Arama sonuçlarınız

1. B

Soru Ucuz pc oyunu alabileceğimiz site var mı?

Selamlar, ucuza pc oyunlarını satın alıp oynayabileceğimiz key tarzında satış yapan güvenilir siteler var mı? Malum fiyatlar yükseldi artık Steam üzerinden oyun alıp oynamak oldukça maliyetli. Daha çok hikaye bazlı oyunlar dikkatimi çekiyor. Hikaye bittikten sonra da eğer online versiyonu yoksa...
  2. B

Öneri Almanca Öğrenmek için Başlangıç Seviyesinde Kitap Önerisi

Merhabalar arkadaşlar, Almanca öğrenmek için yardımcı olacak başlangıç seviyesinde bir kitap almak istiyorum. Ek olarak YouTube üzerinden Almanca dersi veren kanallar buldum hem onları takip edip hem de bir kaynak üzerinden alıştırmalar yapabileceğim bir kitap arıyorum. Biraz araştırdım ve iki...
  3. B

Soru Hangi HP Victus serisini almalıyım?

Yanıtlarınız için teşekkürler bütçem 20k bandında duruma göre artı 2000-3000 zorlayabilirim
  4. B

Soru Hangi HP Victus serisini almalıyım?

Arkadaşlar bu modellerden hangisi daha matıklı? - HP Victus 16-D1047NT 68P32EA 12. Nesil i5-12500H 8 GB DDR5 RAM 512 GB SSD 4 GB RTX3050TI 16.1 Bunu alıp RAM'ini 16 gb yapmak mı? - HP Victus/ i5-12500H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/ 4GB RTX 3050TI/ 16.1"/ WIN11/ 6G0E3EA Laptop Gümüş...
  5. B

Öneri Dizüstü bilgisayarlardan anlayanlar yardımcı olabilir mi?

Dizüstü bir bilgisayar almak istiyorum. Genellikle araştırma yapmak, sunum hazırlamak, proje hazırlamak için kullanacağım. Bu yüzden Word, Excel, Powerpoint vb. programları sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim kasma donma yapmayan, Google'da fazla sekme açtığımda takılmayan, şarjı uzun süre...
  6. B

Öneri Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Herkese iyi akşamlar. Dizüstü bir bilgisayar almak istiyorum. Genellikle araştırma yapmak, sunum hazırlamak, proje hazırlamak için kullanacağım. Bu yüzden Word, Excel, Powerpoint vb. programları sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim kasma donma yapmayan, Google'da fazla sekme açtığımda...
  7. B

Soru Hangi laptopu almalıyım?

Hocam iyi akşamlar, ben de bu tarz bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Bahsettiğin modelin linkini atabilir misin rica etsem.
  8. B

Öneri İphone için cam kılıf önerisi

Merhabalar, iphone 11 için kılıf arıyorum. Bu ara instagram üzerinden çok karşıma çıkan bir model var AG - Glass diye geçiyor. Arka tarafı çizilmez, iz tutmaz cam kılıf. Görüntü olarak güzel ama fiyat olarak normal kılıflara göre biraz yüksek. Acaba bu kılıf modelini kullanan var mı? Satın...
  9. B

Yardım Spotify'dan Apple Music'e playlist aktarma

İyi akşamlar, müzik uygulaması olarak uzun süredir spotify kullanıyorum. Bugün bir arkadaşım Apple Music teki şarkıların ses performanslarının daha iyi olduğunu söyledi ve test etmek için Apple Music üyeliği oluşturdum. Ancak şarkıları tek tek bulup playlist oluşturmak çok zor bunun kolay bir...
  10. B

İcloud'taki fotoğrafları yeni telefona aktarma

Merhabalar, eskiden iphone 6s kullanıyordum bir sorun yüzünden telefon bozuldu ve bir daha açılmadı. Bugün iphone 11 aldım icloud hesabımı bağladım ancak yeni telefona fotoğrafların hepsini aktaramıyorum. İcloud fotoğraflarda 2100 adet fotoğraf gözüküyor uygulamadan girdiğimde 45 adet fotoğrafım...
  11. B

Öneri Dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Herkese iyi akşamlar. Dizüstü bir bilgisayar almak istiyorum. Genellikle araştırma yapmak, sunum hazırlamak, proje hazırlamak için kullanacağım. Bu yüzden Word, Excel, Powerpoint vb. programları sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim kasma donma yapmayan, Google'da fazla sekme açtığımda...
  12. B

Öneri 50 CC Motor Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba B sınıfı ehliyetim var günlük şehir içi kullanım için sıfır 50 cc lik bir motor almak istiyorum. Ancak motosikletler konusunda çok bir bilgim yok bu yüzden kararsız kaldım. Benim düşündüğüm modeller; RKS Azure 50, Mondial Wing 50, Falcon Cooper 50, Falcon Soft 50 bunlardan...
  13. B

