Arama sonuçlarınız

1. gokment

Powerbank hediyeli SDN Cevaplıyor #155

Sadece office programlarını seri bir şekilde kullanabileceğim, menajerlik dışında oyun oynamayacağım notebook tavsiyesi veya bu notebook'un özellikleri ne olmalı?Teşekkürler...
  2. gokment

Sadece office programlarını seri bir şekilde kullanabileceğim, menejerlik dışında oyun oynamayacağım notebook tavsiyesi veya bu notebook'un özellikleri ne olmalı?Teşekkürler...
  3. gokment

Sadece office programlarını seri bir şekilde kullanabileceğim, menejerlik dışında oyun oynamayacağım notebook tavsiyesi veya özellikleri ne olmalı?Teşekkürler...
  4. gokment

Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

Zenfone 2'ye Marshmallow güncellemesinin otomatik gelmesinden ümidimi kestim ve dün bu güncellemeyi manuel yükledim. Çok da memnunum. Bir sorum olacak: Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. "Yedekle ve sıfırla" seçeneğini kullanacağım. Böyle yapılınca uygulamalar ve data içerikleri...
  5. gokment

Asus mu Samsung mu?

Zenfone 2'nin 32 gb modelini Mayıs 2015'ten beri kullanıyorum. Orada burada yazan ve kronik gibi lanse edilen sıkıntıların hepsi güncelleme yapıldıkça bitti. Telefon performansı çok iyi, stabil... Android 6.0 yalan oldu ama sonunda elbet gelecek. Gelse bile ben uzun süre yükseltmeyi...
  6. gokment

General Mobile Discovery Play Store Sorunu ?

Sorunu sadece modemin wifi'si ile mi yaşıyorsunuz?
  7. gokment

Vodafone Süper Net Google Play Store sorunu

Aman aman. Vodafone SperNet'e bulaşmayın. Yaklaşık 1 aydır modemin wifi'sini kullanarak lolipop sürümü altındaki sürümlere sahip cep telefonuma ve tabletime uygulama yükleyemiyorum. Güncelleme de mümkün değil. Twitter ve bazı uygulamalara da girilmiyor. Lolipop ve üstü sürümlerde sıkıntı yok...
  8. gokment

Wifi ile Google Play Store girişi yapamıyorum...

Vodafone'nin kendisinde sıkıntı varmış. Düzelmesini bekliyoruz.
  9. gokment

Wifi ile Google Play Store girişi yapamıyorum...

Arkadaşlar. Enterasan bir sorunum var. Bilinen bir sorun ama bilinen tüm yöntemleri denesem de çözüm bulamadım. Android 4.1.1 işletim sistemi yüklü s3 mini'yle wifi üzerinden playstore güncellemesi ve indirmesi yapamıyorum. 3G ile yapabiliyorum, sorun yok. Format attım, dns değiştirmeyi...
  10. gokment

Ygs'den düşük puan almak

Başarılar....
  11. gokment

Ygs'den düşük puan almak

ts-1 için ise yukarıdaki sırayla 41 15 31 9 25 360 puan için hesapladım bu netleri Bu netleri yapman klasik olarak söylemek gerekirse çalışmana bağlı. YGS'den 250 almış birisi şu ana kadar nitelikli çalışmamıştr. Ama çalışkan diğer rakiplerin bile sözel konuları unuttukları için tekrar etme...
  12. gokment

Ygs'den düşük puan almak

Ts-2 için bu netler gerekli ed 40 coğ 15 tarih 30 coğ 9 felsefe ve din k. 15
  13. gokment

Ygs'den düşük puan almak

Diploma notunu 0.6 ile çarptınız ve 40.8 buldunuz, değil mi?
  14. gokment

Ygs'den düşük puan almak

Okul puanınızın kaç olduğu önemli. Diploma not ortalaması tahminen kaç gelir? 250 ham puan değil mi?
  15. gokment

4 yıllık lisans okuyorum, 2. üniversite olarak AÖF önerileriniz?

