Arama sonuçlarınız

1. İ

Yardım Ben Samsung S21plus ile iPhone 11 arasinda kaldım iPhone 11 siparis verdim umarim pisman olmam ?

Bilmiyorum daha önce hiç oradan alışveriş yapmadım daha hareketlilik yok ben aldıktan sonra zam gelmiş iptal edebilirler mi acaba daha sipariş alındı diyor parayida almamış batarya konusunda hangisi iyi uzun gider 1653593650 Bilmiyorum daha önce hiç oradan alışveriş yapmadım daha hareketlilik...
  2. İ

Yardım Ben Samsung S21plus ile iPhone 11 arasinda kaldım iPhone 11 siparis verdim umarim pisman olmam ?

Ben Samsung S21plus ile iPhone 11 arasinda aldım Amazondan şipariş verdim daha parayı hesaptan çekmemiş bazı yerler Hepsiburada vs hemen çekiyor sizce amazon güvenilir mi ? iPhone 11 siparis verdim umarim pisman olmam
  3. İ

Yardım S21 plus mi Iphone 11 mi S20 fe mi

Bilmiyorum iPhone 128 Gb aldım
  4. İ

Ama para daha karttan gitmemis duruyor 1653582474 İlk defa amazondan alisveris yapiyorum.
  5. İ

Aldım 12.836 tl ye aldım 128gb olan versiyonu çoğu sitede Zayn gelmis sence amazon güvenilir mi
  6. İ

Merhabalar Aslında aklımda 3 telefon var S20fe Snapdragon865 256 gb 8gb ram S21 plus exnoss işlemci 2100 İphone11 128.gb. 4gb Ram hangisini almalıyım fazla oyun oynayan birisi değilim belki ara sıra pubg
  7. İ

Yardım Masa Üstü Pc Mi Gaming Laptop Mu ?

Valla anlamiyorum toplamadan yakin cevrede de yok onerebilen var mi ? 1622837209 Valla kararsizim gezen biri değilim ancak otur otur belim ağrıyor ama masaustude dusunmuyor değilim uzun sureli kullanim icin masaustu alırsam pisman olurmuyum onuda bilmiyorum daha once laptop um oldu sag a sola...
  8. İ

Yardım Masa Üstü Pc Mi Gaming Laptop Mu ?

12 bin tl bütçe ayirdim masa üstü mü pc almalıyım gaming laptop oyuncu bilgisayari mi Açıkçası pek anlamıyorum bilgisayar oynamaktan ama yardimci olabilecek biri var mi ? Kafamdaki gaming pc Acer nitro 5 32 gb ram 1tb ssd i7 1070H 15.6 12.500 tlik bir pc masaustunden anlamiyorum kararisizim...
  9. İ

8 aylik sevgilim yalan soyledi n yapicam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

Her seyi itiraf ettikten sonra goruntulu konustuk ne var ne yoksa kiz kapali birisi goruntulu konusurken yuzume bakamiyodu ağliyodu birde su var goruntu olarak ben o kiza alistim yani yeni bi yuze nasil alisicam bilmiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- Haklisin affetmemem gerekiyor ama...
  10. İ

Dogrulari kendisi soyledi zaten sevince herşeyi itiraf etti ---- Mesajlar birleştirildi ---- Haklisin cok ağliyor ve sevdiğini soyluyor bilmiyorum ya ??
  11. İ

Öyle iste baska okullarda da aradim ama olmadı normal yakından olmuyo ---- Mesajlar birleştirildi ---- Dogru soyluyorsunda ya yaptıklarından pismansa cok ağliyor affet diye cok seviyormuş ---- Mesajlar birleştirildi ---- Dogru soyluyorsunda ya yaptıklarından pismansa
  12. İ

O ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ben öğrenciydim üniversite bitirdim ama ogrenci hayatimda kime yaklassam sevgilisi vardi yada yalandan suanda dusun normal yakinimda arkadaşım bile yok Var oda uzakta ---- Mesajlar birleştirildi ---- Basta soyleyememis cunku arkadas oldugumuzda...
  13. İ

Merhabalar 8 aylik sevgilim bana yalan soyledi kendisini baskasi gibi tanitmis adi bile yalanmis gosterdiği fotolardaki kizagorsel asik oldum kiz 28 yasinda ve 10 yillik iliskisi var evli mi bilmiyorum gece rüyalarima giriyo nasil unutucam bilmiyorum ses olarak o kiza aşigim ama gorsel olarak o...
  14. İ

Desteklenmeyen telefon numarası hesabım askıya alındı

Merhaba sdn okurları hesabım a giris yapamiyorum dün aksam gecici olarak sınırlandirilmisti sabah ama giris yapamıyorum bunun nedeni nedir hesabımda bir telefon numarası kayitlı değil her numarayı yazmama rağmen açilmiyor desteklenmeyen telefon numarası hatasi aliyorum lutfen yardimci olurmusunuz
  15. İ

S7 Edge mi iPhone 7 mi kararsız kaldım

Valla bende s7 var kardesim bana sorarsan iphone 7 yi bilmiyorum ama sıra telefon kasıyo tm guncellenme bakimindan iyi bana kalirsa ıphone cu degillim ben s7 derim yani --- Gönderi Güncellendi --- Ben mesela geçen sene hepsi buradadan turkiye garantili 2500 tl verdim
  16. İ

Steam dan Euro Truck 2 online aldım eve logitech vites kolu

Merhaba sdn okurlari gecen hafta online euro truck 2 online oyun aldim steamden oyunu aldim tm sonra hepsi buradadan saç kurutma makinesi aldım eve sac kurutma makinesi ile logitech vites kolu geldi bunun nedenini anlayamadım ucuz bir sey de değil arastirdim vites kolu 300 tl gibi bi rakam öyle...
  17. İ

hesabım geçici olarak askıya alındı ne yapmam lazım telefonuma sms gelmiyor açamıyorum

merhaba sdn okurları hesabım geçici olarak askıya alındı ne yapmam lazım telefonuma sms gelmiyor açamıyorum ne yapmamlazım
  18. İ

Paralel Whatsapp'tan hesabıma girilmiş! Ne yapmalıyım?

