Arama sonuçlarınız

1. E

Dünyada ilk olan Honda Çift Kavramalı Şanzıman (DCT)

Honda'nın motosiklette çığır attığı bir yenilik olan çift kavramalı şanzıman videosu. Umarım ilginizi çeker. :)
  2. E

Bir Baş Yapıt: GL1800 Gold Wing ABS

Dünyayı motosiklet üzerinde keşfetmek isteyenlerin (yani benim) hayalim. :)
  3. E

2. el motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Bu arada aman bilinmeyen markalara gönül kaptırıp, başınıza bela almayın. Japon işinden şaşmayın.
  4. E

2. el motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Çok yararlı bir başlık olmuş. ;)
  5. E

Honda CBR 650F

Güç. Performans. Değer. Yepyeni CBR650F ile tanışın.
  6. E

Honda CRF 250L

Hafta içi şehir içi hafta sonu arazi için tasarlanmış. :)
  7. E

İlk Motosikletiniz Hangisiydi?

İlk motosikletini unutamayan kaç kişiyiz? o_O
  8. E

En Çok İstediğiniz Motosiklet Modelleri ve Fotoğrafları

benim son zamanlardaki tek favorim: CRF1000L Africa Twin :rolleyes:
  9. E

En Çok İstediğiniz Motosiklet Modelleri ve Fotoğrafları

Herkesin gönlünde yatan bir efsane vardır. Herkes favori motosikletini paylaşsa da daha fazla şey öğrensek ne güzel olur. :cool:
  10. E

Dünyanın İlk Hava Yastıklı Motosikleti

Motosikletçilere genel kültür bilgisi: Dünya'nın ilk kez Hava yastıklı motosikleti Honda üretmiştir. ;) Modeli Gold Wing
  11. E

Honda CBR250R Siyah & Çift Renk

Benim favorim bu. Sportif ruhuyla hem ruh, hem de beden için ideal. Hem diğer renklerinden daha da kışkırtıcı geliyor bana. :)
  12. E

En iyi motorsiklet markası hangisi?

Ürün gamı, geniş bayi ayı, ve dört yıl garantisiyle bence tartışmasız Honda, hayat tabii ki O'nda. :)
  13. E

Honda CBR 500R 2016

Elimin döndüğünce Honda'nın yeni modellerini sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Bu yıl Moto Bike Expo'da yakından inceleme fırsatını bulduğum başka bir model de Super Sport'un en yeni CBR500R'idi. Güç bakımından geçiş motosikleti gibi görünse de kendine has tarzıyla bu yıl her yerde bolca...
  14. E

Kaza Sebepleri

tamam motosikletçiler hor görülüyor da yeni başlayan motosikletçiler için de güvenli eğitim sürüşü zorunlu tutulmalı, gerekiyorsa sınavlar daha da zorlaştırılmalı, yaşı da düşürdüler şimdi. CC'ye göre değil, deneyime göre ehliyet verilmeli. :mad::mad::mad: Bu arada motosiklet markalarına da...
  15. E

Honda NC750X 2016

Honda'nın yenilenen NC750X modeli hem normal hem de otomatik vitesiyle artık bizim yollarımızda da yerini aldı. Öncelikle Honda'ya teşekkür etmek lazım, diğer markalar gibi sadece çok satan modelleri getirmiyorlar. geniş ürün yelpazesiyle her tarzı kucaklıyorlar. NC750X başlangıç için üst...
  16. E

Motosiklet tutkunları fuarı

Hafta sonu ben de fuara gittim, kalabalıktan çok gezemediğim için cumartesi gününden sonra pazar sabahı da erkenden gidip hızlıca dolaştım. Her sene olduğu gibi tüm ilgi büyük markaların standlarındaydı. Özellikle Honda Africa Twin için insanlar sırada bekliyordu. Üstelik alanda dört adet...
  17. E

Niye NC750SDCT

Honda mı Yamaha mı çıkmazı devam ederken, görüşlerini paylaşmak isteyen var mı? Özellikle Honda NC750SDCT kullanıcılarına seslenmek istiyorum, bu motosikleti vazgeçilmez yapan nedir? Motoru mu, karizması mı? Bir yardımcı olun, bir arkadaşımız çıkmaza sürükleniyor. :rolleyes:
  18. E

Süper Sport Deyince Neden Repsol ve Honda

Yıllardır merak ettiğim bir şey var, Honda ve Repsol ortaklığı. Kim kime sponsor, niye sponsor. Tamam bir arada çok iyi duruyorlar ama insan yine de merak ediyor. Honda dünyada kendini kanıtlamış bir marka elçisi. Motorları olsun, arabaları olsun, teknolojik gelişmelere ayak uydurmaları...
  19. E

Scooter Deyince Akla Hemen O Gelir: PCX

Scooter tavsiyesi olan var mı? Uzun uğraşlar sonunda tavsiyeler ve gözlemlerimin de büyük etkisi oldu PCX 150'de kara kıldım. Honda yedek parça ve servislerinde iyi de bu aletin zaten sorun çıkarmayacağını söylüyorlar. Aranızda kullanan, tavsiye edecek olan var mı? :blush:
  20. E

Moto Bike Expo 2016 // Africa Twin

Yeni Africa Twin Türkiye'ye geliyor mu? Hemen fuara gidiyorum. Yıllardır hayranıyım. Artık yeni modelinin çıkması lazım da yukarıdaki fotoğrafı bile beni benden aldı. Bas gaza dağ bayır, kim tutar beni bundan gayri. Bu arada fiyatı belli oldu mu?