Arama sonuçlarınız

1. asprin

Yardım arkadaşlar '' ağa katılamadı hatası '' alıyorum sebebi nedir?

arkadaşlar '' ağa katılamadı hatası '' alıyorum sebebi nedir?
  2. asprin

Soru twitter bildirim sorunu?

arkadaşlar merhaba, twitterde son 3 4 gündür kimi takip etsem masaüstün pc ve mobil uygulamadan bildirim geliyor? bunu nasıl kapatırız?
  3. asprin

Yardım Youtube sorun var?

Merhaba arkadaşlar , youtubede bu sorunu nasıl çözerim? ayrıca youtube yorumlarına cvp yazamıyorum göremiyorum? acil yardım.
  4. asprin

Yardım Modem neden kendini resetler?

dediklerinizi anladım. fakat bu kadar güçlü bir modeme 2 port, 6 tane wifi ne güç yükleme yapar ki ? zaten 4 portlu 10 15 wifi ile bağlanma kapasitesi var. kaldiki Gün içerisinde evde olmama karşılık sürekli gün içerisinde bu problem yaşıyorum. gün içerisinde 1 port. 3 wifi bağlanıyor. elektrik...
  5. asprin

Yardım Modem neden kendini resetler?

Arkadaşlar elimde tenda modem 2 yıldır kullanıyorum zaman zaman kendi kendine modem resetliyor yeniden kuruyorum 10 15 gün iyi yine kendiliğinden resetliyor. müşteri temsilcisi ile konuştum artık adam ile arkadaş olduk birbirimizi tanıyoruz, adam teknik talep için modemi istedi benden , şimdi...
  6. asprin

Yardım Wi-Fi 6 Uyumlu laptop kartı nereden bulabilirim ?

tenda turkiye sayfasına girmeni tavsiye ederim. her şey var
  7. asprin

Soru Wi-Fi adaptör hakkında bilmem gerekenler nelerdir?

evet sorunu çözdüm yeni bir tane Tenda markalı satın aldım, daha öncede bu markanın modeminin kullanmıştım, bu tenda ürünlerinin hepsini tavsiye ederim. fakat müşteri temsilcisini aramadan asla kendiniz ne modem neden bu tarz ürünler kurmayın. saolsun müşteri temsilcisi püf noktalarına kadar...
  8. asprin

Soru flash diskteki anlamsız sorun nedir?

arkadaşlar uzun zamandır kullanmadığım flash diski dün bir işim için kullandım fakat içindeki dosyalar nerede göremiyorum? doluluk oranı yazıyor ama içindeki dosyalar nerede nasıl görürüm bana yardımcı olur musunuz? 1691648793
  9. asprin

Soru Wi-Fi adaptör hakkında bilmem gerekenler nelerdir?

arkadaşlar masaüstü bilgisayarıma wifi adaptör alıp kablosuz internet kullanmak istiyorum, bu adaptörlerin özelliklerini bilmiyorum masaüstü pc ye uyumlu olur mu? yoksa pc nin içinde herhangi bir kart olması gerekli mi çalışması için?
  10. asprin

Soru twitter mavi tık almama rağmen uzun yazı yazamıyorum? sebebi nedir?

twitter mavi tık almama rağmen uzun yazı yazamıyorum? sebebi nedir?
  11. asprin

Öneri 120 Hz ve 6 inçlik telefon önerisi

daha dinamik olduğu için tercih ediyorum, eski bir telefonun dinamiksizliği ile 120 hz istemem çok doğal. belli bir amaçları var elbette özellikle akıcılığı tepkisi çözünürlüğü netliği elimde iphone 6 telefon var, annem 11 kullanıyor arada inanılmaz farklar var.
  12. asprin

Öneri 120 Hz ve 6 inçlik telefon önerisi

120 Hz, 6 inçlik telefon önerisi olan var mı? RAM 6 ve üstü olsun, bütçem 8K ile 15K arası.
  13. asprin

Yardım Acil yardım google chrome ?

arkadaşlar iş yerimdeki google optimazyon şifremi kaldırdım, başka bir kullanıcı olarak giriş yaptım, ama daimi kullandığım ekletiyi yanlışlıkla kaldırdım. şimdi yeni google chrome geçti ve iş yerimdeki bütün şifreler gitti. nasıl eski kullanıcıya geçebilirim :(( 1681461438 mail adresime...
  14. asprin

Yardım Bilgisayar Ekranım Bir Anda Kararıyor.

harici ekran kullanmıyorum. moitörüm 144 hz ama 14 hz karşılamıyor ekran kartım 120 veya 114 karşılıyor aklıma sadece o geliyor ama ne problem çözemedim
  15. asprin

bilgisayardaki arama bölümünden güncellemelere girdim güncel diyor. ekran kartıda güncel diyor. her şey güncel diyor, eğer farklı bir yol haritasi var ise yönlendirin lütfen rica ediyorum
  16. asprin

Yardım Twitterda ios sorunu ? nasıl çözerim bu problemi ?

:((( şimdi telefon mu satın alalım yaws ne garip bir şey. kıçı kırık bir twitter işte. 1680460630 yok 1680460688 gece uyurken bilgisayarı kucağıma alırım artık kanka :)) kocaman masaüstünü. :))
  17. asprin

akadaşlar pc bundan yaklaşık 3 ay önce format attım, format atmadan öncede aynı sorun mevcuttu, ekranım büyük, acaba ekran kartımı kaldırmıyor? veya başka bir sorun mu var bilemedim, video alttaki linkte. haber akışlarını izlerken aşağı inerken bir anda 1 saniyelik siyah ekran çıkıp geri devam...
  18. asprin

denedim uygulamadaki gibi akıcı değil, haber videolarını açmıyor. açsada bekletiyor, geri tuşa basıyorum haber akışına gitmiyor sadece telefonun masaüstüne dönüyor.
  19. asprin

arkadaşlar dün twitterda akış sorunu yaşadım, daha sonra şifre mi değiştirmek istedim ve değiştirdim, şimdi bana güncellememi istiyor, güncelle dediğim zaman ise ios 15 sürümünü istiyor benden, iphone 6 kullanıyorum ama en son sürüm 12.5.7 ne yapmam lazım hiç bir şekilde giremiyorum ? eğer ki...
  20. asprin

Yardım Kablosuz Kulaklık Alacağım Önerileriniz Nelerdir ?

öncelikle cvp için teşekkürler, sorumu sorarken nasıl anlatacağımı bilemedim, bu kulaklığın dışındaki plastik kavçuklu istemiyorum, daha doğrusu bana göre değil. nasıl anlatacağım bilmiyorum ama iphone kulaklığı gibi olanından istiyorum. eğer bildiğin kaliteli var ise yazabilirsin.
  21. asprin

Yardım Kablosuz Kulaklık Alacağım Önerileriniz Nelerdir ?

Arkadaşlar kablosuz kulaklık alacağım telefonum iphone 6 , ne önerirsiniz? fiyat aralığı 600 tl. yalnız telefonumu 3 ay sonra değiştireceğim, ama şimdilik uzun vadeli bir şeyler istiyorum?
  22. asprin

Soru mouse sorunu ?

tamamdır, senin dediğini yapacağım ve garantiye vereceğim. saol.
  23. asprin

Soru mouse sorunu ?

asus w5000 keyboard + mouse 1667758798
  24. asprin

Soru mouse sorunu ?

Hocam internetten aldım kaliteli mouse ve klavyeyi ama garantiye vermeyi hiç düşünmedim. Çünkü başka yerlerdede aynı problemi gördüm. Yani başka mouselarda yapıyor. Hâlâ yaparsa içini açar bakarım.
  25. asprin

Soru mouse sorunu ?

arkadaşlar win 10 pro yükledim her şey çok iyi bir problem yok, fakat kablosuz maouse ortadaki tekerleği aşağı indirirken internet sayfasını yukarı çıkıyor 2 adım sonra aşağı iniyor sayfa, bunu anlayamadım aynı şey başka pc lerdede oldu, kablosuz mousun bana göre bir ince ayarından mı yoksa win...
  26. asprin

Soru flash disk sorunu çözme

arkadaşlar fotograftada gördündüğü üzere flash diskin içinde veriler var ama göremiyorum, bunu nasıl görebilirim ?
  27. asprin

Soru Bios güncelleyeceğim yardım?

h310m pro-d plus (ms-7c10) arkadaşlar msi yandaki özellikte anakartım var şuan win 10 , 64 pro yükledim, bios güncelleyeceğim ama biosun msi sitesinden güncel versiyonunu bulamadım. çünkü aşırı derecede bu özelliğe yakın anakart mevcut, en son bios sürüm tarihim 18.11.2021 , ayrıca son güncel...
  28. asprin

Soru Bu artı işareti ne işe yarar ?

istagramda takip et butonunun yanındaki artı işareti ne işe yarar ? fotoğraf aşağıda?
  29. asprin

Yardım youtube ücretli üyeliğim yok ama reklam çıkmadan oynatabiliyorum? sizce sorun nedir?

evet güzel bir tespit reklam engelleyici var xp ama evdede var ama aktif değil. anlamadım gitti.
  30. asprin

Yardım youtube ücretli üyeliğim yok ama reklam çıkmadan oynatabiliyorum? sizce sorun nedir?

arkadaşlar iş yerinde youtube üyeliğimi girmeme rağmen reklamsız sorunsuz çalışıyor, ama evde reklam çıkıyor, üyeliklere baktım ücrete tabi bir şey yok, sizce problem nedir?
  31. asprin

Yardım win 10 ağırlaştı neden olur?

cevabın için teşekkür ederim, sorun halloldu derken bir anda win 11 geçmemi pc istedi valla, geçmesine 2 saatte geçtin sorun yok, fakat ara yüzleri 10 na göre süper olmuş, bayıldım. fakat pc yükler misin ibaresi çıkartınca yükleyim anasını satım dedim, çünkü win 10 da son güncellemeyi tekrar...
  32. asprin

