Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Huawei Matebook 14 R7 mühendislik uygulamaları için ideal mi?

https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-14-r7/ Az önce kampanya ve kuponla birlikte 8.700 TL'ye bu cihazı aldım. Günlük ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacağını biliyorum. Sadece aklıma mühendislik uygulamalarını (AutoCAD, SolidWorks vs) ne denli çalıştıracağı takıldı. Yardımcı...
  2. E

Yardım Kablosuz bağlantı hızı kabloludan daha fazla

Turknet 100 mbps paketini kullanmaktayım. Wifi ile hız testi yaptığımda 115 mbps hızları görürken modemden cat 5 kablo ile bağlı olan bilgisayarımda hız testi yaptığımda 95 mbps hızını geçemiyorum. Normalde 95 de benim için fazlasıyla iyi ama cat 5 yerine cat 6 kablo kullansam 115’i geçecek bir...
  3. E

Yardım Xiaomi Router Ayar

Xiaomi Mi Router 4A WiFi 1200Mbps 5GHz Sinyal Aktarıcı Güçlendirici https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-router-4a-wifi-1200mbps-5ghz-sinyal-aktarici-guclendirici-p-HBV00000ULLLG?magaza=Torima&url_src=ios-product-detail Bu cihazı almayı düşünüyorum. Zayıf kablosuz bağlantı sinyali ve düşük hız...
  4. E

Öneri Wi-Fi Sinyali Artırma

ZTE zxhn h298a model modem kullanmaktayım.Kablosuz bağlantı hızım diğer odalarda fazlasıyla düştüğü için sinyal artırıcı tarzı bir şey almak istiyorum ama yine modemin yanına koyup kabloyla bağlantı yapılabilecek bir şey düşünüyorum. Aslında modemi değiştirmeyi düşündüm başta ama bilemedim nasıl...
  5. E

Yardım Kablosuz Bağlantı Hızı

Evde TurkNet 100 mbps’lik interneti kullanıyorum ve modemin olduğu odayla hemen yanındaki odadan 110 mbps hız alıyorum. Fakat uzaklaştıkça (iki yan odada falan) bu hızı 20 mbps olarak ölçüyorum. Bu normal midir? Ayrıca ev iki katlı ve üst katta da xiaominin sinyal güçlendiricisi var. O katta da...
  6. E

Soru 2.4 GHz ve 5GHz arası geçiş

Merhaba arkadaşlar, bu sabah itibariyle TurkNet 100 mbps fiber internete geçiş yaptım. Ekiplerin getirdiği modem 2.4GHz ve 5GHz destekliyor. Kablosuz bağlantıda iki bant genişliğinin de isimleri gözüküyor. Yani ikisinden istediğime manuel şekilde bağlanabiliyorum. 5GHz’in hız açısından yüksek...
  7. E

Türk Telekom Apartmana Fiber Kablo Çekti

Merhabalar, bu sabah itibariyle yıllardır beklediğimiz türk telekom fiber kablolama apartmanımıza yapıldı ve her dairenin girişine kadar gri ince kablolardan çekildi. Bu kablolama iyi midir acaba çok bir bilgim yok. Apartmanın girişine de siyah bir kutu koydular. Bundan sonra ne yapmam gerekiyor...
  8. E

Iphone 13 Beklenmeli Mi?

Arkadaşlar gram altın ve coinlerle birlikte telefon almak için biriktirdiğim 12bin tl gibi bir para var. iPhone 12 almayı düşünüyorum ama iPhone 13 beklemeliyim mi karar veremiyorum. Hali hazırda kullandığım telefon iPhone 6s ve telefon değiştirmek için acelem yok. Sizce beklememe gerek var mı...
  9. E

Acer dizüstü bilgisayar alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512-gb-ssd-rtx-2060-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nhq7qey002-p-HBV0000118VW6?magaza=BOZDAN+Teknoloji İnşaat mühendisliği öğrencisiyim. Bilimum mühendislik programlarını çalıştıracak ve çoğu oyunu rahat oynattıracak güçlü...
  10. E

