Arama sonuçlarınız

1. monuroruc

Soru Hangi üniversiteler başvuruyla kabul ediyor?

Psikolojide malesef diploma zorunluluğu var. Dediğin gibi sınavla üniversiteye yerleşebilirsin sadece. Kıbrıs üniversitelerinin puanları ülkemize nazaran daha düşük. Düşünürsen orada okuyup diploma sahibi olabilirsin.
  2. monuroruc

Soru Hangi üniversiteler başvuruyla kabul ediyor?

Yabancı ülke üniversitelerini bilmiyorum ama ülkemizde başvuruyla kabul yok. Sınava girip tercih yapman gerekli. Başarılı olduğun bölüm nedir bilmiyorum ama o bölümle ilgili iş imkanlarına bakıp diploma istiyorlar mı ona bakmalısın. Eğer akademik başarı ya da diploma zorunluluğu yoksa boşuna...
  3. monuroruc

Yardım iPhone 15 ile çektiğim fotoğraflar 48 MP yerine 18 MP gözüküyor

48 mp çekmesi için ayarlardan kamera ayarları daha sonra RAW formatını seçmeniz lazım.
  4. monuroruc

Öneri Bir harf değiştir

Verem
  5. monuroruc

Soru 1.5 milyon TL bütçem var spor araba almak istiyorum

Sıfır araba her zaman 2. elden iyidir. 2. el arabanın geçmişini bilemezsin bir hata verir sanayiden çıkmazsın. Ben olsam i20n alırdım. Hem atik hemde küçük olduğu için şehir içi sıkıntı yaşamazsın.
  6. monuroruc

Soru iPhone 16 serisinden neler bekliyorsunuz?

Titanyumdan sonra karbonfiberle gelmesini bekliyorum.
  7. monuroruc

Soru iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max’de Titanyum kullanılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kasayı güncellemeyle nasıl çözecekler? Okumadan sırf yazmak için yazmayın lütfen.
  8. monuroruc

Soru iPhone 15 alıyorum sizce doğru mu yapıyorum?

Ne kadar yüksek meblağda olsa alt tarafı telefon hocam kullanım hissine bak gerisi önemsiz bence.
  9. monuroruc

Dolar bazında düşünecek olursan işin içinden çıkamazsın ?
  10. monuroruc

Şu an alıyorsan en ucuza sen alıyorsun, yarın zam gelip gelemeyeceğiniz bilemeyiz. İndirim olmayacağı kesin ama. Satacağın zamanda pek kaybın olacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
  11. monuroruc

Rehber 2023'de Hangi Samsung Alınır? (Üst Segment)

Küçük telefon kullanmayı seviyorum ondan dolayı almıştım :)
  12. monuroruc

SE2020'den geçince uzaya çıkmış kadar oldum diyebilirim :)
  13. monuroruc

S23 kullanıyorum güncel olarak ve batarya, ekran kalitesi olarak muhteşem.
  14. monuroruc

Soru iPhone 11’den S23'e geçmeli miyim?

Donma, kasma olayı giriş ve orta segment Samsung'larda olur, S23 2 sene sonra kasacak bir cihaz değil.
  15. monuroruc

Soru S23 düşük açık ekran süresi

100de şarjdan çıkarıp 20 olduğunda takıyorum ve 7 saat gibi bir ekran süresi alıyorum. Konum sürekli kapalı ve genelde iş yerinde olduğum için hücreselde kullanıyorum.
  16. monuroruc

Soru iPhone 11’den S23'e geçmeli miyim?

Bende SE2'den S23'e geçtim ve aşırı memnunum. Ekran ve batarya konusunda çok iyi bir telefon. 1 ayı geçkin bir süredir kullanıyorum ve olumsuz bir şey yaşamadım.
  17. monuroruc

IPhone 15 için fiyat tahmininiz var mı?

Düz modeli 60.000₺ olur bence.
  18. monuroruc

Soru "Transmittee" Kelimesinin Türkçe karşılığı nedir?

Muris. Miras kalan kişi.
  19. monuroruc

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

2 haftadır S23 kullanıyorum ve memnun olmakla birlikte kesinlikle öneririm. S23 Ultra kullanmak isterdim. Nedeni sadece kalemi deneyimlemek.
  20. monuroruc

Yardım Hukuk fakültesi tercih tavsiyesi

Yaşadığın şehirde okuyabilirsin. Avukat olmanı önermiyorum hocam. Çünkü verdiğin emeğin karşılığını alamıyorsun. Hakim-savcılık ya da akademisyenlik daha iyi. Torpil konusunda haklısın ama yinede referans bulup denemeye değer.
  21. monuroruc

Öneri 30.000 TL telefon önerisi

S23 bu bütçede alınabilecek en iyi telefon. Şahsen 10 gündür kullanıyorum ve memnunum. Ekran süresi olarak mobil veride 6 saati geçkin bir süre alıyorum.
  22. monuroruc

[Genel Konu] Samsung Kullanıcıları Kulübü

S23 ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. SE2020'den sonra telefonun ekranı ve bataryasında çağ atladım diyebilirim.
  23. monuroruc

Soru iPhone'a geçiş için öneri

Kesinlikle İphone ise 2. el temiz bulabilirsen SE'2020 al hocam. Yenilenmiş cihaz alma ama.
  24. monuroruc

Soru iPhone'a geçiş için öneri

SE2020 önermem. Ekranı küçük ve batarya yetmiyor. Dediğiniz bütçede Android tarafına yönelmeniz daha doğru olur.
  25. monuroruc

Soru iPhone 15 çıkınca eski iPhone fiyatları düşer mi?

Güncelleme desteği değil ki tek sorun. Ekranı kötü, kamerası çağın gerisinde, orijinal batarya değilse bir de onun ısınmasıyla uğraşacaksın. Tek amacın İOS kullanmak ise alır denersin ama bence değmez. SE2020 kullanıyorum küçük olduğundan dolayı ama telefon yetmiyor artık, bu ekonomide Apple'da...
  26. monuroruc

Sanmıyorum 13.000 olacağını. İphone 11 alınmasını önermiyorum şu an hele ki yenilenmiş cihaz alınmasını hiç önermiyorum.
  27. monuroruc

Hangi model 13.000 olabilir mi?
  28. monuroruc

Fazla düşeceğini sanmıyorum. 14 çıktığında 13 pro serisinin fiyatları artmıştı hatırlarsanız.
  29. monuroruc

Adana-Kozan’da 5,5 büyüklüğünde deprem

Uykudan uyandırdı. İnsanlar yine evlerine girme korkusu yaşıyor Adana'da.
  30. monuroruc

Yardım IPhone 11 telefonumun ekranı çatladı değiştirmesem bir şey olur mu?

Değiştirmende fayda var çünkü herhangi bir sıvı temasında daha kötü sonuçlar doğurabilir.
  31. monuroruc

IPhone 11 mi? SE 2022 mi?

SE2022
  32. monuroruc

Batarya, kamera, ekran önemsiz demişsiniz ya ona istinaden dedim.
  33. monuroruc

Soru Beni dava edebilir mi? Ederse karşı dava açarsam sonuç ne olur?

Karşılıklı hakarette 2 tarafta ceza alır. İlk veya son hakaret eden diye bir kavram yok.
  34. monuroruc

Se2022 daha güncel telefon ama İphone 11'i dibine kadar kullanmak istersen maks 3 sene götürebilir diye tahmin ediyorum. Anlamadığım bütün önemli olan donanımlara önemsiz sadece bu 2 seçeneği sunmanız garip.
  35. monuroruc

Bu şekilde istenirse çok kolay bulunur ama uğraşmıyor savcılık. Ama bunu tekrar yapmanı tavsiye etmiyorum. Hem yaptığın etik değil hem de siber suçlarda tanıdığı olan birine denk gelirsen başın iyi ağrır benden demesi.
  36. monuroruc

Sana tebligat gelmesi bile ayları bulur takma kafana. Ama şu sahte hesaplardan trollük yapmayı bırakmalısın.
  37. monuroruc

Haber 2023'te çıkması beklenen oyunlar!

Sana tavsiyem kopyala-yapıştır yapmadan önce bir kez oku sonra paylaş. İyi forumlar.
  38. monuroruc

Haber 2023'te çıkması beklenen oyunlar!

ChatGPT'den alıyorsun madem önce oku sonra paylaş. Paylaştığın oyunlardan bazıları çıktı bile.
  39. monuroruc

iPhone batarya değişimi öncesi veri korunması

Yedek alıp sıfırlayabilirsin.
  40. monuroruc

Samsung S22 mi, iPhone 11 mi?

İkinci el İphone 11'e 18.5k vermek akıl işi değil. S22'nin ısı problemleri olduğunu okudum ama çok oyun oynayınca diye biliyorum ben. Eğer ki aşırı oyun oynama bağımlılığınız yoksa S22 alınabilir.
  41. monuroruc

Soru Çin Amazon'daki fiyatlar

Hangi para birimine çevirdin bilmiyorum ama Çin Yuan'ına çevirince 14.000 küsür civarında çıkıyor.
  42. monuroruc

Soru Yurt dışından uyguna telefon almak

Irak'ta da ucuz. Orada vergi sıfıra yakın bir şey.
  43. monuroruc

Soru Yatarken telefonumu şarj etsem sıkıntı çıkar mı?

