Arama sonuçlarınız

1. A

Soru Gmail şifre sorunu

Gmail şifremi unuttum telefonuma doğrulama kodu geliyor ilerliyorum ve farklı bi yöntem sayfasına atıyor oradaki e posta adresini yanlış yazmışım ilerleyemiyorum şifremi bulmanın bir yolu varmı
  2. A

Bu uyari gelip duruyor

Arkadaslar bilgisayari actigimda bazen direk bura geliyor bazen aciliyor 5 dk sonra donup yeniden baslattgimda bura geliyor ok diyince biosa atiyor bios ssd yi gormuyor yeniden baslatip f5 yapinca biosda uefi 1. Siraya geliyor ve sorunsuz kullaniyorum nasil cozebilirim ?
  3. A

Bulasik makinasi ve buzdolabı

Merhabalar bulasik makinesi ve buzdolabı almayı dusunuyorum Fakat sabah baktigim urunler aksama 300/400 tl artmis oluyor bu durum ileride duzelirmi ? Yoksa daha fazla yukselmeden direk almalimiyim baktigim bulasik makinesi gecen hafta 2500 civarindayken suan 3200 covarina cikmis fiyatlari
  4. A

Bulaşık makinesi

Bosch SMS45NW00T Bosch SMS45JW00T Bu iki ürün arasındayım max 2500 tl ye kadar onerebileceginiz bi bulasik makinesi varmı ?
  5. A

Mause Ve Klavye Çalışmıyor

Bazen internette dolaşırken de bu sorun oluyor ama en çok oyunlarda oluyor bi anda klavye ve mause çalışmıyor donup kalıyor ekranda görüntü devam ediyor genelde bazende görüntü donup kalıyor mause ve klavye çalışıyor yeni klavye ve mause takıncada çalışmıyor illa bilgisayarı yeniden başlatmam...
  6. A

interneti kullanamıyorum

oyunlarda felan internet oluyor sıkıntı yok ama tarayıcılarda interneti kullanamıyorum bu program yüzünden ınno setup yazan bunu durdurunca sorun kalmıyor ama bu programı denetim masasında bulamıyorm revo unsallerle denedim ondada bulamıyorum nasıl bulup kaldırabilirim
  7. A

Inno setup kaldırma yardım

Bilgisayarda Sürekli Inno setup diye bi program çalışıyor bu program çalışırken internette çoğu siteye girilmiyor
  8. A

Goo gl hakkinda

Goo gl de kapanmadan once kisalttigim linklere ulasmamin bir yolu varmi ?
  9. A

Klavye ve mause donmasi

Sorun bilgisayar calisiyor sesler ve hareketler gozukuyor ama maus ve klavye islemiyor Mausun isigi yaniyor ama hareket etmiyor kilavyenin isigi sonuyor ve calismiyor yeniden baslatinca duzeliyor. Hangi parça sorunlu olabilir yardimci olurmusunuz ? Sadece oyunlarda olmuyor googlede dolasirkende...
  10. A

Telefonun sarji hic dayanmiyor aninda bitiyor

Telefonun sarji en fazla 1 saat dayaniyor oyn oynarsam 1 el atinca 30 seviyesine geliyor Bataryasini 1 kere degisti oncedende boyleydi degisti yine ayni sorun Sarji 100 ken yeniden baslatinca 60 a iniyor tel gm5 plus Sorunu nasil cozebilirim
  11. A

Xiaomi oneri

Xaomi mi a2 mi xiaomi mi 8 lite mi sarji uzun gitmeli ve oyun performansi iyi olmali
  12. A

Telefon onerisi 1500/2000 arasi

Xiaomi mi a2 almayo dusunuyorum bu fiyat araliginda onerdiginiz telefon varmi ?
  13. A

Wifi hiz problemi

Arkadasimla beraber ayni yurtta kaliyoruz ayni yerden ayni anda baglaniyoruz o 1.5mb ile indirme yapiyor ben 0.15kb ioe indirme yapiyorum bu sorunu nasil cozebilirim Onun tel xiaomi note 4 benimki gm5 plus
  14. A

Skrill bakiye cekme

Skrill de 30.70 ₺ bakiyem var ama hesabima cekemiyorum nasil kullanabilirim ?
  15. A

