Arama sonuçlarınız

1. clonpear

Hangi ethernet kablosunu tavsiye edersiniz?

Merhaba. Superonline kullanıyorum ve pakette aldığım hız 50mbps. Fakat pc de ne yazık ki bu hızı göremiyorum. Masaüstü bir pc kullanıyorum ve ana modeme ek olarak ağ genişletici bir modem ile ethernet kablosu ile pc me bağlıyorum. Tabii bu ağ genişletici olduğu için aldığım hızlarda kablosuz...
  2. clonpear

System Z Adlı sürücü neyin nesi?

SYSTEM (Z: ) Neyin nesi? Klasöre erişim izni yok.
  3. clonpear

Sizce yurt dışından alınan HTC 10 a root atılır mı?

Merhabalar. Sorum başlıkta da söylediğim gibi yurt dışından alınan HTC 10 a root atılır mı. Açıkçası başta şunu belirtmeliyim ki daha önce pc den telefona root atmadım bir telefonum vardı ona kingroot un uygulaması ile atmıştım sonra kingrootu iptal etmeden falan silince telefon patates oldu...
  4. clonpear

Almanya'dan laptop alacağım

Almanya'dan laptop alacağım ortalama 1800€ gibi bir fiyat vermeyi düşünüyorum şunu seçtim sizce nasıl; ASUS G752VY-GC082T, Notebook mit 17.3 Zoll, 1 TB Speicher, 8 GB RAM, Core i7 Prozessor, Windows 10 (64 Bit), Grau Oyun ve genel performans önemli mimar falan değilim oyun oynayıp rahat...
  5. clonpear

Yurtdışından laptop alacağım

Yurt dışından laptop alacağım 6000 gibi bir meblağ vermeyi planlıyorum. Pasaport a geçireceğim ve vergiden dolayı şişen yüksek fiyatlarla beraber yurt dışından uyguna almayı planlıyorum. 2000 euro ya kadar laptop önerilerinizi bekliyorum.
  6. clonpear

HP 500-470nt 2500 TL Upgrade

Merhaba. Ben yaklaşık 1 sene önce 3100 TL gibi bir fiyata HP markalı bir masaüstü pc aldım. Ama bu pc nin ekran kartı bana yetersiz geliyor bir arkadaşımla da görüştüm anakart ile birlikte değiştir dedi. ortalama bütçem 2500 tl gibi bir şey. 2500 tl gibi bir fiyata bu pc ye nasıl ekran kartı...
  7. clonpear

HTC 10 vs Samsung Galaxy S7 vs LG G5 (Kişisel karşılaştırmam)

Öncelikle forumda birçok kişinin sınırsız bütçeyle veya 2000 TL üstü gibi yüksek fiyatlara telefon almak istediklerini fakat karar veremediklerini gördüm. Bende hazır iphone 7 çıkmadan şöyle bir kendimce karşılaştırma yapmak istedim.Yazdığım şeyler doğrultusunda bence telefonunuzu...
  8. clonpear

Htc 10 mu S7 Edge mi?

Öncelikle merhaba. Ben yakın zamanda bir telefon alıp uzun bir süre kullanmak istiyorum fakat karar veremiyorum. Uzun bir süre S7 edge i düşünürken htc 10 kafamı karıştırıyor çünkü uzun Kullanımda hem dayanıklıkta hem de TouchWiz gibi problemlerin olmayışı, S7 ye göre daha az ram harcaması ve...