Arama sonuçlarınız

1. Zealot

Sql Database Egitim Videos

Teşekkürler RedRose :)
  2. Zealot

Rapidshare'de Beklemeye Son!

Yuh artık dha ne istiyordun? Bu kadar bedavacı olma yahu seni bekletmiyor işte, sabah çık evden, akşam gel hazır daha ne istedin?:sweatdrop:
  3. Zealot

Ben askere gidecem ! :D

Öyle cırtlak cırtlak söylerken ensesine bir çakacaksın bir daha abuk subuk türküler söylemeyecek :D
  4. Zealot

Filmi çevrilen oyunlar

Warcraft veya Starcraft'ın filmleri çekilse ah ah..Warcraft'ta daha çok film kurgusuna uyar. Bir tarafta Orcish Horde, diğer tarafta ezik insanlar :) Malfurion, Arcmonde, Grom Hellscream.. Amanın..:devil:
  5. Zealot

Ps3 en iyi nerden alınır?(cevabı)

Burası reklam üstüne reklam mı kokuyor ne?
  6. Zealot

X Ray Cihazına Giren Amcam :D

Rahatlık budur ya budur, 40 saat yok anahtarlığını çıkart, yok telefonu çıkart, yok kemeri çıkart..
  7. Zealot

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Evet bende onu seyrettim ve bende beğendim. Devam niteliğinde 2 filmi daha çekilecekmiş.:happy:
  8. Zealot

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Altyazıyı nereden buldun?Ya da altyazılı mı izledin?
  9. Zealot

Hak ve Eşitlik Partisi İktidar Olur Mu ?

Cesur kararlar almak için cesur toplum gerekir. Ancak adı üstünde toplum, cesur ve zeki bir lider ile harekete geçirilir. Kurumlara değil, bir araya getirilmeye ihtiyacı vardır toplumun ve bunu süper kahramanların değil liderlerin yapılmasına ihtiyaç vardır. geçmiş hiç bir zaman geçmişte...
  10. Zealot

Bir kesim insanımız süpermen ya da batman beklemiyor, beklenen şey "adam gibi adam" süper kahraman beklemeyen bir kesim insanımız, geçmişte zaten bir süper kahramanımız,liderimiz olduğunu unutmasın.
  11. Zealot

Ben Osman Paşa'yı destekliyorum. En basit mantıkla hareket ederek bile kendisini destekleyebileceğimi biliyorum ki kime oy vereceğim? Baykal'a mı? Tayyip'e mi? Bahçeli'ye mi? Hadi canım.. İktidara gelirse cesur kararlarla hareket edeceğini biliyorum. Bu cesaret bizi iyiye mi götürür kötüye mi...
  12. Zealot

SDN Ofisinden Yeni Video İsteyenler ?

Bu kadar kıskanmak, birde üstüne üstlük bu kıskançlığı bu kadar afişe etmek.. Adama demezler mi sende böyle bir komünite yarat, sende yap yapabiliyorsan aynısını, "cool" ol, idolleşme demezler mi? Konuya dönecek olursak kesinlikle istiyorum video, amatör ruh hallerini görmek istiyorum her daim.
  13. Zealot

Sertifikaların Gücü Adına!

Bahsettiklerinizin önüne geçmenin yolu mülakattan geçiyor. Yani elinizde sertifikayla iş görüşmesine gittiğiniz zaman firma bünyesinde işi hakikaten iyi bilen biri sizin seviyenizi bir kaç soru ile kolayca anlayabilir. Diğer yandan işi bilen firmalar sertifikaya bakmaz.
  14. Zealot

Çin ' li Gencin Moda Anlayışı... ;))

Niyetlendin galiba? :D Herif önden bile kötü o montun rengi ne öyle ya?:icon_-1:
  15. Zealot

SDN Çalışıyor! Yeni tasarım, bu videoda!

Ortamı kıskananlardanım :D Umarım gözüktüğü kadar keyifli bir şekilde çalışmışsınızdır ve inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Reklam konusunda ise Troy çok haklı, herhalde o da reklamlar yüzünden tasarımın bozulmasını istemez. Ama bir de ekonomik gerçekler var. İnşallah reklamların...
  16. Zealot

WarCraft 3: The Frozen Throne Oyuncuları

;):innocent:
  17. Zealot

Tamamdır teşekkürler.
  18. Zealot

Şimdiye kadar verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Oyunumun korsan veya orijinal olması durumu önemli mi?Yani göstereceğim .exe dosyası crackli olsa bir soruna yol açıyor mu? Ayrıca hangi versiyonda olmalı oyunum? Bu arada oyun oynadığınız Adeks-2 Cafe'nin bir zamanlar müdavimiydim çok...
  19. Zealot

Dota ve standart mapler zevkleri çok ayrı. Frostbane acaba rica etsem sen veya bir arkadaşın burada Garena'da nasıl oyun oynanır izah edebilir mi? Ben daha önce wepla'da dota oynuyordum. Ancak standart oyunu da örenmek istiyorum. Sanırım Garena uygun bir platform.
  20. Zealot

Aşk Ne Zaman Biter?

Aşk başlar mı da bitecek? Ya da şöyle sorayım, o hissettiğimiz aşk mı?
  21. Zealot

Mynet'i Ağlatacak mı?