Abim , daha önce söyledi arkadaşlar hepsiNİ kapattık, işin aslı bu kadar performansı olan pc nın bu sorunu yaşatması can sıkıcı. az önce dedim ya win 7 lap top kullandım 2012 2013 yıllarında sistemi eski tarihe döndermem 5 dakıka alıyordu bu pc yı eskı tarihe almam 6 saat sürdü. win 10 iyi...
  33. asprin

Cevaplar için teşekkürler, 1. bios güncelleme hayatımda hiç yapmadım yapmayı bilmiyorum açıkcası. 2. söylediklerinizi tek tek okudum sadece win 7 den geçiş yaptırılmış bir windowsla karşı karşıya olduğumu biliyorum aklıma o geldi. yazınızı okuyunca. virüs...
  34. asprin

bugünde sonuç geçen haftakıne göre farklı çıktı ilginç 1663435990 pc güncel abi 1663436079
  35. asprin

tamamdır bunu yapacağım fakat windows 10 na baya alışmıştım. teşekkürler bilgiler için.
  36. asprin

bunları uyguladım ama donanımsal olarak özellikler win 10 tercih ediyor. ikincisi sistemim çalışmaması için engel değil performansı çok iyi. win 11 çıkmışken neden 8.1 ? 1663429305 artık devam ederse sizin dediğinizi yaparım. ama sistem performans olarak çok iyi. bu yüzden artık bakarım...
  37. asprin

ram 8 ddr4 yüksek hızda, sorunlar % 20 düzeldi valla şirkette bu bilgisayarın 7 8 kat hızda yavaşını kullanıyorum 5 senedir tık demedi hala çalışıyor. bu pc yi geçen yıl kurdum bu sorunu yaşamam beni üzdü, hala sorun devam ediyor donuyor tarayıcı işlem yaptırmıyor 5 dakika felan sürüyor...
  38. asprin

?
  39. asprin

çok teşekkür ederim 1. videoyu ilk kez öğrendim yaptım, 2. ve 3. videoları biliyordum ama yinede kullanmadıklarımı kapattım. şuan pc de bir iyileşme var dinamıkliği hissediyorum, ama son olarak benim görev yönetici panelim sanırım çoğu kişiden farklı yinede bir göz atın derim. foto altta...
  40. asprin

sonuç bu
  41. asprin

ssd
  42. asprin

şimdi yaptım google sayesınde sonuç bu 1662919142 güzel kardeşim bunlar benim için zor çünkü söylediklerini yapmam için beni yazılarınla yönlendirmen lazım :))
  43. asprin

nasıl yapacağım ?
  44. asprin

abi masaustü ısınma yok denecek kadar az. 1662917253 yaptım sıfır virüs hiç yok 1662917491 kendi kendine kapanmıyor sadece bu kırmızı ışık sabit yanında donuyor pc, 1662917593 win 11, son jenarasyon işlemci 8 gbyt ram ddr4
  45. asprin

ne önerirsin?
  46. asprin

arkadaşlar win 10 kullanıyorum, fakat son 2 haftadır donma ve ağırlaşma görüyorum sistem bir anda donuyor ve işlem yapamıyorum. bunun sebebi sizce nedir? aşağıdaki yüklediğim fotolara lütfen bakınız? pc donduğu zaman şu kırmızı ışık sabit yanıyor? sizce ne tür bir problem olabilir?
  47. asprin

Yardım windows 10 masaüstü kaybolması?

pardon yönlendirebilir misin? 1650474043 tamam dediğini buldum ve yaptım. böyle bir şey çıktı.
  48. asprin

Yardım windows 10 masaüstü kaybolması?

arkadaşlar merhaba, windows 10 kullanıyorum, fakat belli bir zaman sonra masaüstündeki program simgeleri siliniyor. search kısmından aradığım zaman program hala pc durdugunu görüyorum hatta hatasız kullanıyorum. bu simgelerin silinmesi neden oluşur lütfen bilgi veriniz?
  49. asprin

Yardım Tenda modem kendiliğinden sıfırlanıyor

şuan çalışıyor sorun yok. fakat bir püf noktası var. en güzel hizmeti ise teknik servisi. yarın ararım baştan sona bakarlar. yarın sana sonuçları bildiririm.
  50. asprin

güzel kardeşim 4 antenli. sıfır aldım hiç bir sorun yok. yeni modem. neden böyle bir şey yapayım sonuçta yazılım bu mutlaka püf noktası vardır.
  51. asprin

arkadaşlar tenda modemim var 1,5 yıldır kullanıyorum, son 1 aydır modem kendiliğinden sıfırlanıyor , ara yüzüne girip şifreleri yazıp en baştan başlıyorum. son 10 günde bu işlemi 5 kez yaptım. 1.5 yıldır hiç bir sorunum yoktu sizce neden kendiliğinde modem sıdırlanıyor?
  52. asprin

Yardım watsappta az ses sorunu nasıl hallolur ?

arkadaşlar iphone 7 telefonum var. face time ve normal telefon konuşmalarımda herhangi bir problem yok. fakat görüntülü watsap aramalarında ses çok az gidiyor. karşı taraf bundan şikayetçi ne yapmam lazım. ( sildim yükledim olmadı ) güncel. fikri olan var mı ?
  53. asprin

Soru monitör ses çıkışı

arkadaşlar masaüstü monitörüm var, ses çıkışı var kulaklığı taktığım zaman kendine has bir sesi var. bu sesi bir parça takıp yükseltme şansımız yada daha kaliteli bir ses çıkartma şansımız var mı ?
  54. asprin

Soru telefon ile görüşürken kendi kendine kapanıp iletişim başarız demesi nedir=?

arkadaşlar telefonum iphone 6 karşı tarafta iphone 6 veya 7 kullanıyor. 7 dakika görüştükten sonra kendi kendine kapanıp iletişim başarısız iletişim hatası vermektedir. sizce bu problem nedir? 1 saat konuştuktan sonrada bu hatayı veriyor?
  55. asprin

Soru cat 7 ile cat 8 ethernet kablo arasında ne fark vardır?

aslında o manada sormamıştım detaylı yazamadığım için doğal olarak anlamlar farklı çıktı. daha önce 6 kullanırken 3 aydır 7 kullanıyorum, aradaki farkı anlatım isterseniz. 6 da geçişler ister istemez alışılmış bir hızdaydı. zaten pc nin performansı ve internetim 50 gmyt hızdayken 7 takınca...
  56. asprin

Soru cat 7 ile cat 8 ethernet kablo arasında ne fark vardır?

Merhaba cat 7 ile, cat 8 ethernet kablo arasında ne fark vardır? sonuçları nedir? ne verim alabilirim, aradaki fark nedir? :rolleyes:
  57. asprin

Öneri mouse pedi önerisi var mı ?

arkadaşlar envayi çeşit var. mouse pedi önerisi mouse kendi malı gibi tutan kaymayan, ve ekranda iken mouse titretmeyen bir mouse pedi lazım. 100 150 tl arası bütçe. ölçü ebat olarakta uzunda klawyede olur tek mouseda olur. masam büyük.
  58. asprin

Yardım modem teknik bilgi?

tamamdır teşekkürler.
  59. asprin

öyle yaptım ama ikisinin arasındaki farkı sormak istedim. bana ne faydası veya ne zararı olabilir ?
  60. asprin

arkadaşlar tenda 1200 model bir modemim var, ara yüzüne girdiğimde 802.11ac ve 802.11ac/n/ac karışık olmak ile birlikte 2 tane seçenek var. hangisini işaretlemem lazım bunların iki tanesi ne amacı vardır?
  61. asprin

Mouse Önerisi Olan Var Mı?

yok mu arkadaşlar ?
  62. asprin

Mouse Önerisi Olan Var Mı?

arkadaşlar akıcı özelliği iyi olan iç donanımı hızlı olan mouse önerisi olan var mı? fiat aralığı 100 150 arası.
  63. asprin

whatsapp program?

arkadaşlar paralı veya normal watsapp profiline kim bakmış programı var mıdır?
  64. asprin

watsapp

çok özür dilerim arkadaşlar, profiline kim bakmış yazacaktım malumunuz nöbetten çıktı kafa uçtu
  65. asprin

watsapp

arkadaşlar klasik bir soru olacak ama watsappta profiline kim bakmış program var mı? yada böyle bir uygulama ?
  66. asprin

watsapp profil foto sorunu?

zaten söyler söylemez şirketteki yanımdaki arkadaşıma sordum görünüyor dedi. kendisinede söyledım ama inanmadı. bende kendi ayarımda sorun yok kendi ayarına bak istersen dedim. beni sildin mi dedi? online saatlerine bak istersen dedim ama görüyorum salakmıyım o kadar diye bir ima çizdi...
  67. asprin

watsapp profil foto sorunu?

arkadaşlar geçen gün bir arkadaşım profil fotomu görmediğini ama fotom herkese açık pozisyonda idi? ısrarla görmediğini söyledi. aradan 20 30 dakika sonra göründüğünü söyledi veya hala görmüyor bunun sebebi nedir?
  68. asprin

ara kablo neydi?

arkadaşlar elimde bir tane hdd hard disk, bir tanede lap top hardiski var. kullandığım masaüstüne bir ara kablo ile diğer hard diskten veri alıyordum ama kablom kayboldu. internettende alacağım ama ismini bilmediğim için o ara kabloyu nasıl bulurum lütfen yardım.
  69. asprin

watsapp ile ilgili bilgi almak istiyorum?

kardeş büyük ihtimal telefonunu değiştirdi
  70. asprin

saol bilgi için
  71. asprin

çok samimi bir arkadaşımdada böyle bir uyarı geldi onada sordum o bana dedi ki abi telefonumu değiştirdim ondan dolayı böyle sorun oldu dedi. numarası aynı ama telefon değişikliklerinde oluyormuş sanırım. 1608574357 zamanla öğrenirim ama çok merak ettim daha doğrusu
  72. asprin

numarası aynı
  73. asprin

arkadaşlar uzun zamandır bir kız arkadaşım ile görüşüyorum. bugün telefonunda yani watsapta '' xxx kişisinin güvenlik kodu değişti. daha fazla bilgi edinmek için dokunun yazıyor '' bunun akibiyeti nedir? karşıdaki kişi ne tür bir değişiklik yada bir güvenlik problemi yapmış olabilir?
  74. asprin

tenda modem ara yüz bilgisi.

