Arama sonuçlarınız

1. chakinci

SAPPHIRE R9 380

sapphire r9 380 alacağım. vatan pc den alacağım fakat aynı fiyata ( 818 ) Nıtro gaming olan var ve nitro gaming dual-x olan var hangisini almalı . KISACA HANGİSİ : 1) Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı 2 ) Sapphire R9 380 NITRO GAMING Dual-X 4GB GDDR5...
  2. chakinci

1100 TL BÜTÇEM VAR

1100 tl bütcem var . ekran kartı ve psu alacagım . 2 sene kullanacagım uzun omurlu vs olmasına gerek yok . r9 380 msi 4gb düşünüyorum ne olabilir . link atarsanız iyi olur vatan pc deen alacagım
  3. chakinci

Gmail acamıyorum

isimle ilgili uyumlu mantıklı uzun süre kullanılabilecek oneri gmail tercihimdir. Hasan Can Akıncı
  4. chakinci

yardım acil lütfen

pc modeli asus m51ad tr001s . aida64 indirdim anakart modelini ogrenmek için fakat anakart bolumunde pc nin modeli yazıyor . ekran kartı alacagım sorun cıkarmı
  5. chakinci

Ekran kartı ve güç kaynağına ihtiyacım var

1000tl bütçem var, beni maksimum 2 sene götürecek bir ekran kartı ve psu yaihtiyacım var . Pc ye sadece yazları giriyorum son çıkan oyunları rahatça oynayabileyim yardımcı olursanız sevinirim
  6. chakinci

Ekran kartı alacağım

Ekran kartı alacağım bilgisayarım asus m51-ad tr001-s 1 ay sonra garantisi bitecek . Artık ekran kartı çok yetersiz bundan dolayı ekran kartı alacagım bütçem 1000tl, son çıkan oyunları ornek oladak primal vs, oyunları rahat kasmadan oynayabilecegim ekran kartı önerebilirmisiniz İŞLEMCİM : i5...
  7. chakinci

Iphone se

ıphone se yi vatandan almak ile akasya avm apple dan almak arasında fark varmı
  8. chakinci

IPHONE SE

Şuanda iphone 6 ya sahibim . Yeni çıkacak ıphone se yi almayı düşünüyorum fakat bu telefon çöp olmiyacak tabi kii ama sizce ıphone 6 mı yoksa yeni çıkacak olan ıphone se mi . 450 dolar olucak yaZıyor internette sizce türkiyede ne kadar olur ?