ACER DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR ALINIR MI?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-intel-core-i7-10750h-16gb-512-gb-ssd-rtx-2060-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nhq7qey002-p-HBV0000118VW6?magaza=BOZDAN+Teknoloji İnşaat mühendisliği öğrencisiyim bilimum mühendislik programlarını çalıştıracak çoğu oyunu rahat oynattıracak güçlü bir...
  11. E

General Mobile eTab 4 Yazılımı

Merhabalar Elimde 6 yıl önce lisede dağıtılan general mobile’in etab 4 tableti var. Aylar önce kardeşim rootlamaya çalışırken yanlış bir şeyler yapmış ve cihazda yazılımsal bi çökme meydana gelmiş. Şu an açılıyor ama fastboot modda kalıyor ve hiç bir işlem yapılamıyor. Kendim kurtarmaya denedim...
  12. E

300 TL iPad 2

İşim gereği sadece internet tarayıcısını kullanacağım bir tablet almayı düşünüyorum letgodan temiz herhangi bir sıkıntısı olmayan 300tlye ipad 2 buldum yanında orj şarjıyla sizce alınır mı yoksa indirimlerle falan 360tlye alabildiğim bu sıfır android tableti mi alsam daha mantıklı olur...
  13. E

Ucuz tablet önerisi

Online işim gereği uygun fiyatlı tablete ihtiyacım var. Oyun falan oynamayacağım belki arada zoomdan derslerime girerim. Ama dediğim gibi asıl işlevi bir site üzerinden üyelerin profillerini inceleyeceğim işimi rahatça yapabilmek olacaktır. Max bütçem 500-600 tl. Bu fiyatlarda tabletler hakkında...
  14. E

PHILIPS 50PUS6503/62 Görüntü ayarı

Philips’in 50pus6503/62 model numaralı 50 inçlik smart tvsini aldım. Kendi zevkime göre görüntü ayarlarını yaptım fakat kanallar hd olmasına rağmen televizyonun dibine girince pixelleşmeleri farkediyorum. Özellikle yazıların etrafında. Bu normal midir? Bir de mpeg parazit azaltma seçeniği vardı...
  15. E

Samsung Lg Televizyon Önerisi

Yeni bir tv alacağım bu iki marka arasında kalıyorum. Forumlarda okuduğum kadarıyla Lg tvde çok iyi diyorlar ama onda da tarayıcıdan dizi film izlerken sorun oluyormuş. Bütçem 4000 tl bandında. Dizi film youtube takılabileceğim 4k tv önerir misiniz. Oda bu arada 20 metrekare
  16. E

Haylou t15 vs qcy t5

Merhabalar yeni bir tws bluetoothlu kulaklık almayı düşünüyorum ve haylou t15 modeli ile qcy t5 modeli arasında çok kaldım benim için hem ses performansı hem de mikrofonu ile ufak tefek görüşmelerin altından kalkması önemli. Acaba kullananlar bir bilgisi olanlar hangisini önerebilir
  17. E

HDD kapasitesi olmayan laptopa hdd takılır mı

Lenovo IdeaPad L340-15IRH Intel Core i5 9300H 8GB 256GB SSD GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81LK01ABTX...
  18. E

Dizüstü bilgisayar önerisi

Acer Nitro Intel Core i5 8300H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050 Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q5AEY.002 https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050-linux-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nhq5aey002-p-HBV00000PI92I?magaza=GarajOnline HP Pavilion...
  19. E

4000-5000 tl bandında dizüstü bilgisayar önerisi

merhaba arkadaşlar inşaat mühendisliği öğrencisiyim dolayısıyla autocad solid tarzı uygulamaları rahatça kullanabileceğim oyun performansı da iyi olan 4000 ile 5000 tl civarı önerebileceğiniz laptop var mı. 5000i çok az geçebilir ama çok oyun canavarı bir şey istemiyorum dediğim gibi gündelik...
  20. E

İNG BANK E-TURUNCU HESAP

Birikimlerim için vadeli hesap açmak istiyorum en uygunu e-turuncu hesap geldi bana daha önce aranızda açtıran kullanan var mı acaba bir de internetten başvurdum kargo sözleşme ile banka kartını getirecekmiş kapıda imzalanıp aynı kargoyla geri yollancakmış sözleşmeler galiba evde fazla...
  21. E

Netspeed’e Geçilir mi?