ustad ikisini seçince çakışma oldu verim alamadım. wifi sürekli koptu. nedendir bilmem birisini seçinde şuan iyi randıman alıyorum. bende 5 g seçim yaptım. 1608461717 bilgin için teşekkürler.
  75. asprin

tenda modem ara yüz bilgisi.

arkadaşlar tenda yeni modem aldım. modemin ara yüzünde 2.4 ghz, ve 5G ara yüzü klikleri var. hangisini seçip daha iyi verim alabilirim? 2.4 MÜ? 5G Mİ ?
  76. asprin

2 modem bağlantısı ile bir sorun yaşıyorum?

arkadaşlar evimiz 2 katlı. kullandığım operatör 1. kata modem kurulumu yaptığı için, ben 1. kattaki modemden ağ bağlantısı alıp 2. kattaki 2. modeme taktım. fakat 2. modemde wifi özelliği alamıyorum. masaüstü pc me 2. kattaki modemden ağ çekip internet bağlantısı aldım. ama wifi 2. modemde...
  77. asprin

Sistem kaç sene gider

rahat 10 sene götürür birde ne yapacağım önemli. çok yüksek grafik kullanırsan elbette belli bir süre sonra kasar. ne yapacaksın mesela ?
  78. asprin

Yeni modem almak istiyorum.

güvenlik kipi çıktı onunla uğraştım foruma giremedim önerileriniz yazdığınız için teşekkür ederim başka öneride yaparsanız bugün detaylı inceleyeceğim.
  79. asprin

o zaman sizler önerin ben düşüneyim nasıl olur ?
  80. asprin

vdsl dedi 1603791552 bilgisayarım pc, aynı odada tv de var. ve ben aynı odada yada diğer odada telefonum ilede wifi özelliğinden faydalanmak istyorum
  81. asprin

sizin için şimdi müşteri temsilcisini arayayım bilgi edinim. :(
  82. asprin

alt yapı derken bu ne demek inanın anlamadım detaylı yazarsanız bende size cvp vermiş olurum
  83. asprin

200
  84. asprin

arkadaşlar kolay gelsin, ttnet internet kullanıyorum modemim çok eski pc donanım olarakta yeni kurdum pc mi son derece hızlı. yeni son model bileşenli ultra özellikli modem istiyorum bana yardımcı olur musunuz ? hem pc kablolu hemde televizyona kablo ayrıca telefonuma wi fi özellikli istiyorum...
  85. asprin

Ne dinliyorsunuz?

ahmet vural = çık gel doktorum ol.
  86. asprin

Windows ekran gidip gelme sorunu nedir?

pc topladıgımda on board sonra ekran kartı satın aldım , hiç bir sorun yoktu halada sorun yok. acaba ne olabilir ki ?
  87. asprin

Windows ekran gidip gelme sorunu nedir?

arkadaşlar masaüstü pc mi kullanırken bir an ekran siyah olup geri yerine geliyor. yani uzaktan bağlanırsın pc girersin sonra pc de çıkarken ekran gidip gelir onun gibi. bunun akibiyeti nedir?
  88. asprin

İPHONE 6 SORUN ?

arkadaşlar iphone 6 kullanıyorum ekrandaki wifi göstergesinin yanındaki şebeke arama ikonu 2 gündür kendi kendine dönüyor bunu nasıl ortadan kaldırabilirim. veya sorun nedir_?
  89. asprin

Bir internet sayfası hiç bir şekilde açılmıyor.

tamam 1584901675 güzel kardeşim oldu. fakat bu kadar basit bir şey ile açılmaması çok üzücü.
  90. asprin

Bir internet sayfası hiç bir şekilde açılmıyor.

arkadaşlar internetten alışveriş yapacağım evdeki pc den hiç bir şekilde giremiyorum sayfasına. iş yerınden cepten her türlü bilgisayardan giriyorum ama evdeki pcden giremiyorum sayfa görüntülenemiyor uyarısı veriyor? ne yapmam lazım? sorun karşı tarafta değil benim evdeki pc de? lütfen yardım ?
  91. asprin

Masaüstünde iPod kulaklık kullanmak

O ZAMAN blue tooth apart kullanmak lazım
  92. asprin

bende iphone kulaklığı kullanıyorum kablosuz kullanabilir miyim? onu demek istedim
  93. asprin

Arkadaşlar masaüstü pc me ipod kulaklık tanıtsak uyuşur mu? Randıman alabilir miyim?
  94. asprin

monitörlerde 1 ms 5 ms 12 ms ne anlam taşır?

monitörlerde 1 ms 5 ms 12 ms ne anlam taşır? 1581920312 hangisi hızlılık için iyidir?
  95. asprin

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

katılıyorum.
  96. asprin

1000 1500 monitör tavsiyesi ( 23 inc )

Ürün geldi ustad iyi bir monitör ama 120 hz alıyorum hdmı kablosu ile bağladım içinden bir tane daha kablo çıktı ama ne işe yarıyor çözemedim aceleden yaptım ama akşam daha detaylı araştıracağım.
  97. asprin

üstad satın aldım inşallah iyi sonuçlanır.
  98. asprin

hocam paneller büyük. ilk önerilern dahaiyi onu alacağım.
  99. asprin

windows 10 pro? tarih hatası formatı?

bende yok inan ki olmuyor. sen nasıl yaptıysan bana sırasıyla yol çiz bende gidim o yola düzeltim. 1581112694 bende yok hocam.
  100. asprin

hocam gelmemmi belki 50 kez geldim bende o seçenek yok sadece 2 seçenek sunmuş.
  101. asprin

değerli hocam proda bahsetmiş oldugunuz uzun tarih sekmesi yok sorun orada. 1581108909 1581109067 işte sorun resimdeki gibi gg.gg.gggg eşleniği yok.
  102. asprin

arkadaşlar işlemcim 8. nesil olunca windows 10 dan başka sürüm ekletmiyor. hal durum böyle olunca windows 10 pro yükledim muhasebeci olduğum için kullandığım program tarih saat formatında çalışıyor yazılım alt yapısı öyle. fakat windows 10 proda saat tarih ayarlarında örnek vermem gerekirse...
  103. asprin

öner bir tane abi ?
  104. asprin

kardeşim çok teşekkür ederim bu çok hoşuma gitti. bunu araştırım hemen satın alacağım.
  105. asprin

öneri? hangisi? 1580796775 9. nesil i.3 ddr4 ram. 3.60 ghz 240 ssd ekran kartı saphire R5 1580796850 9. nesil i.3 ddr4 8 GBYT ram. 3.60 ghz 240 ssd ekran kartı saphire R5 1580796958 CURVED istemiyorum malesef. :(
  106. asprin

arkadaşlar ileri vadeli monitör arıyorum samsungların ekran yansıması renk tonu çok hoşuma gidiyor. eğer ki 4k lı bir monitör arıyorum. birde kafamda sorular var? pc nin performansına göre mi ekran kartına göre mi monitör almalıyım? ikinci sorum ise 5 tepkime ve 1 tepkime neye faydalı?
  107. asprin

sorun nedir sizce ?

teşekkürler bilgi için. 1575752008 paralı proğramım var linux desteklemiyor. sadece windows destekliyor ondan kulalnmıyorum.
  108. asprin

sorun nedir sizce ?

mecburi mi ? yani çözüm bu mudur?
  109. asprin

sorun nedir sizce ?

windows 10 orjinal olarak aldım 8.1 windows yükledim. sürekli bu uyarı geliyor? nedir çözümü nedir?
  110. asprin

masaüstünde wifi sorunu ?

Bunu gerçekten bilmiyorum çünkü USB takınca otomatik yüklemesi lazımdı yüklemedi
  111. asprin

masaüstünde wifi sorunu ?

arkadaşlar merhaba win 10 kullanıyordum win 8.1 geçiş sağladım usb wifi taktım fakat hiç bir şekilde wifi ayarlarını otomatik göstermiyor ağ bulma seçeneğim görünmüyor usb takılı bana yardımcı olur musunuz ?
  112. asprin

windows 8 ( yüklediğim proğramlar silindi )

yok ssd hard disk açıldı masaüstüne geçdi hemen 4 5 tane özellik proğram sildi ekran bom boş oldu. ücretli proğramım var açılmıyor. not file found hartası veriyor güncelleyemiyorum.
  113. asprin

windows 8 ( yüklediğim proğramlar silindi )

arkadaşlar 2 aydır windows 8 kullanıyorum akşam eve geldim pc açtım bir anda yüklediğim programlar silindi ücretli programım açılmıuyor sorun ne olabilir ? ot found file hatası veriyor.
  114. asprin

not found file hatası

3 gün önce masaüstümde yüklediğim proğramlar bir anda kendi kendine silindi ne yapabilirim ?
  115. asprin

not found file hatası

arkadaşlar ücretli proğramım var not found file hatası veriyor. sorun nedir sizce ?
  116. asprin

Kullandığım ücretli yazılımda unchadled arcive hatası alıyorum

Sorun olan program ay yarışları üzerine. güvenlik duvarı hepsi kapalı. daha düne kadar çaılışyordu. bugün güncelleme yapmiyor. bu hatayı veriyor. 1573209214 2006 yılında bu yana kullanıyorum vista ve xp de pek sorun olmadı. ama sunucuları çerezleri sürekli temizlememi istedi, şimdi windows 10 da...
  117. asprin

