Arama sonuçlarınız

1. B

Sandisk Usb Flash Hk.

Merhaba arkadaşlar, elimde 2 adet sandisk 16 gb flash var win10 usb yukleme araci bu usbleri gormuyor farkli flashlari goruyor ama bunlari gormuyor arastirdim yerel disk gorunmesinden kaynakliymis ama cozum bulamadim bilen var mi ? Diger flashlar cikarilabilir disk gorunmekte sandiskler...
  2. B

LG G2 Güncelleme

G2 yi güncellemek istiyoruuz bilgisayara proğramı kurduk telefonu görmüyor pc suite . bir kaç defa denememize rağmen sorun ne olabilir ne yapılaiblir ?
  3. B

Tatil önerisi

Merhaba arkadaslar Kusadasina tammuz 26 27 gibi 3 gunluk tatil planimiz var nerde kalmali bayan arkadaslarda olacak ona gore otel, tatil koyu onerisi yapabileceginiz temiz guzel yerler varmidir ? Daha once kalmis gitmis arkadaslar oneri bekliyorum ☺ Not ilgimizi cekecek farkli...
  4. B

Trafik Kazası Tazminatı Hk.

Merhaba Arkadaşlar ; İki yolcu otobüsü kazasına karıştık ( yarım otobüsler ) Annemin ayağına platin takıldı ucuz atlattık Allaha şükür, hastaneden numarayı aldılar galiba aracılar arıyor vs. Bu gibi yaralanmalarda nasıl sigortadan tazminat alırız bilgisi olan var mı ? aracıları bulaştırmak...
  5. B

Toplama PC Tavsiyesi

Merhaba arkdaşlar ; Max 3000-3500 tl limit -Kasa ekran tümüyle limit budur. Genellikle oyun bilgisayarı olaktır. ileriye dönük olarak yine bir 2 sene kadar götürmesi iyi olur :) -SSD gerekli değildir , kullanacak kişiler cocuk olduğu için. yardımlar için teşekkürler.
  6. B

Garanti Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, vodafone den samsung s5 kazandım brightstar dağıtıcı etiketi ile ancak ne fatura ne başka bir şey var.cihaz kutusu haricinde :) Yetkili dağıtıcı firma brightstar ancak fatura olmadığı için samsung teknik servis ile sorun yaşar mıyım. bilgisi olan var mı ?
  7. B

Wordpress sitesi için yardım

Merhaba arkadaşlar, sadece resimlere dayalı bir site kurmak istiyorum 2 yada 3 sutun şeklinde resimlere tıkladığında büyük halini görse yeterli olacaktır kurulum yaptım ancak sutunları yani resimleri küçük boyutlu halde yan yana getiremiyorum yazı yazdıkça alt alta geliyor sürekli...
  8. B

Win 8.1 güncelleme sorunu

Bilgisayara windows 8 single language 64 bit kuruluydu güncelleyip 8.1 yaptım uzun süredir kullanıyorum yavaşladı fabrika ayarlarına aldım windows 8 single language 64 bit oldu güncelleme ile yine 8.1 yaptım donuyor kalıyor bilgisayarı açıyorum donuyor dosyaları açıyor donuyor nedir bunun...
  9. B

HDMI Sorunu

Merhaba öncelikle ; Bilgisayarı HDMI ile tv bağlıyorum yanlız görüntü taşıyor tvde, bilgisayarda ki gibi değil . Ne yapabilirm bunun için ?
  10. B

Windows 8 Kurulumu

Merhaba arkadaşlar bilgisayarda win8 mevcut ,değiştirmeyi düşünüyorum işletim sistemini. Daha sonra bilgisayarın altında ki cdkeyı kullanarak win8 kurulumu yapabilirmiyim cdkeyi kullanabilirmiyim?
  11. B

Veri Aktarım Hızı Sorunu

Merhaba arkdaşlar bende wd elements hdd var harici , bilgisayara birşeyler attığımda s/100mb ile başlıyor aktarım %50 geldiğinde aktarım yavaş yavaş düşüyor en son %80-90 lara geldiğinde s/35 mb'lara kadar. nedeni nedir bunu böyle ? Bilgisayar Asus N550jv-
  12. B

Win 7 Sorunu

arkadaşlar cd ile kurulum yapacağım zaman başlattığım zaman otomatik başlamıyor bilgisayarımdan cd içeriğine girip yükle diyorum... bu neden olabilir.. internetten indirip cd'ye cekmiş olduğum bi cd..