Arama sonuçlarınız

1. umit.mayk

3000-3500 Türkiye garantili telefon onerisi

herkese selamlar arkadaşlar telefon alacağım maksimum 3500 TL ye kadar çıkabiliyorum ne önerirsiniz 3000-3500 arası , yalniz Türkiye garantili olacak , ithalatci kesinlikle almayacagim teşekürler simdiden
  2. umit.mayk

Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

amiral gemi özelliklerini taşıyıp fiyat konusunda ulaşılabilir olması en güzel özelliği
  3. umit.mayk

General mobile gm8 alinirmi ?

GM 8 alıp kullanan arkadaşlar varmı almaya degermi, kullananlar varsa yazabilir mi batarya performansı nasıl , 64 GB versiyonu yok mecbur 32 alacaz
  4. umit.mayk

Mate 9 & P10 Plus

One plus 5 ekran kaydırma sorunu var , u 11 hoşuma gitmedi ,Huawei denemek istiyorum bir defa öneriler için teşekkürler
  5. umit.mayk

Mate 9 & P10 Plus

İthalatçı garantili Hepsiburada dan telefon alacağım Huawei almak istiyorum mate9 ile p10 plus arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim p10 plus 6gb ram 128 GB depolama
  6. umit.mayk

Huawei Telefon Almak İstiyorum Onerileriniz neler

2000
  7. umit.mayk

Huawei Telefon Almak İstiyorum Onerileriniz neler

arkadaşlar Huawei telefon almak istiyorum GM 5 plus tan kurtulmak istiyorum , mate 10 lite nova2 plus p10 lite bu üçü arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim
  8. umit.mayk

Huawei nova plus & zenfone 3

P2 hosuma gitmedi , altta parmak izi okuycu ustte sanal tuslar guzel durmamis
  9. umit.mayk

Huawei nova plus & zenfone 3

Ekim ayinda telefon alacam ikisi arasinda kaldim snapdragon 625 var ikisindede hangisini tercih edersiniz oneririsniz ,nova plus bi adim onde
  10. umit.mayk

Asus Zenfone 3 Ailesi

Zenfone 3 turkiyeye gelis tarihiyle ilgili yeni bilgisi olan varmi ekim ayinimi beklemek zorundayiz, uygun fiyatli olan hakkindaki dusunceleriniz nelee ?
  11. umit.mayk

Honor 7 vs GM 5 Plus

Arkadaslar faturaya ek telefon alacam ,hangisini almami onerirsiniz ,kullananlar deneyimlerini aktarabilirmi pil performansi ozellikle
  12. umit.mayk

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

13. umit.mayk

Valla kardes guzel olur ya bi link at bana ozel msjla girip bakayim merak ettim cevremde alacak kisi cok benden cevap bekliolar arastirdigimi biliyolar
  14. umit.mayk

Kardes senin telefonun ekran cerceveleri gm sitesindeki gibi yok denecek kadar incemi kalinmi
  15. umit.mayk

Teknoloji sitelerine telnosa vatan vb sitelre dustu bu telefon onlar ilk parti oldugunu cok sanmiyorum
  16. umit.mayk

Cevremizde alacak olanlari uyaririz en azindan buna dikkat ederler ilk partiyse aldirmayiz
  17. umit.mayk

Dogru soyluyon kardes inceledim simdi ilk tek tek dagitalan telefonlarda arka kapakta android one yazisinin alti bos youtubeden ilk alan bi kac kisi kutu acilim videosu paylasmis izledim senin dedigik sertifika yazmio , gm sitesindeki resimde arka kapakta andorid one yazisinin altinda bi kod ...
  18. umit.mayk

Bu bilgilere nerden ulastiniz dogruysa on numara olur
  19. umit.mayk

GM 5 PLUS kullananlar

gm 5 plus kullananlar arkadaslar batarya performansi , bide kamera kalitesinin nasil oldugundan bahsedebilirlermi ayrintili olarak tesekurler
  20. umit.mayk

Telefonu Alan arkadaslar kullanim deneyimlerini detayli yazarlarsa hafiza ram kamera gibi iylik yapmis olurlar
  21. umit.mayk

Gm 5 plus Hakki Bey

Dunku canli yayinda soyledi bugun yarin bi gelisme olur kesin bekleyelim bakalim
  22. umit.mayk

Gm 5 plus Hakki Bey

Dun canli yayinda hakki bey general mobille goruselim telefon temin edilemeyecekse, bugun icin satin alalim takipcilerimizi fazla bekletmeden incelemesini yapalim demisti bi gelisme varmi ??
  23. umit.mayk

Vulkan API

VULKAN API telefonlarin oyun performansini cok buyuk dercede etkileyecek gibi duruyor sizce nasil bi degisim gelisim olacak bununla
  24. umit.mayk

Oyun performansi adreno 405

Su an bende m7 var oyun performansi cok kotu asiri isiniyor degistirecem ins , bakiniyorum telefonlara 1000 tl civari gm 5 plus en iyi secenek gibi duruyodu ondan konu actim zaten
  25. umit.mayk

Eywallah tesekurler one m7 den daha iyi bi oyun performansi vercegini dusunuyorum gm 5 plus in ??
  26. umit.mayk

Adreno 405 gm 5 plus la nasil bi performans gosterir kalite li oyunlarda sorun cikarirmi ( fifa 16 , mortal kombat , real racing 3 ) vb oyunlarda
  27. umit.mayk

GM 5 plus'da NFC var mi?

Nfc yi kullanan kac kisi varki ulkemizde , onemsenecek bi eksiklik degil
  28. umit.mayk

HTC M7'den GMD 5 plus'a geçilir mi?

Fiyat destek stabilite hepsi bu pakette mevcut gm 5 plus android 7.0 (N) baya bi duzenleme imkani sunacak daha guzel olacak cok mantikli geliyor bana
  29. umit.mayk

Aynen cok dogru , ozelliklerini biliyorum insani cezbediyor satisa sunulsun bakalim ,parmak izi sensorune cok takilmamak lazim
  30. umit.mayk

Nisanda satisa sunulacak gmd 5 plus saf android zaten one programi telefonu google var arkasinda
  31. umit.mayk

Baktim onada hafiza yuzunden vazgectim 16 gb yetersiz artik
  32. umit.mayk

1000 tl
  33. umit.mayk

Telefom degistirmek istiyorum htc m7 kullaniyorum , general mobile 5 plus a gecmeyi dusunuyorum sizce gecmek mantiklimi