Kullandığım ücretli yazılımda unchadled arcive hatası alıyorum

arkadaşlar paralı bir proğramım var güncelleme yaparken bu hatayı veriyor, server ile görüştüm güvenlik duvarı engel oluyor veya virüs proğramı diyorlar ama hiç biride bende yok. sizce bu hatayı ortadan nasıl kaldırırım?
  118. asprin

Monitör Tavsiyesi

hocam zaten kasti aldım onu, oyunla işim yok, maksak ara ekran kartı olması açısından aldım. kasa ilk geldiğinde 10 board çıkışı yoktu. ekran kartı alıp hem board hemde hdm çıkışı aldım ana karttan.
  119. asprin

canlı yayın donması?

ne gibi kontrol ? kablo sağlıklı.
  120. asprin

canlı yayın donması?

hocam kablo ile bağlanıyor. iphonu kablusuz wifeden ondan takıldım. kablosuz ile sorun yok, kablolu ile sorun var.
  121. asprin

Monitör Tavsiyesi

hocam masaüstü elbette
  122. asprin

canlı yayın donması?

arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu doğru yere mi yanlış yere mi açtım kusura bakmayın, yeni pc dizdim internet üzerinden canlı yayın izliyorum sürekli donma oluyor sistem son sistem hızım çok iyi, aynı yayını elimdeki iphone ile izliyorum donma olmuyor? eğer ince ayar ufak bir ayar var ise bu...
  123. asprin

Monitör Tavsiyesi

1570910415
  124. asprin

Acer AL1916W monitör Windows 10 ile çalışır mı?

arkadaşım aynı dert bendede hakimdi, taki dönüştürücü olana kadar , dönüştürücü taktım pek randıman vermedi. en profesyoneli kasayla gidip monitör denemek olacak. kafana göre monitör alıp evde takma bana kalırsa. çünkü bir monitörüm voltaj hatası yüzünden monitörün içinde ekran kartı yandı. hiç...
  125. asprin

Ekran Kartı Sorunu

hocam etikette 7 yazarken neden 5 görünür ki ? daha önce hiç böyle bir kartta sorun yaşamadım.
  126. asprin

Ekran Kartı Sorunu

1568540819 ne yapmam lazım işlemcim intel. 1568541754 hocam ben karttan şüpeleniyorum acaba ir önceki model mi dye.
  127. asprin

Ekran Kartı Sorunu

abi hala aynı r5 gösteriyor. çözemedim gitti. drivirı kurdum hala r5 neden r7 değil ? 1568405763 ekran kartı bu. fakat bileşenlerde R5 gösteriyor modeli.
  128. asprin

Ekran Kartı Sorunu

driveri sıfırladım, hepsiburada. 1568402060 şuanki hali böyle 1568402154 https://www.hepsiburada.com/sapphire-amd-radeon-r7-240-2gb-128bit-ddr3-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-11216-31-20g-p-HBV00000N5P4Z?magaza=Hepsiburada 1568403193 amd safyfasından driverını buldum indirdim yüklüyor. bu arada...
  129. asprin

Ekran Kartı Sorunu

kutusunda cd si varda benim cd rinter yok. :rolleyes: internetten bulmam lazım.artık yönlendirirseniz sevinirim.
  130. asprin

Ekran Kartı Sorunu

hocam fazla beklentim yok tabi ürün doğru olsun yeterli.
  131. asprin

Ekran Kartı Sorunu

HOCAM dediğinizi yapıp proğramı yükleyip eskisini sildim, ama benim güncel driverım yok nereden bulacağım ?
  132. asprin

Ekran Kartı Sorunu

beni aydınlatırsanız sevinirim.:confused: 1568400528 yani eski ekran kartımımı görüyor hala ?
  133. asprin

Ekran Kartı Sorunu

bir internet sitesinden '' Sapphire AMD Radeon R7 240 2GB 128Bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı 11216-31-20G '' ekran kartı satın aldım. ekranın donanım kısmına girdiğimde R5 M240 modeli olarak görünmektedir. resimdede görünmektedir. bana tanıtılan üründeki bit değerleri ve dx 12 olarak...
  134. asprin

Monitör tavsiyesi

Viewsonic VX3276-2K-MHD 32" 4ms (Display+2xHDMI) WQHD IPS Fiyatı 500 daha koy al. 1568202562 veya buda iyi bak düşük cm önerisi. https://www.hepsiburada.com/aoc-g2590vxq-24-5-75hz-1ms-analog-hdmi-display-freesync-full-hd-oyuncu-monitoru-p-HBV00000AV5WL?magaza=Allintekno
  135. asprin

Monitör Tavsiyesi

arkadaşlar monitör arıyorum yeni bir pc dizdim, monitör ANALOG ve HDM çıkışlı aynı zamanda en önemli özelliği ise masaya sıfır izada olması lazım. böyle bir mopnitörle karşılaşmış olan var ise bana marka ve modelini yazarsa sevinirim. :confused::rolleyes:
  136. asprin

Yeni bir ekran kartı soru işareti?

internetten bir ekran kartı siparişi verdim arkadaşlar ama hiç bir yerde videosu ve özelliklerini anlatan bir yazı göremedim. yardımcı olur musunuz? Sapphire AMD Radeon R7 240 2GB 128Bit DDR3 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı 11216-31-20G 1568121657 :rolleyes: 1568132719 ???
  137. asprin

ekran kartı? sorun olur mu ?

hocam peki monitörümü değiştirip 24 25 cm monitörde alsam sıkıntı olmaz değil mi ? görüntü ve parlaklık açısından?
  138. asprin

ekran kartı? sorun olur mu ?

arkadaşlar yeni bir pc kurdum i.3 8. nesil, ddr4 8 gbyt. msi ana kart. oyunla işim olmadıgı için ekran kartı taktırmadım. fakat şöyle bir sıkıntı ile karşılaştım. kasa DVI çıkışlı bu sebepten dolayı 10 sene önce kullandığım 512 mgbyt ekran kartını taktım sırf hd çıkışını görsün diye. çünkü DVI...
  139. asprin

ses kartı öneriniz?

Jameson JS-5150 BT Bluetooth'lu USB-SD 5-1 Ses Sistemi
  140. asprin

ses kartı öneriniz?

EN FAZLA 200 TL 1566819829 BİLGİSAYAR drr4, 8 gby ram. i 3 veya i 5 intel 250 ssd hard disk. ekran kartına ihtiyaç duymuyorum toplama pc ise internet ve müzik ses sistemi için kuruyorum.
  141. asprin

ses kartı öneriniz?

üstad 3 4 5 ses sistemi wofer sesin daha kaliteli çıkması adına söylemek istedim açıkcası profesyonel değil amacım 10 board takmak istemiyorum amacım bu.
  142. asprin

ses kartı öneriniz?

müzik için 3 4 5 güçlü ses sistemi takmayı düşünüyorum. 1566815126 arama motoruna baktımda görsellerden bunu pc nin içine nasıl koyarız ki bu orkestra ses sistemi için yada ben yanlış gördüm.
  143. asprin

ses kartı öneriniz?

arkadaşlar yeni bir pc kuracağım, orta ölçekli kaliteli bir ses kartına ihtiyacım var? önerileriniz nedir?
  144. asprin

all in one pc mı ? toplama pc mi? alsam?

arkadaşlar 7 yıldır lap top kullanıyorum, ( amd a6 işlemci 6 gbt ram 1 ekran kartı ati ) artık yeni bir pc almak istiyorum performans olarak yenilemek istiyorum. all in one serisimi önerirsiniz? toplama pc mi ? amacım yüksek performans almak arkadaşlar.
  145. asprin

windows donma sorunu

evet bunuda yaptım 2 tane buldu sistem iyi şuan teşekkürker.
  146. asprin

windows donma sorunu

ayda yılda bir kullanırım ama mutlaka tararıtım taBİ.. ben genelde kendi başlı proğramlarım oradan oraya birde internette sörf.
  147. asprin

windows donma sorunu

sildim hepsini pc şuan anormal derecede hızlı fan % 40 çalışırdı şuan % 10 çalışıyor kendi sakin modunda. format atsam bu kadar hafiflemezdi. kılıçbalığı adammışsın sen!
  148. asprin

windows donma sorunu

149. asprin

windows donma sorunu

hocam teşekkürler bir çok dosya silindikten sonra pc baya hafifledi şükür iphone 5 ten 10 na yükselmiş gibi bir hafiflik oldu, yanlız sizin saydıgınız % 70 bilmiyorum bunları yapmam çok uzun zaman alır yani öğrenmem. şimdilik bir sıkıntı yok gibi. KILIÇBALIĞI arkadaşa teşekkürler bu arada sayende.
  150. asprin

windows donma sorunu

evet 13 14 tane windows bazında kötü yazılım buldugunu söyledi sanırım kendi windows dosyaları bana göre. bu arada pc de iyileşme oldu crome hızlı ve akıcı açıldı sayfa geçici hızlandı ama onarma işlemi yapmadım henüz.
  151. asprin

windows donma sorunu

ssd KULLANmıyorum malesef. sanki bilgisayarı izliyorlar diyeceğim ama evdeki lap topu kimse izleyemez. anlamadım gitti. :( mesela yanımdaki diğer arkadaşın kullandığı pc de bu sorun yok, aynı donanım aynı özellikler. sanki kişiye göre özel bir uygulama var gibi. 1562065864 hangi yazılımı önerirsin?
  152. asprin

windows donma sorunu

hocam şirket pc si değil. bildiğimiz masaüstü eczane iş yerim. 2 senedir aynı pc de oturuyorum. aslında win10 yüklesem böyle bir sorun olacağına düşünmüyorum.
  153. asprin

windows donma sorunu

iş yerindeki pc hiç güncellemedim , evdekide hep güncel. aklıma sadece şu problem geliyor. iki pc nin de internet firması aynı. aklıma bir o, birde ikiside win 7. başka alternatif yok. ama wifi ile telefon ( apple ) hiç bir sorun yaşamıyorum. büyük ihtimal win 7 de sorun var yada başka bir şey.
  154. asprin

windows donma sorunu

evdeki lap topta her şey son güncellemesi ile mevcut aklıma gelmedi değil, iş yerindeki masaüstü ise güncellemeler kapalı. ama neredeyse ikiside anlık donmalar var. bu iş yerindeki masaüstü.
  155. asprin

windows donma sorunu

arkadaşlar kolay gelsin 1 aydır sistemde anlık bin donma oluyor, mouse sağ sola oynattığımda ok kipi yavaş yavaş ağır ağır geliyor anlık donmayı ağırlaşmayı hissediyoruz, bu sorun hem iş yerimde ( masaüstü ) hemde evdeki lap topta olmaya başladı. sizce genel olan bir şey mi? nedir bu 2 saniyelik...
  156. asprin

