Arama sonuçlarınız

1. SeKoLoJiK

Anket Telefonunuzdan memnun musunuz?

Oppo find x3 pro kullaniyorum ve cok memnunum. Samsung s9 plus den sonra ilac gibi geldi.
  2. SeKoLoJiK

SDN Uygulamasında SDN Forum var mı?

SDN uygulamasinda sol yukarda 3 tane yatay cizgilere tikladiginda sag altta forum'a girmek icin bölüm var. Ben onu kullaniyorum.
  3. SeKoLoJiK

Sdn uygulamasında hata

Diğer konulara tıkladığımda sorunsuz açılıyor hepsi. Ama o bahsettiğim konuya tıklayınca uygulamadan atıyor hata veriyor. Video atmaya çalıştım ama olmadı. Yine deneyeceğim. Bakalım paylaşabilirsem paylaşıcam.
  4. SeKoLoJiK

Sdn uygulamasında hata

1,4 megabyte büyüklüğünde ekran görüntü videosu ekledim dosya olarak ama kabul görmedi. Bu yüzden sorunun ne olduğunu tam ifade edemedim. Androidlu telefonları hızlandıran konulu habere tıkladığımda sdn uygulaması kapanıyor hata veriyordu. Diğer konularda hiçbir sıkıntı çıkmadığı halde. Bunu...
  5. SeKoLoJiK

Sdn uygulamasında hata

Uygulamada görüldüğü gibi bir konuyu tıklayınca uygulama kapanıyor. Diğerlerinde sıkıntı yok.
  6. SeKoLoJiK

SDN Teknoloji Haber uygulaması tam çalışmıyor

Valla internette herhangi bir sorun yok, çünkü 4G yada Wifi ilede bağlansam görseller çıkmıyor. Sdn uygulamasını silip yeniden kurdum ama nafile. Olmuyor ise forumdan takip ederim artık bütün konuları. Yinede sağolun.
  7. SeKoLoJiK

Anlamadığım şu : elimdeki bütün cihazlarda bu sorun mevcut. Şuan kullandığım cihaz Samsung s9 plus Android 10 var. Diğer cihazlar Iphone 6s plus ve Samsung galaxy tab S. Hiçbirinde görseller çıkmıyor. Sorun ne olabilir acaba ??
  8. SeKoLoJiK

Bendeki Sdn haber uygulaması hala çalışmıyor. Görseller çıkmıyor. Bu sorun tek bendemi var anlamadım??
  9. SeKoLoJiK

Erdoğan ; '1 Milyon Suriyeli Sınırımıza Doğru Yürüyor.'

Kardeş bunlara bisey anlatmana gerek yok anlamazlar. Bunlar ebu cehilin soyundan gelme. Baksanıza baskanlari ibb de herşey güzel olacak dedi, tatilden gelmek bilmiyor. Dediği gibi herşey kendisine güzel. Halkını takan kim. Onlara laf ederlermi hiç. Varsa yoksa Akparti yada Erdoğan. Parti...
  10. SeKoLoJiK

Laptopa harici ekran kartı

Harici grafik kart takılan cihazlar var laptop için kullanılan. Google da aratırsan bulursun.
  11. SeKoLoJiK

Samsung Galaxy S20 Ultra tanıtıldı!

Muhteşem bir cihaz. Elimdeki s9 plus modeli henüz eskimiş sayılmaz. O nedenle bir müddet beklemeyi tercih ediyorum.
  12. SeKoLoJiK

Samsung Galaxy S9'a Android 10 Almanya ROM'u Yükleyebilir Miyim?

Orijinal olanı geldi. Neden romu yükleyeceksin?
  13. SeKoLoJiK

Alanyaspor 2 - 0 Galatasaray maç özeti - Fatih Terim "Ruh Hastası" dedi

Yedeklere şans veriliyor ama onlar şansı değerlendirmek yerine rezil olmayi tercih etmişler.
  14. SeKoLoJiK

Ne dinliyorsunuz?

Reynmen - (kafa) Leila ?
  15. SeKoLoJiK

Bütün haberlerde görseller görünmüyor. Telefonum Samsung s9 plus modeli. Dosya eklentisi paylaşmak istedim sorunu tam olarak göstermek için lakin dosya boyutu büyük geldiği için gönderemedim.
  16. SeKoLoJiK

Merhaba, benim kullandığım SDN uygulamasında görseller çıkmıyor. Silip tekrar kurdum halen aynı sorun devam ediyor. Konunun yeri burası mı bilmiyorum lakin düzeltirsenis sevirim.
  17. SeKoLoJiK

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Merhaba ben Samsung S9 plus modelini ilk ciktigindan beri kullaniyorum. Telefondan genel olarak cok memnunum lakin beni en cok zorlayan batarya oldu suana kadar. Batarya kapasitesi bu telefon icin yetersiz gibi gelmeye basladi. Onun disinda oyun performansi ve diger islemler icin yeterince guclu...
  18. SeKoLoJiK

Yeniden Genel Seçim Olsa Kime Oy Verirdiniz?

