Arama sonuçlarınız

1. KeremEnginar

Spigen kılıf yarışması #2 sonuçlandı

Herkese selamlar, Spigen Türkiye'nin SDN Forum'da gerçekleştirdiği 2. kılıf yarışması sonuçlandı. Kazananlar: Emin Usta, Uğur Aksu ve Abdulkerim Kasap oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz! Gleam.io'ya verdikleri mail adresleri üzerinden kendileriyle iletişime geçip, istedikleri Spigen kılıfını...
  2. KeremEnginar

Papara yılbaşı yarışması sonuçlandı!

Herkese selam! Geçtiğimiz hafta Papara ile gerçekleştirdiğimiz yarışmamız canlı yayında sonuçlandı. Kazananlar: 100 TL kazananı: Yunus Emre Top 50 TL kazananları: Naciye Dağdelen, Hülya Çakır, Hasan Çepel 25 TL kazananları: Miraç Uzun, Metin Usta, Muhammed Tay, Adem Ensar Aslan, Gökhan...
  3. KeremEnginar

Lenovo Moto E4 Plus kazananı belli oldu

Merhabalar, Twitter üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmanın @kemalaksoy661 kazananı oldu. Kendisini tebrik ediyoruz :) Daha fazla yarışma için bizi takipte kalın! ()
  4. KeremEnginar

Spigen yarışması kazananları belli oldu!

Herkese selamlar, Spigen Türkiye'nin SDN forum üzerinden gerçekleştirdiği kılıf yarışması son buldu. Kazananları belirlediğimiz canlı yayına buradan ulaşabilirsiniz: Kazananları tebrik ediyoruz!
  5. KeremEnginar

iPhone X kazananı belli oldu!

Bir aydır devam eden iPhone X kazananını Facebook canlı yayını ile belirledik. Kazanan Okan Turgut oldu, kendisini tebrik ediyoruz. Ayrıca yedek talihli de Sefa Yalçın oldu. Facebook canlı yayın tekrarını buradan izleyebilirsiniz: Daha fazla yarışma için sosyal medya hesaplarımızı takip...
  6. KeremEnginar

5 Çayı - SDN kupa kazananı

Merhaba arkadaşlar, Dün akşam canlı yayında hediye ettiğimiz kupanın sahibi aşağıdaki tweet ile Fatih Çalık oldu. Kendisini tebrik ediyoruz :) Twitter üzerinden adres bilgilerini alacağız. Teşekkürler
  7. KeremEnginar

SanDisk iXpand Base kazananı belli oldu

Merhaba, Geçtiğimiz hafta başlattığımız SanDisk iXpand Base kazananını, her zaman olduğu gibi canlı yayında belirledik. Kazanan isim Anıl Durakoğlugil oldu. Kendisini tebrik ediyoruz, iyi günlerde kullansın. Canlı yayın tekrarını buradan izleyebilirsiniz:
  8. KeremEnginar

Lenovo Tab 4 kazananı belli oldu

Merhaba arkadaşlar, Geçtiğimiz hafta başlattığımız Tab 4 kazananını canlı yayında belirledik. Kazanan Furkan Kerim Yazıcı oldu, kendisini tebrik ediyoruz. Canlı yayın tekrarına buradan ulaşabilirsiniz: Yeni yarışmalar için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!
  9. KeremEnginar

Gear VR kazananı belli oldu

Merhabalar, Geçtiğimiz hafta Note 8 vs iPhone 8 Plus videosunda başlattığımız Gear VR yarışmamız sonuçlandı ve canlı yayında belirlendi. Canlı yayın için: Kazanan Mevlüt Ahmet Leblebici oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.
  10. KeremEnginar

Seagate 2 TB GameDrive kazananı belli oldu

Merhabalar, Seagate GameDrive yarışmamız sonuçlandı ve canlı yayında belirlendi. Canlı yayın için: Kazanan Furkan Akpolat oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.
  11. KeremEnginar

40 TB HDD geliyor

40 TB HDD geliyor! - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net Artık içine ne koyacaksak :D
  12. KeremEnginar