Alakası yok hocam gece bırak zaten iyileştirilmiş pil açıksa o senin kalkıp kullandığın saati belirli bir süreden sonra öğrenip ona göre tam şarjı o saate denk getiriyor. 3 yıldır geceleri şarja bırakıyorum telefonumun pil sağlı daha geçen ay 79a düşmüştü.
  44. monuroruc

Kıbrıs'ta telefon fiyatları buradan çok farksız değil hocam.
  45. monuroruc

Soru Kendi işimi kurmayı düşünüyorum lakin aklıma bir fikir gelmedi

Girişimci dediğin ürünü ya da ihtiyacı kendi belirler. Sen bize sorarak bizden fikir bekliyorsun.
  46. monuroruc

Soru Samsung S23 vs S22

S23 daha güncel ve optimizasyonu daha iyi S22'ye göre. 256 gb olarak alırsanız UFS 4.0 ile geliyor telefon.
  47. monuroruc

Eğer kesin olarak yurt dışından alacaksan Eylül'ü bekleyebilirsin. Yine aynı fiyat üzerinden ya da 100 dolar gibi fazla bir fiyattan çıkış yapacaktır. Telefonun Türkiye fiyatı abartı bir şey olacaktır ama dolar kurunun ne olacağını bilemeyiz Eylül ayında. Ben olsam eğer ki yurt dışından...
  48. monuroruc

Yurtdışı iPhone Alınır mı?

Son gelen Apple zamlarından sonra dahada mantıklı yurtdışı İphone almak. Eğer kesin alacaksanız 14 aşağısını yurtdışından almayın. Kayıt ücretinede zam gelebilir elinizi hızlı tutun bence.
  49. monuroruc

Soru Telefon önerisi

Yeni gelen zamlarla birlikte İphone'un fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. S23 öneririm donanım olarak daha güçlü ve f/p olarak kalıyor şu an İphone'un yanında.
  50. monuroruc

iPhone Servis

Şarj döngüsü 500'ün altındaysa ücretsiz değiştirirler. Yoksa 1600 küsürdü en son değişim ücreti. Servise giderken kutuya gerek yok ama faturayı nolur nolmaz yanınıza alın.
  51. monuroruc

iPhone 11 alınır mı?

Telefonu elinizde kurcalamadan almayın. Batarya yan sanayi ile değişmiş olabilir. Ekran değişmiş mi? Face ID çalışıyor mu? Bunlara bakmak lazım.
  52. monuroruc

Soru iPhone XR ve 11 iOS 17 destekliyor mu?

XR da destekleyecek sanırım tam emin değilim.
  53. monuroruc

Soru iPhone XR ve 11 iOS 17 destekliyor mu?

Destekler
  54. monuroruc

iPhone 11 alınır mı?

Şu an 13'ten aşağısı alınmaz bence. 11'in ekran ve kamerası memnun etmez. Android sıkıntılı demişsin ama katılmıyorum sana. Biraz daha arttırabilirsen bütçeni s23 öneririm gayet güzel bir cihaz.
  55. monuroruc

Soru DGS başvurusu ne zaman acaba ?

Cevaplarını 2 dakika Google'da aratarak bulabileceğin soruları forumda konu açarak sormayı bırakmalısın. Forumda konu kirliliğine neden oluyorsun. Amacın sanırım mesaj sayısı kasmak ama mesaj sayının fazla olması sana bir artı sağlamayacak bilgin olsun.
  56. monuroruc

Rehber Dodge classic

Hocam emeğinize sağlık beğenerek takip ediyorum ama bir an önce 1960 sonrası klasiklere gelmen lazım gözümüzün şenlenmesi için :)
  57. monuroruc

Soru Hangi tarayıcıyı kullanayım

Brave öneririm. Yakın zamanda kullanmaya başladım ve gizlilik olarak tescilli tarayıcılardan biri.
  58. monuroruc

Öneri Forumdaki ChatGPT Kopyala-Yapıştır spamları yasaklanmalı

Ama hocam kişi kendi fikrini sunamıyorsa neden forum kullanıyor ki? Bende istesem gidip yapay zekaya sorarak cevap alırım ama direkt ilk ağızdan fikir ya da tecrübe almak daha mühim. Bu şekilde forumun kalitesi de zamanla düşer ve herkes biraz değiştirerek mesajlar yazmaya başlar.
  59. monuroruc

Bence de direkt ChatGPT'ye sorgulatılmış mesajlar yasaklanmalı. Gerçek kişilerin yorumlarına ve tecrübelerine ortak olmak için forum kullanıyoruz. Bot mesajı olduğu anlaşılan üyelere de süreli mesaj yasağı verilmeli.
  60. monuroruc

Moderatörler ilgileniyor tabi ama onaya sunulması forumun öne çıkanlarda kirliliği azaltabilir. Bu zamana kadar beni de rahatsız eden bir şey yoktu ama bu son 2 haftadır çoğaldı bu tarz durumlar ve el atılmalı.
  61. monuroruc

Yeni üyelerin direkt konu açmasıyla ilgili bir düzenleme şart. Kaydolduğu gibi konu açıp yanlış ya da haber siteleri gibi başlıklarla forumu kirletiyorlar.
  62. monuroruc

Soru En İyi İnternet Servis Sağlayıcısı Nedir,ve Siz Hangisini Kullanıyorsunuz?

Evde Superonline kullanıyorum ve aşırı memnunum. Bugüne kadar kesinti ve hız düşüklüğü daha yaşamadım. İş yerinde Turk Telekom kullanıyorum. Kesinti olmuyor ama bazen kablosuz ağa bağlanmada sorunlar yaşayabiliyorum.
  63. monuroruc

İspanya'dan iPhone Almak

Dostum yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Yurtdışı cihazlarının 1 yıl Türkiye'de garantileri mevcut. Bizzat kendim sordum ve teyit ettim.
  64. monuroruc

Soru iPhone 13'ten S23'e geçmek mantıklı mı?

Eko Sistem diye tutturan arkadaşlara soruyorum: Sadece İphone kullanarak Eko Sistem'den bahsetmek doğru mu? Telefonun yanında Mac bilgisayar, Apple Watch vb Apple ürünleri varsa Eko Sistem'den bahsedebiliriz. Boşu boşuna Eko Sistem diye dayatmanız yanlış.
  65. monuroruc

Soru iPhone 13'ten S23'e geçmek mantıklı mı?

Geçilemez diye bir şey yok. İphone 13'den daha güncel ve donanımlı bir cihaz.
  66. monuroruc

Yardım Clio 5 Telefonla Konuşma Sorunu

Mikrofonu araçtan değilde telefondan kullanmasını nasıl sağlayabilirim?
  67. monuroruc

Yardım Clio 5 Telefonla Konuşma Sorunu

Merhabalar. Clio 5 aracımda Tesla ekran ile Carplay'e sorunsuz bağlantı sağlayabiliyorum. Müzik dinlerken falan bir sıkıntı olmuyor fakat telefonla konuşacağım zaman karşı taraf kendi sesini duyduğunu dile getiriyor sürekli. Bu sorundan dolayı hoparlöre alıp konuşmak durumunda kalıyorum. Bu...
  68. monuroruc

Soru Tarife Değişikliği

Oraya baktım ve her şey olması gerektiği gibi. Çevremde TT kullanan sayısı az ama genelde memnunlar. Pahalı Turkcell paketlerine artık para bayılmak istemediğimden TT'ye geçeceğim sanırım.
  69. monuroruc

Soru Tarife Değişikliği

Arkadaşlar merhaba. Halihazırda Turkcell'in Aşmaz 20GB tarifesini kullanmaktayım. Temmuz ayında taahhüdüm bitiyor ve bana 20GB yetmemeye başladı bundan dolayı üst paket olarak da Platinum'a geçebiliyorum, onlarda da 320 TL'den başlıyor tarife fiyatları. Bundan dolayı Türk Telekom'a geçmeyi...
  70. monuroruc

Öneri iPhone 8 128 GB mı? iPhone 8 Plus 64 GB mı?

Yazdığınız telefonları hangi fiyatta alacaksınız bilmiyorum ama eğer aynı fiyatlardaysa SE2020 daha güncel olur düşündüğünüz telefonlara göre.
  71. monuroruc

Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Akıllı saatlere bir türlü alışamadım.
  72. monuroruc

Anket iPhone 14 6.1 vs Samsung S23 6.1 sizce hangisi?

Hala çok kararsızım bu konuda. Kullanmakta olduğum telefondan devam edeceğim sanırım. Kasım ayı gibi yurtdışına çıkma planım var o zamanki duruma göre yurtdışı İphone alabilirim.
  73. monuroruc

Haber Amazon Prime'a Zam Geldi

İptal etmekle etmemek arasında kaldım. Prime videodan takip ettiğim sadece 3 dizi var onlarında yeni sezonları daha çıkmadı. Prime gamingtende LOL kapsülü alıyorum. Bunlar için kullanmaya devam eder miyim kararsızım.
  74. monuroruc

İphone 14 pro almayı düşünüyordum fakat ülkemizde telefonun o fiyatı hakketmediğini düşünüyorum. Değişim kampanyasından yararlanarak 2-3 gün içerisinde s23 almayı hedefliyorum. Umarım memnun kalırım.
  75. monuroruc

Yardım İkinci el iPhone cihaz alacağım. Sağlamlığını nasıl test edebilirim.

