Arama sonuçlarınız

1. S

Yeniden başlatmada anlık sistem kapanması

Dostlarım sistemi yeniden başlatmak istediğim sistem komple sistemi kapatıp 3 4 saniye de gücü tekrar veriyor bunun önüne bir türlü geçemedim. Neden dolayı ediyordur? Aynı şekilde reset attığımda da bu durum oluşmakta.
  2. S

Haylou GT1 Pro TWS vs Xiaomi Redmi Airdots S Tws vs Haylou T15

Sizce hangi ürünü almalıyım? Nedenleri ile açıklarsanız sevinirim dostlarım.
  3. S

Xeon X5460 Soğutucu Tavsiyesi

Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar. Evet arkadaşlar konu başlığında da dediğim gibi bir sunucu işlemciye sahibim. Bu işlemci diğer intel işlemcilere göre biraz daha fazla ısınmakta ve güç tüketmekte. Açıkça söylemek gerekirse ta ki bugüne kadar işlemci 4.00Ghz de kullanmakta idim. Kullandığım...
  4. S

İşletim sistemi değişsemde oyundan atıyor

Herkese iyi forumlar anlamsız sebepsiz ve sinir bozucu bir durumla karşı karşıyayım arkadaşlar sorunumu şöyle açıklayayım. Ben windows 10 kullanıyordum hiçbir sorunum yoktu ve birgün bildirim geldi update hakkında bende hayatım boyunca güncelleme etmeyi sevmeyen biri olarak bu sefer edeceğim...
  5. S

Windows 10 Güncelleme Yardımcısı kapatma

Herkese merhaba arkadaşlar Windows 10 update etmek istemiyorum çünkü benim bilgisayarımda oyunlarda programı kapat hatası alıyorum fakat şu güncelleme yardımcısı diye isimli olan illeti 6. kaldırışım geri geliyor otomatik olarak update etmeye başlıyor ve bende eski sürüme geri dönüyorum bunu...
  6. S

02:00-08:00 arasında indirdiğim dosyalar kotaya işler mi?

Öncelikle herkese merhabalar d-smart 24mbps 75gb akk li internet kullanıyordum yaklaşık olarak 4 gün önce Türk Telekom 50Mbps 100GB Tarifesine geçtim. fakat sorum şu saat 2 ila 8 arasında 100gb üstü birşey indirdim varsayalım bu işlem kotama yansıyacak mı kesin olarak bir bilgi verebilecek var...
  7. S

İşlemci önerisi

Bende şuan Xeon X5460 bulunmakta bakıldığında çok çok memnunum işlemcilerin ikisini de o.c ile kullanıyorum fakat oyun için hangi işlemciyi önerirsiniz. Xeon X5460 3.80GHz işlemci Intel Core Duo 2 E7500 3.80GHz İşlemci Yanıtlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  8. S

Ses Var Görüntü Yok

Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar.. Konuda dediğim gibi her oyunda olmasada Call of Duty İnfinite Warfare,Call of Duty WW2,Wolfenstein II The New Colossus bu 3 oyunda görüntü ana menüde var hikayelerde gözüküyor sistemim yetmese kasardı görüntü gelmeme gibi bir durum olacağını zannetmiyorum...
  9. S

İlginç Bir Şekilde Darboğaz

Alixpress üzerinden aldığım Xenon X5460 işlemcisi GTX 970 gibi bir ekran kartını 95 lik kullanıma getirdiği için bende GT 1030 ekran kartımı tam bir şekilde besler diye Xenon X5460 işlemcisini aldım fakat hayal kırıklığına uğradım GTA 5 de 65 FPS ve üst FPS lerde bile ekran kartı anlık düşmelere...