Arama sonuçlarınız

1. Buraker55

5 GHz Bağlantı Kullanma

Herkese iyi akşamlar. Sorum şu; Normal tek band vdsl bi modemim var, eğer dual band bi router alırsam, 5 ghz bağlantı kullanabilir miyim, kullanırsam sonuç nasl olur.?
  2. Buraker55

LG 55C8 Oled TV Aldım

Arkadaşlar vatandan 12 bin tl karşılığında 55c8 oled tv aldım. Tv ocak ayında gelcek bana. Aklımda hala soru işaretleri var. Kullanan bilen varsa yorum yapabilirmi
  3. Buraker55

Bilgisayar önerisi

İyi geceler arkadaşlar. Sadece pubg ve lol oynıcam en uygun fiyata alabileceğim bi bilgisayar önerebilirmisiz
  4. Buraker55

P 10 plus

İyi akşamlar arkadaşlar. Huaweilerin genelinde var galiba bi uygulamaya girince Chrome VS ekran parlaklığı kısılıyor. Bunun çözümü varmıdır
  5. Buraker55

Modem ışığı

yeni internet aldım Adsl ışığı yanıyo internet ışığı sürekli yanıyo internete bağlanamıyorum modem kurulumunu yaptım sorun ne olabilir
  6. Buraker55

S8 " always on display " bildirimleri gözükmüyor

Arkadaşlar s8 kullanıyorum 3 gündür always on display da bildirimler gözükmüyor bunun hakkında bilgisi olan varmı yada bu sorunu yaşayan
  7. Buraker55

Galaxy S8'e Apple Müzik Yüklemek [Çözüldü]

Arkadaşlar bugün s8 aldım ben müzik uygulaması olarak apple müzik kullanıyodum ama bu telefonla play store a girdiğimde cihazınız bu sürümle uyumlu değil yazıyo yapabileceğim birşey varmı (s7 edge ile kullanıyodum daha bugün)
  8. Buraker55

Fm 17

Steamdan oyunu satın aldım ama yükleme yapmıyo bi yardımcı olabilcek varmı ilk defa steamden alıyorum
  9. Buraker55

Fm 17

Arkadaşlar ben bi arkadaşımla fm 17 sipariş etmek istiyorum oyunu 2 bilgisayar a yükleyebilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim
  10. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Kafam acaip karışık htc 10 kullanmak istiyorum ama s7 edgede şuan hepsiburada dan 2600 liraya alınabiliyo sizce ne yapmalıyım ve en önemlisi hangisi daha iyi ( şahsi görüşler) ?
  11. Buraker55

Sony Vs samsung

Samsung galaxy s6 mı sony xpreia z5 mi? ikisibden birisini alıcam lütfen cevap?