Touch ID/Face ID, true tone, kameraların çalışma durumu, hoparlör/ahize, bataryanın değişip değişmediğini öğren eğer değişmişse faturasını iste.
  76. monuroruc

Uzaktan erişimle telefon tuş kilidi açılabilir mi?

Deneyemez. Yazılımsal hatadır apple destek ile iletişime geçip durumu onlara anlatman daha doğru.
  77. monuroruc

Sunduğu özellikler bakımından s23 daha önde bir cihaz. Apple'ın baz modellerede acilen en kötü 90 hz ekran yenileme hızı koyması gerek.
  78. monuroruc

Android'den iOS'a geçiş

Düz 14 modelini beğendiyseniz gerisini boşverin. Mini modelinin batarya süresi sizi tatmin etmez. Se2020 kullanıyorum mayısta 3 yıl olacak ve pil sağlığı 81de. Minidense 14 daha çok tatmin eder.
  79. monuroruc

Android'den iOS'a geçiş

Büyük ekran ve batarya büyüklüğü açısından 14 plus öneririm.
  80. monuroruc

Şirket üzerine iPhone 13 Mini almanın avantajları nelerdir?

Sadece KDV yi düşebiliyorsun. Ticari kartla alırsan arkadaşın dediği gibi 9 taksit yaptırabilirsin.
  81. monuroruc

Haber TOGG 24 Saatte 22 Bin 150 Adet Sipariş Aldı!

TOGG'un siyasi partiyle bağdaştırılması yanlış ama muhalefetin sessiz kalmasından dolayı iktidar aracı görünmesine sebep oluyor. Her ne kadar muhalifte olunsa yerli üretim bir araç için söz edilmemesi yanlış. Araç dediğim gibi online gördüğüm kadar güzel ama canlı inceleme fırsatı sunulmalı her...
  82. monuroruc

Haber TOGG 24 Saatte 22 Bin 150 Adet Sipariş Aldı!

Aracın fiyatı emsalleri ve vadettiklerine göre uygun fakat daha servis ağı yok, euro ncap testi yok. Aracı vatandaşların yakından inceleyebileceği bir fuar olmalı her şehirde. Şahsen sadece netten görerek bir arabayı ön sipariş etmem.
  83. monuroruc

Şirket üzerine iPhone 13 Mini almanın avantajları nelerdir?

Şirket adına alırsan KDV düşürebilirsin sadece. Faturayı şirket adına kestirmeyi unutma ama çoğu kişi onu unuttuğu için faydalanamıyor.
  84. monuroruc

Soru Tüylerinizi Diken Diken Eden Bir Yazım Yanlışı?

Yalnış Yanlız
  85. monuroruc

Pil sağlığı 2 ayda düştü normalmi?

Gayet normal. Pil sağlığının ben düzenli düşüş yaptığını sanmıyorum. 2 yılda %15 düştü ama 7 aydır hala %85te kaldı.
  86. monuroruc

Soru HTML & CSS öğrenmek

Youtube'ta Yakın Kampüs kanalını inceleyebilirsin. Sade bir anlatımları var.
  87. monuroruc

Yardım Rusyada okumak

Hocam denklik işini iyi araştır. Kıbrıs'ta okuyan arkadaşlarım bile sorun yaşarken diğer ülkeleri düşünemiyorum.
  88. monuroruc

Yardım Bir Yakınım İcralık Oldu 25.151.20 TL Toplamda Borcu Var, Maaşına El Konulur mu?

Dediğim gibi sigortalı çalışıyorsa kağıt orayada gitmiştir. Maaşının belirli bir kısmına her ay kesinti yapılarak borcu tahsil ederler.
  89. monuroruc

Yardım Bir Yakınım İcralık Oldu 25.151.20 TL Toplamda Borcu Var, Maaşına El Konulur mu?

Sigortalı çalışıyorsa işyerine icra kağıdı gider ve maaşının belli bir kısmına el koyularak tahsil edilir. Emekliysede aynı şekilde emekli maaşının belli bir kısmına el konularak tahsil edilir.
  90. monuroruc

Soru Şampiyon tavsiyesi istiyorum

Üst koridor için düşük eloda Renekton öneririm. Oynaması kolay ve off-tank kastığın zaman öldürülmeside zorlaşıyor.
  91. monuroruc

Soru En Sevdiğiniz Kitap Nedir???

Hayvan Mezarlığı - Stephen King. Kitabı bitirdikten sonra kedilerden korkmaya ve bakamamaya başlamıştım.
  92. monuroruc

Öneri Hangi internet servis sağlayıcısını önerirsiniz?

Superonline kullanıyorum ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama türknetide çok öneriyorlar. Taahhüdüm bittiği gibi denemek için türknet bağlatabilirim.
  93. monuroruc

İnstagram gizlilik ilkesi

Dostum rahatsızlığından ötürü boşuna kuruntu yapıyorsun bence. Androidden iosa geçmişsin ne güzel ama bu işletim sisteminde o kadar korkmanı gerektirecek tehlike yok. Bence normal seyrinde kullanmaya devam et.
  94. monuroruc

IPhone mu Samsung mu

@Kayn @Applemania Günlerdir aynı tartışma ve sıkılmadınız mı cidden? Bu kadar birbirinize kırmaya değecek bir olayda değil bence. Konuya gelirsek şahsen apple kullanmayı çok sevsemde yeni fiyatlara değecek bir olay göremediğim için s23+ alabilirim yakın zamanda. Konu sahibi arkadaşada s21fe...
  95. monuroruc

Soru Hogwarts Legacy Harry Potter mi?

Hogwarts'ta geçiyor ama Harry zamanından baya öncesini ele alıyor.
  96. monuroruc

En iyi android antivirüs programı hangisi

Virüs olduğunu düşünmüyorum dediğin olayın ancak sıfırlamak en doğru yöntem. Rahatsız olduğunu biliyorum ama bu durumu doktorunada bahsetmen gerek çünkü kendini fazlasıyla yıpratıyorsun.
  97. monuroruc

Yardım İphone x true tone

True tone önemli bi faktör. İleride satacağın zaman sıkıntı. Geri göndermende fayda var
  98. monuroruc

SDN SDN Adana'da yaşayanlar kulübü

Adana Beyazevlerden selamlar
  99. monuroruc

Haber ABD Yardım Bahanesiyle Savaş Gemisi Gönderiyor!

Telefonunu çıkar diyen dayılar gibi bazı arkadaşlar. Amerika saldıracak olsa gemiyi beklemeyip en basitinden İncirlik Üssünden uçakları kaldırır. Biraz mantıklı düşünüp öyle yazın.
  100. monuroruc

Soru Babam Birşeyleri satmayı sevmiyor

Eğer ps5 i satmadan alabiliyorsan o şekilde al. İlerde pişman olup ara sırada olsa konsolda oyun oynamak isteyebilirsin. Şahsen bende malımı satmayı sevmem onun yerine çalışıp alırım.
  101. monuroruc

Soru 14promax kendi kendine kapanıyor

14 pro alacaktım bu sorunları gördükçe ve satıcının ısrarıyla beklemeye karar verdim. Birinin kamerasından ses gelir, biri reset atar... Apple X serisinde yaptığı hataları tekrarlıyor gibi.
  102. monuroruc

Soru Laptopu Şarjda Kullanmak Sıkıntı Mı?

Bende 2 yıldır lenovonun bir laptonu kullanıyorum ve hep şarjda kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntısını görmedim.
  103. monuroruc

Soru Prime Video Kullanan Var Mı??

Kullanıyorum ve memnunum. Arkadaşlarında dediği gibi aylık 8₺ye güzel içerikler sağlıyor. Twitch aboneliği, ücretsiz kargo, prime gamesten ücretsiz oyun ve içeriği. 2 ekmek parası bile değil ?
  104. monuroruc

iPhone 14 Pro vs 14 Plus: Hangisine geçmeliyim?

Teşekkürler öneriniz için. 14 proda karar kıldım hocam yakın zamanda alırım gibi.
  105. monuroruc

Yardım İphone 11 NFC

Apple'la alakalı bir durum değil sanırım ülkemizle alakalı. Türk bankalarının desteği olmadığı için yok ülkemizde. Android tarafında direkt uygulama üzerinden kartını NFC ile kullanabiliyorsun ama Apple'da Apple Pay'e kaydetme zorunluluğu olduğu için bankalarımız sıcak bakmıyor bence.
  106. monuroruc

Yardım İphone 11 NFC

Emin değilim ama İphonelarda nfc ile ödeme kapalı. Apple pay Türkiye'ye gelmediği için kullanılmıyor. Ama apple paye yurtdışı kredi kartı kaydederek kullananlar var. SDN'nin bununla alakalı eski bir videosu vardı sanırım bulursam atarım. Edit:
  107. monuroruc

Boyut olarak Pro modeli daha cazip geliyor. Yarın mağazada ikisinide inceler kararımı kesin veririm. Teşekkür ederim önerileriniz için.
  108. monuroruc

Kankam zaten işlerden dolayı gün içinde pek bakamam ondan sıkıntı olmaz. Zaten se2020den dolayı powerbankle gezmeyede alıştım ? plus modelin 60 hz olması büyük sıkıntı bence
  109. monuroruc

Epeyde ikisini yapamadım bir türlü. Teknik özelliklerini biliyorum ikisininde ama sizlerinde yorumunu öğrenmek istedim.
  110. monuroruc

Arkadaşlar merhaba. Şu an SE2020 kullanıyorum ve yakın zamanda model yükseltebilirim başlıkta yazanlardan birine. Şarj olayı benim için önemli ama boyutta önemli. Plus modeli çok büyük olduğu için seçme konusunda kararsızım. Pro modelinin kompakt olması daha çok işime gelebilir. Telefonda...
  111. monuroruc

Soru iPhone batarya sağlığınız ne durumda?

