Arama sonuçlarınız

1. C

Durmaplay hakkında bilmeniz gerekenler

Beyler yapmayım yapmayım dedim ama dayanamadım yıllardır alış-veriş yapıyorum ben bu siteden daha en ufak bir sorun ile karşılaşmadım. Yalan olmasın bir kere keyde sorun çıktı hemen değiştirdiler doğru olanıyla. En güvendiğim sitedir kendileri. Bu zamana kadar 1.063,26 TL harcamam olmuş daha...
  2. C

S6 Edge Root ve CSC değişimi

son kez bir şey daha sorucam; sitelerde Google Now artık Türkiye'de diye yazı görmüştüm. Fakat Google uygulamasına girince "Bu uygulama ülkenizde kullanılmıyor" diyor. Kullanan var mı acaba Google Now uygulamasını
  3. C

Teşekkürler; ingiltere romlu olanı indirmiştim. Sanırım artık düzelmiştir. Herkese çok teşekkür ederim. Yükleme tamamlansın tam sonucu paylaşırım buradan.
  4. C

1.6 - 1.7 gb arası
  5. C

şimdi beta programını indirdim aynı senin dediğin gibi oldu csc değişti; telefonu smart switch e bağladığım zamanda yeni bir update geldiğini söyledi onu indiriyorum şimdi. şimdi ikinci bir sorum var benim yüklediğim bu software beta mı yoksa değil mi nasıl anlarım eğer beta ise hala onu nasıl...
  6. C

Herkese merhaba, S6 Edge kullanıyorum ve telefonumu KKTC den almıştım telefonumu. Ne zamandır android 6 yı bekliyorum. 2 gün önce çıktığına dair forumlarda haberler gördüm ama S6 edge + için olduğu yazıyordu bazı sitelerde. Neyse bana neden gelmemiş olabileceğini araştırdım ve telefonun başka...