Arkadaşlar ben turknet 16 mbps adsl aknsiz internet kullanıyorum. 65 lira ödüyorum ve verdiğim fiyata göre hızından memnun değilim. Bir ara 9-10 mbps hız görürken bayadır 7-8 mbpsi geçemiyorum. Netspeed bana 8 mbps hız alacağımı söyledi aknsiz 44 lira. 16 mbps aknsiz paket ise 52 lira ben şimdi...
  22. E

10 Haneli hizmet numarasını nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar sokağımda bulunan ttnet fiber kutusundan fiber alabilir miyim diye ttnet bölge müdürlüğüne gittim yardımcı olmaları için şu an bulunduğum iss nin 10 haneli hizmet numarasını istediler. Ben de 7 haneli bi numara var. Bu istedikleri numarayı nasıl öğrenebilirim
  23. E

VDSL yada Fibere gecebilirmiyim?

Hat değerlerim bu arkadaşlar binamın bulunduğu sıradaki binaların neredeyse hepsi fiber kullanıyor ben de artık kullanmak istiyorum ne kadar aradıysam ttneti bulunduğunuz konumda şu an bir altyapı çalışması yok falan dediler vdsl ya da fibere geçmem mümkün mü?
  24. E

Vdsl altyapı yok ttnet gecebilirsin dedi

Arkadaşlar kafam almıyor bir yardımcı olun. Ttnet beni bir kaç sefer aradı 24 mbps vdsl hipernet paketi alabiliyorsunuz. Bulunduğunuz bölgeden sinyal alınıyor. Biz gelip kuracağız falan filan dedi. Türk telekomu arıyorum altyapınız uygun değil dediler. Başvuru yaptım bulunduğunuz bölgede bu sene...
  25. E

TürkNet ADSL’den VDSL’e Geçiş

TürkNet 16 mbps ADSL kullanmaktayım. VDSL altyapım galiba yok. Destek bölümünden VDSL’e geçmek istediğimi, ne yapmam gerektiğini belirttim. Bana paket değişikliği talebiniz alındı boş port varsa, modeminiz VDSL destekliyorsa vs. geçişiniz gereçekleşecek dendi. 1 hafta falan geçti hala bir ses...
  26. E

ADSL’den VDSL’e Geçiş

Arkadaşlar ben ADSL TurkNet kullanıyorum. Ama hızdan memnun değilim. Türk Telekom Müdürlüğüne gidip VDSL’e geçebiliyormuşum. Acaba müdürlüğe gidip VDSL port bağlatıp TurkNet’te VDSL paketlerinden yararlanabilir miyim? Yoksa TTNET’e geçip mi kullanabilirim?
  27. E

VDSL Port başvurusu

Şu an turknet kullanıyorum ve abonelik babamın adına. Türk telekom hipere geçmeyi düşünüyoruz ama müdürlüğe gidip port başvurusu yapmamız gerekiyormuş. Acaba babam olmadan müdürlüğe gitsem port başvurusunu alırlar mı? Geçişi yeni alacağım paketi vdsl modemi falan hepsini orada yapmayı...
  28. E

TTNET VDSL

Arkadaşlar ttnet beni geçenlerde arayıp altyapımın 24 mbps vdsl e uygun olduğunu söylemişti. Bugün bir türk telekom bayisine gidip altyapımı kontrol ettirdiğimde bana altyapımın adsl desteklediğini söylediler. Tekrar beni aradıkları numaradan ttneti aradım ve durumu izah ettim. Onlarda biz direk...
  29. E

TTNET Hipernet kullanan

Arkadaşlar altyapım 24 mbps hipernet destekliyormuş kullananlar var mı tavsiye eder misiniz bir de hangi modemi veriyolar ve fiyatları ne kadar modemlerin
  30. E

Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Asus X505bp-br019 Amd A9-9420 4gb 1tb 2gb R5 M420 Dos 15.6" - n11.com Arkadaşlar üniversitede makale ve tez yazım için bir de günlük işlerim için (dizi, sosyal medya vb.) bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Aklımda bu var. Windows 10’u ben kuracağım. Başka önereceğiniz bir bilgisayar var mı? Max...
  31. E

Türk Telekoma Geçilir Mi?