Xperia XZ1 için ilk güncelleme yayında

Xperia XZ1 ve XZ1 Compact için ilk güncelleme çıktı Telefonlar zaten Oreo ile geliyor, güvenlik güncellemesi de en güncelinden. Sony'i bu konuda takdir etmek lazım.
  13. KeremEnginar

Samsung CEO'su istifa ediyor

Samsung CEO'su istifa ediyor! - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net Yorumları alalım :D
  14. KeremEnginar

Yetişkin içerik sitesi, artık yapay zeka kullanıyor

Yetişkin içerik sitesi, artık yapay zeka kullanıyor Teknolojinin nimetlerinden herkes faydalanıyor tabii, yorumsuz :D Siz ne diyorsunuz?
  15. KeremEnginar

Nokia 9 sızdırıldı

Nokia 9 videosu sızdırıldı, cihazın tasarımı ortaya çıktı! Tasarım tamam ama 3.5 mm kulaklık girişi yok... :mad: :: Sizce nasıl olmuş?
  16. KeremEnginar

GoPro Hero 6 kutusundan çıkıyor! (Hediye)

GoPro Hero 6 kutusundan çıkıyor! (HEDİYELİ) Türkiye'de ilk GoPro Hero 6 kutu açılışı yayında. Bir de hediye çekilişimiz var :)
  17. KeremEnginar

Xperia XZ1 Türkiye'de satışta

https://shiftdelete.net/xperia-xz1-turkiyede-satista Fiyat 2999 TL. Ne diyorsunuz?
  18. KeremEnginar

SDN Cevaplıyor #107

Her hafta olduğu gibi saat 18:00'da canlı yayında sorularınız cevaplayacağız. Sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz :)
  19. KeremEnginar

Turkuaz Tesla taksi İstanbul sokaklarında

https://shiftdelete.net/tesla-taksi-istanbul-sokaklarinda Keşke aynı fiyat olsaymış. Siz ne diyorsunuz?
  20. KeremEnginar

Apple Watch Series 3 kutusundan çıkıyor!

Apple Watch Series 3 kutusundan çıkıyor! - ShiftDelete.net Nasıl buldunuz?
  21. KeremEnginar

Galaxy S7 ailesine Note 8 arayüzü geliyor!

https://shiftdelete.net/galaxy-s7-ailesine-note-8-arayuzu-geliyor Bu zamana kadar gelmemiş olmasına şaşırıyordum, nihayet en azından geleceği belli oldu :D
  22. KeremEnginar

Galaxy A (2018) serisinden beklentileriniz neler?

https://shiftdelete.net/galaxy-a5-2018-sizdirildi Sızıntıya göre Infinity Display ile gelecekler. Sizin beklentileriniz neler?
  23. KeremEnginar

Twitter karakter sınırı 280 oldu!

Twitter karakter sınırı 280 oldu! - Shiftdelete.net :: Değişilik sizce iyi mi oldu, kötü mü?
  24. KeremEnginar

SDN Cevaplıyor #105 - Sorun, canlı yayında cevaplayalım!

Her hafta olduğu gibi bugün de saat 18:00'da canlı yayında olacağız! Sorularınızı bu gönderi altında sorabilirsiniz.
  25. KeremEnginar

iPhone 8 ve 8 Plus kaç dolara üretiliyor?

https://shiftdelete.net/iphone-8-uretim-maliyeti-ne-kadar :: Yeni iPhone modellerinin üretim maliyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?
  26. KeremEnginar

LG V30 ön inceleme!

LG V30 ön inceleme - ShiftDelete.Net Ön inceleme videosu yayında! Telefon sizce nasıl olmuş?
  27. KeremEnginar

6800 TL'lik Audio-Technica kulaklığı!

6800 TL'lik Audio-Technica kulaklığı! - ShiftDelete.Net IFA 2017'de olacakmış, bir gidip video çekerim artık :) Başka türlü göremem bunu zaten :D
  28. KeremEnginar

Türk Telekom'dan "milli klavye": TAMBU

Türk Telekom'dan milli dijital klavye: Tambu - ShiftDelete.Net İlginç bir girişim :) Ne diyorsunuz?
  29. KeremEnginar