Reis'den başka ADAM varmı ki? Diğerlerine adam denildimi kızıyor adam diyemezsin diyor ???.
  19. SeKoLoJiK

S9+'dan geçilecek Apple modeli

Valla bende s9+ kullanıyorum ve gayet memnunum. Ekim ayına kadar da bence iphone modeli alma, çünkü şuan mevcut cihazların 5G altyapısı yok.
  20. SeKoLoJiK

Vestel Venüs Z20 kazananı kim olacak? SDN Cevaplıyor #151

Merhaba iyi yayinlar. Umidigi one isimli telefon alinirmi? Helio p23 islemcisi olan bir telefon.
  21. SeKoLoJiK

Akıllı bileklik hediyeli SDN Cevaplıyor #148

Öncelikle iyi yayinlar dilerim. Emin iphone kullanmayinca sarj yemiyo dedi lakin kullanmaya basladiginda pil yüzdesinde biranda cok fazla azalma oluyor. Kullanmayinca pil yemiyo gibi seni kandiriyo. Bende 6s plus vardi ve bunu ben deneyimlemistim.
  22. SeKoLoJiK

Tesla Model Y nasıl olacak?

Konuyla alakasi belki yoktur ama SDN appi bu TESLA Y haberini actigimda cöküyo S9 plus te. Diger haberlerde sorun yok. Acaba bir sikintimi var?
  23. SeKoLoJiK

Bunlar da nedir böyle?

Iyi güzelde ben Belcikadan üyeyim bu foruma. Gurbetciler girmesin mi? Hadi diyelimki o saydigin yerler haric kimse giremesin üye olamasin. Proxy denen birsey var. Nasil engellenicek?
  24. SeKoLoJiK

Bunlar da nedir böyle?

25. SeKoLoJiK

Root Nedir ? Garanti Dışı Bırakırmı ?

sony ile alakali bir durum degilki. Bütün android li telefonlarda bu durum gecerli. Root atinca garanti gidiyor.
  26. SeKoLoJiK

Samsung, Galaxy S9 ile yerinde saydı

Bütcenize ne uygun ise onu almak en mantiklisidir elbette, lakin bana secenek sunulsa ve note 8 ile s9+ secim yap denilse, ben gözü kapali s9+ secerim cünkü pili daha iyi ve kamerasi daha gelismis. Öyle ahim sahim farklar yoktur belkide ama 3300 mah batarya o telefona ufak bence. 1 kalem icin...
  27. SeKoLoJiK

s9 mu 3500 tl ikinci el yoksa s9+ mu? Cünkü s9 ile s9+ arasinda donanim farki var. Bana göre S9+ note 8in kalemi olmayan gelismis versiyonu. bu durumda note 8den daha ucuza satilacagini sanmiyorum.
  28. SeKoLoJiK

Ayni fikirdeyim.
  29. SeKoLoJiK

Türkiye'de kart kullanımında son durum ne?

yurtici veya yurtdisi alisverislerinde faturasiz hat'a benzer olan bir kredi karti kullaniyorum. diger süpermarket ve magazalar'da banka karti ile ödeme yapiyorum. En azindan faizli borc ödemekten kurtuluyorum ve bütceme göre alisveris yapmis oluyorum. Faturasiz hat'a benzer dedigim, kendi...
  30. SeKoLoJiK

Apple piyasa değeri büyük düşüşte!

daha gecen hafta iphone x den epey kar ettiklerini okumustuk. simdi ise zarar etmisler. bir öylesin bir böyle Apple neyin var bana söyle :D
  31. SeKoLoJiK

iPhone 5s iOS 12 desteği alacak mı?

Alsin alsin, Galaxy s3 mini ile kapistiririz :D
  32. SeKoLoJiK

Huawei ekran çentiği iddiası ile ortalığı karıştıracak!

Allah centigi icaad edenleri bildigi gibi yapsin. beyin göc etmis sanirim :D
  33. SeKoLoJiK

Uzaydaki Tesla'yı Boeing geri getirecek!

sanki bu videolari kendin sahit olupta hazirlamissin. Sadece hunharca gülüyorum. huwahahahahahga
  34. SeKoLoJiK

yukarida arkadas yazmis iste istasyonlar var insanlar yasiyor icinde diye ama 1 tane görüntü istedikmi youtube daki nasanin 24 saat ayni kareyi gösteren videosunu paylasiyor. bende gülüp geciyorum napim :D
  35. SeKoLoJiK

Paylastigin video canli degil, kendini tekrarlayan bir video. Bu video ilemi kanitliyorsun tezini? Youtube da nasa nin canli olarak verdigi butun yayinlar 24 saat ayni kareyi ayni hareketleri görüntülüyo ve sende bunu bilim gercegi gibi bana gönderiyorsun. ben düz dünyacilardan degilim, lakin...
  36. SeKoLoJiK

Benimde anlamadigim o zaten. Neden dünyadan bakinca görünüyorda uzayda görünmüyor! Bunun cevabini bulana kadar bu tarz videolar farazi geliyor. Senin düsüncene saygi duyarim lakin ben senle ayni fikirde degilim.
  37. SeKoLoJiK

Hangi gercekler peki? Ben geceleri gökyüzüne baktigimda yildizlar bariz sekilde görünüyor ama bu senin paylastigin youtube videolarinda 1 tane bile yildiz görmedim. Sen gördüm diyorsan ya telefonun ekrani kirli yada bilmiyorum ne kullaniyorsun birader :P
  38. SeKoLoJiK

hep ayni görüntü haha. hicbirtane yildiz gözükmezmi arkadas, orasi nasil uzay haha
  39. SeKoLoJiK

Yeni iPhone modellerinin fiyatları sızdı!