2020 Mayıs ayında SE2020 almıştım ve pil sağlığım %85. Ayda bir kere tamamen bataryayı bitirip öyle şarj ediyorum, normaldede 20-30 arası şarja takıp 100de çıkarıyorum.
  112. monuroruc

Whatsapp veya Discord gibi uygulamalarda görüntülü görüşme esnasında karşı tarafa sesim gitmiyor.

Mikrofon izinleri kapalı olabilir onu açmayı deneyin
  113. monuroruc

Soru Telefona format attığım halde sitede verilerim nasıl görünüyor?

Bu aralar forumda bu tarz konuları çok fazla görüyorum. Konuları açan ya aynı kişi ya da insanlar cidden sıyırmış durumda ?
  114. monuroruc

Haber Recep Tayyip Erdoğan' dan Asgari Ücret 9 Bin TL Olur Mu Sorusuna Yanıt!!!

Döner salonumuz var ve asgari ücreti duyan tedarikçilerimiz zam yapmaya başladı bile. Zam gelmeyen tek şey şuanlık ekmek. Mecburiyetten dönerin fiyatını arttırıyoruz bu sefer müşteriler bize fırsatçı damgası vuruyor. Keşke asgari ücret aynı kalsada alım gücüne bir şeyler düşünseler.
  115. monuroruc

Soru iPhone 11 batarya değişimi mantıklı mı?

87 pil değişimi için daha erken diye düşünüyorum. Servis yazısını görene kadar bence kullanmalısın.
  116. monuroruc

Soru Gürcistan’dan alınan iPhone türkiye garantisi?

Gürgençlere sorduğumda yurtdışı cihazların 1 sene boyunca garantisinin olduğunu söylediler. Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum.
  117. monuroruc

Soru İphonecuların telefon uzun ömürlü diyip her sene iphone yenilemesi

Çevremdeki bir arkadaşım dediğin gibi her sene iphone yeniliyor ve sorduğumdada çok mantıklı bir açıklama yapmıştı. Telefonu şirketin üzerine alıp vergiden düşüyor. Böylelikle %18lik kârı oluyor. Satarken hiç zararı olmuyor ve üstüne telefonunu cüzi bir miktara yenilemiş oluyor. Bu şekilde...
  118. monuroruc

Rehber Türkiye tarım kredi kooperatifi'nin 3 harfli marketlerden daha pahalı olması

Bir kere meraktan gittim işyerine alışveriş için. Şeker yok dediler tamamen yokmuş ya da Adana'ya özel yok bilmiyorum. Çay daha pahalı normal marketlerden bile. Çalışan sayısı az ve aşırı ilgisizler. Yakında kepenk indirir oralar ya da seçime yakın her şeyi yarı fiyatınada verebilirler.
  119. monuroruc

Soru Iphone SE 2020 IOS 16.1.1'e Güncellemeli Miyim?

Durduk yere kapanma oluyor mu? Bug olayı çok ciddi değilse güncellenebilir bence.
  120. monuroruc

Soru Iphone SE 2020 IOS 16.1.1'e Güncellemeli Miyim?

Şu an 16.1 kullanıyorum pil durumundan memnunum. Kasma, donma ve durduk yere kapanma söz konusu değil. Akşam 16.1.1 e güncellemeyi düşünüyorum bakalım ne değişiklikler olacak.
  121. monuroruc

S22 ve iPhone Se 2022 arasında kaldım ??

SE2020 kullanıyorum ve telefonun batarya-ekran kalitesi günümüzden çok uzak. Yerinde olsam s22 tercih ederdim. Hız olarak günlük kullanımda çok fark edeceğini sanmıyorum
  122. monuroruc

Iphone 11'e indirim gelir mi ?

Ben iphone 11 için konuşmuştum. Yoksa her gün gelen zamları bilmeyen yoktur.
  123. monuroruc

Iphone 11'e indirim gelir mi ?

ÖTV indirimini bende bekliyorum ama giriş ve orta segment telefonlara uygulanacağı kanaatindeyim. Zamanın varsa beklemeye değer dahada zamlanacağını düşünmüyorum açıkçası.
  124. monuroruc

Yardım İnstagramın Çökmesi

Yeniden başlattım ama düzelmedi. Güncellemeyle tamamen düzelir diye tahmin ediyorum.
  125. monuroruc

Anket Favori TOGG Renginiz Hangisi?

Kula çok harika olmuş
  126. monuroruc

Androide geçmeyi zorunlu kılmak için yapılan bir hamle bu(!)
  127. monuroruc

Aynı sorunu tekrar yaşamaya başladım. Tekrar sildim yükledim, ram temizliği yaptım ama nafile. Sanırım instagram kaynaklı bir sorun.
  128. monuroruc

Önbelleği temizleyince düzeldi hocam çok teşekkürler.
  129. monuroruc

Se2020 kullanıyorum ve düne kadar sorun yoktu ama bugün sabahtan beri instagramda 10-15 saniye kalayım kendi kendine kapanıyor. İnstagram ve ios sürümüm güncel. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  130. monuroruc

Soru Samsung S20 Fe alınır mı?

Anneme 2 ay önce aldım s20 fe ve bence muhteşem bir telefon. Kamerası arkadaşların dediği gibi bayağı iyi. Kendim se2020 kullanıyorum ve normalde büyük ekran telefon sevmem ama bu telefona aşırı ısındım.
  131. monuroruc

Soru Yurtdışı iPhone Garantisi

Garanti süresi 1 yıl oluyor yurtdışı cihazların
  132. monuroruc

Yardım iPhone 8 Plus Batarya Önerisi

Yaşadığın yerde apple servisi varsa direkt ordan orjinaliyle değiştir bence. Kafan rahat olur en azından
  133. monuroruc

Soru iPhone 14 pro magsafe şarj cihazı patladı

Başlık, Türkiye haberciliğinin özeti.
  134. monuroruc

Soru Telefon taksit nasıl yapılır?

Tamam alacağın yerin fibabankla anlaşması varsa onlar yardımcı olur kredi çekmen konusunda.
  135. monuroruc

Soru Telefon taksit nasıl yapılır?

Hocam belliki yaşın küçük, bu kart olaylarından bihabersin. Bir yerde sigortalı çalışıyorsan kredi kartı çıkartma ihtimalin yüksek ama kartın limiti az olur. Hesap kartı çıkartmak istesen onun içinde alışveriş yapabilmen için para atman lazım. Hesap kartı çıkarıp telefonun parasını hesabına...
  136. monuroruc

iphone pil değişim servis uyarısı

Hayırlı olsun hocam.
  137. monuroruc

Soru Yurtdışı telefon

İphonelarda öyle bir şansın yok diye biliyorum. İphone cihazlar için tek çözüm kayıt ettirme sanırım.
  138. monuroruc

Soru Papara ve Tosla

Paparayla kredi kartıyla yaptığın her işlemi yapabilirsin. Sadece ön ödemeli kart olarak geçiyor o kadar. Hesaba para atıp o parayı harcıyorsun. Cashback sayesinde çoğu online üyeliklerde ücretin bir kısmını iade ediyorlar bu güzel bir özellik.
  139. monuroruc

Soru @appleyurtdisiorginal Güvenilir Mi?

5500 e iphone 11 veren yer güvenilir olabilir mi hocam sence? Zaten instagram üzerinden bu tip sayfaların geneli dolandırıcı dikkat edin.
  140. monuroruc

iphone pil değişim servis uyarısı

Garanti kapsamında değişiyor bizzat sordum. Merak ettiğim daha 2 yıl dolmadan nasıl 79a indirmeyi başardın ? Bende se2020 kullanıyorum ve 26-27 ay oldu kullanalı pil yüzdem 85te daha
  141. monuroruc

Resim üzerine yazı uygulaması

Canva kullanabilirsin. Ücretsiz versiyonuyla baya işlem yapabiliyorsun.
  142. monuroruc

iPhone 13 Pro Max Yurtdışı Sorusu

Malta'da bu işler nasıl yürüyor bilen yoktur sanırım. Ancak ordan biriyle görüşerek doğru bilgiye ulaşabilirsin hocam.
  143. monuroruc

Soru Bir gencin mutlaka yapması veya donanım edinmesi gereken şeyler hayatta nelerdir?

Hacı doğru diyosunda yanlış kategoride açıyosun hep konuları
  144. monuroruc

Yardım Civic,Leon,Golf 2020 sizce hangisi alınır ?