HP a6 pavilion ram önerisi

lap topumda Kingston 4GB DDR3 1333MHz PC3-10600 204-Pin SoDimm Dual Rank Laptop Memory Module KX830D-HYC bu ramden var, ve bir tanede ram takılacak boşluk var, buraya 1600 ghz takılabilir mi? 1300 kesin takılır ? 1600 takılma şansı var mı ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar...
  157. asprin

Tamam lap top yanımda değil ama akşam bunu yapacağım. size bilgi veririm. bende hp den pavilıon serilerine bakarak cvp yadım oradada diiyor 6 gbyt rama kadar yükseltebilirsiniz diyor. lap topun içine bakınca zaten 1 tane ram boş takılabilir diyor ama işte ghz hızzları kafama takıldı
  158. asprin

HP Pavilion g6-1085et ssd hard disk aldım % 50 iyi performans sağladım, ram kullanım panelinden 3 gbyt ram e kadar kullanım gördüm 2 3 saat kullandıktan sonra sistemde şişme gördüm, biraz yükseltmek istedim 2 gbyt ram takmak istiyorum. ama hz ler uyuşur mu kafamda bu soru var. 1333...
  159. asprin

arkadaşlar mrhaba , lap topuma rap almak istiyorum Özellikleri hp pavilion g6 A6 işlemci aklıma takılan şu sadece 1600 ghz mi alim, yoksa 1333 hz mi, 1600 kurtarır mı kaldırır mı ? yoksa direk 1333 hz mi, alim?
  160. asprin

hotmail de sürekli sorun ?

Böyle bir şey yok ayarlardada böyle bir şey yok ama yinede kontrol edim ---- Mesajlar birleştirildi ---- tamam şimdi çözdüm olayı, bu pc iş yeri pc si, patron kendi hotmailini kaydetmiş, bende kendi adresimi ve şifremi girdiğim için patronun mail adresine takılıyor güvenlik kipi, yani pc...
  161. asprin

hotmail de sürekli sorun ?

arkadaşlar 14 15 senelik kullandığım mail hesabıma ne zaman giriş yapmaya kalksam sürekli güvenlik kodu istemekte ( kısa mesaj olarak gönderiyorlar ) , ve ne zaman şifresini değiştirsem başka yerden veya iş yerinden evden sürekli şifremi değiştirmesi için güvenlik kodu gönderiyor sistem...
  162. asprin

arkadaşlar ssd hard disk konusunda bildinize ihtiyacım var?

Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB/s 2,5" Sata3 SSD HLV-SSD30ULT/12 kardeşim bu nasıl sence ? sata3 550 mb 530 mb 2.5 inc önerir misin? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB/s 2,5" Sata3 SSD HLV-SSD30ULT/12 kardeşim bu nasıl sence ? sata3 550 mb 530 mb 2.5 inc önerir...
  163. asprin

Yüksek ping süresi sorunu

50 MPS alıyorum hızı kardeşim
  164. asprin

Yüksek ping süresi sorunu

arkadaşlar merhaba iş yerinde ping sayım en az 800 lerde hiç bir şekilde düşüremiyorum, güvenlik duvarı yok, hiç bir engelde yok aklıma gelen bütün uygulamaları denedim olmuyor. siz ne önerirsiniz? sayfa geçişleri inanılmaz derecede düşük. :( müşteri temsilcisini aradım hızda ve bulundugunuz...
  165. asprin

o zaman 600 mb 2.5 in bulayım size yazarım iyi olur mu diye ok ,*
  166. asprin

cevabınız için teşekkürler, hp teknik hizmet olarak türkiyedeki en iyi teknik servis, ilk kullandıgım pc casper dı malesef çay döküldüğü için anakartı yandı, yenisini aldım hp de hiç bir sıkıntı inan yaşamadım. ısınma problemi yok denecek kadar az, adana da yaşıyorum ve çok sıcak memleket...
  167. asprin

arkadaşlar 2012 yılında aldığım hp pavilion g serisi bir lap top um var, ssd hard disk almayı düşünüyorum ve bir mağazada değilde bir intertnet sitesinden almayı düşünüyorum SanDisk SSD Plus 120GB 530MB-400MB/s Sata 3 2.5” SSD SDSSDA-120G-G27 karşıma ilk önce böyle bir ssd hard disk çıktı...
  168. asprin

google chrome da güvenli değil kipi sorunu ?

tamam pazartesi bu işlemi yapacağım. saygılar teşekkürler yine cvp atarım konu için.
  169. asprin

malasef yok ---- Mesajlar birleştirildi ---- yarın sabah iş yerine gidince deniyeceğim olmazsa cvp yazarım :(
  170. asprin

böyle bir şey var
  171. asprin

xp abim işin garibi dediğinizde yok :oops:
  172. asprin

mesela shiftdelete internet sitesinde sorun yok, ie de de sorun yok, yanımdaki diğer pc dede chrome de aynı sorun var. başka tarayıcıdada aynı sorun var ( ie yüklü değil yada ben bulamıyorum ) aynı sorun var
  173. asprin

eczane çalıştığım yer, ilaçları depodan sipariş ediyoruz, e depo şeklinde resimdede mevcut, ilaçları istiyorum, onayla butonu olunca beyaz bir ekran çıkıyor yanıt vermiyor yani. bu şekilde.
  174. asprin

arkadaşlar merhaba, internet sitesine girdiğimde güvenli değil kipi çıkıyor ve yapacağım işlem yarıda kalıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  175. asprin

iPhone Araca Bağlama ve Watch

abi binerbinmez arabaya oturduk 3 dakıka içinde bağlaması zor, ama önceden bağlamışsada bilemem. ama arabanın on off tuşuna bassaydı arabadan direk konuşurdu. yani mantık olarak ıkı cihazdan nasıl bağlanır konuşur anlam veremedim. ya 2 telefonu var yada dediğin gibi birisi blue tooth olabilir...
  176. asprin

Bir arkadaşımın apple watcha bağlıydı telefonu, kafedeydik arabaya bindik sonra telefonu çaldı ama aracın ekranından göründü kimin aradıgı ve telefon melodisi araçtanda duyuldu. yani bu kişinin 2 telefonumu var bana öyle geldi. şimdi söylediğin şeye göre.
  177. asprin

iphone telefonu aynı anda hem apple watch, aynı anda arabaya bağlayıp görüşme yapabilir miyiz? ikisi bir arada _?
  178. asprin

WhatsApp Mesajlar Hakkında

teşekkürler.
  179. asprin

WhatsApp Mesajlar Hakkında

arkadaşlar watsapta gelen ve giden mesajlarını silmemize karşın, gelen ve giden mesajları geri okuma yada bulma şansımız var mı ? ( ios, android )
  180. asprin

flash disk sorunu

bir arkadaşımın flashı yapamayınca dosya düzenini bilmiyordum. aslında öğrenmem iyi oldu teşekkürler.
  181. asprin

flash disk sorunu

adamsınnn teşekkürler :)))) olduuuu
  182. asprin

flash disk sorunu

arkadaşlar merhaba, elimde toshiba 16 gb flash disk var. içinde 2 gb verim olmasına karşın içindeki öğeler görünmüyor. içinde özel bilgilerim var. ama bir türlü ulaşamıyorum. beyaz bir sayfa boş görünüyor. tıklayınca hiç öğeler görünmüyor. bu verilere nasıl ulaşabilirim.
  183. asprin

İphone 6 alınırmı

BEN htc nin ilk çıkan telefonunu yaklaşık 6 sene kullandım.2009 da almıştım. 2015 yılında iphone 6 ya geçince her şey değişti. ve halada kullanıyorum. kalite olarak % 20 düştü, frekans hızı olarak ise % 30 civarında düştü. ha alınır mı derseniz htc den iphone geçen birisi olarak elbette kendi...
  184. asprin

Laptop 2-3 Saat Sonra Yavaşlıyor

son olarak benım hard dısk haznesine bunlar uyar mı ?
  185. asprin

ccleaner kullanıyorum pek önemi yok sadece ön belleği temizliyor. ---- Mesajlar birleştirildi ---- bunun 128 olsa uyar mı ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ısınma yok denilecek kadar az. o konuda hiç sıkıntı yok ama sanırım hem formatı hemde ssd geçme zamanı geldi.
  186. asprin

EVET bunu bana herkes söylüyor yeni bir hard disk almamı öneriyorlar. ssd ne önerirsiniz? çok yoğun kullanmıyorum. 100 150 gbyt olsa yeter hatta 80 bile varsa o bile olur. yanlız en hızlı en minumum alan kaplamasında ne olabilir? ama hız önemli ssd ücret önemli değil bu arada.
  187. asprin

arkadaşlar ilk açtığımda 1 2 saat iyi giderken , 3 saatten sonra yavaşlıyor neredeyse bütün pencereleri kapatıp yeniden başlatmama neden oluyor, amd a6 işlemci 4 gbytr ram ve 1 gbyt ekran kartı olmasına rağmen lap toptan oyun felan hiç bir şey yok. sadece internet için kullanıyorum. bu sorunu...
  188. asprin

SpaceX ilk internet uydusunu gönderiyor! Canlı Yayın!