Imdaaaat soygunn vaaarrrr. Hirsiz (Apple) kaciyor :P
  40. SeKoLoJiK

iPhone X satış rakamları ile rakiplerini ezdi geçti!

o listede Iphone x ve Iphone 8 haric diger telefonlarin hepsi yavaslatilmis durumda. O skandaldan sonra mi bu iphonelar cok satmis? Hic inandirici gelmedi bana bu haber. Daha 1 ay önce iphone x üretimi durdurulcak satmiyor diye haber yaptiniz, simdi ise bambaska bir haberle karsi karsiyayiz...
  41. SeKoLoJiK

Uzayda bitki yetiştirilecek!

Böyle haberler cok sacma geliyor bana. daha ay da koloni kurmadan bitki yetistirmek nerden cikti. Yani bir 50 sene daha var bu dediklerini yapmaya. Assagi yukari 50 sene evvel gitmislerdi o teknolojiyle Ay'a (güya) ama simdi oraya gitmek icin teknolojimiz yetersiz :D.
  42. SeKoLoJiK

tamam güzel paylasimlar yapmissin lakin taa eskiden o sartlarda uzaya gidilip video dahi cekebilmislerde simdiki teknoloji ile neden ayda gezinti yapamiyorlar? Benim bildigim Amerika gercekten ay'a gitmis olsaydi, oraya koloni kurardi ve emin ol, dünyanin Amerikaya hayran kalmasi icin showlarin...
  43. SeKoLoJiK

Sinir bozan yeni iOS 11.3 Bug sorunu!

Hatalarin babasi Apple :D:D:D:D. 1 tane Adam gibi güncelleme verse ah keske ama nerdee. yayinladigi her güncellemede ipad mini daha beter cöp haline geldi. O akici stabilitesi felan gözboyama baska bisey degil.
  44. SeKoLoJiK

hernedense ben uzaya gidildigine hic ama hic inanasim gelmiyor. anlatilan hersey tamamen düzmece. tesla studyoda halatlar yardimiyla dolaniyo suan. :D:D:D:D
  45. SeKoLoJiK

Android güvenlik güncellemeleri sahte olabilir mi?

Güvenlik mevzulari palavradan ibaret bana göre. facebookta birsürü güvenlik ayari vardida neoldu? Bizim verilerimizi satip daha sonra kuru bir özür diliyorlar ve unutulup gidiyor.
  46. SeKoLoJiK

Sinir bozan yeni iOS 11.3 Bug sorunu!

sasirdikmi? hayir...
  47. SeKoLoJiK

İnternet bağlantısız akıllı telefon: Samsung Galaxy j2 Pro

gsmarena websitesinde Wlan da var, LTE de var yaziyor. Ama bu haberde Internet özelliginin olmadigi yaziyor ?? :rolleyes::D
  48. SeKoLoJiK

Kırmızı iPhone X nasıl olacak? (Video)

kirmizi cikarinca yenilik mi oluyo? hahahaha Apple parasiz kalmis belli haydin fanboylar alinda Apple boynu bükük kalmasin
  49. SeKoLoJiK

iPhone en çok tercih edilen telefon olmayı hak ediyor mu?

Apple kararli felan deniyor ama o ilk aldiginda öyle. Ici bos olan her cihaz baslangicta yag gibi akar. sen onu doldur önce ve 1 sene gecsin bak ne hale geliyor. donmalar kasmalar basladiginda sanki telefonu 10 sene kullanmis gibi tirsmaya basliyorsun. Sagolsun Apple sana bitane süpriz yapiyo ve...
  50. SeKoLoJiK

S9 & Mate 10 Pro! Sizce Hangisi?

S9 tek kamerali ve bataryasi daha ufak ha birde rami daha dusuk.
  51. SeKoLoJiK

Despacito silindi! YouTube videoları hacklendi!

berbat sarki iyi yapmislar haha
  52. SeKoLoJiK

Facebook, kullanıcılarını yine kandırdı!

biz simdi o platformlari kullanmaya devammi edecegiz?
  53. SeKoLoJiK

iOS 11.2.6 artık yüklenemiyor!

tek kelime ile SKANDAL.
  54. SeKoLoJiK

Apple Pay şikayetleri hızla artıyor!

Apple candir diyenler nerdeler ?
  55. SeKoLoJiK

Note 8 S9??

56. SeKoLoJiK

Ne dinliyorsunuz?

Sagopa Kajmer - Sorun var
  57. SeKoLoJiK

Note 8 S9??

Valla bende sahsen note 8 almayi cok istedim, lakin pil kapasitesi ve arkadaslardan duydugum deneyimler beni Note 8den alikoydu. Ben her ihtimale karsi biraz daha bekledim ve S9+ aldim. S9+ Note 8'in kalemsiz versiyonu, ama daha gelismis versiyonu. Kalem olmamasi tek eksigi bence, lakin S9+ pili...
  58. SeKoLoJiK

iOS 11.3 cihaz yönetiminde sorun çıkartıyor!

Bendeki ipad mini 2 de facetime appde sorun var. Dikey poziyondan yatay pozisyona cevirdigim zaman görüntüde donmalar oluyor. Ekran dondugunda ise uygulamayi kapatmak zorlasiyor.
  59. SeKoLoJiK

Bizde S9 degilde S9+ almasini öneriyoruz. Ne var bunda? Maksat bilgilendirmek degilmi?
  60. SeKoLoJiK

Root Nedir ? Garanti Dışı Bırakırmı ?

