Arama sonuçlarınız

1. cheerful

ASP.NET Turtioal bilen????

http://www.asp.net/learn/
  2. cheerful

Uykucu Pisicikler :)

http://icanhascheezburger.com/ bu adrese de bir bakın
  3. cheerful

Aşk_ı Memnu da işler karıştı.. Vah Ednan beyy:))

ya herkes yorum yazdıgına gore izliyorsunuz galiba:)
  4. cheerful

Resimleri Karikatüre Çeviren Bir Program Bilen Var mı?

evt gusel olur tabii, vesikalık ver otomatik karikatüre cevirsin ister sitene koy ister avatar olarak kullan ama yok sanırım iste boyle bir program :(
  5. cheerful

ben ne dedigimi biliyorum, ugrasmak istemiyorum o yuzden ceviren program (yazılım) var mı diye sordum , ugrassak olur ama siyah-beyaz bir calisma ya ada karakaleme cevirme istemiyorum , karikatür (renkli) ok.
  6. cheerful

photoshop diyen arkadaşlar ya sadece programın ismini duymus ya da resim ile karikatür arasındaki farkı bilemiyor ne yazık ki:(
  7. cheerful

başlıkta da sordugum gibi , örnegin vesikallık bir resmi karikatür tarzı çizime donuşturebilen bildiginiz bir program var mı ? önerebileceginiz . (PhotoShop harici)
  8. cheerful

Geri Dönüşüm Kutusu'na Dişli Rakip

programı denediniz mi acaba? kurtarma programlarıyla silinenler geri getirilebiliyor mu diye?
  9. cheerful

WordPress Kurulum

bahsi geçen tema harikaymış , sadece grafik mi yoksa gerçekten var mıdır bu tema hiç karşılaşmadım bununla
  10. cheerful

Photoshop ile arkaplanı temizliyoruz

super gozlem:)
  11. cheerful

Bayan Bilgisayar Kullanıcılarının Windows Masaüstü Düzeni :)

kim hazırladıysa çok abartmış , gereksiz bir çalışma...
  12. cheerful

Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın

sitenin tamamını istediğim boyutlarda kayıt ettiremedim ben
  13. cheerful

Firefox ta problem

sadece firefox, hep firefox:)
  14. cheerful

Shiftdelete.net çok fazla saçmalamadımı sizce ?

bilmedigimiz baska kısayolların da var mı?
  15. cheerful

İtiraf Ediyorum

ben sana birsey demedim ki , niye alınıyorsun , sadece benim çooook eskiden yaptıgım bir sakaydı o kadar gorunce nostaljı oldu sadece
  16. cheerful

Bitkilerin saldırısı[ilginç photoshop]

gercekten etkileyici çalışmalar olmuş
  17. cheerful

İtiraf Ediyorum

bu çok eski bilindik bişi yaa, hala anlamaıyanlar oluyormus demekki ya da biz yaslandık yeni nesil yeni ogreniyor:)
  18. cheerful

Shiftdelete.net çok fazla saçmalamadımı sizce ?

gercekten sitenin yeni hali cok bogucu, her taraf reklam , neredeyse ana sayfaya hic bakınmadan kendimi foruma atıyorum
  19. cheerful

Resimlerle Tek Tek Vakit Kaybetmeyin

ben Araçlar-->Sayfa bilgileri-->Ortam kısmını kullanıyorum. bu kısımdan sadece resimler degil, swf ve videolar da iniyor eklentiye gerek yok bence, zaten firefox'un içinde var.
  20. cheerful

Photoshop renkli halka yapımı. Video

cok gusel , ben begendim yalnız hepsini birden renklendirmeyi tercih ederim:)
  21. cheerful

Kadın Programları ...Vah Ülkemin Hali!!

bence deryali gunler gibi yapici ve bilgilendirici programlar olmalı ama maalesef...
  22. cheerful

İE8 Beta 2 Türkçe yi indirin

indirmeyelim :) firefox yeter
  23. cheerful

WordPress Kurulum Animasyonu

forumdaki "sizde animasyon hazırlayın" kısmını okuduktan sonra bir konuda bir animasyon hazırlamak istedim. wp'ye başlayacak olan arkadaşlara umarım faydalı olur www.4shared.com/file/82309725/a90f3545/wordpress_kurulumu.html
  24. cheerful

Web sitesi yardım

bence işin kod kısmına fazla girmemek istersen hazır sistemleri tercih edebilirsin joomla gibi
  25. cheerful

Bu virüs bulaştıysa YANDINIZ !

virtual pc'dende bulaşır mu bu?
  26. cheerful

Pardus'un tanınmasına yardım edin!

ben epey önceden koymustum siteme (bilgisayarcafe.com), destekliyorum, okulda da zaten pardus ögretiyoruz
  27. cheerful

Looding Animasyonu yapımı ...

very nice, blki türkçeleştirirsen daha ii olur
  28. cheerful

Site İçin Alan Adı Arıyorum...