Eski golf kullanıcısı olarak golf ü öneririm. Yol tutuşu güven veren bir araç. Bendeki dizeldi ve yakıt tüketimi çok azdı ama benzinlisini bilemem.
  145. monuroruc

Soru iOS Beta'dan Çıkış

Evet güncelleme dağıtılmaya başladığında otomatik gelir kendisi.
  146. monuroruc

Soru iPhone Google fotoğraflar

Evet yedekliyor. Bende iclouda para vermemek için google fotoğraflar kullanıyorum.
  147. monuroruc

Ya Apple, iPhone 14 Pro'lara M1 Çipini Koyarsa?

Banada imkansız gibi geliyor. Öyle olursa fiyatlar en üst seviyede olur, sadece ülkemiz için değil diğer ülkeler içinde geçerli.
  148. monuroruc

Soru iCloud ve Yedekleme hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Şahsen ben fotoğraflar için google fotoğraflar kullanıyorum sizede öneririm. Oraya yedekledikten sonra telefonumdan silerek yer açabiliyorum hafızamdan.
  149. monuroruc

Soru WhatsApp veya başka mesaj uygulamalarından gelen bildirimlerde mesaj gönderen kişinin adını gizleme

Dediğimi yaptıktan sonra whatsapp-bildirimler-önizlemeyi gösteri kapalı hale getirip deneyebilir misin? İlk dediğim ayarı yaptıktan sonra dene ama.
  150. monuroruc

Soru WhatsApp veya başka mesaj uygulamalarından gelen bildirimlerde mesaj gönderen kişinin adını gizleme

Ayarlar-bildirim ayarları-whatsapp. Önizlemeleri kapatmayı deneyebilir misiniz?
  151. monuroruc

Soru 2022'de iPhone 8 Plus vs iPhone SE 2020

SE 20202 kullanıyorum ve garantisi yeni bitti. Pil kullanımınında hücreselde 4-4.30 saat ekran süresi alıyorum, wifi da ise bu süre 5-5.30 saatlere kadar çıkıyor. Şarja genelde %20 olduğunda takıyorum yani daha fazla süre alabilirim ama alışkanlık. Bu arada pil yüzdem %85 bu süreleri aldığımda.
  152. monuroruc

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

Hocam siz ne zamandır SE kullanıyorsunuz? Bu arada pil yüzdeniz kaç acaba paylaşma imkanınız var mı?
  153. monuroruc

Hocam merhabalar. Bendede SE 2020 var telefondan çok memnunum ama pil yüzdem %85e düştüğü için günü çıkarmada zorluyor biraz beni. 80e düştüğünde deji batarya takmayı düşünüyorum sizce nasıl olur?
  154. monuroruc

Yardım Yurt dışı Iphone 13 pro max

Kıbrıs'ta okuyorum ondan dolayı biliyorum. 5-6 lt sokan arkadaşlar genelde eli boş yolculardan geçirmesi için rica ediyor ondan dolayıdır. Gümrük kontrolde 3 lt den fazla olunca el konuluyor ama görevlinin insiyatifinede bağlı tabi.
  155. monuroruc

Yardım Yurt dışı Iphone 13 pro max

Kıbrıs'tan alkol getirme sınırın 3 litre. Fazlasını gümrükte görürlerse el koyuyorlar.
  156. monuroruc

Farklı Ram Takviyesi

Kullandığım lenovo laptopta 2400 mhz 8 gb ram var ve elimde başka lenovo laptoptan çıkma 2666 mhz 8 gb ram mevcut. Çıkma rami kullandığım laptopa takarsam herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce? Müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadım ve internettede kesin bilgi bulamadım ondan konu açma...
  157. monuroruc

İphone se 2 bataryası hakkında

Ben gayet memnunum. %20'nin altına düştüğünde genelde 6.30 saat ekran süresi veriyor. Oyun oynamam, genelde safari ve sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum. Oyun ve video-film izleyecekler için önermiyorum şahsen memnun etmez.
  158. monuroruc

iPhone SE 2020 Pil Sağlığı

Bende de aldıktan 1 ay sonra 98e düşmüştü. Araştırdım çoğu kişide böyle bir hata mevcutmuş. Takılacak bir şey yok bence.
  159. monuroruc

iPhone SE 2020 Yeni Rekorum

İphone se alınır mı başlıklarında hemen bitiyor ama :)
  160. monuroruc

İphone se2 kullananlar şarjı nasıl gidiyor?

Aynı konudan yüzlerce açılmış durumda biraz araştırıp öyle açsanız daha iyi olurdu aslında. Oyun oynamayacaksan bir günü rahat çıkarıyor. Bir arkadaş ekran görüntüsü paylaşmıştı konusunda
  161. monuroruc

Fiyatlar ve Alım Hk.

Vatandan fibabank sayesinde kredi çekip aylık ödeyebiliyorsunuz. Bilginiz olsun
  162. monuroruc

Hangi iphone?

Artıları; tek elle kullanım için müthiş, kamerası bana göre çok iyi, hıza zaten diyecek bir şey yok baya iyi. Eksileri; video-film izleyeceksen ve oyun oyanayacaksan ekran yetersiz kalabilir, bana göre başka eksisi yok. 2-3 saat oynayacaksan gün içinde tekrar şarja takman gerekebilir. Bak...
  163. monuroruc

Hangi iphone?

Oyun oynayacaksan ikisinide alma 11 serilerinden birini almaya çalış. SE kullanıyorum bizzat oyun oynamadığım için günü çıkartıyor. Günü çıkartmıyor diyen arkadaşlar mah değerine göre yorum yapıyor bence. Tabi oyun oynamayı seviyorsan ekran ve batarya üzer ama günlük kullanım için yeterli bana...
  164. monuroruc

iPhone şarj sorunu hakkında

Daha hızlı tükenmesinin adaptörle alakalı olacağını düşünmüyorum. Eğer öncesine göre baya hızlı gidiyorsa apple la iletişime geçebilirsiniz.
  165. monuroruc

iPhone Hızlı Şarj Hakkında

%80den sonra doldurma hızı baya yavaşlıyor. Ayarlardan iyileştirilmiş pil şarjını kapatırsanız daha hızlı dolacaktır.
  166. monuroruc

Kestirmeler

Sayfa herkes açık ama anlamadım ya meyse bende sadece youtube için kullanırım artık ?
  167. monuroruc

Kestirmeler

Tekrar indirip denedim ama instagramdan gönderi bağlantısını kopyalayıp denediğimde yine URL hatası veriyor.
  168. monuroruc

Kestirmeler

Az önce denedim bunu URL hatası veriyor. Herhalde bu özelliklerden mahrum kalacam ?
  169. monuroruc

İPhone 7 Halen Alınır mı ? PUBG MOBİLE için telefon önerisi (1500-2000 İkinci El)

Bu arada 2000₺ ye 2. el iphone 7 alacaksanız sanırım bence 2. ele hiç bulaşmayın. Sıfır rn 8 pro ya da rn 8 alırsanız daha iyi olur.
  170. monuroruc

Kestirmeler

SMD bende indirdim ama çalıştıramadım. Nerden indirdin acaba? Ayrı bir ayar falan yaptın mı?
  171. monuroruc

Kestirmeler

Evet baktım hocam verdiği linkleri indirip denedim ama çalışmadı hiçbiri.
  172. monuroruc

Kestirmeler

13.6.1 de çalışan bildiğiniz kestirmeler varsa link atabilir misiniz? Youtube'da gördüğüm kestirmeleri indirmeme rağmen kullanamıyorum sürekli hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  173. monuroruc

İphone 11 şuanda almalı mıyım yoksa eylüldeki lansmanı mı bekleyeyim fiyat ucuzlar diye ?

11in fiyatının düşeceğini düşünmüyorum şahsen. Arkadaşlarında dediği gibi yeni zamlar dahi gelebilir. Bütçeniz yetiyorsa 12yi bekleyip 12 alabilirsiniz yoksa 11i yakın zamanda alırsanız daha iyi olur.
  174. monuroruc

İPhone 7 Halen Alınır mı ? PUBG MOBİLE için telefon önerisi (1500-2000 İkinci El)

Başlığa dikkat etmemişim pardon. Redmi note 8 pro bence daha performanslı olur. Kardeşimde rn 8 var ve baya memnun kasma olayıda olmadı. Kullanalı 8 aydan fazla oldu bu arada. İphone 7nin son güncellemesi ios 15 olacak diye tahmin ediyorum. Bataryası sizi üzebilir baştan söyleyim.
  175. monuroruc

İphone 7 alınmaz artık. Bütçenizi söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
  176. monuroruc

Sizce yeni tanıtılacak Apple cihazların kutusundan şarj aleti ve kulaklık çıkar mı?