Garanti disi birakir. Sen eski haline cevirebilirsin orda sorun yok, ama servis telefonun özel menüsüne girdiginde telefonun daha önce rootlandigini görecektir.
  61. SeKoLoJiK

13 mart S9+ aldim ve cok memnunum. Bir telefonu sadece özelliklerine bakip almamali. Dizayn da bence cok önemli ve bu S9+ da fazlasiyla var.
  62. SeKoLoJiK

iOS 11.3 batarya sorunlarını çözdü mü?

ipad mini 2 ye yükledim lakin konuda anlatilmis olan batarya özellikleri sanirim sadece iphonelara gelmis bir özellik. benim ipad te öyle bir secenek yok. Yada benim ipad cin mali felan :p:p
  63. SeKoLoJiK

Galaxy Note 9 geekbench sonuçları ortaya çıktı!

iphone 6s plus aldim ve 1 sene kullandim. 2ci senesine giriste bir güncelleme verdiler, telefon iphone 4s gibi kasmaya basladi. senin dedigin "yapiyor" kelimesi aynen bunun icin gecerli. herifler yapiyor ve telefonlarin icine ediyorlar. ayrica son 5 seneye bakiyorumda hic dise dokunur bir...
  64. SeKoLoJiK

ince olmasi takoz degildir anlamina mi geliyor? ozaman sen para vermeye devam et birader. Ayrica iphone hicte en ince telefon degil. 4.75mm - Vivo X5 Max 7.5mm - iphone 8 :D:yum:
  65. SeKoLoJiK

s9+ conavar gibi masallah. iyikide almisim :D:cool: dandik huwaway ve takozphone ayphona para vermeyin
  66. SeKoLoJiK

Yeni iPhone fiyatları netleşiyor!

iphone X zaten vardi, simdi 1 yil sonra x plus mu cikacak? :D
  67. SeKoLoJiK

Apple'dan ucuz iPad geliyor!

Elbette hickimse kullanmak istemez, lakin suanki mevcut cihazlara yapilanlara baktiginda ne demek istedigimi anlarsin :). Bende kullandim ve magdur edildim. Maalesef Apple kullanicilarindan ziyade kendi cebini düsünüyor. Ve bana göre Apple'in yaptigi en büyük hata, insanlara birakmiyor hangi...
  68. SeKoLoJiK

Apple'dan ucuz iPad geliyor!

mhz düsürülmüs modelleri de iphone'un ucuzu diye kakalar alsana ucuz pazarlama. Apple tam komedi ya hahaha :D
  69. SeKoLoJiK

Apple müşterilerine indirim yaptı!

Rezalett baska bisey degil.:D
  70. SeKoLoJiK

Türkiye'de UFO iddiası!

bu ufolari ne hikmetse hep yabancilar görüyor :D
  71. SeKoLoJiK

Telegram bir rekor daha kırdı!

whatsapptan cok Telegrami kullandigim dogrudur
  72. SeKoLoJiK

iOS 11 hatası iPhone X reklamında göründü!

herifler hata icin dogmus gibiler. sürekli güncelleme aliyor dedikleri tamda bu iste. sürekli sorun gönderiyorlar, kullanicilari zivanadan cikariyorlar. Ama ben kurtuldum artik. Yasasin Android!:cool::D
  73. SeKoLoJiK

İşte Huawei P20, Galaxy S9 karşılaşmasının kazananı!

Gecen senenin islemcisiyle cikarilmis dandik bir telefon. Bravo Huaway
  74. SeKoLoJiK

Kepler uzay aracı yakıtsız kalacak!

150 milyon km mesafeden veri nasil alican eyy nasa? Agam benimle eglenirmisin :D
  75. SeKoLoJiK

iPhone SE 2 çalışırken görüntülendi!

Iphone 10 degilmi bu? Neresi SE?
  76. SeKoLoJiK

Huawei P20 tanıtım görselleri ortaya çıktı!

O arka kamera dizayn nebicim öyle :confounded:
  77. SeKoLoJiK

Çinli bebek, iPhone'u 47 yıllığına devre dışı bıraktı!

Yanlis sifre girmek icin hacker olmaya gerek yokki hahahahha. Ver cocugun eline, rastgele basiyor zaten. Ama 47 yil mevzusu cok sacma. Benim Basima gelmisti bir telefonumda 6 saatligine bloke olmustu telefon. 6 saat sonra acaba tekrarmi cocugun eline vermisler telefonu? Bence o aile ahmak yada...
  78. SeKoLoJiK

iOS 11.2.5 için yollar kapandı!

ben ios 11.2.2 de kaldim bekliyorum. Telefon her yeni güncellemede farkli sekilde sapitiyo. Bu yüzden artik güncellememe karari aldim. Güya performansi tekrar eski haline dönecekti, ama okudugum kadariyla dahada kötüye gitmis.
  79. SeKoLoJiK

iOS 11.2.5 için yollar kapandı!

Imzalari kapatiyor sonrada piskin piskin diyorki: “ en cok ios bilmem ne kullaniliyor. Oranlar ortada. Androide göre ios daha stabil”. Tabi yersen. Birak insanlar kendi karar versin neyi kullanmak istediklerini.
  80. SeKoLoJiK

Samsung Galaxy S9 satış rakamı için hedef yüksek!