Klavye sorunu

mause ve klavye normal olarak çalışıyor ama bazen donup kalıyor çalışmıyor klavyenin ışığı kesiliyor masuenin ışığı yandığı halde çalışmıyor pc yi reslediğimde düzeliyor bu sıkıntı nerdne kaynaklı nasıl düzelir ?
  16. A

bellek kullanımı çok yükseldi

tam emin değilim ama sanırm son 10 15 gün içinde bu sıkıntı başladı neden oldu bilmiyorum normalde bellek kullanımı en fazla 30 oluyordu ama şimdi pc yi açtığımda 35 den başlıyor yardım edebilirmisiniz. (mause ve klavyem bazı zamanlarda çalışmıyor klavyenin ışığı sönüyor mause ışığı yanıyor...
  17. A

Mause ve klavye donması

arkadaşlar league of legend oynuyorum 5v5 takım savaşına girdiğimizde mause klaveye kitlenip kalıyor çalışmıyor pc yi yeniden başlatınca düzeliyor her oyunda olmuyor arada sırada oluyor bunu nasıl düzeltebilirim
  18. A

Bazı kanal yayınları anlık olarak kesiliyor

Arkadaslar fox tv ve show tv surekli sinyali gidiyor 30 40 dk sonra tekrar yayın geliyor diger kanallarda sorun yok nasıl duzeltebilirim
  19. A

Sinyal yok

40puk6400 philils Tv de fox ve show tv hariç hicbi kanalda sorun yasamiyorum Ama fox ve show tv de yayin hidiyor bi 40 dk sonra tekrar geliyor sorun ne olabilir ?
  20. A

İdrar problemi

ya günde nerden baksanız 30 defa tuvalete gidiyorum her 10 dk da bi lavaboya gidiyorum test sonuçlarında bişey çıkmadı doktor normal dedi ama aşırı çok lavabo kullanmak zorunda kalıyorum bi günde ne yapmam lazım ?
  21. A

Oyub oynarken takılı kalma

Arkadaslar league of legends oynuyorum ve bazen oyunun sesi geliyor ama goruntu takılı kalıyor pc yi res leyince duzeliyor bazen chorome girerkende takılı kalıyor bu hangi parçadan olabilir ?
  22. A

İnternet Bağlantım Gitti Hala Gelmedi

Arkadaslar saat 3 gibi internet kesildi hala gelmedi modemde adsl ve internet ışıkları hala yanmıyor ev telefonu calisiyor ama internete giremiyorum. Ttnet musteri hizmetlerine ulasamadım sarki caliyor destege baglamiyor...
  23. A

Saç kepek ve dokulme

https://i.hizliresim.com/EymYnv.jpg Arkadaslar saçm boyle elimi her attgmda dokuluyor doktor hep bi sampuan veriyo ise yaramiyo ne yapmaliyim yardm edermisiniz
  24. A

IP değişikliği

arkadaşlar bana sürekli olarak her 2 3 saniyede bir otomatikmen ıp değiştiren bi program varmı acaba
  25. A

n11 kupon

arkadaşlar n 11 üyeliği olanlar İstek Listem - Cep telefonum bu siteden beğenebilirse çok teşekkür ederim
  26. A

Klasör oluşturmak

ahmetsfa.blogspot.com.tr arkadaşlar şu bloga bi göz atarmsnz ben mesela orda mobil internet isimli klasörü oluşturdum bu klasörün içine 2 veya daha fazla yayını nasıl ekliyeceğim ?
  27. A

Adsense reklamı bloggerımda çıkmıyor

arkadaşlar adsenseyi youtube üzerinden açmıştım şimdi blogum yaklaşık 1 yıllık ama hala adsenseden reklam gözükmüyor blogumda adsensenin üzerinde bu uyarı var site ekle diyorum URL, "blogger.com" barındırma iş ortağını içeremez. diye hata veriyor nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz. Bedava...
  28. A

İos 7.1.2 uygulama indirme

Arkasaslar facebook ve instagramı itunes üzerinden indirdim ve telefondan yuklerken dusuk bi surumu indirilsinmi diye soruyordu Ama messenger whatsap felan daha sonra indirdiklerimde sormuyor acilmiyor napa bilrim daha yuksek ios surumu istiyor diyo Facede istiyordu onu dusuk surumu indrilsinmi...
  29. A

iPhone 4 Açılmıyor!

