Arama sonuçlarınız

1. gokment

Vodafone Süper Net Google Play Store sorunu

Aman aman. Vodafone SperNet'e bulaşmayın. Yaklaşık 1 aydır modemin wifi'sini kullanarak lolipop sürümü altındaki sürümlere sahip cep telefonuma ve tabletime uygulama yükleyemiyorum. Güncelleme de mümkün değil. Twitter ve bazı uygulamalara da girilmiyor. Lolipop ve üstü sürümlerde sıkıntı yok...
  2. gokment

Wifi ile Google Play Store girişi yapamıyorum...

Arkadaşlar. Enterasan bir sorunum var. Bilinen bir sorun ama bilinen tüm yöntemleri denesem de çözüm bulamadım. Android 4.1.1 işletim sistemi yüklü s3 mini'yle wifi üzerinden playstore güncellemesi ve indirmesi yapamıyorum. 3G ile yapabiliyorum, sorun yok. Format attım, dns değiştirmeyi...
  3. gokment

YGS günü kimlik belgenizin olmadığını farkettiniz. Ne yapacaksınız?

Aşağıdaki linkte YGS'nin yapılacağı tarihte açık olacak nüfus müdürlükleri var. 13 Mart 2016 Pazar günü 07:00 - 10:15 saatleri arası nüfus müdürlükleri açık olacak. Böyle bir talebiniz olduğunda ilgili müdürlüğe giderken yanınızda sınava giriş belgeniz ve 2 adet fotoğraf olursa işiniz...
  4. gokment

YGS adayları için ücretsiz ulaşım

YGS sınava giriş belgesini gösterip ulaşım hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. İndirim saaat 11.00'e kadar geçerli.