Arkadaşlar merhaba ben şu an turknet taahhütsüz 16 mbps aknsiz internet kullanıyorum 59 lira ödüyorum daha geçeli 1 ay olmadı hızı hayal ettiğim gibi olmadı bize sağladıkları hız sitelerinde 10 mbps yazıyor. Yine nadir donmalarla video film izleyebiliyorum telefonda speed testte de 6 mbps...
  32. E

İnternet hızı

Arkadaşlar internetin turknet 16 mbps modemim de tp linkin orta seviye bi modemi 150 liralık wifi full çekmesine rağmen internetimin hızı bazen güzel bazen çok kötü oluyor. Bunun modemle bir alakası var mıdır? Yani wifi full çektiği halde netin yavaş olması modemden kaynaklanabilir mi?
  33. E

TP-Link modem alınır mı

Arkadaşlar ben superonlineden türknete geçtim. Superonline elimdeki modemini geri istedi. Ben de yeni modem almaya karar verdim. Türknetin bana sunduğu internet hızı 16 mbps ben de tp linkin şu vdsl modemini almayı düşünüyorum. Sizce nasıl ya da önereceğiniz başka modem var mı max bütçem 150-160...
  34. E

Türk Telekom Çekim Gücü

İstanbul/Eyüp civarında oturan varsa Türk Telekom'un çekim gücü ve internet hızı hakkında bilgi verebilir mi? Vodafonedeyim ve bulunduğum konumda kötü çekiyor ve paketini yeterli bulmuyorum. Sizce Türk Telekom'a geçmeye değer mi? Not: Eskiden Turkcell'deydim. Çekim gücü internet hızı 10...
  35. E

İcloud Fotoğraf Arşivi

Bi icloud hesabımdan çıkmam gerekiyordu. Çıkış yapıp tekrar girdim sonrasında fotoğraf arşivini açamadım. Görüntüdeki gibi bişi geldi. Galerimde 800 küsür foto vardı 300e indirdim hala aynı 6,81 gb foto video var diyor. İcloud hesabımdaki bütün fotoları da sildim yani 5 gb boş nasıl açarım...
  36. E

Asus Laptop Önerisi

Arkadaşlar aklımda iki laptop var. Hangisini tavsiye edersiniz. Normal standartlarda oyun oynuyorum. Ama yine de oyunlarda orta seviyede maksimum performans alayım. Bütçem max. 2600 TL. Başka öneriniz varsa paylaşabilirsiniz. Asus K556UQ-XX935T Intel Core i5 7200U 2.5GHz / 3.1GHz 8GB Fiyatı...
  37. E

Samsung S6 edge alınır mı

Arkadaşlar Samsung Galaxy S6 Edge almayı düşünüyorum. Telefon hakkındaki düşünceleriniz nedir. Alınır mı yani. S7 edge ile aralarında çok bir fark var mı. S6 edge S7 edge kıyasla ucuz olduğu için almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
  38. E

iPhone 6S Kılıf

iPhone 6/6s Kılıf, Spigen Slim Armor Arkadaşlar Spigen'in şu kılıfını almak istiyorum. Kullananlar var mıdır? Çok kaba duruyor mu? Benim için telefonu koruması kadar şık durması da önemli. Varsa başka önerileriniz belirtiniz. Teşekkürler.
  39. E

Vodafone mi Türk Telekom mu

Arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum. Turkcellin çekim kalitesi ve internet hızında bir sorunum yok fakar paketleri çok pahalı. Yani en iyi 1 gb internet paketi olan bir paketten yararlanabiliyorum. Vodafone ya da Türk Telekom ikisinden birine geçmek istiyorum yine faturalıya. Kafamda...
  40. E