abi izlemek için link nerede? ve saat kaçta ? neden ayrıntı yok
  189. asprin

youtube video açılmıyor sorunu? iphone 6

sorunu kısmende olsa çözdüm, win 7 nin movie maker yazılımı ios ile uyumlu olmadıgından dolayı hata veriyor bende videoyu bir nebze olsada değişik formatlara çevirdim sonra 50 mbyt ın altına düşürdüm ve ne hikmetse zar zor oldu. movie makere eğer ki macbook larda yapsaydı kesinlikle hiç bir...
  190. asprin

başka videoları açıyor tabiki, başka sitelerdende açıyor videoyu. hem youtube hemde dailmationada attım, dailmationdada 5 kez izledim sonra kaldırdı site ama resim slaytı, ama youtubede hiç bir şekilde açmadı sadece pc den izleyebiliyoırum.
  191. asprin

dediğini yapmadıgım değil aksine yaptım. zaten ondada olmayınca hemen buraya konuyu açtım. olmuyor. --- Gönderi Güncellendi --- bence daha farklı bir teknik bir konusu olacak ki olmuyor iphone da açılmamasına şaşırdım pc de gayet izliyoırum
  192. asprin

problemi çözecek arkadaş var mı ?
  193. asprin

arkadaşlar win 7 de movie makerde slayt hazırladım, youtube yükledim pc de açılmasına karşın iphone telefonda bu video açılamaz ibaresi veriyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?
  194. asprin

Millenicom süperonline turkcell fiber internet.

bilen yok mu --- Gönderi Güncellendi --- bilen yok mu
  195. asprin

Millenicom süperonline turkcell fiber internet.

arkadaşlar millenicom adında modemim var, dağıtıcı olarak ise uydu netin modemi var, yani millenicom modemden ağ kablosu çekip uydu netin tp ling dağıtıcısından internet çekebilir miyim? veya adls nin airties 204 modelini dağıtıcı olarak kullanabilir miyim? sanırım mantık olarak uyuyor ama...
  196. asprin

Kablosuz ağ bağlantısı yapılamıyor

frekansı ne yapmamız lazım ? --- Gönderi Güncellendi --- bu arada wifi olarak kullanacağımız modem airties 205 ? bunlara dağıtıcı olarak kullanabiliriz değil mi ?
  197. asprin

peki bunu nasıl yapabiliriz? ayrıca diğer modem dağıtıcılı değil yani normal oda adls modem. onu dağıtıcı olarak kullanıyoruz.
  198. asprin

arkadaşlar oturduğumuz daireyi home ofis olarak kullanmaktayız ev büyük olduğu için ana modem mevcut, biz o ana modemdem kablo çekip en son odada diğer modeme kablo çekip dağıtıcı olarak wifi kullanıyoruz. yani toplamda 2 modem oluyor . kablo çektiğimiz diğer modemde lap topta wifi sorunu...
  199. asprin

4 MHz internet

:)
  200. asprin

4 MHz internet

yeter
  201. asprin

Arkadaşlar son zamanlarda ping seviyem yükseldi

arkadaşlar 15 gündür ping seviyem 30 dan aşağı olmamasına rağmen, internetimde akıcılık hiç yok. şuan ne iyi verim olarak ping seviyem 22 ye ancak düştü. gece olmasına rağmen. sizde normalde midir? resim aşağıda. 50 mgbit 250 gibyt kotalı. ama video izlerken 50 hızında değil. 30 35 arası.
  202. asprin

4 MHz internet

yani ne yapacaksın? 4 k videoları izlemede zorlanırsın. birde pc in güçlü olması lazım. eğer pc in iyi ise 2 kullanıcıdan başka kullanma derim. yani sen ve telefonun dışındaki 3. kişide pek iyi verim alamazsın. tek kişilik bir kullanıcı için iyi. derim.
  203. asprin

4 MHz internet

akzık yemedın günlük işlerini görürsun haber v.b şeyler okuyup yazışabilirsin. ama 4 k yüksek çözünürlüklü videoları izleyemzsin çok geç açar. --- Gönderi Güncellendi --- dedim ya zorlanırsın. buda ping sayının yükselmesine yol açar. pek verim alamazsın.
  204. asprin

İş Yerindeki İnternetim Neden Evden Daha Hızlı?

--- Gönderi Güncellendi --- fakat 48 ama sağlıklısın 30 32 sonradan 48 zorlamasıyla gidiyor. uploadda 2 bana göre. kablo ile 40 en sağlıklısı. --- Gönderi Güncellendi --- evet iş yerindeki fiber. evdeki uydunet kablonet.
  205. asprin

4 MHz internet

hazarnet hiç duymadım kullanmadım. --- Gönderi Güncellendi --- 4 mps iş görmez şuan ki teknolojide 4 k video izleyemezsin. bana göre en az 15 mps olması lazım. o bölgede adls den başka kullanma derim. yada süperonlıne
  206. asprin

İş Yerindeki İnternetim Neden Evden Daha Hızlı?

arkadaşlar evimde 50 mgbyt 4 upload hızlı türktelekom ( kablo ) internetim var. iş yerimde ise 6 mgbyt 3 upload hızında adsl internetim var. hızları karşılaştırdıgımda arada uçurum fark olmasına karşın, adsl hızım düşük olmasına rağmen iş yerimdeki internetim daha hızlı ve daha AKICI. lap...
  207. asprin

4 MHz internet

4 mgbyt demek istediniz sanırım ? aslında 4 mgbyt hangi sağlayıcı adsl mi? Turk telekom mu? süper online mi? birde upload değeriniz kaçtır? yazar mısınız ?=
  208. asprin

TP-LINK router şifre sorunu ? :(

arkadaşlar elimde tp link router var, net master modemden internet çekiyorum, sorun ise elimde routerın wifi şifresini kaybettim. cd si driverı hiç bir şeyi yok, bu router ı nasıl sıfırlarım acil yardım?
  209. asprin

win 7 güncelleme hatası

arkadaşlar bu güncellemeyi ne yaptıysam ellede yüklemeye çalıştım ama bir türlü yüklenmiyor? bana olumlu son yapılması gerekeni bilen varsa lütfen yardım. :(:mad::confused:
  210. asprin

İos 10.2.1 Sorunlar ve yorumlar buraya

güncelleme geldide neden sürmediler anlamadım.
  211. asprin

Casper VIA M2 8 çekirdek

arkadaşlar sayfanın başında da göreceksiniz casper ın son çıkan telefonunda 8 çekirdek 3 gb ram bulunmakta antutu rakamı 45 000 ( kırkbeşbin ) tek eksiği 1.4 ghz çok düşük olması, yani casper bir açılış kapısı olarak ön görmüş bana kalırsa, aklıma takılan sadece şu var, android ile ios arasında...
  212. asprin

nedense ilk aldıgımdada adamlar parmak izini aktifleştirelim mi dediler hayır dedim. çünkü orada kullanıcıların bir sıkıntı yaşayacağını biliyorum.
  213. asprin

İnstagram İphone 6

son çare uygulamayı silip yeniden yükleyeceksınız. başka ip ucu ve cvp bulamadım :(
  214. asprin

hocam bende gittigidiyordan aldım meğerse abd meşeli sattıkları için apple abd meşelileri 1 sene garanti veriyormuş, garanti kapsamındaki gittigidiyorun 2 yıl garantisi olmasına karşın kavsal iletişimi durumu bildirip kargo ile gönderdim telefonu adamlar yapmamak için elinden gelen her türlü...
  215. asprin

İnstagram İphone 6

peki bahsettiğim orta tuşa çift tıklayıp geride bıraktığınız sekmeleri kapattınız mı ? kapattıktan sonra güncellemeye baktınız mı ? o_O
  216. asprin

İnstagram İphone 6

hayır app store ye tıkla, sağ alt köşede güncellemeler yazar ona tıklayıp 15 saniye bekleyin bütün güncellemeler çıkacaktır, sonra gelen bütün güncellemeleri hepsinin bir anda değilldee tane tane güncelleyin. --- Gönderi Güncellendi --- hocam orta tuşa çift tıklayıp sağdaki sekmelerin hepsini...
  217. asprin

aslında 9 güncellemesi hem hafifti hemde böyle sıkıntı olmuyordu, bence 10 güncellemesinden kaynaklanıyor. 9 da böyle sorunlar yoktu.
  218. asprin

İnstagram İphone 6

hocam istagramın dün gece yeni güncelleştirmesi getirildi, mutlaka yükleyin.
  219. asprin

periscope da klawye çok ağırlaştı daha 7 8 ay önce uçuyordu. şarj yüzdesi iyileştirildi son güncellemede şuan gerçekten iyi ama şarj % 30 daha az gidiyor, yani şarj gerçekten buz gibi eriyor.
  220. asprin

2500-2600 tl ye öneriniz ne olur ?

sahibinden ve gittigidiyor gibi sitelerden ürün almayın almayın derken, telefon türü arkadaşlar, ben iphone 6 yı 2 sene önce aldım türkiyede applar 1 yıl garanti kapsamındaymış, 8 ay önce arıza gösterdi garantiye gönderdim ilgili olan garantide sahte olacak ki adamlar kullanıcı hatası dedi...
  221. asprin

win 7 ye devam mı? xp 32 bit mi ?