Android Oreo güncellemesini alacak telefonlar

Android Oreo güncellemesini alacak telefonlar - ShiftDelete.Net Liste henüz resmi değil, çünkü şirketler listelerini henüz açıklamadı. Üç aşağı beş yukarı beklentilere göre yazdım. Sizin telefonunuz ne?
  30. KeremEnginar

Canlı yayında sorularınızı yanıtlıyoruz - SDN Cevaplıyor #101

Her hafta olduğu gibi bugün de saat 18:00'da SDN Cevaplıyor programımız ile karşınızda olacağız. Bize sorunuz varsa, bu konu altına yazmanız yeterli :)
  31. KeremEnginar

Note 8 için iki yeni video

Galaxy Note 8 için iki yeni video! - ShiftDelete.Net S Pen tamam da, ben kamerayı merak ediyorum :)
  32. KeremEnginar

CD yerine Yoğun Teker isim önerisi

"CD" yerine "Yoğun Teker" adı önerildi! - ShiftDelete.Net Türkçe'yi korumak ve olabildiğince yabancı kelimeleri kullanmama konusunda katılıyorum ama, Yoğun Teker nedir abi ya :D
  33. KeremEnginar

Apple'ın OLED TV'si mi sızdırıldı?

Apple OLED TV sızdırıldı iddiası! - ShiftDelete.Net Bence net fake. Siz ne düşünüyorsunuz? :D
  34. KeremEnginar

Zenfone 4 serisinin fotoğrafları sızdı

Zenfone 4 serisinin fotoğrafları sızdı! - ShiftDelete.Net Ben kırmızı renkli Zenfone Selfie'yi beğendim:) Siz ne diyorsunuz?
  35. KeremEnginar

Galaxy Note 8, AnTuTu puanı ortaya çıktı

Galaxy Note 8, AnTuTu'da kaç puan alıyor? - ShiftDelete.Net Skor bana pek inandırıcı gelmedi, önemli olan teknik özellikler :)
  36. KeremEnginar

Zenfone 4 Pro, GFX Bench'te

Zenfone 4 Pro canavar gibi geliyor! - ShiftDelete.Net Özellikler canavar ama fiyat konusunda endişelerim var. Ne dersiniz?
  37. KeremEnginar

iPhone 8'in yeni renginin ismi ne olacak?

Bakır iPhone 8 modelinin adı ne olacak? - ShiftDelete.Net Rose Gold out, Blush Gold in :) Yeni rengi beğendiniz mi?
  38. KeremEnginar

Galaxy S8 indirimde

Galaxy S8 indirimde! - ShiftDelete.Net Hepsiburada fiyatı 3100 TL civarlarına kadar geriledi. Aslında iyi fiyat :) Ne diyorsunuz?
  39. KeremEnginar

Zenfone 4, GFX Bench'te görüldü

Zenfone 4 özellikleri ortaya çıktı! - ShiftDelete.Net Orta şeker bir telefon geliyor yine. Ne diyorsunuz?
  40. KeremEnginar

1000 dolarlık iPhone 8 satılır mı?

http://shiftdelete.net/1000-dolarlik-iphone-8-satilir-mi-84223 Bence bu sefer özellikle ülkemizde sat(a)mayacak. Siz ne düşünüyorsunuz?
  41. KeremEnginar

SDN Cevaplıyor 100. özel bölüm!

SDN Cevaplıyor 100. bölümünde hediye yağmuru! - ShiftDelete.Net Her Salı günü saat 18:00'da sizden gelen soruları cevaplandırdığımız SDN Cevaplıyor programımız bu hafta 100. bölümünü kutlayacak! Biz de 100. bölüm şerefine hem özel bir SDN Cevaplıyor yayını yapacağız hem de takipçilerimize...
  42. KeremEnginar

Canlı yayında sorularınızı cevaplıyoruz! SDN Cevaplıyor #99

Her hafta olduğu gibi saat 18:00'da canlı yayındayız! Sorularınızı bu konu altına yazın, canlı yayında cevaplayalım :)
  43. KeremEnginar

Galaxy Note 8, hediyesiyle gelecek

Galaxy Note 8, hediyesiyle beraber gelecek! - ShiftDelete.Net Samsung kutu içeriğinde hiç kılıf vermiyordu. Note 8 ilk olacak herhalde.
  44. KeremEnginar

Android O nihayet sunuluyor!