O fiyatla zor satar. Iphone X gibi buda hüsran. Diger markalar 350-400 dolara üst düzey telefon üretiyorlar. Ama samsung da apple gibi pahali politika uygulamaya basladigi icin hata yapmakta. Buda satislara yansiyacaktir.
  81. SeKoLoJiK

Apple AirPower çok yakında satışta!

Hahahahahahhaahhahahahah aynen ondan
  82. SeKoLoJiK

Apple AirPower çok yakında satışta!

Apple yine aksesuarlar ile insanlara gecirmeyi hesapliyor anlasilan.
  83. SeKoLoJiK

Xiaomi Mi Max 3 kablosuz şarj ve iris tarayıcı ile gelecek!

Özellikler sahane, eger dogru ise. Bu sekilde gelirse alabilirim, cünkü büyük ekran cok severim, ayrica batarya kapasitesi büyük ve kablosuz sarj özelligide mevcut. :cool:
  84. SeKoLoJiK

Nokia 8 Pro beş lensli kamera ile gelebilir!

Yemisim 41 mp kamerayi. Bataryadan haber verin bataryadan. Pil teknolojisi yerlerde sürünüyor. Hep hizli sarj daha hizli sarj dan bahsediliyo, ama saglam batarya yapamiyorlar. Zaten yapacaklari zamanda patliyorlar. Konuyla alakasi yok lakin biktim bu telefonlari zirt pirt sarja takmaktan :)
  85. SeKoLoJiK

iOS 11.2.6 yayınlandı!

Sürekli güncelleme veren Elmacilara müstehak. Neyazikki bende iphone kullaniyorum lakin bin pismanim. Ama bu dandik güncellemeleri asla yapmayacagim. Telefonun icine etmekten baska hicbirseye yaramiyorlar!
  86. SeKoLoJiK

Nokia 8 Pro beş lensli kamera ile gelebilir!

1-2 kamera koyup fiyati 800€ olacaksa hic gelmesin. Biliyorumki her cikan “YENI” bir telefonda 1-2 tane özellik, ucuk fiyatlarida beraberinde getiriyo. Bu yüzden telefon piyasasindan sogudum. Batarya teknolojisiyle ilgili nezaman bir haber okuyacagim acaba?
  87. SeKoLoJiK

Apple iOS için eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür?

Böyle sacmaliklari okuyunca sinirlenmemek elde degil. Bizler bu telefonlari kendi istegimize göre özgürce kullanmak icinmi aliyoruz, yoksa birilerinin istegine bagli olarakmi kullaniyoruz? Ne demek eski sürüme dönmek icin uygulamayi acik tutmamiz gerekiyormus? Böyle sacmaliklar zaten sadece ios...
  88. SeKoLoJiK

Elon Musk Falcon Heavy ile imkansızı başardı!

Adamlar hicbirsey yapmayan kisilerle paylasmayacaksa ne icin ve hangi amac icin internette yayin yapiyorlar o halde? Milyon dolarlar harciyorlar dogru, ama milyar dolarlik palavra satiyorlar. Milyon dolarin lafimi olur bu durumda :D
  89. SeKoLoJiK

SpaceX Falcon Heavy, fırlatılan 3. Rokete neler oldu?

Elon musk tweeti 1 subat atmis ama bu firlatma 6 subat gerceklestirildi. Bu durumda yapilan haberde anormallikler mevcut :sweatsmile::tearsofjoy:
  90. SeKoLoJiK

Güzel diyorsun da, adamlar da dise dokunur bisey yapmiyolarki. Uzaya roket firlatiyorlar ve sonrasi muamma. Yil olmus 2018 ve hala uzayin adam akilli kanitlanmis sekilde görüntüsü yok. Hala stüdyo da yapilmis bir kurgu mu diye sorular dolaniyor. Biz simdi youtube daki 24 saat kendini tekrarlayan...
  91. SeKoLoJiK

Call of Duty bu yılda Treyarch firmasına emanet!

Umarim önceki sürümleri gibi icine etmezler.
  92. SeKoLoJiK

iPhone X benzeri Huawei P20 Lite ortaya çıktı!

Igrenc tasarim :D bu tiple gelirse kimse almaz, herkes iphone cakmasi sanar haha
  93. SeKoLoJiK

Galaxy S9 yavaş çekim modu nasıl çalışacak?

Düsünüyorum, lakin fiyatini görünce akil sagligimin gitmesinden endiseliyim :D
  94. SeKoLoJiK

Touch ID tarih oluyor!

Bence Apple ürünlerinden vazgecmek lazim. Touch id zaten iphone x de vazgecildi. Bunu yapmalari zaten gelecekteki iphone modellerinde de vazgectiklerinin habercisiydi. Ama mevcut olan ios sürümleriyle bu isler yürümez. Insanlari köle gibi birseyleri kullandirmaya mecbur birakan bir firmanin...
  95. SeKoLoJiK

Üç kameralı Huawei P20 ve P20 Plus doğrulandı!