Şarj aleti çıkar ama kulaklıktan şüpheliyim.
  177. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Spigende karar kıldım zaten daha önceden de kullandığım ve memnun kaldığım bir markaydı sadece daha iyi bir öneri yapan olur diye sormak istedim. Teşekkür ederim herkese
  178. monuroruc

İphone SE 2020 Batarya

Tamamdır bu konuya yazarım.
  179. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Çaya bulanmış gibi duruyor ? Spigen tercih edecem o zaman teşekkür ederim yorumlar için.
  180. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Önceki telefonumda da şeffaf kullanıyordum gayet yeterli oluyordu. Zaten küçük bir telefon bir de dediğiniz kılıfı alırsam kaba durabilir ?
  181. monuroruc

İphone SE 2020 Batarya

Fabrika çıkışlı hatada olmuş olabilir, yazılımsalda olabilir tam bilmiyorum. Applela iletişime geçip uzaktan erişimle varsa hatayı bulabiliyorlar bilginiz olsun.
  182. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Öneriniz için teşekkür ederim ama bu tarz kılıf kullanmayı tercih etmiyorum. Hem kaba duruyor hem de bana kullanışsız geliyor nedense.
  183. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Aynen 2 yıla göre baya iyi dayanmış. Tekrar teşekkür ederim indirim kovalayacağım o zaman ?
  184. monuroruc

İphone SE 2020 Batarya

Sorun değil hocam ne kusuru. Bakalım bende denicem bu hafta aynı sorun devam ederse applela iletişime geçebilirim.
  185. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Aynen kırılmaz camlar uymuyor o dertten bende muzdaribim ? İndirime girerse alabilirim dediğiniz kılıfı teşekkür ederim. 1596893025 Yorumlarda çabuk sararanda var zor sararanda anlamış değilim.
  186. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Hocam babamda da iphone 8 var onun kullandığı kılıfı takınca sanki tuşlar tam oturmuyor gibi boyutlar aynı olmasına rağmen. Ya da ben mi çok dikkat ediyorumdur ?
  187. monuroruc

İphone SE 2020 Batarya

Bende ilk farkedince dediğiniz gibi konum ve yenilemeyi kapattım ama düşüş devam ediyordu. Yazılımdan kaynaklı bir sorun olabilir. İos 14le umarım daha iyi pil ömrü yakalarız.
  188. monuroruc

İphone SE2 kılıf önerisi

Başlıktada belirttiğim gibi telefonuma tam oturan şeffaf kılıf arıyorum. Case 4U Apple iPhone SE 2020 Kılıf Darbe Emici Silikon Arka Fiyatı Microsonic Apple iPhone Se 2020 Kılıf Transparent Soft Beyaz Fiyatı Spigen Apple iPhone SE 2020 / iPhone 8 / iPhone 7 Kılıf Fiyatı Bu 3ü arasında...
  189. monuroruc

İphone SE 2020 Batarya

Bu aralar gece vardiyasında olduğum için dikkat etmedim pek. Bir kaç güne dener yazarım tekrardan.
  190. monuroruc

G6 Batarya Değişimi

175₺
  191. monuroruc

iPhone SE 2020 Şarjı 1 Günü Çıkartır Mı?

3 saat 4 saat diyen arkadaşlar abartmış biraz. Ben oyun oynamam sadece sosyal medya arada da 1-2 video izlerim ve ekran sürem 6 saatin altına düşmüyor. Oyun oynuyor ve dizi-film izliyorsan önermem ekran yetmez çünkü.
  192. monuroruc

Audi Bayi Kar Marjı

Tanıdıksa baya indirim yapar diye düşünüyorum. %3 indirim yapsa dahi baya fiyat farkı oynuyor. Şimdiden hayırlı olsun.
  193. monuroruc

Audi Bayi Kar Marjı

Markadan markaya değişiyordur dediğiniz doğru olabilir. Zamanında Skoda Superb 150bin ₺ iken sorduğumuzda 4bin ₺ kazanıyoruz demişti bayi müdürü.
  194. monuroruc

Audi Bayi Kar Marjı

Bildiğim kadarıyla bayiler arabadan az, servis ve bakımlardan daha çok para kazanıyor
  195. monuroruc

iPhone 11 iPhone SE veya Farkli Bir Cihaz mi ?

11in tasarımı kaba onun yerine Xs alabilirsin bence. Se 2020de öneririm bizzat kullanıyorum ama film ve dizi fazla izliyorsan ekran yetersiz kalacaktır.
  196. monuroruc

İphone SE 2020 Batarya

Aynı sorun bende de var. Gece beklemedeyken %5-6 şarj gidiyor. Konum ve uygulama yenileme kapalı olduğu halde.
  197. monuroruc

iOS kullanıcıları Spotify'a giremiyor

An itibariyle spotify iptali yaparak youtube premiuma geçtim umarım memnun kalırım.
  198. monuroruc

Bu sistem Metin2'de kaç çar açar?

7-8 tane açar diye tahmin ediyorum. Bildiğin gibi metin2 işlemci bazlı bir oyun grafik kartını kullanmıyor. Bende bu dertten muzdaribim ?
  199. monuroruc

İphone se 2 pil performansı

Onlar teşhir ürünü olduğu için normal bence
  200. monuroruc

Bende spotifydan memnunum ama sırf bu reklamlar yüzünden geçecem gibi ya
  201. monuroruc

Memnun musun? Sırf bu reklamlar yüzünden spotify ı iptal edip youtube premium alacam gibi
  202. monuroruc

Ne Yapmam Gerekiyor

Daha yaşın 14 herkeste var diye aileni zora sokma bence. Ben 25 yaşındayım ilk telefonumu 17sinde almıştım. Buluştuğunuzda herkesle telefonla ilgileniyorsa bence onlarla buluşmanın manası yok. Kısacası 14 yaşında telefon sahibi olmak seni öne çıkarmaz.
  203. monuroruc

Sabahtan beri kafayı yedim ya telefonu sıfırlayacaktım en son
  204. monuroruc

Ben tek elle kullanamadığım cep telefonunu sevmediğim için bu cihazı aldım. Hem kibar duruyor hemde tasarımını seviyorum nedense bana çok çekici geliyor tabi kırmızı renginden dolayıda olabilir ? Dizi, film izlemeyi sadece bilgisayardan yapıyorum, telefondan yorucu geliyor nedense. Sadece sosyal...
  205. monuroruc

Şarj sabit her gün minimum 6 saat ekran süresi alıyorum ve %20yken bu süre. Neyse garanti bitmeye yakın pili değiştirir yoluma devam ederim ya.
  206. monuroruc

Neyse çok kafaya takarsam paranoyak olacam sanırım. Her ay sonu bakacam sadece bakalım durum ne olacak
  207. monuroruc

Evet ama alışkanlıktan her gün bakıyorum ?
  208. monuroruc

Zaten garanti bitmesine yakın değiştirrim büyük ihtimal ama bir günde %2 düşmesi absürt değil mi?
  209. monuroruc

Bende alalı yaklaşık 1 ay oldu. Ekran süresi olarak 6 saat civarı alıyorum memnunum şimdilik. Yalnız dün pil sağlığı 100ken bugün 98 içime kurt düşmedi değil.
  210. monuroruc

İşte zamlı alkol fiyatları

Youtube a "3t müstekak" yazıp izleyebilirsiniz. Artık işi komediye vurmak gerekiyor ?
  211. monuroruc

Zararıda içene ziyanıda içene ama bu kadar zam saçmalık ötesi. Ben Kıbrıs'ta okuyorum, oraya Türkiye'den gelen alkol yarıdan daha ucuz. Böyle bir fiyatlandırma politikası sizce normal mi? Arabanın olmaması neden acaba ?
  212. monuroruc

Sevinen arkadaşlar sadece alkolle sigaraya zam geldiğini sanıyor herhalde. Her gün bir şeylere zam geliyor ama siz hep 50₺lik benzin alıyorsunuz değil mi? Uyumaya devam Türkiye'm.
  213. monuroruc

İphone se 2 almayı düşünüyorum çok fazla oyun oynayan biriyim bu yüzden de batarya ömrünün çabuk bitmesiyle o telefon artık çöp mü olur yoksa Apple ba

Oyun oynayacaksanız se 2020 almanızı önermem. Batarya ve ekrandan dolayı oyunlardan zevk almazsınız. Bizzat kullanıyorum ve sadece sosyal medya hesapları ve arada youtube videosu izliyorum ekran süresi 5.30 saat alıyorum.
  214. monuroruc

iPhone SE 2020 Kullananlar Kulübü

Nerden aldınız link atma imkanınız var mı acaba?
  215. monuroruc

Aynen öyle bende arkaya ve öne taktırdım baloncuklar var. Mecburen kullanıyorum. 8in şeffaf kılıflarıda tam oturmuyor
  216. monuroruc

Ekmeğe bu yıl zam yok!

Malesefki ülkemizde bana dokunmayan yılan bin yaşasın politikası başı çekiyor. Yukardaki arkadaşında dediği gibi sigara içmiyor ama zamma laf etmiyor. Sonumuz hayrolsun
  217. monuroruc

Ekmeğe bu yıl zam yok!