Öneri Online İngilizce Kursu Tavsiyesi

Arkadaşlar, iyi günler. Udemy üzerinden İngilizce kursu almak istiyorum. Şu anki seviyem A2 düzeyinde. Okul dönemim yoğun geçtiği için dershane tarzı bir İngilizce kursuna gitmem pek mümkün değil. Bu yüzden online bir kurs almak istiyorum. Udemy'e baktığımda çok fazla kurs çıkıyor. Ben de...
  14. B

Öneri Deji iphone batarya hakkında

iphone 6s telefonumun bataryasının değişmesi lazım. Sabah açtığım bir konuda bu markayı önerdiler. Biraz araştırdım olumlu olumsuz birçok yorum var. Bazıları 6 aydan sonra şişme ısınma gibi sorunların ortaya çıktığını söylüyor. Uzun bir süredir bu marka bataryayı telefonunda kullanan varsa...
  15. B

Öneri iphone 6s batarya değişimi

Valla benim bu bataryalar hakkında hiç bilgim yoktu, adlarını bile bilmiyordum. Şimdi arkadaşlar yazınca DEJI' yi araştırdım biraz da olumlu yorumlar yapılmış genelde. Benim baktımlarımda fiyat olarak 190-200 TL civarlarında bu markalar. Doğru olanlara mı bakıyorum bilemedim 600 TL den sonra...
  16. B

Sitesinden aldığın bataryanın linkini atma şansın var mı hocam? Ben bi baktım da farklı olanları buldum sanırım
  17. B

Arkadaşlar 6s telefonum var pilini değiştirmem gerekiyor. Bulunduğum şehirdeki esnaf telefon servisleri ile görüştüğümde iki çeşit pil olduğunu söylediler. Biri 200 TL yan sanayi diğeri de 300 TL kaliteli yan sanayi. Daha önce telefon orijinal servis dışında hiç bir yerde açılmadı. Bu yüzden...
  18. B

Öneri Grafik Tasarım mı? Yazılım mı?

Arkadaşlar merhaba, ben şu an üniversite öğrencisiyim. Okuduğum bölümün yanında kendini geliştirmek için farklı bir alanda bir şeyler denemek istiyorum. Grafik tasarım, web tasarım, yazılım gibi konulara ilgim var. Bunlardan birisini seçerek ilk olarak online kurslarla başlamak istiyorum. Ancak...
  19. B

Yardım CNet CVR984RV Modem arayüzüne giremiyorum

Arkadaşlar daha önceden kullanmış olduğum internet firmasından başka bir firmaya geçtim bu yüzden modem ara yüzüne girmem lazım başlıkta yazdığım modemi kullanıyorum. 192.168.1.1 yazarak sayfayı açıyorum ancak kullanıcı adı ve şifreye admin yazınca kabul etmiyor. Modemi iğne yardımı ile...
  20. B

Rom Önerisi

Arkadaşlar elimde okullarda dağıtılan General Mobile e-Tab4 tabletlerden var. Tableti hiç kullanmadım ilk dağıtıldığı zaman Root atmıştım sadece, şuan birkaç uygulama yüklemem gerek (Powerpoint, PDF Okuyucu, Microsoft Teams). Ancak android sürümü 4.2 olduğu için hiçbir şey yükleyemiyorum. Rom...
  21. B

Eba-Zoom için Tablet Önerisi

Kardeşim 1. sınıfa başladı dersleri dinlemek için ve hafıza sorunu yaşamadan, kasmadan, donmadan bir iki oyun oynayabilmek için 1500 TL civarında önerebileceğiniz tablet var mıdır? Biz Lenovo M10 TB-X505F modelini düşünüyoruz. Bu model tableti kullanan, öneren var mı ? Özellikleri iyi midir...
  22. B

Ders için tablet önerisi

Arkadaşlar, 1. sınıfa yeni başlamış bir kardeşim var. Bilgisayar üzerinden Eba - Zoom gibi uygulamalara girmekte zorlanıyor, kullandığı bilgisayarda biraz eski. Bu yüzden bir tablet almayı düşünüyoruz. Hem bu uygulamalarda kasmadan donmadan ders dinleyebileceği hem de hafıza sorunu yaşamadan bir...
  23. B

Notebook Soğutucusunu Fişe Bağlasam Ne Olur ?