Yoo var öyle bi şey
  19. İ

Kod vermezseniz derken ; Yani hesabimi sildim ve whatsaap ı da sildim yeniden kurdum sonra uçtan uca sifreleme sistemi var onu yaptim Sizce hesabima girebilir mi hala --- Gönderi Güncellendi --- Uygulama bundan giriyor
  20. İ

Mesajlar bana ait gözüküyor ama ben yazmadım biri benim hesaba bağlanıp yazıyor mesajlari ve resimleri görüyor
  21. İ

Paralel whatsaptan hesabıma girip mesaj yazıyolar ne yapmam lazım

Merhaba sdn okurlari bi arkadasim paralel whatsapp indirip cep telefonumu yazip kodu yazip baglanmis mesajlar atiyo benin hesabimdan whatsap ı sildim hesabımida sildim ama tekrar bağlanabilir mi yardimci olun
  22. İ

Merhaba sdn okurlari bi arkadasim paralel whatsapp indirip cep telefonumu yazip kodu yazip baglanmis mesajlar atiyo benin hesabimdan whatsap ı sildim hesabımida sildim ama tekrar bağlanabilir mi yardimci olun
  23. İ

Arya dil dolandırıldim

hepize haşırt mortingen geçmiş olsun 900 liara cuk onlaruın
  24. İ

Arya dil dolandırıldim

Bi sey cikmadi ödeyicez galiba
  25. İ

Arya dil dolandırıldim

Merhabalar sdn üyeleri başimdan geçen ve bela olan olayı anlatmak istiyorum dolandırıldım gibi bir sey üniversite öğrencisiyim bir gün okul çıkışında otostop çektim bi araba durdu neyse gidiyoruz adam basladı anlatmaya neyse bu ingilizce kursu seti satiyomus banada önerdi bi kart verdi bununla...
  26. İ

S7 son kullanılan hatası veriyor.

s7 telefonum durduk yere böyle bi hata veiryor uygulamalar gözukmuyor
  27. İ

Merhaba sdnciler gönül meselesi ne yapıcam acil

Kızla hala arkadasiz mesaj atiyorum okuyor ama cevap vermiyor hala vazgeçmedim vazgecmem
  28. İ

İnternetsiz çalışan radyo uygulaması var mı

Merhaba sdnciler İnternetsiz çalışan radyo uygulaması var mı radyo dinleyen birisiyim ama internet dayanmiyor bildiginiz uygulama var mi çalışan
  29. İ

Selam sdnciler s7 kilif tavsiyesi yada kırılmaz jelatin cam tavsiyesi

Alayim mi yoksa siyahi var midir
  30. İ

Bide aynali olanlar var onlar iyimi acaba
  31. İ

Selam sdnciler hepsi burada com da 30 tlik hediye cekim var s7 kilif veya kirilmaz cam veya jelatin tavsiyesi olan var mi
  32. İ

Diş bozukluğu ağız kokusu var 20 lik dişlerinde çıktı acil yardım

Teşekkürler hocam doktora göründüm dış taşlarım temizlendi ağız kokusu gitti özel 2 fırça aldım onlarla fircalıyorum doktor diş kaybı yok dedi ama benim alt dişler yinede sallanıyor doktor düzenli olarak her aşamada fotoğraf çekiyor 3 seferimi yarından sonra gidicem yine diş taşlarım...
  33. İ

Galaxy S7 Touchwiz Nasıl?

Ben kullanmıyorum ama denerim ara yüzü
  34. İ

Outlet ürünlü telefonlar satın alınır mı?

Oralardan almanıza gerek yok hepsiburada .com da s7 2370 TL ye alabilirsin ben hepsi buradadan aldım 2430 TL ye şuan memnunum sıkıntı yok ama kırılmaz ekran aldım 80 tlye yazık oldu çatladı
  35. İ

Outlet ürünlü telefonlar satın alınır mı?

Kutuları açıldığı için ucuza satılıyor çizik filan olduğu zaman indirimli satılıyor senin için sorun yoksa al derim.
  36. İ

Kirilmaz cam aldım kavisli ama çatladı Garanti ye nasıl veririm

Merhaba sdnciler 80 tlye hepsi buradadan Case 4U Samsung Galaxy S7 3D Kavisli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Siyah aldım 2 hafta sonra kırıldı garanti suresi 3 ay garantiye nasıl gönderirim yardımcı olursanız sevinirim
  37. İ

Case 4U Samsung Galaxy S7 3D Kavisli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu

Merhaba sdn çiler 2 hafta önce kirilmaz cam kılıfı aldim ama sonra çatladı garanti süresi 3 ay garantiye nasıl veririm yardımcı olursanız sevinirim ürünü hepsi burada .cim dan aldım
  38. İ

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Ben valla aldığımda taktım şarja %100 oldu çıkardım ama şu var çok çabuk şarj yiyor
  39. İ

Başka telefondalarda internetsiz çalışan radyo uygulaması varmı s7 kursak olur mu
  40. İ

var diyorlar sadece Yazılımda gelecek miş
  41. İ

Ya bu s7 ye ne radyo güncellemesi gelir
  42. İ

Acaba çakma mi diye aklıma geldi ama hepsi burada. Com dan aldım türkiye garantili
  43. İ