Banada öyle geliyor, ama iyimser yaklasmak istedim, her nekadar hayal gibi görünsede :p
  96. SeKoLoJiK

Yaw he he, herkes moron tek akilli sensin ozaman tamam ne diyim. Bu dünyada kanitlandigi sanildigimiz bircok seyin aslinda uydurma kurgudan ibaret olduguda pek cok kez görmüs olduk. Darwinizm de okullarda ders olarak veriliyordu ve sonra ne oldu? Koca bir yalandan ibaret. Ben dünyanin düz oldugu...
  97. SeKoLoJiK

Üç kameralı Huawei P20 ve P20 Plus doğrulandı!

Güzel biseye benziyor. Eger fiyatida güzel ise neden olmasin :cool::cool:
  98. SeKoLoJiK

Birader ne alakasi var? Benim bu yazdiklarimdan düz dunya mantigini nasil cikariyorsun? Kaldiki dünyanin bile canli görüntüsü yayinlaniyor fakat hep ayni görüntüler kendini tekrarliyor youtube da! Sen hemen kontraya geciyorsun. Youtube ac birsuru videolar var, nasa nin bizi nasil kandirdigiyla...
  99. SeKoLoJiK

Türk mühendisler yerli WhatsApp geliştirdi!

Umarim yerli dedikleri bu uygulama (c)alinti cikmaz :p
  100. SeKoLoJiK

Hic inandirici gelmiyo bana. Insanlari kandiriyorlar bence.
  101. SeKoLoJiK

iOS 11.3 beta 2 yayınlandı!

Neyini begeneyim? Bütün özellikler iphone X icin. Ben 6s plus kullaniyorum bildigin üvey evlat gibi. O yeni güncellemeyide yapmadim. Böyle giderse de yapmayacagim.
  102. SeKoLoJiK

Bitcoin 6000 Dolar seviyesine düştü!

Kerem Enginar sayesinde alinacak duruma gelmeye basladi:D:p
  103. SeKoLoJiK

Xiaomi Redmi Note 5'in özellikleri sızdırıldı!

Bu islemciyle hic tecrübem yok, lakin özellikler ve fiyati cok cazip görünüyor. Iphone dan kurtulmak icin iyi bir secenege benziyor. Fakat önce islemcinin iyi olup olmadigini anlamam gerek.
  104. SeKoLoJiK

100 milyon dolara uzay gezisi!

Uzay diye stüdyoya götürüp paralari calar bunlar hahahhaha. Sener Sen’in Banker Bilo filmi gibi :p:D
  105. SeKoLoJiK

Akıllı telefon satışlarında ciddi düşüş var!

Aynen katiliyorum. Nanometreleri asagi cekiyorlar fakat yinede telefonlarin pili 1 günü cikarmiyor.
  106. SeKoLoJiK

iOS 12 ile düzeltilmesi gereken 5 şey!

Bence dileyen eski ios sürümlerine geri dönebilmeli. Imzalari kapatip son güncel sürümü kullanmak gibi mecburiyetlerden arinilmali. En büyük sorunu bu apple’in. Herseyi mecbur kiliyor.
  107. SeKoLoJiK

iOS 12 yenilikleri için erteleme kararı!

design olarak en begendigim telefon markasi Samsung, lakin oda korkak davranip kücük piller koyuyor telefonlarina. Huawei desen hersey var ama kulaklik girisi yok. Xiaomilerin cameralari dandik. Okeye dördüncü aranir gibi hepsinde birseyler eksik :D
  108. SeKoLoJiK

iOS 12 yenilikleri için erteleme kararı!

Yemisim güvenlik güncellemesini. Zaten 3 ayda bir yeni güncelleme geliyor ve her defasinda bir güvenlik acigini kapatiyor ayni zamandada telefonun icine ediyor. O sürekli güncelleme veriyor diye fanboyluk yapanlara güzel bir haber muhakkak.
  109. SeKoLoJiK

Xiaomi Mi Mix 2s ile bir ilke imza atılabilir!

Adam gibi telefon ciksada iphone takozundan kurtulsam artik
  110. SeKoLoJiK

Galaxy S9 serisine çift SIM kart desteği geliyor!

Adam gibi bir pil bekliyorum
  111. SeKoLoJiK

Hitman Sniper ücretsiz oldu!

Ios ta 0,49€ diyo bende
  112. SeKoLoJiK

Galaxy S9 ailesi resmi görselleriyle karşımızda!

Aynen cok güzeldi ama ... YAR OLMADI.
  113. SeKoLoJiK

Galaxy S9 içeren yeni bir video yayınlandı!

Diger markalar orta seker telefonlarina bile 4000 mah batarya koyarken neden samsung 3500’ü gecemiyor aklim almiyor. Pil teknolojisine kendi güvenmiyor sanirim. Onun haricinde piyasanin en iyi cihazi gibi görünüyor. Bakalim hayirlisi.
  114. SeKoLoJiK

iOS 11.2.5 güncellemesi yayınlandı!

Valla ben 11.2.2 de biraktim yüklemedim yeni güncellemeyi, cünkü tamamen en yeni cihazlar icin yayinlanmis bir sürüm bu. Apple da en sevmedigim konu da bu suan. Androidte uzun sürüyo her telefona göre optimizasyon yapilip cikiyo sürümler, ama apple da hepsine birden geliyor ve eski cihazlari...
  115. SeKoLoJiK

iOS 11.2.5 güncellemesi yayınlandı!

