Arama sonuçlarınız

1. B

2100₺ Bütçe Ile Telefon

Merhaba arkadaşlar ben şuan Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum 2 sene önce almıştım yeni telefona geçmeyi düşünüyorum. Bütçem 2100 TL hepsiburada dan alacağım. Çok fazla oyun oynamam genel olarak sosyal medya, netflix, YouTube vb yerlerde takılırım kameranın iyi olması gerekiyor en az 64 GB...
  2. B

İnternet sağlayıcısı önerisi

Merhabalar ben Erzurum da oturuyorum. Şuan kablonet kullanmaktayım ama pek memnun değil anlaşmada 50 mbps sözü verdiler 20 mbps zor alıyorum akşamları neredeyse hiç yok modemin yanında iyi sadece o yüzden başka bir firmaya geçeceğim. Oturduğum bina da fiber var ve bütün internet sağlayıcıları...
  3. B

1500 TL'ye kadar tablet önerisi

Merhabalar ben 1500 TL ye kadar bir tablet arıyorum oyun falan oynamayacağım canlı dersler, dizi film izlemek için kullanacağım. Bir diğer aradığım özellik kalem desteği olması hocaların attığı test deneme benzeri şeyleri çözmek için. Şimdiden teşekkürler. Not: 2. El almak istemiyorum o yüzden...
  4. B

PlayStation 2

Merhaba arkadaşlar bir tane PlayStation 2 alıcam ama cihaz eski sağlam olup olmadığını nasıl anlarım yani aldıktan 2 gün sonra bozulmasın elim de kalmasın yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  5. B

İpad

Merhabalar ben İpad 7.nesil 32Gb almayı düşünüyorum ama ipad 6.nesil 128Gb ile fiyatları çok yakın 32Gb yetmeyebilir sizce ne yapmalıyım.
  6. B

Laptop önerisi verebilir misiniz ?

Merhabalar ben 3600 TL ye bir laptop arıyorum. Daha çok gündelik işler ve bazı oyunlar için oyunlar çok grafik isteyen oyunlar değil aklımda şu laptop var : Asus VivoBook 15 X512DA-EJ957 AMD Ryzen 5-3500U 2.10GHz 8GB DDR4 256GB SSD 15.6” FullHD FreeDOS Notebook - incehesap.com Yardımcı...
  7. B

2000tl ye telefon

Merhaba arkadaşlar ben 2000tl ye kadar bir telefon arıyorum istediğim özellikler Geniş ekran Pubg gibi oyunları rahat oynatsın Türkiye garantisi olsun Xiaomi Redmi Note 7 ile Xiaomi Mi 8 lite arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim. Not: Hepsiburada üzerinden satın alacağım
  8. B

Telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar ben 1700 tlye telefon arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Aklımda GM 9 pro var
  9. B

1800tl'ye telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar ben 1800tl ye bir telefon bakıyorum Vatandan alacağım aklımda Huawei P Smart 2019 ve Xiaomi Mi A2 Lite (32gb lik model) var. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. B

Telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar ben 1000TL ve civarı telefon arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Aklımda şu telefonlar var : https://www.epey.com/akilli-telefonlar/meizu-m6t.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-j4-plus.html
  11. B

Laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar 4300tl civarı bir laptop arıyorum genel olarak yapacağım işler ise oyun oynamak, dizi ve film seyretmek, ders çalışmak olacak yardımcı olursanız sevinirim. Aklımda şu laptop var: Acer AN515-42-R8DU
  12. B

Sizce hangisi

Arkafaşlar sizce Mi 8 SE mi Oneplus 5T mi (Mi 8 se 2249 tl Oneplus 5t 2399 tl) Bir de ben kamerayı çok kullanırım mi 8 se de yapay zeka var
  13. B

3000 TL Civarı Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar ben iyi tasarımlı büyük ekranlı ve ortalama bir performanslı bir telefon arıyorum 3000 tl bütçem var önerilerinizi bekliyorum
  14. B

Vodafone'dan Tarifeye Ek P20 Lite Veya P9 Lite Almayı Düşünüyorum Kararsızım

Merhaba arkadaşlar ben ya vodafondan tarifeye ek P20 lite alıcam ya da peşin honor p9 lite alıcam yardımcı olur musunuz
  15. B

Blutooth kulaklık

Merhaba benim bluetooth 4.0 bir telefonum var bluetooth 4.2 bir kulaklık alıcam sıkıntı olur mu seste kopma falan bir de iki kulaklık arasında kaldım QCY T1 Pro TWS bunu mu alsam Sky Castle Mini X2T yoksa bunu mu
  16. B

İphone 6s mi alsam Samsung S8

Merhaba arkadaşlar ben 2 telefon arasında kaldım İphone 6s mi alsam Samsung S8 mi alsam
  17. B

Xperia Xa Almaya Deger Mi?

sony xperia xa alıcam sizce alınırmı fiyat sınırı: 1400
  18. B

Telefon önerisi

Uzun süre idare edecek telefon arıyorum Fiyat:1000TL Oyun oynarım (en az 1.4 Ghz hızında olsun 8 çekirdekli) YouTube da video izlerim Fotoraf çekerim Sosyal medyaya girerim Müzik dinlerim Günde 6 saat telefonda geçiririm
  19. B

LG G4 ürün kodları

lg g4 almayı düşünüyorum ama 505 ve 509 ürün kodlu olanlar sorunluymuş 602 den sonrası iyimiş ürün kodu nerde oluyo
  20. B

Beni 3 yıl idare edecek telefon

Fiyat sınırı:1200TL acil yardim
  21. B

Oyun oynamak için hangi telefonu alsam.

Asus Zenfone 2 Xiaomi Mi 4
  22. B

Telefon Tavsiysi

Fiyat aralığı 800-1000 TL arası oyun oynamak için akıllı telefonlar hangileri.
  23. B

Oyun oynamak için hangi telefonu alsam

Oyun Oynamak için hangi telefonu alsam Arkadaşlar oyun oynamak için aşağıdaki iki telefondan birini almayı düşşünüyorum, hangisini alayım nedersiniz? Farklı cihaz önerileriniz var mı? General Mobile 5 Plus Asus Selfi
  24. B

Oyun oynamak için hangi telefonu alsam

Lenova P70 Asus Zenfone 2 Laser 5.5 Asus Selfi General Mobile 5 Plus (Beklemeye Değermi) Meizu M2 Note
  25. B

Hangi telefon

Lenova P70 Meizu M2 Note
  26. B

Hangi telefonu alayım oyun oynamak için

Meizu m2 note General Mobile Discovery 2 General Mobile 4G