Bankada güncelleme gelmiş güncelledim mi kararsız kaldım
  44. İ

Ama ısınıyor yinede şarjı fazla yiyor gibi güç tasarrufu acik
  45. İ

Bir şey indirdiğim yok facebook twitter instagram da takılıyorum öyle kadar
  46. İ

Arkadaşlar benim s7 daha 3 günlük ama fazla ısınıyor neden acaba bide internetsiz radyo dinleyen var mı ya
  47. İ

Diş bozukluğu ağız kokusu var 20 lik dişlerinde çıktı acil yardım

Acil...Yardımcı olun ... Merhabalar 20 yaşımdayım izmirde oturuyorum benim sorunum 1.Ağız kokusu nasıl engellenir?2.Ön tavşan dişi dediğimiz 2 ön dişin sol tarafında dişin üstünde diş çıktı çıkalı baya oldu 5.6.sene oldu 20 yaşındayım bu düzeltilebilirmi ? 3 . Alt ön dişlerim oynama başladı...
  48. İ

İnternetsiz s7 icin fm radyo uygulaması var mı

Sdn haberlerinde s7 s7 engel radyo güncellemesi geldi diye haber vardı ama
  49. İ

S 7 ye fm radyo güncellemesi geldi mi
  50. İ

Merhaba dün bende s7 aldımda fm radyo yok internetsiz fm radyo nasıl kullanırım
  51. İ

İnternetsiz s7 icin fm radyo uygulaması var mı

Merhaba sdn çiler s7 aldim fakat fm radyo yok internetsiz çalışan radyo var mı fm radyo internetsiz olunca internet çok gidiyor
  52. İ

Merhaba S7 ye kırılmaz cam ekran koruyucu tavsiyeniz var mı

Tm teşekkürler aldım zaten de şuan elimde
  53. İ

Buldum Buff Samsung Galaxy S7 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film 50 tl ikisinde hangisini seçerdiniz case 4 mü buff s7 darbe emici koruyucu mu
  54. İ

Sağlam diyosanız iyi çıkmaz demi sökülüp takmalı değil s7 telefon daha gelmedi ilk önce kırılmazcam geldi
  55. İ

Aldığım iş görür mü ekran kenarları çizilmesin istiyorumda
  56. İ

Case 4U Samsung Galaxy S7 3D Kavisli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Siyah aldığım bu
  57. İ

Su da geçiriyormuz ekran koruyucu
  58. İ

Benim aldığım sağlam mı peki 3 ay garantisi var mış bu kenarları filan dahil
  59. İ

Sence geri vereyim mi hepsi burada dan 80 tl aldım ne önerirsiniz
  60. İ

Merhaba Sdn okurlar S7 aldım s7 ye kırılmaz cam ekran koruyucu tavsiyeniz var mı ben aldım bir tane ama bu iyi midir samsung case4 kırılmaz cam ekran koruyucu 80 tl bunu aldım sizce bu iyi mi aldığım yok geri iade edeyim mi siz ne önerirsiniz
  61. İ

LG G5 Note 5 Xperia Z5 hangisi

Note 5 ssd kart önemli değilse note 5 al ama önemliyse lg 5 alabilirsin z5 tavsiye etmem
  62. İ

Merhaba sdnciler s7 ye kırılmaz ekran ve kılıf tavsiyeniz var mı?

Case 4U Samsung Galaxy peki bu nasıl kılıf yani ekranı çizilmesin diye cepte o yüzden bu case 4 iyi mi 80 lira vermeye değer mi başka öneriniz var mı
  63. İ

Case 4U Samsung Galaxy peki bu nasıl iyi mi ben kılıf şey olsun diye yani ekran cepte çizilmesin yani
  64. İ

Kasko yaptırayım mı gerek var mı tel e
  65. İ

Peki beni yarıl yolda bırakır mı kenarları da çizilmesin diyorumda ondan yere düştüğünde
  66. İ

merhaba sdnciler s7 alıcam ama kırılmaz ekran almama gerek var mı varsa ne tavisye edersiniz ben bitane buldum bu iyimidir sizin tavsiyeleriniz nelerdir ve s7 kılıfta istiyorum ne önerirsiniz Case 4U Samsung Galaxy S7 3D Kavisli Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Siyah fiyatı 80 tl siz ne önerirsiniz...
  67. İ

Sony xperia z5 alınır mı?

pek önermem ısındığı için onun yerine alternatifler var bulabilirsen note 4 al
  68. İ

Telefon Alacağım Hangisini Almalıyım?

htc götürür gibi ama m8
  69. İ

GTA online PC de ban yedim ne zaman açılacak?

10 ağustos kardeş
  70. İ

Z5 vs mate8

kardeş z5 alabilirsin ısındı mı suya sok çıkar :D:D:D:D:D:D:D hoşuna gideni al
  71. İ

2300 TL'ye hangi telefon alınır?

hiç bulaşma türkiye garantili s7 al
  72. İ

2000-2500 tl arası telefon tavsiyesi

merhaba S7 kullanacısı fm radyo var mı s7 de s7 alcam ama kararsızım radyo benim için önemli internetteki radyo her yerde çekmiyor imkan yok
  73. İ

Galaxy S7'nin üzerine çay döküldü

bi şey olmaz kırılmaz jelatini çıkar değiştir yenisini al ve ya kurut nemli kalmıştır
  74. İ

Laptopuma Kafa Attım

kafandan bi 100 lira alırlar
  75. İ

Xperia z5 mi xperia X mi?

sony bu sene vasat o yüzden farklı telefonlar bak illa diyosan bence x güncel 4 k video çekim yok herhalde bi su geçiriyor ıp 68 yok
  76. İ

Xperia z5 mi xperia X mi?

x i seç
  77. İ

3500 liraya kadar telefon tavsiyesi

Samsung ne kullanıyorsun
  78. İ

3500 liraya kadar telefon tavsiyesi

Iphone 6s64 gb veya ıphone 7 yi bekle sevmiyorsan ios htc 10 veya note 7 yi bekle derim
  79. İ

Hemen yarın bir telefon alacak olsanız ne alırdınız?