hayır sanırım yanlış anladınız , yani işime yaradı demek istedim.
  222. asprin

hocam 2003 ten buyana kullanıyorum proğramı, bir arkadaşım yaptı tabanını iyi biliyorum linuxta çalışmaz. --- Gönderi Güncellendi --- çok ilginç yıllardır kullandığım proğram vardı ben adana da yaşadığım için kullandığım proğramın server ı manisada idi, belli bir zamandan sonra yani 10 15 gün...
  223. asprin

açıkcası windows tabanlı bir proğramım var, o olmasa geçerdim ama linuxta çalışmacağını düşünüyorum. --- Gönderi Güncellendi --- windows tabanlı bir proğramım var ücretli, o olmasa linuxa geçerdim ama o olduğu için kaldırmaz.
  224. asprin

açıkcası windows tabanlı bir proğramım var, o olmasa geçerdim ama linuxta çalışmacağını düşünüyorum.
  225. asprin

sizin dediğinizi yaptım advanced systame care yüklüydü kaldırdım, sizin proğramınızı yükledim ama ingilizce ve sanırım zararlı yazılımları görüyor. c clear ı dahi gördü silebilirsiniz diyor. bu proğramı kurunca kendiliğinden hatalarımı buluyor?
  226. asprin

pc de allaha şükür ısınma sorunu yok, yaz aylarında biraz, bir arkadaşa durumu bahsettiğimde içindeki a6 işlemciden kaybediyorsun, ısınıyor içten ama farkında değilsin diyor, ama ben onun dediğine tam olarak katılamadım. çünkü format attıktan sonra 6 ay çok rahat çalışıyor. şuan 1.5 sene...
  227. asprin

senin ghz baya iyiymiş ama. amacım xp ye çevirip 2 level hız sağlamak ama sanırım teknik sıkıntı var pc de.
  228. asprin

denedim fandaki ses inanılmaz arttı ve içeriğini hiç beğenmedim. ve oradada hafif şişme hissettim genelde senede bir format atardım ama bu sene hiç atmadım. nerdeyse 1.5 sene olacak format atmayalı. apple 6 telefonum var ona alışınca bu baya bir yavaş kalıyor. linuxu söylediler ama içeriğini...
  229. asprin

arkadaşlar lap topın özellikleri resimdedir, win 7 kullanmama rağmen 2 saatin sonunda pc de şişme oluyor açıkcası benide yoruyor, bu özellikteki pc mi xp 32 bit yapsam daha iyi bir randıman alma şansım var mıdır?
  230. asprin

bilgisayarımı açamadım zar zor bela açıldı ve...

açılış dosyalarını sildim sorun kalmadı. devredışı bıraktım. şuan kusursuz çalışıyor. bilgiler için teşekkür ederim.;)
  231. asprin

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

hocam bu hangi işletim sistemi ?
  232. asprin

bilgisayarımı açamadım zar zor bela açıldı ve...

Böyle bir hata verdi nedir? ne yapmam lazımdır arkadaşlar?
  233. asprin

Win 7 de güncelleme hatası sorunu nasıl çözebilirim?

https://support.microsoft.com/en-us/help/10164/fix-windows-update-errors sorunu buradaki dosyayı indirerek çözdüm.
  234. asprin

arkadaşım dediğin dosyayı indirip kurdum, dosta kendi kendine tarayıp hepsine hayır dedi, bitti. sanırım işlem doğrudur. ama sanmı bilgisayara format attıktan sonra hiç bir eklenti dosyası yok, güncelledikten sonra kendisi yüklüyor dosyaları, benım pc hp olduğu için teknik servise göndermiştim...
  235. asprin

arkadaşlar mutabık kalırsak eğer güncelleştirme yapılacak, şimdi bu hata koduyla yola çıkacak olursak ben şimdi bu güncelleştirmeyi nasıl yapacağım? elden ise nasıl yapacağım bana yol gösterirseniz sevinirim. --- Gönderi Güncellendi --- arkadaşım dediğin dosyayı indirip kurdum, dosta kendi...
  236. asprin

sistemde advanced system care var, zaman zaman temizliyorum, ama bu hata 6 aydır var. sanmıyorum bunun systame ile ilgili olduğunu. çünkü güncelleme hiç yarım kalmadı . --- Gönderi Güncellendi --- bunu nasıl elle yapabilirim ?
  237. asprin

bu sorunu ve güncellemeyi nasıl yüklerim ?
  238. asprin

Windows 7 jpg programı yok?

hacım işimi görmüyor o bana jpg dosyası lazım.
  239. asprin

Chrome'da geçmişi silemiyorum!

teşekkürler. anlamadığım bunu neden kaldırmışlar. ilginç.
  240. asprin

bahsettiğin paintte yok ki sıkıntı orada ? o_O
  241. asprin

Chrome'da geçmişi silemiyorum!

geçmiş silme ikono hiç bir şekilde yok arkadaşlar bunu nasıl yapabilirim?
  242. asprin

hocam resimde görüldüğü gibi orada jpg ham dosyası olması gerekirken bu durum silinmiş, benim işime yarayan bir dosya, ham jpg dosyası açıp orada jpg dosyası oluştuyorum, hal bu durumda olmayınca ben çekilmiş kendi fotoğrafımı masaüstüne kaydedip oradan işlem yapıyorum.
  243. asprin

arkadaşlar jpg dosyam resimdede göründüğü gibi yok, bunu tekrara nasıl yükleyebilirim?
  244. asprin

Iphone 7 32gb mı yoksa 6s 64gb mı?

ben her ikisinide biliyorum, almak istersen eğer 7 plus imkanın varsa al, eğer bahsettiğin iki cihazdanda almak istersen 6s 64 gbyt al derim, ben şuan 6 kullanıyorum güncellemeler ile beraber şuan alan yetmiyor. yani en az 32 gbty olması lazımmış 6 nın. ondan ötürü 6s bildiğim için hemen 6s al...
  245. asprin

iphone 6 uygulamadaki problem.

arkadaşlar şu konuya bir cvp yazın sorun nedir? sizce?
  246. asprin

247. asprin

248. asprin

arkadaşlar facebook uygulamasını silip tekrar yükledim facebook güncellemeleride yüklememe rağmen CANLI FOTOĞRAF ve Yerini bildir yazısının altındaki çizgi kesik kesik çıkmaktadır, bu hatayı nasıl düzeltebilirim. daha önce böyle bir şey yoktu.
  249. asprin

xp internet sorunu

arkadaşlar advanced sistem care ile driverları güncellerken bir anda internet gitti. şuan ağ kablosu takılı olmasına karşın kablo takılı değil diyor internete girmiyor? :( bana acil cvp :(:(:(
  250. asprin

Lap top iç camı sanırım kırık ne yapmam lazım?

TEŞEKKÜRLER. aslında casperın camını buna takmak istedim ama sanırım dediğiniz gibi asus ile casper uymaz.
  251. asprin

resimde görüldüğü gibi dış ekranda hiç bir sorun yok sanırım içinde bunun başka bir tane daha ekran var onda sorun. fikirleriniz önemli arkadaşlarım
  252. asprin

arkadaşlar lap topta böyle bir sorun oldu sanırım benim çocuk ben evde yokken oturmuş üstüne dış camda hiç bir sorun yok, ama iç camı sanırım var ki bunun kırık içten çatlak var gibi algılatıyor bakıldığında, eski lap topım casper bu ise asus o şuan hurdada ama ekranı sağlam, acaba diyorum o...
  253. asprin

iPhone 7 Plus Bildirim Ekranı Problemi

aynen oyle yaptım dün apple aradım ve durumu izah ettim apple bana size başka yetkili servis bulacağız derken A ile başlayan seri numaramı istedi telefon teknık servisten bugun elime ulacaşacağı için söyleyemedım. allah yardımcı olursa bugün her şey hallolacak ama tek korkum içine hasar...
  254. asprin

bahsettiğiniz hiç bir şey yok ki güzel kardeşim, kavsal iletişim bilişime verdim vermez olaydım, çünkü şikayetvar.com girdiğimde sadece bunu bana yapmamışlar bir çok kullanıcıya yapmışlar. ki işin bir ilginç yanı sizin bahsettiğiniz hiç bir şey yok telefonda ve karşı taraf gelen telefonların...
  255. asprin

malasef bende az önce buna benzer bir konu açtım, sizin konunuza çok yakın bir sorunda bende. arkadaşlar telefonumun ekran ortasında beyaz bir nokta oluşmuş pixel hatası yani ölü pixel denmekte, toz çay şekeri tanesi kadar pek dikkat edilmiyor ama uzun bakıldığında ister istemez göz alıyor...
  256. asprin

iphone 6 garanti var, teknik servis kullancı hatası deyip işlem yapmıyor?

işin yani ben bu kadar kasma ne yaptım telefona onu düşündüm. ki söyledikleri yanıt ile benim telefona uyguladığım fiziksel bir destek yok tamamen yalan
  257. asprin

iphone 6 garanti var, teknik servis kullancı hatası deyip işlem yapmıyor?

arkadaşlar telefonumun ekran ortasında beyaz bir nokta oluşmuş pixel hatası yani ölü pixel denmekte, toz çay şekeri tanesi kadar pek dikkat edilmiyor ama uzun bakıldığında ister istemez göz alıyor. garantiye verdim 16 gündür garantide olmasına rağmen bana '' BASKI KASMA SONUCU KASA EĞİK KÖŞEDEN...
  258. asprin

arkadaşlar dinleme basit bir dinleme programı lazım?