Rica ederim
  16. gokment

Şu anki Türkiye istihdam şartlarına göre konuşuyorum. Sosyolojiye bulaşma. Sosyal hizmeti zaten tavsiye ediyorum. İşletme okuyabilirsin ama matematik çalışmayı göze almak lâzım.
  17. gokment

Turizm alanında kendinize bir gelecek görüyorsanız ve mesleğinizi benimsediyseniz sorun yok, okumayın. Ama sektöre baktığınızda sıkıntı görüyorsanız veya sahip olduğunuz niteliklerle okuduğunuz bölümü bağdaştıramıyorsanız alternatif bir çıkış noktası oluşturmanızda yarar var. Mezun olur olmaz...
  18. gokment

http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2015/OSYS/OSYS2015YerlestirmeMinMaxTablo-423072015.pdf Evet, dediğiniz fiyat doğru. Sonuç olarak sınavları da var ve onlara da hazırlık yapmalısınız. 950 lira verebilirseniz değer çünkü hem özel sektörde hem kamuda istihdam alanı geniş bir bölümden...
  19. gokment

Puandan eminim. 2015 taban puanlarının yer aldığı kılavuzla bire birdir. Buradaki puanlar da okul puanı dahil puanlardır. Tereddütsüz... Fakat bu okul, sınavsız ikinci üniversite kapsamında olmadığı için hâlen okuduğun bölümle eş zamanlı okuyabilirlik durumunu üniversiteye telefon açıp sormanız...
  20. gokment

Okul puanı dahil.
  21. gokment

Anadolu Üniversitesi 2015 taban puanı 354 Atatürk Üniversitesi 2015 taban puanı 308 İlgili taban puanlar 2015 yılına aittir. Talebe göre yükselebilir veya düşebilir. AÖF'ler için puan türü yoktur. YGS-1-2-3-4-5-6 farketmez. Yani, en yüksek puanınız hangi türde oluşmuşsa o puanınıza göre...
  22. gokment

Üniversite okurken ve hatta bitirdiğinizde de AÖF okuyabilirsiniz. Sınava girmenize gerek yoktur. Fakaaaat... Sosyal Hizmetler bölümünü lisans derecesinde okumak istersen YGS sınavına girmelisin. İstersen Sosyal Hizmetler bölümüne önlisans derecesinde sınavsız kayıt yaptırabilir sonrasında...
  23. gokment

YGS günü kimlik belgenizin olmadığını farkettiniz. Ne yapacaksınız?

Aşağıdaki linkte YGS'nin yapılacağı tarihte açık olacak nüfus müdürlükleri var. 13 Mart 2016 Pazar günü 07:00 - 10:15 saatleri arası nüfus müdürlükleri açık olacak. Böyle bir talebiniz olduğunda ilgili müdürlüğe giderken yanınızda sınava giriş belgeniz ve 2 adet fotoğraf olursa işiniz...
  24. gokment

YGS adayları için ücretsiz ulaşım

YGS sınava giriş belgesini gösterip ulaşım hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. İndirim saaat 11.00'e kadar geçerli.
  25. gokment

Üniversite ve bölüm seçmem için yardım lazım

Matematik, Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerini bitirmelisiniz. Bu bölümleri okurken veya bu bölümleri bitirdiğinizde de bazı alanlarda uzmanlaşmış olmanız gerekmektedir.
  26. gokment

Siyaset bilimi

Siyaset Bilimi için Eşit Ağırlıktan hazırlık yapmalısınız. Dolayısıyla lisede de eşit ağırlık bölümde olmalısınız. Matematik gereklidir.
  27. gokment

Kurumlar Arası Yatay Geçiş

1- Güz ve bahar döneminin her ikisi de ortalama hesaplamada kullanılacak. Kredisi yüksek olan derslerde başarılı olmanız sizin bir avantaj teşkil edecektir. 2- Başvuru için gerekli ortalama başvuracağınız kurum tarafından belirlenir. Genellikle başvuru için en düşük 3.00-3.50 arası not...
  28. gokment

Meslek Lisesi Mezunlarına Artık Ek Puan Yok

Konu başlığının çarpıcılığına kurban gitmemesi için zaten haberin içinde yer alan bir hususu vurgulayalım. 30 mart 2012'den önce liseye kayıt olmuşsanız ek puan uygulaması devam etmektedir. Bu tarihten sonra liseye kayıt yaptırmışsanız ek puan alamayacaksınız.
  29. gokment

Ygs Başvuru

1- 2015'te başvuru yaptıysan okul zaten tanımlıdır. Ayrıca, okulunuzu tanımlamadan başvuru yapamazsınız. Okulunuzun başvurudaki tanımını ais.osym.gov.tr'den kullanıcı girişi yaparak öğrenebilirsiniz. 2-Diploma puanınız 70 ise size 70*0.6=42 gelecekti. Ama 2015'de bir bölüme yerleştirildiğiniz...