Vodafone mi Türk Telekom mu

Arkadaşlar Turkcell faturalı hat kullanıyorum. Turkcellin çekim kalitesi ve internet hızında bir sorunum yok fakar paketleri çok pahalı. Yani en iyi 1 gb internet paketi olan bir paketten yararlanabiliyorum. Vodafone ya da Türk Telekom ikisinden birine geçmek istiyorum yine faturalıya. Kafamda...
  41. E

Apple Music İninal Kart

Arkadaşlar Apple Music hesabı açacaktım kendime. 3 ay deneme üyeliği var sonra premium hesap oluyor. Ben de ininal kartı ödeme bilgileri kısmında tanıtıp deneme bittikten sonra parayı çekmesini düşündüm. Yalnız ödeme bilgilerinde İninal kartı kabul etmedi. Her şeyi eksiksiz girdim. Ödeme...
  42. E

İphone 6S Kılıf

Arkadaşlar İphone 6S orjinal gece mavisi deri kılıfı çok hoşuma gidiyor. Ama orjinal olmasındna dolayı biraz pahalı. Aynı tasarımda uygun fiyatta bildiğiniz deri kılıf varsa yardımcı olursanız sevinirim. Yan sanayi varmış bunlardan ama bulamadım. Bildiğiniz varsa yorumlarınızı bekliyorum
  43. E

Twitter takipçi limitini aştım

Arkadaşlar Twitter'da takipçi limitini aştım galiba bu yüzden takip ettiğim kişiler sıfırlandı ve kimseyi takip edemiyorum artık bu ne zaman düzelir bir gün oldu hala kimseyi takip edemiyorum ve takip ettiğim kişi sayısı sıfır bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  44. E

İphone 6S Kılıf Önerisi

Arkadaşlar iPhone 6S'im için Turkcellden sbs isminde ince bir arka kap aldım. 50 liraya aldım. Bana Verus, spigen ve de sbs markalarının en iyileri olduğunu söylediler verusun slim hard modelini almayı düşünüyordum ama bayide yoktu görevliler bana bu aldığımında aynı kaliteyi vereceğini...
  45. E

İphone 6S powerbank önerisi

Arkadaşlar iPhone 6S kullanıyorum. Bir powerbanke ihtiyacım var. Şöyle kaliteli uygun fiyatta bir powerbank önerir misiniz. Max bütçe: 65TL
  46. E

İphone 6S uygulama indiremiyorum

Arkadaşlar iphone 6s imde app storeden wifi ile uygulamları oyunları indirebiliyorum. Fakat asphalt olsun modern combat olsun yüksek gbli oyunlar indirilmiyor. Yani indiriyor biraz sonra yeniden dene ve bitti seçenekleri çıkıyor. Hata veriyor. Ne yaptıysam olmadı her şeyi denedim. Acaba wifi ile...
  47. E

İphone 6S uygulama indiremiyorum

Arkadaşlar iphone 6s imde app storeden wifi ile uygulamları oyunları indirebiliyorum. Fakat asphalt olsun modern combat olsun yüksek gbli oyunlar indirilmiyor. Yani indiriyor biraz sonra yeniden dene ve bitti seçenekleri çıkıyor. Hata veriyor. Ne yaptıysam olmadı her şeyi denedim. Acaba wifi ile...
  48. E

İphone 6S kamera karıncalı

Arkadaşlar bir iki gün önce iphone 6S aldım. Telefonun her şeyinden çok memnunum. Yalnız ilk defa kullanmamdan mıdır nedendir bilmiom kamerası farklı geldi. Ön de arka kamerada. Kamera çok çok az karıncalı. İlk defa kullandığım için yanlış biliyor olabilirim. Acaba bir problem var mıdır yoksa...
  49. E

İphone 6S 3D Touch Çalışmıyor

Dün iPhone 6S satın almıştım. Kutuyu açıp bakmam bugüne kısmet oldu. Telefonu açtığımda 3D Touch kullanabildim. İphone nin gereksiz içinde barındırdığı bir kaç uygulamayı sildim. Ondan mı oldu nerden oldu bilmiyorum ama 3D Touch kullanamıyorum artık. Yani mesela kameraya basıyorum. O hissi...
  50. E

İphone 6S İthalatçı Firma Garantili

Apple iPhone 6S 64 GB Cep Telefonu Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum. 1 Yıl Apple 1 Yıl İthalatçı Firma garantili. Sizce bir sorun çıkarır mı garanti konusunda?
  51. E

İphone 6S İthalatçı Firma Garantili

Apple iPhone 6S 64 GB Cep Telefonu Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum. 1 Yıl Apple 1 Yıl İthalatçı Firma garantili. Sizce bir sorun çıkarır mı garanti konusunda?
  52. E

MSI Laptop Alınır Mı?

