0

İplay Tubidy NetTube AppStore da Yok???

En guzeli iplay
  60. Penah0

ios un kastığı oyun var mı (iphone 8 plusta)

6000 lira ver sonunda boylemi oldu
  61. Penah0

iOS12 Beta Sürüm Deneyimlerim [İlk Bakış]

Ben de ip7 plus 128gb kullaniyom 11.4 deyim 12 gelince geceçem .bizim cihaz 12,13,14 dü bele ?
  62. Penah0

Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

63. Penah0

4.5G Destekli Telefonların Tam Listesi

Ama ben turkiyede goremedim 4.5G hep 4G