Htc 10 benzer telefon çıkacak desire eye 10 fiyatı uygun olacak aynı özellikler olacak ama şuanda s7 derim
  80. İ

Yeni sezon öncesi telefon önerileriniz-düşünceleriniz

huawei p8 elite
  81. İ

Telefon önerisi

s7 ithalatçı garantili alabilirsin
  82. İ

Telefon önerisi

ya al geç sony x veya z5 al geç kardeş tek derdin bu olsun ya
  83. İ

2500 tl ye kadar alınabilecek en iyi telefon ?

Sony X al
  84. İ

uzun seneler kullanmalı mı her sene güncellemeli mi?

yani o sana kalmış paran varsa tabi 7 al
  85. İ

Iphone 16 lık sana yetmeyebilir
  86. İ

o zaman s7
  87. İ

LG V10 vs Xperia X Performance

yurt dışından mı alıcan x i
  88. İ

gidişat kötü bizimkisi sevda dan öte kendimi kötü hissediyorum hatta kötüyüm kalbim sıkışıyor
  89. İ

mutlu olmadıktan sonra napayım kariyeri parayı kim için yaşıyacağım kendim için kendimden çoktan vazgeçtim başkasıylada olmuyo aklım onda karşımdaki kızıda üzüyorum bugün ondan cevap bekliyorum olumlu yada olumsuz
  90. İ

mecnun gibi kendimi çöllere vuracam
  91. İ

sonuc wasted vazgeçmedim Ama
  92. İ

Kıza En son bu sözleri yazdım Sdnciler Gözünden artık iyice düştüm demi Ara sırada saçmalıyorum Kendime Engel olamıyorum Sen yine iyi dayandın benim gibi birine Bunu bil yeter ben seni hep sevicem sevmeyede devam edicem İyi Geceler Sahi bunları kime söylüyorum Umursamazsın ki Ben senin için bir...
  93. İ

Bu konuyu Samsung'u kötülemek amaçlı açmadım

s7 radyo var mı alanlar var diyor doğru mu
  94. İ

yaş 20
  95. İ

hem de nasıl
  96. İ

kıza şöyle bir soru sordum benim sevdiğim kadar başkası bu kadar seni sevebildi mi diye sordum cevap veremedi o da çok duygusal bir kız
  97. İ

2500 tl telefon tavsiyesi

s7 derim 2400 e hepsi burada .com dan alabilirsin
  98. İ

kafayı yememek mümkün mü acaba sevdiğin kişi bi başkasını seviyorsa :(
  99. İ

üzülmemek elden ne gelir ki oyun oyna unutursun dediler 2 gün uyumadan oyun oynadım unutamadım her şeyi denedim
  100. İ

başka bir kızla çıkmayı denedim ama yapamadım aklım o kızda çıktığım kıza söyledim ben başkasını seviyorum dedim ondan ayrıldım birsini severken başka kızla olmuyor
  101. İ

ben anladım o da hissetti bir şeyler ama kaptırdım bir kere kendimi
  102. İ

şarkılara vurdum kendi mi ilk defa bi kız için ağladım be psikolojim bozuldu gün de tek öğün yemek yiyer hale geldim uyku girmiyor gözüme bu gidişle kendim de vücudum da iflas edecek
  103. İ

birisini seviyorum demedi ama başkasını sevse de ben çok sevdim be onu
  104. İ

2500 - 3000 TL Arası En İyi Telefon ?

S7 edge yada Htc 10
  105. İ

Öyle birisi değil tamam sevdiği bir var mı sevdiği kişi pek yüz vermiyor muş
  106. İ

Kıza sevdiği anlatıyorum bundan mı sıkılmıyor bu sohbet mi hoşlanıyor hava sudan konuşmuyoruz ki ..
  107. İ

O kadar mesaj attım engelleyebilirdi
  108. İ

Valla kaptır kendi mi çoktan
  109. İ

İstemese engellerdi abi direk
  110. İ

Attığım en son mesaja kız şunu yazdı of neyapıcam ben senle ya dedi ne demek istemiş olabilir sizce
  111. İ

1 yıl beri takip ediyorum kızı
  112. İ

Gönlü başkasında benim attığım mesaja niye cevap veriyor istemese direk engeller zaten
  113. İ

Merhaba sdnciler bir kızı sosyal medyadan mesaj atıyodum sonra mesajlara karşılık gelmeye başladı biraz fazla mesaj attım galiba sevdiğimi biliyor ama gönlü başkasında gibi ama mutsuz galiba attığım son mesajdan sonra of nabıcam ben sen le ya dedi sizce nedemek istemiş olabilir deli gibi de...
  114. İ

Sevdiğim kıza açıldım ama başka ne yapmam gerekir

En son mesajlaştımız da bunlar İbrahim bilmiyorum ama seni bu kadar bunları yazabilecek kadar benden başka seven oldu mu acaba karşılacağımız gün o gün ömrümün son günü olsa da yine mutlu ölürüm Biliyorum senin bana karşı bir şeyler hissetmediğini ama kalbime nasıl anlatayım büyüdükçe alevlendi...
  115. İ

