Arama sonuçlarınız

1. monuroruc

Yardım Clio 5 Telefonla Konuşma Sorunu

Merhabalar. Clio 5 aracımda Tesla ekran ile Carplay'e sorunsuz bağlantı sağlayabiliyorum. Müzik dinlerken falan bir sıkıntı olmuyor fakat telefonla konuşacağım zaman karşı taraf kendi sesini duyduğunu dile getiriyor sürekli. Bu sorundan dolayı hoparlöre alıp konuşmak durumunda kalıyorum. Bu...
  2. monuroruc

Soru Tarife Değişikliği

Arkadaşlar merhaba. Halihazırda Turkcell'in Aşmaz 20GB tarifesini kullanmaktayım. Temmuz ayında taahhüdüm bitiyor ve bana 20GB yetmemeye başladı bundan dolayı üst paket olarak da Platinum'a geçebiliyorum, onlarda da 320 TL'den başlıyor tarife fiyatları. Bundan dolayı Türk Telekom'a geçmeyi...
  3. monuroruc

iPhone 14 Pro vs 14 Plus: Hangisine geçmeliyim?

Arkadaşlar merhaba. Şu an SE2020 kullanıyorum ve yakın zamanda model yükseltebilirim başlıkta yazanlardan birine. Şarj olayı benim için önemli ama boyutta önemli. Plus modeli çok büyük olduğu için seçme konusunda kararsızım. Pro modelinin kompakt olması daha çok işime gelebilir. Telefonda...
  4. monuroruc

Yardım İnstagramın Çökmesi

Se2020 kullanıyorum ve düne kadar sorun yoktu ama bugün sabahtan beri instagramda 10-15 saniye kalayım kendi kendine kapanıyor. İnstagram ve ios sürümüm güncel. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  5. monuroruc

Farklı Ram Takviyesi

Kullandığım lenovo laptopta 2400 mhz 8 gb ram var ve elimde başka lenovo laptoptan çıkma 2666 mhz 8 gb ram mevcut. Çıkma rami kullandığım laptopa takarsam herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce? Müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadım ve internettede kesin bilgi bulamadım ondan konu açma...
  6. monuroruc

Kestirmeler

13.6.1 de çalışan bildiğiniz kestirmeler varsa link atabilir misiniz? Youtube'da gördüğüm kestirmeleri indirmeme rağmen kullanamıyorum sürekli hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Başlıktada belirttiğim gibi telefonuma tam oturan şeffaf kılıf arıyorum. Case 4U Apple iPhone SE 2020 Kılıf Darbe Emici Silikon Arka Fiyatı Microsonic Apple iPhone Se 2020 Kılıf Transparent Soft Beyaz Fiyatı Spigen Apple iPhone SE 2020 / iPhone 8 / iPhone 7 Kılıf Fiyatı Bu 3ü arasında...
  8. monuroruc

G6 Batarya Değişimi

Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 2.5 yıldır G6 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Ancak şarjı artık yetmemeye başladı. Sizce bataryayı orjinal servisinde değiştirmek bir nebzede olsa işimi görür mü? Telefonumdan memnun olduğum için değiştirme ihtiyacı duymuyorum.
  9. monuroruc

3000-4000

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Önceki konulara baktım ama aklıma yatan ya da bana uyan bir model önerisi bulamadım malesef. Maksimum 4000 TL bütçem var ve bilgisayarda yapacağım en uç şey LoL oynamak olacak. Genel olarak dizi, film izleyip mail kontrolu yapmak olacak. Olursa ekran çözünürlüğü...
  10. monuroruc

Sizce Alınır mı ? Casper N1H.7400-8TH5T Intel Core i5 3.0 GHz 8GB/1TB HDD Masaüstü Bilgisayar

Öncelikle selamun aleyküm,uzun süredir bilgisayar arayışındaydım.Nihayet tahminimce kendime göre bir sistem bulabildim.Fiyat açısından da uygun olduğunu düşünüyorum,birde sizin fikirlerinizi duymak istiyorum Oynadığım oyunlar : Metin2 , League Of Legends Link: Casper N1h.7400-8Th5t Intel Core...
  11. monuroruc

2500-3000 tl sistem önerisi

Herkese merhabalar öncelikle. 8 yıllık laptopumun vadesi dolduğu için ve masaüstüne geçiş yapmak istediğimden 2500-3000 tl arası sistem önerilerinizi bekliyorum. Kullanma amacım LoL-Metin2 oyunlarını oynamak arada film izlerim sadece. Amd değilde intel ve gtx serisi ekran kartı olursa sevinirim...
  12. monuroruc

Laptop sizce nasıl?