MSI GL62 6QD-079XTR Intel Core İ5 6300HQ 2.3Ghz 8GB 1TB Fiyatı Şu cihazı almayı düşünüyorum. Sizce oyun ve diğer ihtiyaçlarımı rahat karşılar mı?
  53. E

İphone 6S 4.5G İnternet Hızı

Arkadaşlar iphone 6S kullananınız varsa 4.5G internet download ve upload hızlarını paylaşabilir mi? Ona göre satın alacağım.
  54. E

Dizüstü Laptop Önerisi

Arkadaşlar oyun ve diğer işlerimi karşılayabileceğim bir laptop arıyorum. Gta 5'i felan sorunsuz oynasam yeter. Asus K555UB-XO198T Intel Core i5 6200U 2.3GHz/2.8GHz 8GB 1TB Fiyatı Bu pc var aklımda fiyatı da makul. Asus'un başka bir modelini felan tavsiye edecek bu işlerden anlayan kardeşlerim...
  55. E

2700 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Şöyle gta 5 gibi oyunları rahatça oynayabileceğim diğer işlerimi de görebileceğim bir laptop arıyorum. Max bütçem: 2800 TL Aradığım özellikler; İntel Core i7 işlemci 1 TB Hard Disk 2 GB Ekran Kartı 8 GB Ram Lenovo var aklımda ama çok bir bilgim olmadığı için emin olamıyorum. Asusda da ısınma...
  56. E

Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Beyler şöyle oyun da oynayabileceğim normal işlerimi de karşılayabileceğim iyi bir laptop arıyorum. Max. bütçem 2000 TL. Anlayan kardeşlerim bir yardımcı olursa sevinirim.
  57. E

Laptop Önerileriniz

Beyler şöyle oyun da oynayabileceğim normal işlerimi de karşılayabileceğim iyi bir laptop arıyorum. Max. bütçem 2000 TL. Anlayan kardeşlerim bir yardımcı olursa sevinirim.
  58. E

Kablosuz Klavye Mouse Seti Önerisi

Beyler Logitech'in kablosuz klavye-mouse setinden almak istiyorum. Çok fazla oyun oynamadığım için gamet klavyesi almak istemiyorum. Aklımda şu set var; Logitech Mk270 Kablosuz Klavye Mouse Set 937 - n11.com Daha başka önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bütçem maksimum 100 TL.
  59. E

Bilgisayar Sandalyesi

http://www.koctas.com.tr/ofis-ve-calisma-odasi/adore-techno-plus-bilgisayar-sandalyesi-mavi/11670-17665/?ref=search Yeni bir çalışma sandalyesi alacağım. Bu konuda çok bir fikrim yok ama aklıma bu sandalye yattı. Bilenler bir yardımcı olabilir mi. Bu ürün iyi midir yoksa bu fiyata daha iyisi var...
  60. E

İkinci El iPhone 6S Almak

İphone 6S 64GB almayı düşünüyorum. Fiyatı da biraz pahalı olduğu için şöyle 2-3 ay kullanılmış ikinci el almayı planlıyorum. Siz ne dersiniz ikinci el iPhone alınır mı?
  61. E

İphone 6 64GB mi 6S 16GB mi

Beyler Iphone almayı düşünüyorum. Başta 6S 16GB alacaktım. Fakat daha sonra 16nın yetmeyeceği gibi şeyler duyunca 6 64GB de almayı düşündüm. İkisinin de fiyatı aynı. Ama tabii ki 6S 6 ya göre çok iyi. Sizce ne yapmalıyım. Sorun çıkmaz diyip 6S 16GB mi almalıyım. Yoksa depolama daha önemli diyip...