İbrahim sonra ki yazışmalarım hayat bu bir gün karşılaşırız 7 saat önce Gamze Olabilir 7 saat önce · Messenger'dan gönderildi İbrahim ben kimseye bu kadar söz söylediği mi hatırlamıyorum gerçek ten içimden gelenleri yazıyorum bazen sana karşı saçmalamış olabilirim o da heyecandan Gözüme uyku...
  116. İ

İbrahim sonra ki yazışmalar "Ben sevdim o da sevdi işte birini." 9 saat önce Gamze Sen beni hiç görmedin bile nerden çıktı bu hisler 7 saat önce · Messenger'dan gönderildi İbrahim kim bilir görsem neler olacak 7 saat önce Gamze Nolucak 7 saat önce · Messenger'dan gönderildi İbrahim o anı...
  117. İ

Merhaba sdnciler seviyorum ama kızın gönlü hem var gibi hem yok gibi facebook tan attığım mesajlar ibrahim Biliyorum en küçük umut bile yok ben sadece çektiğim acıyla kalıyorum... 18 Temmuz 2016 İbrahim Merak ediyorum Acaba O şanslı çoçuk Seni benim sevdiğim kadar sevebil di mi Senin...
  118. İ

1500-2000 tl arasında-Kamera telefonu

S7
  119. İ

Samsung S6 mı Sony Xperia Z5 mi ?

s6 derim
  120. İ

Hangisini Almalıyım ?

nerden alırsan al ithalatçıya pek yaklaşma derim telefonun arkasında pek durmaz yani 100 200 lira için değmez tabi karar senin
  121. İ

Hangisini Almalıyım ?

kardeş beklemeni tavsiye ederim çok acil değilse
  122. İ

Hangi̇ Telefonu Almalıyım ?

note 5 bildiğim kadarıyla kamerası fena değil iyi bir telefon diğerlerini pek araştırmadım note 5 alınabilir bir telefon
  123. İ

İphone SE alınır mı ?

bence se alınabilir fiyat aralığını söylersen yardımcı olabilirim
  124. İ

Max. 850 TL Telefon Önerisi

lg g4 olur yada m8
  125. İ

S7 DİMİ ALAYIM Z5 PREMİUMMU ???

kardeş s7 alma zamanı değil en azından şimdi alırsan hepsi buradan alma 2500 tl olmuş düşmesini bekle yada note 5 al geç
  126. İ

Hangisini Almalıyım ?

p 9 derim p9 la m9 karşılaştır
  127. İ

LG G4 vs Xperia Z5 vs Xperia M5 hangisini alayım.

p9 uzun kullanım testi ni izlersen daha doğru karar olur youtube dan bak
  128. İ

bana mediamarkt a gittiğim de p9 önermişti hızlı bir telefon çift kameralı
  129. İ

kesinlikle git note 5 al ithalatçı garantili 1.879 tl
  130. İ

gece çekimlerin pek iyi olduğunu söyleyemem
  131. İ

samsung note 4 önerebilirim daha güncel en çok alınan telefonlar arasında diyebilirim yeterse note 5 al
  132. İ

karşılaştırma videolarına bak anlarsın 2840 mah pili var 20 mp kamerası var
  133. İ

senin için ne önemli kamera mı performans mı oyun mu oynuyacaksın htc m9 bak bi derim
  134. İ

p 9 al yada g5 al hepsi burada satılıyorsa biraz bekle s7 düşerse ithalatçı garantili 2000 tl ye alabilirsin
  135. İ

şuan en doğru karar beklemen fiyat aralığını söyle
  136. İ

sony xperia x al alacaksan
  137. İ

fiyat aralığın ne biraz bekle g 5 düşecek daha huawie p8 de alabilirsin
  138. İ

lg 4 al z5 alma m5 te alma
  139. İ

Xperia XA Nasıldır?

İyidir al x i al bence
  140. İ

2000 - 2500 TL Arasi Telefon Ne Öneri̇rsi̇ni̇z

Şu anda iki amiral gemi var Htc ve samsung sony gözükmüyor yok ortalarda
  141. İ

Kardeş başka cihaz yok mu htc 3 binlira samsungdan soğudum başka ne önerirsiniz
  142. İ

merhaba sdn okurları 2000-2500 tl arası ne önerirsiniz s7 den soğumaya başladım alcaktım vazgeçtim ne önerirsiniz lg sevmiyorum yanıtlarıızı bekliyorum
  143. İ

S7 KULANAN YOK MU ARKADAŞ SÖYLESİN FM RADYO VAR MI
  144. İ

olmaya biliyo bandrol parası verememek için
  145. İ

S7 DİMİ ALAYIM Z5 PREMİUMMU ???

Bende s7 ile z 5 arasında gidip geldim s7 alıcam sony seviyor bekle x in performance benzer telefon tanıtacak
  146. İ

Bu konuyu Samsung'u kötülemek amaçlı açmadım

Radyo s7 neden yok internetsiz çalısan uygulama var mı
  147. İ

Hepsi burada satılanla teknosada satılan s7lerde arasında fark var mı duyduğuma göre radyo var mış
  148. İ

Üniversite ders seçme kayıt yenileme nasıl yapılır

Teşekkürler kayıtlar falan eylülde mi yapılıyor
  149. İ

HTC Desire Eye

Fiyatı düşer zamanla en fazla 1000 tl olur
  150. İ

Peki ders seçimi nasıl yapılıyor ilk defa seçeceğim için bilmiyorum
  151. İ

Merhaba sdn okurlar 2015 eylülde kayıt yaptırdım üniversiteye yurt dolayısıyla gidemedim okul devam etti donduramadım kaldım 2016 2017 döneminde gitmek istiyorum ders nasıl seçilir kayıt nasıl yapılır bunları anlatırmısınız kayıtlar ne zaman yardımcı olun acil
  152. İ