Android O nihayet sunuluyor! - ShiftDelete.Net Android O, gelecek hafta sunulabilir. :) Tabii ki önce Pixel cihazlarına... Asıl soru, bu sürümün adı ne olacak ya? Oreo olmayacak gibi.
  45. KeremEnginar

Facebook Hikayeler masaüstüne geliyor

Facebook Hikayeler masaüstünüze geliyor! - ShiftDelete.Net Facebook'un Snapchat'i satın alamadıktan sonra Messenger'a eklemek üzere birebir kopyaladığı Hikayeler özelliği artık masaüstü PC'lerde de görüntülenecek. Facebook Hikayeler'i kullanan var mı ya? :D
  46. KeremEnginar

Simli iPhone kılıfları toplatılıyor

Simli iPhone kılıfları piyasadan toplatılıyor! - ShiftDelete.Net Bahsi geçen kılıf üreticisi "MixBin". Ama açıkçası ben diğerlerinin de pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Çevrenizde mutlaka vardır böyle kılıf kullanan. Uyarın bence.
  47. KeremEnginar

SDN Cevaplıyor #98 (Forum özel)

Her hafta olduğu gibi saat 18:00'da sizden gelen soruları canlı yayında cevaplıyoruz! Bu hafta, yayınımız SDN foruma özel olacak. Yani sadece bu konu altından gelen soruları yanıtlayacağız! Canlı yayın saat 18:00'da!
  48. KeremEnginar

Paint ölmeyecek!

Paint ölmeyecek! - ShiftDelete.Net Belliydi böyle bir şey olacağı :) Mağazadan indiririz sorun yok :D
  49. KeremEnginar

Hacklenen ünlülere bir isim daha eklendi!

Hacklenen ünlülere yeni bir isim eklendi! - ShiftDelete.Net Fappening 2.0 hız kesmeden devam ediyor. Link istemeyin, veremem :D
  50. KeremEnginar

Gümüş renkli Nokia 8 görüntülendi!

Nokia 8 gümüş renkli modeliyle görüntülendi! - ShiftDelete.Net Tasarım bir önceki Nokia'lar gibi. Donanım ve kameradan çok umutluyum ama tasarım bence olmamış. Siz ne diyorsunuz?
  51. KeremEnginar

Sorun, canlı yayında cevaplayalım! SDN Cevaplıyor #96

Her hafta olduğu gibi bu Salı da sizden gelen soruları cevaplıyoruz! Canlı yayın 18:00'da :)
  52. KeremEnginar

Operatörlerden 15 Temmuz hediyesi

Operatörlerden 15 Temmuz hediyesi! - ShiftDelete.Net 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günü nedeniyle operatörler; müşterine konuşma, mesajlaşma ve internet paketi hediye ediyor. :: Operatörlerin bu hediyeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
  53. KeremEnginar

HTC U11 fiyatını nasıl buldunuz?

HTC U11 fiyatı belli oldu! - ShiftDelete.Net 3799 TL. Çok beğendiğim ve incelemeyi çok istediğim bir telefon ama fiyata yorum yapamadım :) Siz ne düşünüyorsunuz?
  54. KeremEnginar

Sorun cevaplayalım - SDN Cevaplıyor #94

Her Salı olduğu gibi saat 18:00 itibarıyla canlı yayındayız. Bize sorularınızı bu başlık altına iletiseniz, canlı yayında cevaplayacağız!
  55. KeremEnginar

Zenfone 4 Max modelini beğendiniz mi?

ASUS Zenfone 4 Max tanıtıldı! - ShiftDelete.Net ASUS Zenfone 4 Max modeli resmi olarak tanıtıldı. 5000 mAh pil kapasiyle öne çıkan akıllı telefon, çift arka kamera ile birlikte geliyor. Telefonu beğendiniz mi?
  56. KeremEnginar

Google Play Store yaz indirimleri başladı

Google Play Store yaz indirimleri başladı! - ShiftDelete.Net Android'in uygulama ve oyun mağazası Google Play Store'da yaz indirimleri başladı! Hemen hemen her kategoride dikkat çekici indirimlere göz atmanızda fayda var. Google Play Store indirimlerinden almayı düşündüğünüz bir oyun, uygulama...
  57. KeremEnginar