Apple bu önce yapiyor sevindiriyor ve 3 ay sonra yeni güncelleme ile insani bezdiriyor. Daha sonra tekrar gübcelleme veriyor sevindirir gibi yapiyor sonra yine ayni film. 6s plus aldigim son iphone.
  116. SeKoLoJiK

Enes Batur, 3 günde Arif v 216'yı geride bıraktı!

Hakki Alkan film yapsa giderdim net:cool:
  117. SeKoLoJiK

İlk robot vatandaş Sophia Türkiye'ye geliyor!

Bu yazina katiliyorum lakin Türk adetleriyle bir alakasi yokki bu dediklerinin. Bati adetleri dahami iyi ki?
  118. SeKoLoJiK

Iyi iste, en azindan kuklalarin yerini alir. Onlarda bir nevi robot degilmi? Haha
  119. SeKoLoJiK

Nokia 10 yeni kamera tasarımıyla geliyor!

Haberde nokia’nin 2,3,5 ve 8 modeli diye geciyor, ama internette nokia 6 da var galiba unutulmus. Ama nokia 10 modelide ilginc ozelliklere sahip. Bakalim neye benzeyecek. Merakla bekliyorum.
  120. SeKoLoJiK

Ne varmis Türk adetlerinde?
  121. SeKoLoJiK

Galaxy J8 (2018) hakkında ilk detaylar ortaya çıktı!

Haklisin, lakin batarya teknolojisi cok geride kaldi. Bu teknoloji ilerlemis olsaydi fiyatlari düsmüs olucakti, fakat gelistiremedikleri icinde dedigin gibi yeni teknoloji ciktigi vakit ucuk fiyatlar görecegiz maakesef.
  122. SeKoLoJiK

Galaxy J8 (2018) hakkında ilk detaylar ortaya çıktı!

Butun cihazlar yenileniyor ama batarya teknolojisi yerinde sayiyor. Adam gibi bir batarya teknolojisi gelmediki arkadas.
  123. SeKoLoJiK

Bu hafta vizyona giren filmler: 19 Ocak

Buda sinema oyuncusu oldu ya herkes olur artik :p
  124. SeKoLoJiK

Apple, iPhone çökerten mesaj için harekete geçti

Apple ile ilgili son günlerde skandal olaylar gerceklesiyor. Caldigi paralarin ahimi cikiyo acaba?
  125. SeKoLoJiK

Ubisoft'tan komik AC: Origins hatası!

Hata yapmak insanlara mahsus bir harekettir. Bunu komiklik diye yansitmak dogru degil. Yarin obürgün basiniza gelirse alay konusu olursunuz.
  126. SeKoLoJiK

Apple öyle bir aksaklık yaşadı ki, eski IOS sürümleri geri geldi!

Ios 6 ya dönsek neolucak sanki. Uygulamalarin cogu yeni sürümlere göre optimize edilmis durumda, yani ios 8 den asagisinda bircok uygulama calismiyor.
  127. SeKoLoJiK

Çift ön kameralı HTC U11 EYEs ortaya çıktı!

Elalem 4 tane kamera koyuyo telefonlara. Bunlar ise 2 kamerayla avutuyolar kendilerini. Htcden bir cacik olmaz.
  128. SeKoLoJiK

iOS 11.2.2 ile iPhone'lar yavaşlıyor

Android telefonlara gecmenin vakti gelmis demektir. En azindan telefona istedigin sürümü kurabiliyorsun, apple gibi cikardigi sürüme mecbur degilsin. Belki stabilite olarak 100% performans vermiyebilir, ama en azindan telefonun yavaslamasini bile bile tonla para vermeyi engeller.
  129. SeKoLoJiK

Huawei P20 modeli iPhone X'i taklit edecek!

Apple kadar taklitci bir firma mi varmis ta digerleri taklit etmismis :))
  130. SeKoLoJiK

Yellenme zamanınızı söyleyen hap!

Huhahhahahahahhahaa habere bak :D:D:D:D:D:D
  131. SeKoLoJiK

Casio güneşle şarj olan akıllı saatini duyurdu!

Yasadigim ülkede günes yok ise napicaz?
  132. SeKoLoJiK

iPhone SE 2 için yepyeni bilgiler sızdı! 

Dise dokunur özellik sunmuyor ama fiyatina geliyo özellikler sanirim.
  133. SeKoLoJiK

SDN Cevaplıyor #120

Iyi yayinlar. Galaxy S9 ile S9+ batarya kapasitesi ne olucak? Bir fikriniz varmi?
  134. SeKoLoJiK

İşte Galaxy S9 ve S9 arasındaki en büyük fark!

Basarili olmak zorunda. Eger olamazsa ve ekran sorunu veya pil sorunu yasarsa artik biraksin bu isi. Ama almak istiyorum yani.
  135. SeKoLoJiK

Sony Xperia XA2 ve XA2 Ultra tanıtıldı!