Üniversite ders nasıl seçilir yeni kayıt nasıl yapılır

Merhaba sdn okurlar 2015 eylülde kayıt yaptırdım üniversiteye yurt dolayısıyla gidemedim okul devam etti donduramadım kaldım 2016 2017 döneminde gitmek istiyorum ders nasıl seçilir kayıt nasıl yapılır bunları anlatırmısınız kayıtlar ne zaman yardımcı olun acil
  153. İ

Z5c,z5,x hangi̇ xperi̇a ürününü almaliyim

Huawie p9 olabilir mate s
  154. İ

İnternetten sanki bedavaya dinliyoruz internetten gidiyor
  155. İ

2500 tl telefon önerisi şimdiki akıllı telefonlarda radyo neden yok

Benim dinlediğim radyo programları var çok saçma bideTrt vergisi kesiliyor radyo yok
  156. İ

Telefon Önerisi Lütfen Yardım !

Bu telefonlar olmaz çoğu sony kasmaz fazla ısınır lenova huawie bak p8
  157. İ

Sevdiğim kızı ne yaptıysam unutamadım

O birini seviyormuş ama çoçuk ona yüz vermiyormuş
  158. İ

2500 tl telefon önerisi şimdiki akıllı telefonlarda radyo neden yok

Merhaba sdn okurları 2500 tl bütçem önereceğiniz telefonlar nedir bir de bu şimdiki akıllı telefonlarda radyo neden yok s7 alcaktım radyo olmayınca vazgeçtim radyo dinlemeyi çok severim bu yüklenebilirmi internetsiz çalışacak peki trt bandrol vergisi neden kesiyor radyo yoksa madem kesiyor...
  159. İ

Merhaba sdn okurları 2500 tl bütçem önereceğiniz telefonlar nedir bir de bu şimdiki akıllı telefonlarda radyo neden yok s7 alcaktım radyo olmayınca vazgeçtim radyo dinlemeyi çok severim bu yüklenebilirmi internetsiz çalışacak peki trt bandrol vergisi neden kesiyor radyo yoksa madem kesiyor...
  160. İ

Anlamıyosunuz oyun hic bir şekilde oynamıyorum
  161. İ

İlk sevdiğim kızı 3 yıl unutamamıstım kız ölmüş perişan olmuştum
  162. İ

Oyun oynamam pek genelde radyo dinlerim televizyon pek seyretmem hafta belki 2 kez üzüntüden zayıfladım kendimi unuttum sanki kalbim nederse onu yapıyorum o kadar kötüyüm ki günde 1 öğün yer hale geldim uyayamıyorum gözüme uyku girmiyor
  163. İ

Unutmak için başka kızla yazışıyorum ama aklım kalbim o kızda valla intihar edesim geliyor üzüntüden zayıfladım beter oldum
  164. İ

Merhaba forum okurları sevdiğim kızı ne yapsam unutamadım içim acıyor dinlediğim her şarkıda onu hatırlıyorum sosyal medyadan arkadaştık açıl ona ama kız başkasın seviyormuş galiba o oğlanda ona yüz vermiyor unutmak için ne yapabilirim
  165. İ

S7 veya S7 Edge ye radyo geldimi radyo benim için önemli

Gelmeyecek mi
  166. İ

S7 veya S7 Edge ye radyo geldimi radyo benim için önemli

Merhaba Sdn okurları s7 s7Edge ye radyo geldimi radyo benim için önemli ötekince internet yiyor
  167. İ

S7 mi s7 edge mi daha

S7 enÇok TERCİH EDİLEN renk hangisi
  168. İ

S7 mi s7 edge mi daha

Note7 ne zaman çıkar başka ne önerirsiniz 2500 a
  169. İ

S7 mi s7 edge mi daha

Gittim media mark a baktım telefonlara note 7 çıkana kadar bekleyim mi yoksa yarın sipariş vereyim mi
  170. İ

S7 mi s7 edge mi daha

Valla bende şaşırdım
  171. İ

S7 mi s7 edge mi daha

Düşmeleri önemli yani s7 göre s7 edge daha mı sağlam
  172. İ

S7 mi s7 edge mi daha

S7 mi daha sağlam s7 edge mi sağlamlık testinde s7 edge ilk düşüşte yüz üstü ekran kırılıyor ama telefon çalışıyor bu sefer s7 atıyorlar yere telefon çalışmıyor
  173. İ

S7 mi s7 edge mi daha

Yani s7 mi sonyleri seçecektim fazla ısınması beni tedirgin etti
  174. İ

S7 mi s7 edge mi daha

Ya benim elim büyük yada telefon küçük p9 önerdiler onu pek sevmedim
  175. İ

S7 mi s7 edge mi daha

S7 edge de cok şekilsiz geldi yanları eline batıyor
  176. İ

S7 mi s7 edge mi daha

S7 mi sağlam s7 edge mi başka öneriniz var mı iphone ve htc dışında suya dayanıklı sağlam istiyorum yoksa bunlar önlenebilir mi kırılmaz filmle filan yardımcı olurmusunuz çok kararsızım s7 ile s7 edge yi elime aldım s7 kıvrımı olduğu için sivri geldi s7 de küçük gibi geldi yanıtlarınızı bekliyorum
  177. İ

1500-2500 tl arası telefon

Htc desire 10 çıkacak bekle
  178. İ

İki aydır telefon bakıyorum karar veremedim.