Huawei Mate 10 işlemcisi belli oldu

Huawei Mate 10 işlemcisi belli oldu! - ShiftDelete.Net Huawei Mate 10 modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Söylentilere göre cihaz, 10 nm sürecinde üretilen yepyeni bir işlemciden gücünü alacak! Huawei Mate 10'un işlemcisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
  58. KeremEnginar

İnternet paketi yetmeyenlere Google çözümü

İnternet paketi yetmeyenlere Google çözümü! - ShiftDelete.Net Android kullanıcıların uzun zamandır beklediği özellik test edilmeye başlandı. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar hücresel veri kullanımını daha iyi kontrol edebilecek! İnternet paketinizi yeterli buluyor musunuz?
  59. KeremEnginar

GM 5 Plus ne kadar dayanıklı? (VİDEO)

GM 5 Plus ne kadar dayanıklı (VİDEO) - ShiftDelete.Net GM 5 Plus ile günlük hayatta başa gelebilecekleri düşünerek bir video hazırladık :) Şansımız mı yaver gitti yoksa telefon hakkaten dayanıklı mıymış, ne diyorsunuz? :D
  60. KeremEnginar

1500 TL'ye en iyi telefon - Ben olsam ne alırdım #1

Herkese selamlar, Yeni bir seriye başlıyoruz, ismi "Ben olsam ne alırdım?" Adından da anlayabilececeğiniz gibi farklı bütçeler için, kendimiz para verip bir ürün alacak olsak ne alırdık bunu cevaplandıracağiz. Sadece telefon değil birçok farklı kategoride olacak. Bu videoda 1500 TL bütçe için...
  61. KeremEnginar

Türk Telekom internet paketlerine zam!

Türk Telekom internet paketlerine zam! - ShiftDelete.Net Ülkemizde en çok aboneye sahip olan internet sağlayıcısı olan TürkTelekom, 1 Temmuz 2017 itibarıyla tarifelerinde bir fiyat düzenlemesine gidiyor. Fiyat değişiklikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
  62. KeremEnginar

Sorun, canlı yayında cevaplayalım! SDN Cevaplıyor #93

Her hafta olduğu gibi bu hafta da saat 18:00 itibarıyla canlı yayındayız. SDN Cevaplıyor programımıza bu konu altında sorduğunuz sorulara yanıt vereceğiz! ShiftDelete.Net Cevaplıyor #93 - ShiftDelete.Net
  63. KeremEnginar

Google'daki gizli stres çarkı!

Google'daki gizli stres çarkı! - ShiftDelete.Net Son dönemin çılgınlığı stres çarkı, Google'a da taşındı. Google üzerinde yer alan gizli bölüm. sayesinde sanal olarak stres çarkı çevirebiliyoruz. Google'daki stres çarkını beğendiniz mi?
  64. KeremEnginar

Allahını seven üzerime MMORPG atsın

Yıllarca Ultima Online, WoW, Diablo 2/3 oynadım. Tek kişilik oyunlara yıllardır alışamadım, GTA 5 bile bitemedi öyle düşünün. WoW'a dönmeyi düşünmüyorum. Şu an oynanabilecek "kaliteli" MMORPG var mı? Akşamları 1-2 saat oynasam yeter :)
  65. KeremEnginar

Yeni Nokia 3310 modelini almayı düşünüyor musunuz?

Bugün gerçekleştirilen Vodafone lansmanında yeni Nokia 3310 için satış tarihi açıklandı: Yeni Nokia 3310 Türkiye'de satışa çıkıyor! - ShiftDelete.Net Ne yazık ki henüz fiyat bilgisi yok. Var mı alacak olan? :D
  66. KeremEnginar

SDN'ye ısmarlama video! Ne çekelim?

