Arama sonuçlarınız

1. oguzhanfindik

Yardım R7 7800X3D+4070 SUPER BİLEŞENLERİN UYUMU

Merhaba, böyle bir sistem topluyorum yorumlarınızı bekliyorum. Sorun yaşarmıyım uyumsuz parça var mı vs. Farklı forumlarda sordum ama bir kişi dışında istediğim yardımları alamadım. Yarın siparişini vereceğim fakat çalıştığım firmadan alacağım için piyasadaki fiyatlardan daha ucuza geliyor o...
  2. oguzhanfindik

Corax 3155-4 [Yavuz Selim] Sistemi Alınır Mı?

Kesinlikle bende o yüzden RX570 seçtim Evet ama fiyat olarakda değecek bi fark yok 1603725965 Corsair öneriyor herkes ama benim aldığım ürünün özelleştirme kısmında bir adet corsair var onda da fan yok
  3. oguzhanfindik

Hele şükür sonunda duymak istediğim şeyler :blush: çok teşekkür ederim çok sağolun kasa konusunda karar verip alacağım hemen :blush:
  4. oguzhanfindik

Yani evet bence fiyatına göre iyi sistem ama işlemci ve ekran kartı da normal olarak düşük 4.000 tl bütçeye çıkabildiğim için 3100 ve RX570 düşünüyorum bu fiyata alabiliceğim en iyi sistem olduğunu düşünüyorum senin fikrin nedir attığım sistem için
  5. oguzhanfindik

Peki sistem özellikleri nasıl sence aynı özelliklerle bir çok farklı yerden topladım kimi 4.300 kimi 4.400 ü buluyor en ucuz bunu buldum
  6. oguzhanfindik

Sistemin içindekini mi diyosun GamePower ı mı diyosun? 1603717438 Bu bütçede Ryzen 3 3100 ve RX570 dışında daha iyi bir sistem toplayamadım önerin var mı
  7. oguzhanfindik

Herkese selam, 3.500TL bütçem vardı 2 haftadır araştırma yapıyorum en son bu PC aklıma yattı. Sadece ekran kartını RX570 yapıp bide belki kasayıda GamePower Horizon Gaming MESH Panel 650W yapıp almayı düşünüyorum önerileriniz nedir ? (Ekran kartı ve Kasayı değiştirdiğim zaman 4.216 Yapıyor)...
  8. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Anladım tamamdır eline koluna sağlık çok sağol
  9. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Pardon ya @fatihege söylemiş ben yanlış yazmışım afedersin ?? işlemci 3 3100 alsam peki uyar mı? Artık karar vermek istiyorum ne diyosun 4.000 tl sınır bi bütçe ile en iyi böyle mi toplarım sence
  10. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Herşey iyi hoş ama @alpsadik i3 daha iyi dedi senin attığın karşılaştırmada da 1650 daha iyi gözüküyo ve attığın sistemde de bunlar var 4 ü geçiyo ben bu sistemi 3,600 A buldum önceki mesajlarda resim ve link olarak da attım
  11. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

bu şekilde almamı söylüyosun dimi
  12. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

anlamadığım rx570 gtx1650süper den ucuz ama fps olarak rx570 daha iyi fps veriyo bildiğim kadarıyla doğru mu biliyorum? ne yapacağımı şaşırdım :( 1603376324 Bu iki sistem kafamı karıştırdı herşey aynı işlemci hariç, Intel Core i3-9100F mi daha iyi AMD Ryzen 3 3100 mü ? Ya attığım resimdekini...
  13. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

yanlış anladın kötü bir niyetle söylemedim :) evet ilerde geliştirebilirim tüm oyunlardan 144Hz almak için ama ileriden kastım 1-2 yıl sonrası da değil tabi 3-5 yıl götürebilicek bir sistem diyelim kısaca. 1603361639 @Miraç71 in attığı sistemdeki ekran kartı kötü değil ama 1603361869...
  14. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Geleceğe yatırım amaçlı 144Hz almak istiyorum ilerde pc yi geliştirebilirim çünkü. Monitöre çok takılmayın dediğim gibi pc önemli şuanda :/ 1603361329 linkini attığınız ürünü düşünüyorum 1 haftadır bir kaç kişi almayın dedi ama siz öneriyorsunuz net bişey diyebilir misiniz neden almayın demiş...
  15. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Hocam başka bir forumda sizin profil resminizden ve aynı tavsyeleri yazan birisi var yoksa o siz misiniz :D
  16. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

evet bende monitör için efsane cumadan almayı düşünüyorum ama önemli olan şuan için pc baya araştırdım kafam doldu artık :( 1603360507 144Hz monitör almak istiyorum o yüzden kasa için 4.8 fazla gelir
  17. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Önericeğin sistemler kaç tl civarı olur? Çünkü monitör de almayı düşünüyorum 1.500 tl civarı da monitöre harcayacağım.
  18. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Oyun oynamak için, bide belki arada adobe cs programlarınıda kullanıcam kendimi geliştirmek için
  19. oguzhanfindik

PC tavsiyesi?

Selam herkese, 3.500-4.000 Arası bütçem var PC tavsiyesi olan var mı?
  20. oguzhanfindik

Forum üzerinde bir şey yapamıyorum

Cevap verdiğinzi mesajımda da dediğim gibi konu açamadım ana ekranda sağ tarafta konu aç butonu yoktu bende buradan açabildim sadece zaten dediğiniz gibi olsaydı böyle bir sorunumda olmazdı ;)
  21. oguzhanfindik

Düzeldi teşekkürler
  22. oguzhanfindik

ayrıca konu açmayı da bulamadım..
  23. oguzhanfindik

avatar değiştiremiyorum, profilimde bazı yerler ingilizce bilgisi olan var mı