Arama sonuçlarınız

1. K

Monster'ın değiştirmek için bende 8bin Tl istediği ekran kartım gerçekten bozuk mu ?

Merhaba dostlar öncelikle bayramınız mübarek olsun konuya geleyim monster notebookum vardı değeri ikinci el yaklaşık 10bin ediyordu ve üç ay kadar önce kullanım sırasında durduk yere kapandı ve bidaha açılmadı.Servise gönderdim(garantisi bitmişti) ve bana dedilerki anakartta sorun var değişmesi...
  2. K

Laptopu 144hz monitöre bağlamak

144hz monitör alacağım ama masaüstü toplayana kadar aylarca elimdeki laptop ile oynayacığım peki ben bu monitör ile en azından 120hz ile oyun oynayabilirmiyim laptop bu tam anlamadım meseleyi bazıları hdmi 2.1 olmadan vb oynaymazsın diyodu benim laptopda ince detay verilmemiş HP Pavilion -...
  3. K

Android ile SanalPc'den oyun oynama(Videoyu izleyin)

Merhaba arkadaşlar elim bir sanal pc geçti ama elimde normal bilgisayar olmadığı için tabetle kullanıyorum fakat oyun oynamak istediğimde bir sorunla karşılaştım pekçok uygulamada normal pc de bir oyuna girdiğinizde örneğin battlefield gibi mouse imleci kaybolur ve mouse döndürdüğünüzde normal...
  4. K

ios 8.3 jb yapamiyorum

boyle bir hata veriyor herşeyi denedim itunes surumu falan herşeyi ayarladim cihazı iphonu bul falan kapadım herşeyi denedim bu hatayı veriyor tam sevinmistim yeni aldığım cihaz 8.3 ile geldi diye ama sanırım jb yapamayacam