Ben alıcam s7 ama kararsızkaldım note 7 çıkmasını bekleyip fiyatının düşmesini istiyorum ithalatçı alsam sorun olur mu limit 2400 sadece bunla bitmiyor kaskosu kılıfı kırılmaz camı 2680 e getiriyor ne yapmalıyım sizce
  179. İ

Bilgisayarım gta 4 ü kaldırır mı sizce

Savaş uçaklarıyla bir simulatör var mı uçaklarla savaşa bileceğim bir oyun
  180. İ

DizÜstü bilgisayar ama bu kasa olsa
  181. İ

Lenova p1 batarya çok uygun huawei p9 lg g5 genaral mobile 5 plus
  182. İ

Fiyatı Düşme anlamında yoksa yere düştüğünde arka camı kırılır diye mi korkuyorsun al bakalım önerirsen bende alayım
  183. İ

O zaman z5 ve ya premium al türkiye garantili 1847 z5 premium 2040 tl alabilirsin
  184. İ

Bu aralar xperia uzak dur illa fiyat aralığın kaç ısınma sorunu senin için sorun olmayacaksa z5 al derim ama fiyat aralığın 2500 üstü ise yeni amiral gemiyi bekle ağustosta çıkacak ben şuanda s7 düşünüyorum kendime samsung alırsan note 5 alabilirsin ama biraz bekle derim note 7 çıkınca fiyatı düşer
  185. İ

2000-2500 arası en iyi akıllı telefonlar neler ?

Z 5 premium un kamerası güzel s7 ile karşılaştırdım yeni güncelleme de geldi
  186. İ

2000-2500 arası en iyi akıllı telefonlar neler ?

Z 5 veya x önenirim bende telefon alıcam 2500 limit s7 veya yeni çıkacak x i bekliyorum
  187. İ

Sony xperia premium veya z5 hala alınabilir mi? Fiyatım 2200 tl veya xperia x

Z5 premium un ön kamerası kötü diyorlar bu düzeldi mi yoksa devam ediyor mu
  188. İ

Sony yeni amiral gemisini tanıtacakmış beklemelimiyim yoksa z5 premium mu alayım mı
  189. İ

Z5 premium düşünüyorum veYa z5 hangisini almalıyım s7 pahalı geldi bana
  190. İ

Samsung s7 alacaktım böyle bir uyarı beni tedirgin etti

ben aldığımda bi sorun çıkmaz demi s7 alıcam sizce en çok hangi renk alınıyor gri.altın.siyah sizce hangisi telefonlarda hala pin kodu kaldımı hala ya telefon ısındığında suya soksak sorun olur mu
  191. İ

Samsung s7 alacaktım böyle bir uyarı beni tedirgin etti

ALIN SİZE SAMSUNG. ŞU AN ARKADAŞLARIM ÇEVREM MAĞDUR PARANIZLA REZİL OLMAK BU İŞTE.... Samsung’un başını ağrıtacak yeni bir problemi müşterilerini çileden çıkartıyor. Çok önemli iki güvenlik açığı Samsung mobil cihazlara güvenleri tamamen sıfırlayacakmış gibi gözüküyor. Bu konuyla ilgili Samsung...
  192. İ

Bigisayarım gta 4 ü kaldırır mı sizce merhaba sdnciler bilgisayarım gta 4 ü kaldırır mı işletim sistemi windows 7 4 gb ram 512 mb ekran kartı 500 gb hardddisk 2.20 ghz intel pentium b960 64 bit gta 4 kaldırı mı yoksa başka oyun öneriniz var mı veya savaş oyunu olabilir savaş uçaklaarı olabilir...
  193. İ

Bigisayarım gta 4 ü kaldırır mı sizce

merhaba sdnciler bilgisayarım gta 4 ü kaldırır mı işletim sistemi windows 7 4 gb ram 512 mb ekran kartı 500 gb hardddisk 2.20 ghz intel pentium b960 64 bit gta 4 kaldırı mı yoksa başka oyun öneriniz var mı veya savaş oyunu olabilir savaş uçaklaarı olabilir yorumlarınzı bekliyorum
  194. İ

arkadaşlar merhaba s7 hakikatten güzel mi kullanışı olsun kamerası sağlamlığı nedersiniz
  195. İ

peki ne önerirsiniz su toza dayanıklı sağlam kasa iyi kamerası en fazla 2200
  196. İ

eğer bi telefon 2400 ise masrafıyla 3000 bini bulur
  197. İ

herşeyine tastamam 2600 veririm
  198. İ

2000 lira olsa veya 2200 olsa iyi olur bide masrafı olucak kaskosu kırılmaz jelatin kılıf derken 200 300 lira bide ona verilir
  199. İ

teşekkürler s7 benim için iyi bi şeçeneek ama fiyatı biraz düşer mi bide bandrol zammı var
  200. İ

s7 güvenebilirmiyim bilmiyorum sony kasası hoşuma gidiyor s7 sanki düşünce kırılacakmış gibi duruyor
  201. İ

merhaba sdn okurları sony xperia premium veya z5 hala alınabilir mi fiyatım 2200 tl veya xperia x sizne düşünürsürnüz suya toza dayanıklı olsun istiyorum sağlam kasası olacak
  202. İ

samsung s 7 mi sony z5 mi veya s7 edge mi z5premium mu

S 7 EDGE FİYATI DÜŞER Mİ YOKSA HEMEN GİDİP S7 Mİ ALAYIM BİDE TRT BANDROLÜ ÇIKTI
  203. İ

PEKİ Z5 Mİ Z5 PREMİUM MU S7 EDGE BİRAZ PAHALI GELDİ BANA TÜRKİYE GARANTİLİ 2900 3 BİNLİRA VERİCEK OLSAM HTC 10 ALIRIM S7 VEYA Z5 DÜŞÜNÜYORUM ,
  204. İ