super cevaplar daha birşey ekleyemiyorum bu isimler yeter:)
  29. cheerful

Pc devamlı donuyor

büyük ihtimal sıcaklık veya güç problemidir
  30. cheerful

benimki sadece dogayı
  31. cheerful

Resimler konuşuyor

CrazyTalk programını hiç kullanan var mı , varsa tavsiye ederbilir mi? http://www.reallusion.com/crazytalk/ct_introduction.asp burada anlatılıyor ... ama deneyemedim henüz
  32. cheerful

Resimleri kaydetmek

file-save as masaüstüne kaydet sayfayı sayfanın ismiyle aynı isimde olan klasorun içinde resimleri gorebilirsin
  33. cheerful

ADOBE Programları

arkadaslar yazıyı 87 kisi okumus ama 4 kişimi katılıyor sadece :(
  34. cheerful

AVG Internet Security Update Sorunu

bend e yasıyorum, pc nin her açılışında üzerinde ünlem var sağ tıklayıp "Update now" deyince duzeliyor ama sebebini bilemiyorum
  35. cheerful

C++ ile programlama

c için önerebileceğim tek adres http://www.csystem.org/exercises.php bu linkte çalışma soruları ve cevapları mevcut c++'den c# kolay geçiş yaparsın + php'yi de kolay ögrenirsin
  36. cheerful

Günün Bedava Yazılımı

ne demek istediginizi anlayamadım ok:) yazan varmış:) forumda yorum yazabileceğim fazla bolum bulamıyorum burdan faydam olsun dedim ama :( istek bolumune yazım ama bir ADOBE programları bolumu acılsa cok memnnun olcam çok az bolum var forumda:(
  37. cheerful

Günün Bedava Yazılımı

Secure Evidence Scrubber ile arkanızda iz bırakmayın. Önbellek, cookie, url, we tarayıcı gemişi vs. gibi tüm bilgileri tamamen silin ve hiç kimsenin ulaşamamasını garanti altına alın. Adres: http://tr.giveawayoftheday.com/secure-evidence-scrubber/
  38. cheerful

Mouse'un Sağ Tuşu İle Neler Yapabilirsiniz =)

koyun - grubu sil - yapıştır :) harikaa
  39. cheerful

Access dosyasını .exe yapma

tesekkur ederim , ben genel olarak soylemiştim bildim bilesi access ile yapılan veritabanını otomatik .exe li hale çeviren program yok varsa da ben bilmiyorum birimiz bu programı yapsa demek istemiştim ama çok tesekkur ederim :) ihtiyac olursa mutlaka:)
  40. cheerful

Access dosyasını .exe yapma

Birisi bu çeviren programı yapsa zengin olur mu acaba? ne ızdırap bu durum yaa
  41. cheerful

Bu programı çok seveceksiniz

guzel programmış begendim seslısozluk.com kullanıyordum bunu kullanabilirim sanırım:)
  42. cheerful

ADOBE Programları

Forumumuzda ADOBE başlıklı bir bölüm açılabilir. Sadece Photoshop,Flash,Dreamweaver vb. adobe programları ile ilgili ders , soru vs. olduğu bir bölüm olmasını çok isterim Foruma ilk katıldığımda bu eksiklik beni üzdü arkadaşlar desteklerseniz belki eklenir bilemiyorum pek daha forumda yeni...
  43. cheerful

Resim Üzerine Yazı Yazma Programı

benim sitemde yayınlacağım resimler üzerine yazı/imaj eklemek için kullandığım bir yazılım , ben çok memnunum , o yuzden sitemde anlattım. umarım faydası olur http://www.bilgisayarcafe.com/resim-uzerine-yazi-yazma-programi-2.html
  44. cheerful

Ey gidi Windows 3.1, hatrlayannz var m :)))

3.1 kullandım şaka gibiydi yaaa hele dos komutlarıyla ne uğraşmısız
  45. cheerful

Windows Vista mı? Yoksa XP mi?

hiç vistaya geçemeyi dusunmedim bile :) windows 7' ye kadar xp kullanicam:)
  46. cheerful

Benim en sevdiğim flash oyunları

benim en çok oynadıklarım;) blogumda tanıttım http://www.bilgisayarcafe.com/en-sevdigim-flash-oyunlari.html
  47. cheerful

ExCel i pdf ye cevirmek

Acrobat reader 8 professional onu da adobe web premium cd 'sinde bulabilirsin. tum office programlarında rdf 'ye cevir diye komut çıkacak, kolayca kullanırsın
  48. cheerful

İnternette Sorun mu var?

evt ben de var network timeout diyor arada bir
  49. cheerful

Html Dersleri (Video)

sitenin tasarımı çok beğendim , photoshop ile ilgili çok az ders var dreamweaver konuları guzel seçilmiş yalnız dw ve veritabanı kullanımına ait videolar da yer alırsa izlerim mutlaka, basarilar