Arama sonuçlarınız

1. M

Tamirmi, yeni telefonmu

Herkese merhaba, 3.5 yildir Samsung s8 kullaniyorum, yeni cihaz arayisindaydim ama fiyatlar gözümu korkutuyor. 1100 TL maliyetle ekran ve batarya degisimi yapip 2 3 yil daha kullanabilirmiyim yoksa değmez degistireyimmi? Oyun oynamiyorum, mail ,sosyal medya ve video izleme. Fotoğraf bile cok...
  2. M

2000-3000 tl arası kararsız kaldık

Merhabalar eşim için aşağıdakı telefonlar arasında kaldık. Hepsiburada fiyatları üzerinden değerlendiriyoruz tamamen. Lg v30+ 2380 TL Samsung A50 2450 TL Xiaomi Mi9T 2890 TL (kendime bunu alırdım ama, kadınlar için kullanımı nasıl bilemedik) Samsung A70 2800 TL (boyutu tereddüt ediyor)
  3. M

Bluetooth kulak ustu kulaklik tavsiyesi

Samsung s8 kullanicisiyim kutudan cikan kulaklik tatmin etmiyor, kulak ustu kaba olmayan max 420 430 tl lere kadar kablosuz kulaklik aliyorum. plantronics back beat sense i cok begeniyorum ama butcemi asiyor. Oyun amacli degil muzik dinlemek amaclı. Sony mdr 650 ekstra bass serisi aklima geliyor...
  4. M

Galaxy s8 ses ve video durma sorunu

Son bir kaç gündür telefonum video veya müzik dinlerken bir anda play tusuna basilmis gibi duruyor. Program kapanmiyor sadece oynatilma duruyor. Kulaklikla veya kulakliksiz ayni problemi yaşıyorum. Yanlislikla dokunmadigimdan eminim. Sorun ne olabilir.
  5. M

100 TL ALTI KULAKLIK

Arkadaşlar merhaba 100 Tl altı cep telefonu için mikrofonlu kulaklık tavsiye edermisiniz