Arkadaşlar resimde gördüğünüz Frisby FNC-5230st model notebook soğutucusunu kullanıyorum. Soğutucu pc ye usb üzerinden bağlanıyor. Ben bu usb girişini herhangi bir telefon şarj adaptörüne takıp adaptörü de fişe taksam bir sorun olur mu ? Aleti bozar mıyım ?
  24. B

Epic Games Gta 5 yükleme

Arkadaşlar epic games ten gta 5 i yüklüyordum 94 gb olarak gözüküyordu 57 gb falan indirdim o sırada pc kapandı daha sonra pc yi yeniden açtım epic games e girdiğimde indirilenlere girip yüklemeyi devam ettirirken bu durumla karşılaştım. Acaba yine 75 gb mı indirmem gerekiyor bu duruma göre...
  25. B

Epic Games GTA 5'i hızlı indirmek

Arkadaşlar epic games ten gta 5 i yüklüyordum 94 gb olarak gözüküyordu 57 gb falan indirdim o sırada pc kapandı daha sonra pc yi yeniden açtım epic games e girdiğimde indirilenlere girip yüklemeyi devam ettirirken bu durumla karşılaştım. Acaba yine 75 gb mı indirmem gerekiyor bu duruma göre...
  26. B

Sistem güncellemesi

arkadaşlar benim telefonum gm 6 telefonuma oreo güncellemesi geldi güncelledim fakat şimdi eski sürüme dönmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
  27. B

Laptop pil ömrü!

arkadaşlar laptop'u batarya takılı mı kullanmalıyım yoksa bataryayı çıkarıp mı ? ben sürekli batarya takılı şarj takılı bir şekilde kullanıyordum ama ileride sıkıntı olabileceğini söylediler biraz baktım bazıları batarya takılı kalsın bişey olmaz diyor bazıları da batarya takılı kalırsa ömrü...
  28. B

Max 2000 TL Oyun için Laptop Önerisi ?

Arkadaşlar bende 2000 tl civarı laptop arıyorum oyunlarda iyi bir performans vericek kasma ısınma sorunu olmayan bir pc önerileriniz var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Sizce bu pc iyi mi iş görür mü ? HP 15-BA010NT AMD A10-9600P 2.4GHZ-8GB-1TB HDD-15.6"-4GB-W10 NOTEBOOK
  29. B

Allahını seven üstüme laptop atsın

Arkadaşlar en fazla 2000 TL ye kadar bi laptop arıyorum oyunlarda kasmasın fazla ısınmasın yeter yardımcı olursanız sevinirim .
  30. B

Bulgaristan'dan iPhone 7 Almak

Arkadaşlar merhaba Bulgaristan da telenor diye bir mağaza var hatta online siteside var şuan orda iPhone 7 32 GB 809 leva fiyat baya uygun ama siteyi tam anlayamadım daha önceden oradan alışveriş yapan oldu mu veya siteyi bilen var mı yani böyle bir fiyat doğrumu ?
  31. B

Xbox 360 Alsammı Sizce ?

bende bim in sayfasında bulamadım ama bi kaç teknoloji sitesi paylaşmış resmini
  32. B

Xbox 360 Hala Alınır Mı?

arkadaşlar bim e 499 tl ye xbox one geliyo sizce alınır mı 500 gb + forza horizon 2 + 1 aylık xbox live gold
  33. B

Xbox 360 Alsammı Sizce ?

arkadaşlar bim e 499 tl ye xbox one geliyo sizce alınır mı 500 gb + forza horizon 2 + 1 aylık xbox live gold
  34. B

1500-2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Arkadaşlar merhaba 1000-1700 tl arası telefon arıyorum. Ama karar veremedim baştan sony xperia z3 almayı düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim.sizce hangi telefonu almalıyım bundan önce gm discovery 16gb kullanıyordum ilk aldığım zamanlarda iyidi fakat artık telefonu kullanmak istemiyorum şarj...
  35. B

Hangisini Almalıyım ?

Cevabınız için teşekkürler Teknosa da şuan Z3 te indirim var 1257 Tl idi ondan ekledim Z3 ü
  36. B

Hangisini Almalıyım ?

Arkadaşlar bende 1000-1700 arası telefon bakıyorum suan için sony xperia z3 ve iPhone 5S arasında kaldım birinin özellikleri iyi birinin görünüşü sizce hangisini almalıyım nedenleriyle birlikte söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.
  37. B

1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Arkadaşlar bende 1000-1700 tl arası telefon bakıyorum. Suanlık için Sony Xperia Z3 düşünüyorum . Sizin daha iyi bir öneriniz var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  38. B

Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

aliexpressten ilk alışverişlerim 20 günde falan gelmişti. Tekrar bi alışveriş yaptım 26 gün oldu daha hiç bir paket gelmedi acaba geldide bana ulaşamadılar mı ? Öyle bir durum olduğunda bir ptt bayine bırakırlar mı paketi ? birde siparişi onaylamadım kargoyu aldıktan sonra onaylamam gerekiyor...
  39. B

cevabınız için teşekkür ederim kargo ptt ye geçiyor ya acaba ptt te öyle bir ücret koyar mı diye endişeleniyorum ilk defa böyle bi yurt dışından alışveriş yapıyorumda :D
  40. B

merhabalar ben aliexpress ten 15 gün önce bi kaç şey aldım 1.50$ 2.00 $ lık ucuz seyler daha gelmedi . acaba kargo bana ulastıgında ekstra bir ücret ödermiyim ürünlerin aldında free shipping yazıyor ama yine ödermiyim yardımcı olursanız sevinirim