Ekmeğin vergisine zam gelmedi ama un, odun, maya bunlara sürekli zam geliyor. Bizzat fırıncı olarak söylüyorum una her ay minimum 2₺ zam geliyor. Su, elektrik falan bunları saymıyorum.
  218. monuroruc

İphone se 2020 almak istiyorum bataryasından korkuyorum aldım mı en az 4 sene beni idare eder mi

Tasarımından dolayı herkeste bir antipati var ama ben bu tasarımı beğendiğim için kırmızı renk olanından aldım bu rengi önerrim sanada. Rahat 4 yıl götürür. Batarya konusunda ben sadece sosyal medya ve safari kullanıyorum yaklaşık 6 saatlik ekran süresi alıyorum. Video falan izleyeceksen daha...
  219. monuroruc

12 pro max çıktıgında ,11 pro max fıyatı ne kadar düşer

Maks 500₺ düşer. Düşmesini beklerken fiyatı yükselebilirde
  220. monuroruc

iphone programsız vpn ekleme

O kadarını bilmiyorum malesef
  221. monuroruc

iphone programsız vpn ekleme

Dns olayı var mı yok mu bilmiyorumda aloha isimli tarayıcıyı appstoredan indirebilirsin. Kendi içerisinde vpn var.
  222. monuroruc

Ben 8in kırılmz camını taktırdım ve herhangi bir sıkıntı olmadı
  223. monuroruc

An itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım. Kırmızı rengin aldım ve bence alacaksanız kırmızısını alın daha hoş duruyor.
  224. monuroruc

Daha 12 bile çıkmadı ama 13ün kamerasını övmeleri bence algı operasyonu olabilir. Bence bu sızıntının gerçeklik payı yok.
  225. monuroruc

İstemediğim halde google mesaj atıyor

Bir ara banada her gün 2-3 defa geliyordu bu kod ama hiç iplemedim sonrasında gelmemeye başladı. Bencede dolandırıcılık yöntemi olabilir linke tıklamayın bence.
  226. monuroruc

G6 Batarya Değişimi

Serviste değiştirdim dün ve memnunum. Eskiye nazaran şarjı daha iyi. Teşekkür ederim
  227. monuroruc

G6 Batarya Değişimi

Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 2.5 yıldır G6 kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Ancak şarjı artık yetmemeye başladı. Sizce bataryayı orjinal servisinde değiştirmek bir nebzede olsa işimi görür mü? Telefonumdan memnun olduğum için değiştirme ihtiyacı duymuyorum.
  228. monuroruc

3000-4000

Hocam Amd ekran kartlarına hep soğuk davranmışımdır ama sanırım bu fiyat aralığındada en iyi bu gibi. Lenovo daha önce hiç kullanmadım servisi falan nasıldır bilginiz var mı?
  229. monuroruc

3000-4000

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Önceki konulara baktım ama aklıma yatan ya da bana uyan bir model önerisi bulamadım malesef. Maksimum 4000 TL bütçem var ve bilgisayarda yapacağım en uç şey LoL oynamak olacak. Genel olarak dizi, film izleyip mail kontrolu yapmak olacak. Olursa ekran çözünürlüğü...
  230. monuroruc

Sizce Alınır mı ? Casper N1H.7400-8TH5T Intel Core i5 3.0 GHz 8GB/1TB HDD Masaüstü Bilgisayar

3.500 lira olacak şekilde toplayabilir misin peki monitör olmadan ?
  231. monuroruc

Sizce Alınır mı ? Casper N1H.7400-8TH5T Intel Core i5 3.0 GHz 8GB/1TB HDD Masaüstü Bilgisayar

Öncelikle selamun aleyküm,uzun süredir bilgisayar arayışındaydım.Nihayet tahminimce kendime göre bir sistem bulabildim.Fiyat açısından da uygun olduğunu düşünüyorum,birde sizin fikirlerinizi duymak istiyorum Oynadığım oyunlar : Metin2 , League Of Legends Link: Casper N1h.7400-8Th5t Intel Core...
  232. monuroruc

2500-3000 tl sistem önerisi

Hocam AMD oynadığım bazı oyunlarda uyumsuz ve sıkıntı çıkarıyor. İ3 olsa dahi razıyım intele
  233. monuroruc

2500-3000 tl sistem önerisi

Herkese merhabalar öncelikle. 8 yıllık laptopumun vadesi dolduğu için ve masaüstüne geçiş yapmak istediğimden 2500-3000 tl arası sistem önerilerinizi bekliyorum. Kullanma amacım LoL-Metin2 oyunlarını oynamak arada film izlerim sadece. Amd değilde intel ve gtx serisi ekran kartı olursa sevinirim...
  234. monuroruc

Laptop sizce nasıl?

Masaüstü pek sevmiyorum. Öğrenci olduğum için okulad götürmem gerekiyor bazen. Tavsiyeniz için teşekkürler
  235. monuroruc

Laptop sizce nasıl?

Oyun için alacağım. Fiyatı bence diğer markalara nazaran ucuz ssd ve 960m olması avantaj.
  236. monuroruc

Laptop sizce nasıl?

ASUS N552VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6-GTX960M 4GB-W10 NOTEBOOK Linkteki laptop indirimde eğerki indirim bitmeden olumlu yorum yapan olursa alabilirim sizce alınır mı arkadaşlar?
  237. monuroruc

İ7 plus ön kamera

İphoneda yok diye biliyorum ama bilen varsa illaki yazar
  238. monuroruc

İ7 plus ön kamera

Çoğu telefonda öyle. Snapchat uygulamasında çektiğin zaman ters döndürmüyor onu kullanabilirsin
  239. monuroruc

Laptop Tavsiyesi

Ekran boyutu küçük geliyor artık 15.6 nın
  240. monuroruc

Laptop Tavsiyesi

Teşekkür ederim hocam öneriniz için. Başka önerisi olan varsa yazabilir arkadaşlar monster cepte kalsın ama bi :D
  241. monuroruc

Laptop Tavsiyesi

Mağazası nerede acaba baktımda göremedim sitede? Özellikleri baya hoşuma gitti özelleştirmede yaparak ssd ve ramide 16 yaparsam bütçe az biraz aşıyor ama önemli değil. Kasa kalitesi falan nasıl bu markanın bazı yerlerde pek iyi değil falan yazmışlar.
  242. monuroruc

Laptop Tavsiyesi

Açıkçası internetten alışverişi sevmem heleki teknolojik aletse yanaşmam ama monsterın bu modeli güzel. Korktuğum yanları garantisi falan nasıl olacak, freedosa ben sistem kuramam nasıl halledecem?
  243. monuroruc

Laptop Tavsiyesi

Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 6 yıldır dell inspiron serisinden bi laptop kullanıyorum ama artık hiçbir şeye yetmiyor bilgisayar ve yenilemem lazım. Genellikle LoL oynarım pek bi oyun sevdam yoktur ama özellik bakımındanda çok düşük olmasın istiyorum. Ram olarak min. 8 gb. Ekran büyüklüğü...
  244. monuroruc

İninal kart alışveriş sorunu

Sorun olmazdı bence keşke iptal etmeseydin
  245. monuroruc

Neden iptalini istiyosun ki
  246. monuroruc

Bildiğim kadarıyla sorun olmaz bendede bir kaç kere internetten alışverişlerde aynı durumlar oldu ama hiç sorun yaşamadım. Zaten ne sorun olabilirki kartta para olmadıkça neyi çekecekler
  247. monuroruc

Sdn üyelerinin eğitim durumları veya meslekleri

üniversite hukuk 2. sınıf
  248. monuroruc

LoL Hesabı

Başta verilen şampiyonlarla ıp kasarak istediğini alabilirsin. Tüm şampiyonların mekaniğini öğrenmekte zor olur zaten belli başlı şampiyonları öğren ama tam öğren oyun daha zevkli olacaktır inan bana
  249. monuroruc

LoL Hesabı

0'dan başlaman senin için daha iyi olacaktır. Hazıra konarsan bilmediğin için feeder(rakibi besleyen) damgası yiyebilirsin. Tavsiyem 0'dan başlayıp bir kaç oyun sihirdar at ama sürekli aram atman. Çünkü o zaman şampiyonların mekaniğini daha çabuk kavrayabilirsin
  250. monuroruc

iphone garantisi

1 yıl uluslararası garantileri oluyor apple'ların
  251. monuroruc

HTC 10 vs. S7 Edge

Tasarım olarak s7 edge ama dayanıklılık dersen htc10. Performansları bence yakın birbirlerine sd820 iyi bir işlemci
  252. monuroruc

Üniversite ders kayıtları anlayan baksın

Bence bir daha ara 1 sene 1 senedir geçmişsen boşuna hazırlık okuma
  253. monuroruc

Skoda Superb Alınır mı?

babanız acaba kaç yılında skodaya binmiş? 2012 dsg superb var ve hala sıfır gibi
  254. monuroruc

Skoda Superb Alınır mı?

dsg dediğiniz gibi şans işi evet. dsg çift kavramalı oluğundan üst ve alt vitesleri hazırda tutuyor ısınma olayı normal. fazla trafikte daha fazla ısınmasıda normal bence. onun için trafiğin yoğun olduğu zamanlarda aracı start stopta kullanmakta fayda var şahsen ben öyle yapıyorum :D
  255. monuroruc

Yabancı Dizi Tavsiyesi Arayanlara

Gençlik dizisi arayanlara Entourage öneririm. Bir arkadaşın ünlü olması ve yanında 3 arkadaşın maceralarını anlatıyor. Hollywood film sektörünün içinde geçiyor dizi. Bitirdikten sonra filiminide izleyebilirsiniz 10 numara bir dizi bence :D
  256. monuroruc

Sizce alınır mı?

İllegal işin şakası zaten ya bulamam dert açmam dertsiz başıma. Hayırlı olsun 1000. mesajın :D
  257. monuroruc

Sizce alınır mı?

Kardeşim gibi gördüğüm biri satıyor sıkıntı çıkmaz. Cihaz Türkiye garantili daha 1 senelik garantisi var. Ayrıca genpada çalışan tanıdıkça var 300 liraya illegal sana yenisini veririm dedi :D
  258. monuroruc

Sizce alınır mı?

teşekkürler bilgi için onu tam öğrenim ona göre hareket edeceğim. inşallah arkadaşım 7 alırda bende onun telefonu alırım ya :D
  259. monuroruc

Sizce alınır mı?