ASUS N552VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6-GTX960M 4GB-W10 NOTEBOOK Linkteki laptop indirimde eğerki indirim bitmeden olumlu yorum yapan olursa alabilirim sizce alınır mı arkadaşlar?
  13. monuroruc

Laptop Tavsiyesi

Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 6 yıldır dell inspiron serisinden bi laptop kullanıyorum ama artık hiçbir şeye yetmiyor bilgisayar ve yenilemem lazım. Genellikle LoL oynarım pek bi oyun sevdam yoktur ama özellik bakımındanda çok düşük olmasın istiyorum. Ram olarak min. 8 gb. Ekran büyüklüğü...
  14. monuroruc

Sizce alınır mı?

Arkadaslar merhabalar. Şu an G4 kullanıyorum ama serviste ve açıkçası soğudum telefondan. Arkadasimda 64 gb 1 sene garantisi olan 6s plus var. 7 çıktığında belki telefonunu satar sizce alınır mı 6s plus. Arkasında hafif bi ezik ve lekeler var ama beni rahatsız etmez. Fiyat olarakta 2500 istiyor...
  15. monuroruc

Garanti hakkında

Abilerim merhaba. Lg g4 cihazımı 4 ay önce vatandan almıştım. Şimdi servislik bir durum söz konusu ama garanti belgesi ve kutusuu bulamıyorum. Lg servisine sadece telefonla gitsem bakarlar mı yoksa illa garantiyle kağıdını mı bulmam gerekiyor?
  16. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

CASPER EXCALİBUR CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+240GB SSD-17.3''-GTX960M 4GB-W10 Arkadaşlar sizce linkteki dizüstü bilgisayar nasıl? Şu an kullanmakta olduğum Dizüstü 7 senelik DELL inspiron serisi ve baya kasmaya ve sesli çalışmaya başladı. Ağustos sonu eylül başı dizüstü almayı planlıyorumda...
  17. monuroruc

Hareket sensörü çalışmıyor

Arkadaşlar 3-4 gündür g4 cihazımda ekran döndürme açık olduğu halde ekran yan yatmıyor. Hareket sensörünü ayarlamaya çalıştım ama tekrar deneyiniz diyor sürekli. Sorunu nasıl düzeltebilirim?
  18. monuroruc

i5 6600 - GTX 970 Sistem Tavsiyesi

İlk defa sistem topladım sizce bi yanlış var mı? Herşey uyumlu mu? Ayrıca kasa ve güç kaynağı ve soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca performans olark daha iyi bir ekran kartı varsa onuda söylerseniz daha iyi olur fiyat olarak 970i geçmesin ama :D
  19. monuroruc

LG G4 Quadbeat 3

Kulakiçi kulaklığı kullanamadığım için satıyorum. Telefon 1 ay önce alındı ve sadece kulaklığı 1 kez denedim. Adana içi elden satabilirim. Fiyat: 50₺ Özelden yazabilirsiniz.
  20. monuroruc

LG G4 alınır mı?

Arkadaşlar bu aralar yeni telefon almam gerekiyor da G5 te karar kıldım ama fiyatı görünce geri vites yaptım. G5 inde fiyatının düşmesi en az 4-5 ay sürer. Sizce G4 alınır mı şimdi? Ayrıca G4te güncelleme olayı ne zamana kadar sürer?
  21. monuroruc

Yedekleme hk.

Arkadaşlar merhaba. Şu an 5s kullanıyorum ve LG G5 e geçme gibi bir durumum olabilir. Rehber ve fotoğrafları icloud tarzı yedekleme programıyla yedekleyip sonra G5e yedeği kurma gibi bi olanağım var mı?