Arkadaşlar ikinci el iphone 4 almıştım letgodan 7 8 ay kadar oldu geçen gün telefonda bi sorun çıktı bende 0 ladım telefonu sonra açılırken bana ait olmayan bi hesabın şifresini istiyor aldığım adama ulaşmamın imkanı yok tanımıyorum telefonu aldıkdan sonra hiç iletişimimiz olmadı nasıl...
  30. A

Oyunda donma

League Of Legens oynuyorum ve oyunda kasmalar oluyor fps ve ping nornal hiç dusmuyor veya ckmiyor ama oyun donuyor sonra tekrar devam ediyor. Gotev yoneticisne girdigimde disk kullanmimi 100% oluyorsanirim bundan kaynaklaniyor oyundaki donmalar Diskim bozukmu acaba Yardim ederseniz sevinirim
  31. A

%100 disk kullanımı

Hergangi bi uygulama açtığımda disk 100de100 kullanılıyor bi kaç dk ye geri düzeliyor nasıl düzeltebilirim ?
  32. A

Toshiba 500 GB harddisk sorunu var mı

arkadaşlar kasamdan rahatsız edici derecede ses geliyor kasa titiriyor ve masayıa titretiyor büyük bi ihtimal harddiskden geliyor sanırım sizce nereden gelebilir fanlardan gelmiyor... hd tune ile harddisk testi yaptım bi sorun varmı ? harddisk daha yeni 5 aylık 2 yıl garantisi var sorun...
  33. A

Mobil pes 17

Pes 17 mobil oynuyordum cok guzel bi sekilde kirmizi kart yedi bi oyuncum sonra bidaha oynayamadım girmek istedigimde boyle oluyo kirmizi kart yiyen oyuncuyu kadrodan ckardm hala giremiyorum sebep nedir
  34. A

Kasadan gelen aşırı ses

Kasa titriyor kasa masanın altında mausu kullanırken bile kasanın titrediğini hissediyorum fanı durdurdum ama ses hala geliyo ses nerden geliyo olabilir nasıl düzeltirim ??
  35. A

Aliexpress saat

Aliexpresden gt08 saat aldm sim kart taksam kapanırmı ?
  36. A

Bu site güvenilir mi?

intragame1.com diye bir siteye tc no su ile üye oldum, acaba bu site güvenilir mi?
  37. A

Son günlerde internetim kesilmeye başladı

Son günlerde internetim kesilmeye başladı 10 15 dk de bir gidiyo 1 2 dk de tekrar geliyo bunun nedeni nedir önceden böyle bir şey yoktu.
  38. A

GM 5 plus facetune

Gm 5 plusla facetune uygulamasını %90indirimle alamıyorum
  39. A

GT08 alacağım ama gümrükten geçer mi?

Aliexpress'den GT08 alacağım ama gümrükten geçer mi?
  40. A

Tv önerisi

102 ekran guzel bi 1700 tl en fazla tv onerirmsnz
  41. A

Facebook'a giremiyorum

Facebook'a giremiyorum. Profiline en son kim baktı linkine tıkladım, ondan sonra giremedim.
  42. A

GM 5 plus mu LG 3 mü

gm 5 plusmu lg g3 mü daha iyi oyun ve şarj da oynlarda hiç kasmycak mortal kombat x felan
  43. A

Aliexpress'de qıwı yöntemi nasıl kullanılır?

Aliexpress de qıwı diye bi ödeme yöntemi var bunu nasıl kullanıyoruz
  44. A

Casper Via M1

CASPER VİA M1 ALCAM AMA ÇOĞU KİŞİ CASPERDEN ŞİKAYETÇİ SİZCE ALYIMMI Bİ SORUN ÇIKARMI
  45. A

Tablet hatası

Ben tableti fabrika ayarlarına çevirdim ama google play storeyi güncelleyemiyorum nasıl güncelliyebilirim ayarlardan derleme şeyine tıklyorum güncellemiyor.