Sony eskiden Ericsson ile beraber iken bircok telefonunu alip kullanmisligim vardi, lakin bu akilli telefonlara gecis yaptigindan beri telefonlarini begenmemeye basladim. Iphonelar gibi dizayn olarak geriden geliyor ve radikal degisikliklere pek gitmiyorlar. Hep ayni tasarimda israr ediyorlar...
  136. SeKoLoJiK

60 Saniye filminden Eleanor Mustang isteyen?

En sevdigim mustang modeliydi. Simdi ise zengin züppelerin oyuncagi olucak. Arabadan sogudum resmen.
  137. SeKoLoJiK

Galaxy S9 işlemcisi tanıtıldı

En önemlisi bataryasi. Gerisi okadar önemli degil benim icin.
  138. SeKoLoJiK

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

6s plus 128 gb kullaniyorum. Telefondan memnunum lakin ios 11 ile gelen bazi kasmalardan dolayi bazi uygulamalar gec acilmasi disinda bir sorunum daha var, oda androidde oldugu gibi splitscreen yani ekrani ikiye bölme özelligi olmamasi. Bir sonraki telefonum kesinlikle Samsung s9 plus veya...
  139. SeKoLoJiK

Samsung Galaxy S9 ve S9+ yan yana görüntülendi!

Bence gayet güzel olmus. Makul bir fiyat olursa alirim, yoksa geeec.
  140. SeKoLoJiK

Uzaya kebap gönderdiler!

Mallikta sinir taninmiyor artik. Uzaya kebab yollamak ta neyin kafasi? Artik millet eline gecenk uzaya yollasin rekor kiracam diyehahahahhaha olay yaaa!!
  141. SeKoLoJiK

iPhone batarya testi nasıl yapılır?

Bende 6s plus var ve bu uygulama ile 87% cikti ve iyi diyor batarya icin. Lakin yinede telefonun benchmark testlerinde aldigi skor 6s’den daha kötü. 6s 120bin küsür puan alirken, benim 6s plus 80bin küsür aliyo. Batarya degisikligi pek biseye yariyacak gibi görünmüyo.
  142. SeKoLoJiK

Playstation 4 jailbreak yakın!

Birsürü para veriyoruz yetmiyor, psn plus aliyoruz, oda yetmiyor hafiza hemen doluyor. Yeni hafiza almaj gerekiyor. Hersey ates pahasi.
  143. SeKoLoJiK

Samsung ve LG: Apple gibi eski telefonları yavaşlatmıyoruz!

Apple’i savunmakmi? Yazdiklarima at gözlügü ile bakarsan bu sonuca varirsin zaten. Benim yazdigim bir bakis acisi. Sen bunu anlamak yerine direk apple savunuculugu ile sucluyorsun. Neyseh.
  144. SeKoLoJiK

Huawei son dört yılın en kötü dönemini yaşıyor!

Kablosuz sarj ve jack girisi olmayan bir telefonu ancak parasini cöpe atmak istiyen alir.
  145. SeKoLoJiK

Enes Batur'un Altın Kelebek ödülü geri alındı!

Orta parmak cikarmis ondan geri alinmis
  146. SeKoLoJiK

Samsung ve LG: Apple gibi eski telefonları yavaşlatmıyoruz!

Aslinda telefonlar yavaslamiyor. Uygulamalar gelistigi icin, daha fazla özellik geldigi icin telefonlar o uygulamalari acmakta zorlaniyorlar. Bir bilgisayar gibi düsünün. Her bilgisayar gta 5 calistirabiliyormu? Calistirsa dahi performansi hepsinin aynimi? Sen bilgisayarina ram takarsin, islemci...
  147. SeKoLoJiK

Dünyanın en küçük cep telefonu ile tanışın!

Bendede var buna benzer kücük telefon. Aliexpress’ten almistim. Bataryasi cok cabuk túkeniyor.
  148. SeKoLoJiK

Yeni iPhone modellerinde MediaTek ile çalışılacak!

Apple sirketinin büyük cöküsü olur bu. Mediatekli cinli telefonlarin wifi sinyalleri cok zayif. Apple zaten sorunlu telefon olmaya basladi. Bence bu haber dogruysa apple zarar eder.
  149. SeKoLoJiK

Uzaya otel kurulacak!

Uzaya gitmek bukadar zor iken 40 milyon dolar verip hangi enayi o riski alirda giderki?
  150. SeKoLoJiK

Galaxy S9 tanıtılmadan taklidi VKWorld S9 tanıtıldı!

Ama sacma olan nedir biliyormusun? S8 plus modelinde 3500 mah batarya var ama note 8 de korktuklari icin 3300 mah koydular.
  151. SeKoLoJiK

Keske 4000 mah batarya olsa. Kalemi de yok yani bahaneye gerekte yok aslinda, ama nerdeeee
  152. SeKoLoJiK

5000 mah güzel bir pil degeri, lakin kac nanometre ile üretilmis bu helio x30 chipleri?
  153. SeKoLoJiK

Plex'ten Winamp'a saygı duruşu: Plexamp!

Ilk ciktigindan beri hala winamp kullaniyorum ve cokta memnunum. Herkese tavsiye ederim.
  154. SeKoLoJiK

Samsung Note 8 mi S8 Plus mu veya iPhone 8 64 GB mi?

Merhaba, bu note 8 lerde 256 gb olan versiyonu da varmiydi? Emin olmak adina sorayim istedim.
  155. SeKoLoJiK

Youtube MP3 ve Video İndirme

Youtube dan Istediginiz videolari mp3 formatinda indirip dinliyebilirsiniz. Asagida verdigim linkten indirebilirsiniz. Indirdikten sonra kalitesini, formatini kendiniz yine degistirebilirsiniz. Saygilar http://www.dvdvideosoft.com/downloadSource/FreeYouTubeToMP3Converter.exe