Konu ile alakalı başlıkları da okumalısın o halde. Bahsi geçen projeler heyecan verici gözüküyor. İçerikleri çok merak ediyorum.
  22. Zealot

Starcraft 2'de Savaş Başladı

Colossus'lar çok çabuk ölüyorlar, yüksek ateş gücü ancak düşük armor sahibi sanırım. SVC ve probe gibi işçi üniteler de kuvvetlendirilmiş, çünkü protoss un ilk saldırısı sırasında 5-6 zealot scvlere saldırdığında 15-20 kadar scv zealotların canına okudu. Bu ilk oyunda imkansızdı.
  23. Zealot

Şok !!! Demirören'den Şok Sözler

Git artık yeter git!!!!! Galatasaray hakkıyla aldı maçı,oynadılar kazandılar. Tabi suçu illa başkalarına atması gerekiyor başkanın kendi hatalarını örtmek, dikkati başka yöne çekmek için..
  24. Zealot

OLED Fiyatları Düşecek

LCD ve OLED arasındaki fark nedir?
  25. Zealot

Balbal Nedir?

Bu tür sorular için işine yarayabilecek bir adres vereyim : www.google.com.tr
  26. Zealot

Junınho galatasaray'da

Galatasaray her sene Juninho ile anlaşıyor zaten.
  27. Zealot

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Madem Rappelz'e başladın onun hakkında 1-2 kelam edelim. Bedava MMO'ların içerisinde "benim gördüğüm kadarıyla" en iyisi. Mesela diğer bedava MMOlar gibi bot kullanımı söz konusu değil. Serverlar buna izin vermiyor. Çok fazla Türk oyuncu yoktu ben oynarken. Oyunda kendi kendine oluşmuş bir kan...
  28. Zealot

Microsoft Visual Studio 2010 ve .NET Framework 4.0 Çıktı

Intpv6 ve ertan2002 düzeltmeler için teşekkür ederiz.
  29. Zealot

God of War 3'ün Beklenen Videosu

Allaahh :)
  30. Zealot

Ne demek, ben teşekkür ederim.
  31. Zealot

Microsoft'un yazılım dilleri olan C,C++,C#,VB kodlarını bu program aracılığı ile yazabiliyorsunuz.
  32. Zealot

Sen bunları bilir misin?

Hayat Ağacından Sam. Bir de Kyle vardı o zamanlar çok yakışıklı gözükürdü. Geçen izledim, bir tarafıma benziyormuş :D
  33. Zealot

WordMaster (ingilizcesini Geliştirmek isteyenlere)

Çok işime yaradı teşekkür ederim :)
  34. Zealot

Rapidshare Premium için en iyi indirme yöneticisi hangisi ?

Sınırsız ADSL kullanıyorum. Buraya kadar okuduklarıma bakarsam, sınırsız kullanıcılar için FlashGet veya IDM farketmiyor gibi gözüküyor.
  35. Zealot

Mirror's Edge İki boyutlu oldu

Oyunda herhangi bir gösterge yokmuş doğallık bozulmasın diye. Yüksek hasar aldıımız zaman karakterimizin gözü bulanık görüyor.
  36. Zealot

Örümcek yılanı böyle yuttu

Örümcekler hiç bir zaman birşey yemez ki zaten. Kurbanlarının her türlü yararlı sıvısını emer. Üstelik çoğu örümcek bunu kurbanı canlıyken ve felç durumdayken yapar. Yani kurbanını canlı canlı emer :)
  37. Zealot

Oyunların çıkış tarihleri [ Sürekli Güncel ]

Ah şurda Warhammer "40K" MMO çıkış tarihi de göreydim :(
  38. Zealot

Yenilikler nelerdir?
  39. Zealot

@shiftdelete hesabı dağıtımı başladı! 10 adet!

Belki bir kaç tane daha verilir. Bende shiftdelete karizmasına sahip olmak isterim :) erkinoner@shiftdelete.net alabilirsem haftayı çok mutlu kapatırım :)
  40. Zealot

Yeni bir şifreleme algoritması yapıldı.

Kardeş kardeş konuşunca demek ki ortaya birşeyler çıkabliyormuş, yapıcı olunabiliyormuş demek:)
  41. Zealot

Warhammer 40,000: Dawn of War II'nin yeni ekran görüntüleri ve videosu

DOW2'yi heyecanla bekliyorum. Şimdiye kadar izlediğim gameplay videolardaki silah sesleri çok basit geldi. DOW'da ses menü seçeneklerinde daha gerçekçi kurşun ve silah sesleri seçilebiliyor, sanırım DOW2'de de bu seçenek aktif olur ve silah seslerini daha gerçekçi duyarız. Imperium Bolt ya da...
  42. Zealot

Visual Studio 2008 C# Express Edition

Doğru çok yer kaplıyor ama hepsini bir arada kullanmak çok rahat. Tek pencere üzerinden herşeyi kullanabilmek varken ayrı ayrı pencereler açmak niye?
  43. Zealot

Nvidia Sürücüsü Vistada Kurulmuyor Yardım??

Ekran kartı sürücüsünün Vista'ya uyumlu versiyonunun olup olmadığını öğrenmelisin. Uyumlu sürücüsü yoksa o kartı Vista'da kullanamazsın. Bunu da sanırım Nvidia web sitesinden öğrenebilirsin.
  44. Zealot

2005'te nasıl eklendiğini bilmiyorum. 2005 kullanmıştım ama toolbox veya msdn ekleme durumum olmamıştı çünkü zaten içinde geliyordu. Neden onları çıkartma gereği duydular o da ilginç :wassat: İlgin için teşekkürler.
  45. Zealot

Merhaba herkese, Microsoft'un download sayfasından bahsettiğim Expres sürümü indirdim ancak C# toolbox ve MSDN sayfaları programa dahil edilmemiş. Nasıl ekleyeceğimi bilen,duyan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.:)
  46. Zealot

Mount & Blade, Steam'de!

Steam nedir biraz açıklayabilir misiniz?