üst modelinde gözüm yokta cam kırıp para verip aynısını alıyorsak olabilir ama kesin mi şimdi boşuna camdan olmayalım :D
  260. monuroruc

Sizce alınır mı?

teşekkürler yorumlarınız için. acaba garantisi devam ettiği için üzerine belli bir miktar verip apple mağazalarından ya da garantiden swap cihazla değişim yaparlar mı?
  261. monuroruc

Sizce alınır mı?

Kamerayı ararım ama 3 sene ios kullanmış olarak sadelik ve kullanisliligi özlemişim. Daha düşerse düşünmeden alayım dimi fiyat olarak cok iyi
  262. monuroruc

Sizce alınır mı?

Arkadaslar merhabalar. Şu an G4 kullanıyorum ama serviste ve açıkçası soğudum telefondan. Arkadasimda 64 gb 1 sene garantisi olan 6s plus var. 7 çıktığında belki telefonunu satar sizce alınır mı 6s plus. Arkasında hafif bi ezik ve lekeler var ama beni rahatsız etmez. Fiyat olarakta 2500 istiyor...
  263. monuroruc

Küçük Telefon Önerisi

5s tam baba telefonu benim eskisini babama verdim çok rahat kullanıyor küçük olması güzel.
  264. monuroruc

Garanti hakkında

Abilerim merhaba. Lg g4 cihazımı 4 ay önce vatandan almıştım. Şimdi servislik bir durum söz konusu ama garanti belgesi ve kutusuu bulamıyorum. Lg servisine sadece telefonla gitsem bakarlar mı yoksa illa garantiyle kağıdını mı bulmam gerekiyor?
  265. monuroruc

İphone 6 bazı sorunlar ve garanti konusu

Sessiz tuşu sorunu benim 5s imde de vardı. Genpaya götürdüm ve 2 gün sonra yenisini verdiler
  266. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

Aynen haklısın hocam bende 3 ay önce vatandan aldım sıkıntı yoktu ta ki geçen haftaya kadar. Acayip ısınmaya ve ekran döndürme açık olmasına rağmen dönmemesine sinir oluyorum. İos pahalı diye android deneyelim dedik demez olaydım bende mecbur en az 2 sene kullanacam. Geçmiş olsun
  267. monuroruc

Pokemon Go Pokemon Yakalayamama

Soft ban yemiş olabilirsin. Ayrıca hile ve bot kullandıysan ondanda olmuş olabilir belli bir süre geçtikten sonra düzeliyor
  268. monuroruc

Pangu Jailbreak Güvenli mi?

metni okumadım ama zaten jailbreak güvenli değil ayrıca bu zamana kadar hiç jailbreakten başı ağrımış kişi görmedim.
  269. monuroruc

İphone 5 alıcam tavsiyeleriniz?

arkadaşım geçenlerde 5s aldı ara sıra sürümden dolayı kasma ve başka sorunlarda oluyor. 5s te durum öyleyse 5i düşünemiyorum. tavsiyem başka modellere yönelin bütçeniz dahilinde.
  270. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

monster da karar kıldım gibi ya önerileriniz için çok teşekkürler
  271. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

ortalama 5-10 fps için 700 tl fark fazla değil mi ya bence monster almak daha mantıklı ayrıca ssd si 240 gb.
  272. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

tamam hocam çok teşekkürler. peki monster ı online hariç bir mağazadan falan alamaz mıyız?
  273. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

Baya iyiymiş özellikleri falan ve excalibura göre daha ucuz. Acaba rami 8den 16ya çıkarsam nasıl olur fiyat hariç performansında baya bir artış olur mu?
  274. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

Önerebileceğiniz 3500-5000 tl arası performanslı bir dizüstü var mı?
  275. monuroruc

Casper Excalibur nasıl?

CASPER EXCALİBUR CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-1TB+240GB SSD-17.3''-GTX960M 4GB-W10 Arkadaşlar sizce linkteki dizüstü bilgisayar nasıl? Şu an kullanmakta olduğum Dizüstü 7 senelik DELL inspiron serisi ve baya kasmaya ve sesli çalışmaya başladı. Ağustos sonu eylül başı dizüstü almayı planlıyorumda...
  276. monuroruc

2500 - 3000 TL Arası En İyi Telefon ?

htc 10 al derim. 4 ay önce g4 almış olmasam kesin onu alırdım bende
  277. monuroruc

Pokemon Go da 1 seferde Yakalayamanlar BAKSIN

video başlığı ve içeriği çok farklı. bu tür videolar üreterek abaone sayını arttıramazsın. konu başlığıda bence düzenlenmeli bildiğin sahtekarlık bu :D
  278. monuroruc

Hareket sensörü çalışmıyor

Hidden menuye girdimde hiçbir şey anlamadım ya
  279. monuroruc

Evet düz zemine koyuyorum ama nafile. Yarın sevise götürürüm büyük ihtimal. Video izlemek çile oluyor yan yatmayınca
  280. monuroruc

Buldum ayarla diyorum bekleyio sonra ayarlanamadı takrar deneyin diyor
  281. monuroruc

Gece bataryayı çıkarıp 10 dk bekledikten sonra taktım düzeldi sorun ama sabah yine ekran dönmüyordu sinirden parçalayacam artık telefonu
  282. monuroruc

Rom yüklü değil, çift simli değil, fabrika ayarlarına döndürdüm ama nafile. Kapatıp açınca düzeliyor ama sonra tekrar dönmeme olayı başlıyor. Bataryayı çıkarmayı denicem şimdi
  283. monuroruc

Yok mu bilen biri
  284. monuroruc

Arkadaşlar 3-4 gündür g4 cihazımda ekran döndürme açık olduğu halde ekran yan yatmıyor. Hareket sensörünü ayarlamaya çalıştım ama tekrar deneyiniz diyor sürekli. Sorunu nasıl düzeltebilirim?
  285. monuroruc

Lys açıklandı sonuçlardan hiçbir şey anlamadım

İstediğin bölümle alakalı olan puan türüne bakman gerekiyor. İçini karartmak gibi olmasın ama sıralamaların kötü kardeşim
  286. monuroruc

Arkadaşlar telefon önerecekler buyursun

Bence 32 gb yeter. Ben hala dolduramadım resim müzik videoyla. Temiz kullanırsan götürür eskidendi o 2 sene sonra çöp olması. Güncelleme desteği verirler mi 3 sene onu bilemem ama.
  287. monuroruc

Arkadaşlar telefon önerecekler buyursun

2 ay önce g4 aldım memnunum ama telefonun hiç albenisi yok. Kuzenim benden bir kaç gün sonra s6 edge aldı telefon resmen ateş ediyor bence s6 edge her türlü götürür seni çok şık ve performanslı telefon
  288. monuroruc

Sevdiğim kızı ne yaptıysam unutamadım

Bence başkasına umut veripte onun hayalleriylede oynama. Farklılık kat yaşantına unutana kadar. Arkadaşın dediği gibi LoL e başla herşeyi unutursun
  289. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

Düz zemine koyup ayarla diyorum ama ayarlanamıyor tekrar deneyin diyor sürekli
  290. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

İnşallah öyle bir şey yoktur ya
  291. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

Ekran dönme. Youtubeda ekranı yan yatırıyorum video tam ekran olmuyor
  292. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

Bilmiyorum ama kafayı yiyecem. Bazende tıkladığım yeri algılamıyor onun üstündekini açıyor
  293. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

Bir kaç gündür telefonumda ekran döndürme açık olduğu halde ekran yan yatmıyor. Kapatıp açıyorum sorun yinede düzelmiyor. Acaba neyden kaynaklı olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim
  294. monuroruc

LG G4 Kullananlar Kulübü

Sağdan soldan yalpalama dediğiniz şey titreşimi azaltmak için kullanılan optik imaj sabitleyicisi ya da lazer fokus olabilir
  295. monuroruc

Telefon önerisi

g4 için saatli bomba tabiri bence şehir efsanesi :D bende almadan önce tereddütteydim ama kullanınca hiç öyle olmadığını gördüm. 3 aydır kullanıyorum herhangi bir kasma ya da takılma olmadı
  296. monuroruc

i5 6600 - GTX 970 Sistem Tavsiyesi

Ne tartışmışsınız ya :D sistem kururken ssdyi bilerek düşük tuttum ne kadar tutacak diye. gtx970i rx480le değiştirdiğimde bütçemi aşmazsa ssdyi arttırmayı düşünüyorum zaten
  297. monuroruc

Çok teşekkür ederim bilgiler için. Temmuz ortasına doğru kısmet olursa RX 480 li bir şekilde toplarım
  298. monuroruc

İnternetten güvenemiyorum. Güvenilir bir site mi acaba?
  299. monuroruc

Ay sonunu bekleyebilirim tabiki. Ben hiç kasa toplamadım acaba vatandan parçaları alsam onlar direk kurulum yapar mı?
  300. monuroruc

İlk defa sistem topladım sizce bi yanlış var mı? Herşey uyumlu mu? Ayrıca kasa ve güç kaynağı ve soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca performans olark daha iyi bir ekran kartı varsa onuda söylerseniz daha iyi olur fiyat olarak 970i geçmesin ama :D