SDN ekibi olarak en yeni ürünleri, etkinlikleri ve diğer gelişmeleri takip edip bunlarla alakalı videolar çekiyoruz :) Ancak fark ettim ki, bazen takipçilerimizden "bunu nasıl düşünemedim" dediğim çok iyi video fikirleri geliyor. O yüzden buraya böyle bir konu açayım, sizden gelen tavsiyeleri...
  67. KeremEnginar

Türk Telekom'da EK AKK dönemi

Türk Telekom, mevcut AKN paketine ek AKK dönemini başlattı. Böylece her ay isteyen kullanıcılar, belirli bir ücret ödeyerek ek kota alabiliyor. Detaylar: Türk Telekom'da ek AKN dönemi! - ShiftDelete.Net Sizce nasıl olmuş?
  68. KeremEnginar

Sorun, canlı yayında cevaplayalım! SDN Cevaplıyor #89

Her salı olduğu gibi saat 18:00'de yayındayız! Sorularınızı bu konu altına sorarsanız, canlı yayında yanıtlayacağız :)
  69. KeremEnginar

Google I/O 2017 - 5 Çayı #126

Dün akşam itibarıyla gerçekleştirilen Google I/O 2017 etkinliğinde her zaman olduğu gibi birçok önemli duyuru gerçekleştirildi. Android ekosisteminin aylık 200 milyar kullanıcıya ulaşması, GooglePhotos ve Google Drive gibi uygulamalar için açıklanan istatistikler ve yenilikler, Android O...
  70. KeremEnginar

Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz! SDN Cevaplıyor #88

SDN Cevaplıyor 88. bölümüyle her zaman olduğu gibi saat 18:00 yayında olacak. Sorularınızı bu konuya yorum olarak atın, canlı yayında okuyup cevaplandıralım! :)
  71. KeremEnginar

Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz! SDN Cevaplıyor - 88

SDN Cevaplıyor 88. bölümüyle her zaman olduğu gibi saat 18:00 yayında olacak. Sorularınızı bu konuya yorum olarak atın, canlı yayında okuyup cevaplandıralım! :)
  72. KeremEnginar

Ayhan'ın Soundcloud hesabı

Bizim Ayhan dışarıda olup konu açamayınca görev bana düştü :) Budur efenim: Aybek
  73. KeremEnginar

Ne dinliyorum? Spotify listem :)

Selam arkadaşlar, Birazdan SDN ofisinin dinlediği müziklerle alakalı bir ofisiçi videosu yayına girecek. Biz de burada Spotify listelerimizi paylaşalım, videodan merak edip gelenler ulaşabilsin istedik: Benimki budur: Her telden şarkı var nerdeyse :D Edit: Video yayında -
  74. KeremEnginar

İlk Bilgisayarınız Neydi? [Canlı Yayın]

Bu haftaki 5 Çayı'nda yine nostalji yapacağız ve ilk bilgisayarlarımızı konuşacağız :) Siz de bu konu altına ilk bilgisayarınızı yazın, canlı yayında sizin de mesajlarınızı okuyalım :)
  75. KeremEnginar

Narcos 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Netflix'in en güzide yapımlarından olan ve benim uzuuun süredir izlediğim en iyi dizi diyebileceğim Narcos'un 2. sezonunu benim gibi bekleyenler var mı? İlk sezonunda Pablo Escobar'ın uyuşturucu imparatorluğuna dair ilk 15 yılı izledik. İkinci sezonda ise baronun kalan 15 ayını göreceğiz. Bu...
  76. KeremEnginar

Spotify Çalma Listeleriniz

Selamlar, Eminim forumda Spotify kullanan çok insan vardır :) Çalma listelerimizi bu başlıkta paylaşarak yeni tınılar keşfedebiliriz. Benim son günlerde dinlediğim çalma listesi:
  77. KeremEnginar

Overwatch Oynayacaklar?

Forumda bakındım ama konusunu göremedim. Bu gece Blizzard'ın beklenen oyunu Overwatch nihayet çıkıyor. Beta sürecinde oynayan, sonra satın alanlarlar var mı aramızda?
  78. KeremEnginar

Yıllara Göre Popüler Şarkılar - Nostaljinin Dibine Vurun :)

Selam arkadaşlar, Belki bilenler vardır ama bilmeyenler için nostaljinin dibine vuracağınız bir internet sitesi önereceğim. The Nostalgia Machine Mantık çok basit, yılı seçiyorsunuz ve o yıl popüler olmuş şarkılar önünüze çıkıyor. Tabii Türkçe şarkılar yok ama Dream TV, MTV ile büyümüş...