Arama sonuçlarınız

1. beratozkan

Laptop Fan Sesi Çıkmaya Başladı

Asusun yeni laptopunu aldım fakat şöyle bir sorun var ki laptopu ilk aldığımda hiç bir şekilde ses çıkmıyordu. Sonradan driverları ve güncellemeleri yaptım ses çıkmaya başladı. Acaba sorun nedir? Yüklü programlar ve cpu değerleri aşağıda
  2. beratozkan

GTX 950M - GT 940 MX Hangisi İyi?

Bugün bi laptop aldım ama sonra çok kararsız kaldım sizce performans olarak hangisi daha iyi? Mesela GTA 5 de en fazla fps hangisi alır.
  3. beratozkan

S6 Edge Şarj

Öncelikle merhaba 3-4 gündür s6 edge kullanıyorum. Geceleri sarjı %100 bırakıyorum sabah kalktığımda %98 filan oluyor. Sizce bu normal mi? 2. Olarak hızlı sarj özelliğini her zaman kullansam sıkıntı olur mu?
  4. beratozkan

YouTube Adsense

Merhabalar. YouTube kanalım için Adsenseye başvuru yapacağım fakat adsense sitesine gittiğim zaman hep şu yazı yazıyor: Hesap Etkin Değil Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz...
  5. beratozkan

.dll Dinamik Bağlantı Kitaplığında Bulunamadı

Arkadaşlar .dll Dinamik Bağlantı Kitaplığında Bulunamadı hatası alıyorum çözümünü bilen var mı ?
  6. beratozkan

Acil! api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası

Merhabalar. Bilgisayarıma adobe premiere yüklüyorum sonra aç diyince api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyası bulunmadı diyor. Araştırdım windows 8 güncellemelerini yapmam lazımmış ama yaparsam pc yavaşlar. 2. olarak microsoft visual c++ 2015 güncellemelerini tekrardan indirip kurdum yine...
  7. beratozkan

Adobe premiere api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası

Ya bilen birisi lütfen yardım etsin. adobe premiere kuruyorum aç diyince api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bulunamadı hatası geliyor. Araştırdığım kadarıyla güncelleme yapmamam gerekiyor ama güncelleme yapınca pc yavaşlıyor o yüzden yapmak istemiyorum. Visual +++ 2015 yeniden indirip kurdum yine...
  8. beratozkan

Windows 10 Format Attım Yardım - Güncellemeler

Daha demin bilgisayara format attım neredeyse güncellemeleri filan bitirdim ama nedense bi yavaşlık var sizce ne kurmadım hangi güncellemeleri yapmayı unuttum ? Daha ilk formatım yardımcı olun.
  9. beratozkan

Virüs Bulaştı Yardım EDİNİZ

Arkadaşlar 6-7 aydır bilgisayarımda lanet olası bir virüs var. Bilgisayarı yavaşlatmıyor ama bir dosya oluşturduğumda filan hemen aynı ad ile alt dosya oluşturuyor. Virüsü nasıl bilgisayardan kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  10. beratozkan

Windows 10 Yavaşlıkları - Memnun Musunuz?

Daha önceden windows 8.1 kullanıyordum ve bilgisayarım 6-7 saniyede açılıyordu.Windows 10'a geçtim ve neredeyse 15 - 20 saniyede açılmaya başladı ve açıldıktan sonrada 15 saniye bekletiyor kendisine anca geliyor.Bilgisayarımın özellikleri iyi sizde durum nedir ?
  11. beratozkan

ACİL ! Laptop Bilgisayarım 2 Gündür Çok Yavaş

Arkadaşlar nedenini anlamadığım bir şekilde hıp hızlı olan bilgisayar yavaşladı.Hiçbir şekilde windowsla ilgili bir güncelleme filanda yapmadım.Birtek zula oyunun indirdim onu oynadım. 8GB Ram i7 işlemci var.Lütfen yardım ediniz.