Arama sonuçlarınız

1. xvanko

J7 Prime Uzun Kullanım Testi Sonucu

Merhaba Sevgili arkadaşlar, Yaklaşık 1 aydır j7 prime kullanıyorum. İzlenimlerimi paylaşacağım. Telefonun artıları ; Kamerası s7 gibi olmasada yinede çok iyi. Ekran Kasa Oranı F/P sine göre çok iyi. Tasarımı amiral gemisi tadında. Ekranı Çok iyi. Performansı Çok iyi.(f/p göre) Şarj Süresi...
  2. xvanko

Kontenjanda boşluk var girebilir miyim ?

Herkese Günaydın, Ağabeyler, kardeşler bir sorum olacaktı ! - Konu şu ki, girmek istediğim üniversitenin bölümünde 100 kontenjan var her sene 12-20 kişi doluyor 80 kişilik boşluk kalıyor ve son giren kişi 344 puan ile girmiş (Ygs-1) Sorum Şu ki ; Benim puanım 266 (Ygs-1) bu bölümün boş...
  3. xvanko

Paranızın Bereketi Yoksa Okuyunuz Kardeşler.

Beni çok etkileyen ve yaşantımı değiştiren bir kaç satırı sizlerle Paylaşmak istedim inşallah yardımcı olur. Kazandığımız paranın bereketi neden kaçar? `:Ey Ademoğlu.bilesinki helal* sana damla damla gelir.Haram ise sel gibi gelir.Kimin yaşayışı ve rızkı saf olursa,dini de saf ve arı...
  4. xvanko

Forum Sitesi Önerisi..

Arkaşlar öncelikle merhabalar, Benim bir web sitem var bir çok şeyi ile yayımlanmaya hazır, yanlız web siteme forum eklemek istiyorum ShiftDelete.Net/Forums gibi, önerebileceğiniz Özellikle ücretsiz veya ücreti çok düşük bir forum sitesi bulursanız sevinirim. Veya kaynak kod. Şimdiden Çok...
  5. xvanko

Maksimum bütçe 3.300 TL Sizce Sistem Nasıl ?

Merhaba Şimdiden Teşekkürler Yorumlarınız İçin.
  6. xvanko

Millet acil laptop lazim 3,700 Tl butcem

Acil onerilerinizi bekliyorum, Çok teşekkurler deferli yorumlariniz icin simdiden.
  7. xvanko

İphone 7 ile Yeni Kulaklık Beklentim!

Merhaba forumdaşlar, İphone biliyorsunuz ki iphone7 modeli ile bu yıl içerisinde karşımızda olacak iphone'un %90 sızıntı tasarımların da kulaklık girişi olmadığı görülüyor. Bundan dolayı "EarPods" ipone 5 ten beri gelen bu kulaklığın tarih olabileceğini anlamışsınızdır zaten :) Genel kitle...
  8. xvanko

Remix OS İşletim Sisteminin yaptığını Microsoft ve Google yapamadı.

Arkadaşlar ne kadar bilindik bir işletim sistemidir orasını bilemem kısaca açıklayayım. USB 3.0 bir flash bellek ile çalışan unix tabanlı işletim sistemidir. Kesinlikle ücretsizdir ve geliştirilmeye devam ediliyor. KONSEPT: Konsepti windows gibi Deskopu olan android uygulamalarının çalıştğı...
  9. xvanko

Neden Windows'a Boş Yere Para Saçıyoruz !

Merhabalar, Binlerce lira verip aldığımız windows işletim sistemli bilgisayarların 3dmax, Sql ve bir kaç tane ham ve işe yarar program dışında entegre bir marketi yok windows 10 muş bilmem ne.! Binlerce Tl para veriyoruz mavi ekranıdır ,güncelleme problemleridir, saçma sapan açık dosya...
  10. xvanko

Microsoft Dünyasının Entegrasyon ile imtihanı

Google nın Android Platformu ile Chrome Os platformu her ne kadar iki farklı platform olarak görünsede Google ın milyonlarca içeriğe sahip olan android market uygulamalarını chromebook serisi notebookları ile entegre bir şekilde çalıştırma sı için bir çok mühendisle çalışmalarına devam ediyor...