:) valla lazım. yardımcı olursanız proğram için
  259. asprin

arkadaşlar dinleme basit bir dinleme programı lazım?

arkadaşlar evden iş yerimdenki pc den ortam dinlemek istiyorum bunu basit bir proğramla yapmak istiyorum tavsiyeler var mı ?
  260. asprin

Win 7 setup hatası

arkadaşlar chrome yüklemeye çalışıyorum fakat web dizinde beyaz dosya olarak yüklüyor, setup olarak yüklemiyor, bunu nasıl düzeltebilirim? ve chromu hiç bir şekilde yükleyemiyorum sisteme.
  261. asprin

Google chrome yükleyemedim sorun nedir?

kendi sitesinden olmadı başka bir siteden hiç biri faydalı olamadı. indirdiğimde setup olarak indirmedi beyaz bir dosya halinde indirdi web dizinden açın dedi ama olmadı. ben güvenlik kipinden şüphelendim.
  262. asprin

bu arada pc nin özellikleri olumlu i3 işlemci, 4 gb ram 1 gbyt ekran kartı mevcut.
  263. asprin

arkadaşlar bugün arkadaşımın bilgisayarına hiç bir şekilde chrome yükleyemedim, sıkıntı aslında şöyle oluştu facebook oyunlarına eklenti yüklenemedi diye hata vermiş, daha sonra pc ye baktığımda bir çok güncellemenin yapılmadığını görüp bütün güncellemeleri yaptım, bütün driverlar dahil. daha...
  264. asprin

Google Analytics Sayfa Gösterim Sayısı Geri geliyor?

google analitc ne işe yarıyor bilgi verebilir misiniz?
  265. asprin

İphone 7 Ve 7+ Ekran Sarımtıraklığı Ve İşlemci Sesi

abi hangi elektronik cihaz yok ki kulağını dayadığında ses olmasın. beğenmediğin saatte bile bir çok ses mevcut :) bu farklı bir durum.
  266. asprin

İphone 7 Ve 7+ Ekran Sarımtıraklığı Ve İşlemci Sesi

:D sabah saat 04:45 uyumaya gidecektim uykum kaçtı gülmekten. ( byserhatın yorumundan sonra ) lap topta hard diskten ses duydumda telefonun işlemcisi nasıl bir ses çıkarır hala ona gülüyorum :))))
  267. asprin

Uydunet Kullanmak İstiyorum Önerileriniz Varmı

güzel kardeşim ayrıntılı yazamadım, yazamayınca saçma bir anlatım oldu doğal olarak. lap topım 4 çekirdek fakat 1.6 ghz. belli bir saatten sonra donma bellek dolması yüzünden pc ve internet şişiyor ve ağırlaşıyor. yeni aldığım telefon iphone 6s plus, ve sizin gibi bende 50 mb uydu net...
  268. asprin

iphone 6 da ekranda küçük beyaz nokta oluştu?

inşallah olur.
  269. asprin

Uydunet Kullanmak İstiyorum Önerileriniz Varmı

uydu net iyi ama bir akıcılık ttnete göre daha az, süperonline da iyi, fakat uydunet kullacaksanız pc nizde kaliteli olacak alt taban hızları uyumlu olacak. o zaman zehir gibi olur hem internet hemde pc.
  270. asprin

hocam yazımda garantisi olduğunu yazmıştım. 6 ay daha var garanti bitmesine. gittigidiyordan almıştım telefonu. bugün aldığım firmayı aradım telefonu kargo ile gönderdim. sizce ne gibi bir iyileştirme yapabilirler ????
  271. asprin

arkadaşlar bir cvbı olan yok mu?
  272. asprin

.
  273. 25370E7ADD0AA3D02EDE6D0640643F1E

25370E7ADD0AA3D02EDE6D0640643F1E

274. asprin

arkadaşlar telefonumun ekranın ortasında beyaz bir nokta oluştu, ekran ışığını fazlalaştırdığımda bu durumda dahada görülmekte. internette araştırdığımda bir kaç kullanıcıda aynı sorunu yaşamış, buna benzer farklı sorunlarda yaşayanlarda var, bu durumda ne yapmam lazım? servise nasıl...
  275. asprin

Avea türk telekom oldu, yan kesicilik başladı

abi anlamadığım kullanıcı hatasıydı ilk başta hatta sadece bu üyeliği iptal ederiz denildi, sonra kendileride durumun ve yazılımın hatalı olduğunu anladılar, ki hdtv başka birisine aitse onlar nereden parayı aldılar, ve bu parayı nasıl tekrar iade ettiler bende bunu anlamadım. yani ortada bir...
  276. asprin

Avea türk telekom oldu, yan kesicilik başladı

itiraz ettim paramı iade ettiler. 4 aydır 12 tl bir ücret ödedim hattıma. bu aydan itibaren tekrar eskisi gibi 27 tl ödeyeceğim. şimdi burada aklıma bir şey takıldı, servisten para kestiler diyelim, türk telekom üzerindende bu parayı servis aldı diyelim, peki benim hattıma nasıl oldu 90 tl lik...
  277. asprin

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

iphone 6 dan memnunum daha önceki telefonum htc tattoydu google dahi giremiyordu :) watsap desen htc nin uygulamasız tek telefonuymuş bunu sonradan öğrendim, iphone 6 geçince her şey daha daha farklı oldu, görüntü, ses, mesajlaşma watsap, müzik, video, ve bugüne kadar kulaklık mıkrofon özürlü...
  278. asprin

windows 7 sistem score numaram 4.3

????
  279. asprin

Card name: AMD Radeon(TM) HD 6520G Manufacturer: ATI Technologies Inc. Chip type: ATI display adapter (0x9647) DAC type: Internal DAC(400MHz) Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_9647&SUBSYS_3567103C&REV_00 Display Memory: 3024 MB...
  280. asprin

------------------ Windows 7 Home Basic Sistem Üretici Hewlett-Packard Model HP Pavilion g6 Notebook PC Toplam sistem belleği miktarı 4,00 GB RAM Sistem türü 64 bit işletim sistemi İşlemci çekirdek sayısı 4 Depolama Sabit disklerin toplam boyutu 698 GB Disk bölümü (C:) 625 GB...
  281. asprin

Hakkari'de 18 şehit

aynı ortamda sohbet ettiğimiz arkadaşlarımız bile hepsinin karakterleri farklı, siyasi görüşler farklı, ana yasa anlayışları , hatta din kuranı okumasına rağmen anlayışları dahi farklı. demokrasi anlayışları farklı, konuyu toparlamak gerekirse, teknoloji gibi bir sitede japonya dan size bir...
  282. asprin

283. asprin

arkadaşlar aşağıdaki fotoğraftada gördündüğü gibi sistem 4.3 internette araştırdığımda çoğu kişinin ortalaması 6 larda, benim neden sistem scorum 4.3 bunu nasıl yükseltebilirim ? veya bunun anlamı nedir?
  284. asprin

teşekkürler yaptım, şuan bir sorun olmadı, yalnız banka uygulamalarım, bazı kişisel uygulamalarım sanırım güvenlik nedeni ile sistem tarafından otomatik olarak silinmiş tekrar yükleyip bankadan tekrar şifre aldım. buda benim için güvenlik açısından iyi oldu. 15 uygulamadan 6 7 tanesi...
  285. asprin

ios 10 dan ios 9.3.2 geçiş yaptım bir sorun var acil yardım

arkadaşlar 10 dan 9 sürümüne geçiş sağladım, i tünes e girdiğimde sanırım otomatik yedeğini aldığı gördüm, daha sonra 9 a geçtikten sonra telefon açıldı, bazı uygulamalar silinmiş, örneğin, facebook, istagram, watsap gibi, ama bazı uygulamalar silinmemiş. işin en kötüsüde telefon rehberi boş...
  286. asprin

i tunes yükleyemiyorum. böyle bir hata var.

aynen öyle oldu , valla artık uğraşmamıştım bile silecektim, taki buradaki cvpları gördüm deneyim dedim hoppa hemen yükledi. o_O
  287. asprin

sorunu hallettim. ilk başta olmamıştı, az önce tekrar denedim bir anda yüklemeye başladı. şaşırdım kaldım. hiç bir şeyde yapmadım. 2 gün önce installeri yüklemiştim tekrar başlatmıştım olmamıştı az önce tekrar yükledim itunesi bu sefer oldu.
  288. asprin

denedim olmuyor. yüklemiyorda. windows 7 kullanıyorum bu arada.
  289. asprin

sorunu nasıl halledebilirim?
  290. asprin

iphone şikayetlerini hangi birime gönderiyoruz?

teşekkürler.
  291. asprin

iphone şikayetlerini hangi birime gönderiyoruz?

arkadaşlar ben iphona yazı veya öneri veya şikayet etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? türkiye veya amerika gibi? bilen var mıdır? o_O
  292. asprin

instagramda böyle bir güvenlik sorunuyla karşılaştım nedir?

bu mümkün değil. çünkü vpn kullansamda tekrar kapatıyorum. vpn işlemi yaptığımda aradan 2 gün geçmişti. ve ondan sonra bir kaç kez girmiştim. ki vpn de amerikadan giriyorum burası ukrayna diyor olması şaşırtıcı.
  293. asprin

ukraynadan giriş yapıldı diyor resimde gösterdim
  294. asprin

Iphone 6S Plus 64 Gb - Iphone 7 32 Gb ?

3 4 sene kullanacağın telefon iphone 6s veya iphone 7 değil, ben 2 senedir neredeyse iphone 6 kullanıyorum sanırım bir 10 sene daha kullanırım bu telefonu. şayet güncellemeler aşırı olmadığı an bellekte dolmazsa. iphone 6s ve iphone 7 özelliklerine bakılırsa en az 10 sene kullanırsın bu...
  295. asprin

acaba istagram kendi güvenliğimiz açısından böyle bir güvenlik şartımı koştu şifre değişikliği için?
  296. asprin

bunu nasıl yapabilirim bana yardımcı olur musunuz ?
  297. asprin

valla az önce güncellenmemiş iphonu gördüm tuş kilidi bir tıkla açılıyor. pişman oldum yüklediğime.
  298. asprin

durum aynı değişen bir şey yok, yukarıdaki arkadaşında dediği gibi 3d oldu, hafif bir sağ tıklamada biraz daha hızlı. ama eski düzen iyiydi.
  299. asprin

aynen katılıyorum berbat yapmışlar, 1.1 gbyt yükledikten sonra dün bir video çekimi yaptıktan sonra hafıza doldu diyince şaşırdım kaldım. şuan bütün fotoğrafları videoları pc ye naklettim, ve ne kadar envanter var silmek zorunda kaldım bana kalan alan 3 gbyt oldu. yani adamlar 2 tane daha 1...
  300. asprin

merhaba ben yükledim şuan bir sıkıntı yok ama güncelleme 1.1 gbyt alan olması ilginç. ara yüzler değişmiş. tek beğeNMEDİĞİM kısım ise ana menü tuşuna basınca ana ekran şifresi hemen çıkardı şimdi 5 kes üst üstüne çift tıklasamda şifre çıkmıyor deli ediyor beni. yani bir ipucu kolayı var ama 3...