Arama sonuçlarınız

1. Buraker55

5 GHz Bağlantı Kullanma

Herkese iyi akşamlar. Sorum şu; Normal tek band vdsl bi modemim var, eğer dual band bi router alırsam, 5 ghz bağlantı kullanabilir miyim, kullanırsam sonuç nasl olur.?
  2. Buraker55

LG OLED tv'lerde büyük HATA!

Pixel yıkama teknolojisinden bahseden birçok site ve forumun linkini atabilirim size. Daha iyi araştırmanızı öneririm. Lg çalışanı olduğumu düşünmenizeyse baya güldüm doğrusu. Plastik ürünleri imalatı yapıyorum facebook profilimi ziyaret ederseniz görebilirsiniz. Ayrıca lg yide hiç sevmem tv si...
  3. Buraker55

LG OLED tv'lerde büyük HATA!

Öncelikle hayırlı günler. Ben 2016 model lg oled tv kullanıyorum. Ve inanın hiç bir sorun yaşamadım.ocak ayında düğünüm var gittim vatandan 55c8 pla oled tv aldım. Şuna değinmek istiyorum pixel düzeltici dediğiniz şey pixel yıkamadır. Sizin bahsettiğiniz gibi sadece manuel çalışan bir sistem...
  4. Buraker55

LG 55C8 Oled TV Aldım

Arkadaşlar vatandan 12 bin tl karşılığında 55c8 oled tv aldım. Tv ocak ayında gelcek bana. Aklımda hala soru işaretleri var. Kullanan bilen varsa yorum yapabilirmi
  5. Buraker55

Powerbank hediyeli SDN Cevaplıyor #152

Abi aylardır soruyorum bi cevap alamadım. Hakkı abi 1 yıl önce bi söz vermişti. Oled vs qled kıyaslaması yapılacak diye hala bekliyoruz?
  6. Buraker55

Bilgisayar önerisi

Teşekkür ederim 2.tercih daha mantıklı geliyo bana
  7. Buraker55

Bilgisayar önerisi

Aleyküm selam. 2000-3000 arası
  8. Buraker55

Bilgisayar önerisi

İyi geceler arkadaşlar. Sadece pubg ve lol oynıcam en uygun fiyata alabileceğim bi bilgisayar önerebilirmisiz
  9. Buraker55

P 10 plus

Ben çok Huawei kullandım hepsinde aynıydı bir sorun olduğunu düşünmüyorum böyle ayarlanmış
  10. Buraker55

P 10 plus

İyi akşamlar arkadaşlar. Huaweilerin genelinde var galiba bi uygulamaya girince Chrome VS ekran parlaklığı kısılıyor. Bunun çözümü varmıdır
  11. Buraker55

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Hayırlı günler s8 plus kullanıyorum uzun zamandır youtobedeki tam ekran butonu kayboldu birden neden olur ve çözümü varmıdır
  12. Buraker55

Modem ışığı

yeni internet aldım Adsl ışığı yanıyo internet ışığı sürekli yanıyo internete bağlanamıyorum modem kurulumunu yaptım sorun ne olabilir
  13. Buraker55

S8 " always on display " bildirimleri gözükmüyor

Bende anlamadım şimdiye kadar sorun yoktu
  14. Buraker55

De bundan ne anlıcaksın ki. Şuan instagram ve wahtsappdan bildirim var ama gözükmüyo
  15. Buraker55

Neyin
  16. Buraker55

Yaptım onları
  17. Buraker55

Hiç kapatmadım ki. Hala da açık
  18. Buraker55

Arkadaşlar s8 kullanıyorum 3 gündür always on display da bildirimler gözükmüyor bunun hakkında bilgisi olan varmı yada bu sorunu yaşayan
  19. Buraker55

Galaxy S8'e Apple Müzik Yüklemek [Çözüldü]

Oldu teşekkür ederim:)
  20. Buraker55

Galaxy S8'e Apple Müzik Yüklemek [Çözüldü]

Arkadaşlar bugün s8 aldım ben müzik uygulaması olarak apple müzik kullanıyodum ama bu telefonla play store a girdiğimde cihazınız bu sürümle uyumlu değil yazıyo yapabileceğim birşey varmı (s7 edge ile kullanıyodum daha bugün)
  21. Buraker55

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar bugün s8 aldım ben müzik uygulaması olarak apple müzik kullanıyodum ama bu telefonla play store a girdiğimde cihazınız bu sürümle uyumlundeğil yazıyo yapabileceğim birşey varmı (s7 edgede kullanıyodum daha bugün)
  22. Buraker55

Fm 17

Kütüphanede de oyun gözükmüyo
  23. Buraker55

Fm 17

Sadece uygulamayı başlat diyo basıyorum bişey olmuyo
  24. Buraker55

Fm 17

Steamdan oyunu satın aldım ama yükleme yapmıyo bi yardımcı olabilcek varmı ilk defa steamden alıyorum
  25. Buraker55

Fm 17

Teşekkür ederim hepinize :)
  26. Buraker55

Fm 17

Diyelimki ben offline oynucam illa interneti kapatmak zorundamıyım yoksa ayarla oluyomu
  27. Buraker55

Fm 17

Şimdi oldu tamam çok teşekkür ederim
  28. Buraker55

Fm 17

Gerekecek mi ilk defa bilgisayar a orjinal oyun alıyorum da cahilliğime verin :)
  29. Buraker55

Fm 17

Biz steamdan indirmcez cd olarak alıyoruz
  30. Buraker55

Fm 17

Biraz daha açarmısın :)
  31. Buraker55

Fm 17

Arkadaşlar ben bi arkadaşımla fm 17 sipariş etmek istiyorum oyunu 2 bilgisayar a yükleyebilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim
  32. Buraker55

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

S7 edge ye güncelleme geldi denildi bende neden yok
  33. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Arabistan dan 2 yıl samsung garantili s7 edge getirdim 2000 liraya gayet memnunum
  34. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Eyvallah saolasın
  35. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Yok hacı ios sevmiyorum
  36. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Ya şöyle bi durum var ben çok sık telefon değiştiriyorum hastalık derecesinde 9 ayda 4 telefon değiştirdim bu sefer yemin ettim bozulana kadar değiştirmicem o yüzden iyi karar vermek istiyorum
  37. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Tasarım konusunda tabiki s7 ama sadece tasarım içinde telefon alınmaz
  38. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Htc 10 incelemesini yaptılar zaten tolga abi s7 den iyi olduğu noktalar var dedi
  39. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Tolga abinin eli biraz farklı :D
  40. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

İthalatçı garantili olanı 2600 Acelem yok htc 10 u da bi canlı canlı görmek istiyorum
  41. Buraker55

Htc 10 s7 edge ?

Kafam acaip karışık htc 10 kullanmak istiyorum ama s7 edgede şuan hepsiburada dan 2600 liraya alınabiliyo sizce ne yapmalıyım ve en önemlisi hangisi daha iyi ( şahsi görüşler) ?
  42. Buraker55

Sony Vs samsung

43. Buraker55

Sony Vs samsung

Samsung galaxy s6 mı sony xpreia z5 mi? ikisibden birisini alıcam lütfen cevap?