ekran koruyucularla engellenebillir mi kırılması
  205. İ

htc 10 3 binlira o fiyata çıkamam s7 edge sağlam değilse sony e yöneleyim mi sony ler fazla ısımalardan şikayetçi ön kamerası kötü bular yazılımla düzelir mi
  206. İ

s7 edge nin sağlamlık derecesi nedir s7 alsamda mutlu eder mi
  207. İ

merhaba sdn okurları aklımda iki telefon var ama hangisini alayım karar veremedim samsung un s7 veya s7edge modelleri ve sony z5 ve sony z5 premium bu 4 modelden birisini almayı düşünüyorum sağlamlığı olsun beni mutlu edicek bir telefon istiyorum siz ne önerirsiniz yoksa x performanceyi...
  208. İ

Merhaba sdnciler fiat doblo 2001 vip 1.9 alıcam vergisi çokmu

Ben soruma yanıt alamadım1.9 motor diyorum vip hususi demek mi 4+1 koltuk camlıvan bu
  209. İ

bağlatıya tıkla Fiat doblo 1.9 vip orjinal
  210. İ

Merhaba sdnciler fiat doblo 2001 vip 1.9 alıcam vergisi çokmu çok yakar mı bu hususi olunca vergisi az mı oluyor
  211. İ

1800tl 2400 tl telefon tavsiyesi

Hepsi burdadan s7 alıcam türkiye garantili mi alayım yok ithalatçı garantili mi
  212. İ

Diyelim çok şiddetli yağmurda kaldı ne olacak
  213. İ

Dayanıklı ise alıcam s7 de olabilir
  214. İ

Note suya dayanıklı mı yağmurda falan
  215. İ

Note 5 te sd kart desteği yok
  216. İ

1800tl 2400 tl telefon tavsiyesi su toza karşı dayanıklı sağlam kasa fazla ısınmayan beni mutlu edicek iyi kamerası özellikle ön kamera iyi olsun
  217. İ

Samsung s7 mi S7 edge mi farkı nedir

Peki teşekkürler s7 ele alıdığında küçük mü yok ekranı mı geniş yoksa boyutu mu uzun
  218. İ

4 inç için edge almaya gerek yok demi edge 5.5inç s7 5.1 inç s 7 görütü sabitleme var mı s7 de
  219. İ

Merhaba arkadaşlar samsung s7 ile s7 edge arasındaki fark ne sadece edge nin kavisli ekrana sahip olması mı ikisi arasında kaldım siz önerirsiniz
  220. İ

Z5 mi Alsam S7 mi ? Z5 Beni Mutlu Eder mi ?

S7 de şuna dikkat edin yeni android 6 maisralow samsunga yaramamış bu nu kurar kene parmak izi ni kaldırın şifreleri kaldırın yoksa telefon açılmayabilir
  221. İ

Ne aldınız s7 mi
  222. İ

2 sene üst üste sınıfta kaldim

Pes etme açıktan oku bende 1 sene sınıfa kaldım herkes genelde lise 1 de yani 9 sınıfta kalır orta okulda gevşelikle ilksene takmazsınız kafaya taki yumurta kapıya dayanınca başlarsınız öğretmenlerden not dilenmeye ama kalırsınız ertesi sene hala orta okul ortamından çıkamazsanız yapacak...
  223. İ

Asus zenfone iyidir general mobile 5plus da iyi fiyat aralığın kaç
  224. İ

Teşekkürler s7 alıcam
  225. İ

Merhaba sdn ciler z5 mi s 7 mi alsam z 5 beni mutlu eder mi aslında 2400 tl veririm ama gerekli mi yani üniversiteyede gidicem yani para da biriktiyorum oyüzden z5 mi almalıyı yoksa s7mi z5 de fazla ısınma sorunu var diyorlar sizce doğru mu yanıtlarınızı bekliyorum iyi günler
  226. İ

Merhaba sdnciler facebookta hoşladığım kıza açılamıyorum yardımcı olurmusunuz

Böyle yazsam olur mu acaba
  227. İ

Ne kadar zormuş sevdiğini anlatamamak kaybetme korkusuyla sen nedersen de bilmiyorum ama belkide gülüp geçersin belkide engellersin sen de ben seni sevdim yaşadığım sürece seni sevmeye devam edicem
  228. İ

sizi rahatsız etmek istemem şimdiden veya sonradan vericeğiniz karara saygı duyarım ancak belirtmeliyim ki sizinle tanışmak beni çok mutlu edecektir.belki kızıp engelleyeceksiniz ama ben içimden gelen sese inanırım eğer içimdeki ses sizinle tanışmamı istiyorsa ben şimdiden tanışmaya hazırım...
  229. İ

Daha yumuşak yaklaşmam lazım ürkütmeden
  230. İ

Sonra direk engellesin demi
  231. İ

Mesela atacağım ilk mesaj ne olmalı ergen gibi mrb. slm. yazmak istemiyorum
  232. İ

Öyle bir durum yok ama nasıl açılcam sorunda o yani
  233. İ

Merhabalar bende bir kızdan hoşlanıyorum facebooktan ama kıza açılamıyorum her paylaştığı beğeniyorum hatta yorum yazıyorum sonyazdığım yorumu silmiş ona şöyle bir mesaj gönderdim ibrahim: benbir hata yaptım ve sen beni uyardın diye yazdım kız: ise anlamadım yazdı bu kıza nasıl açılabilirim...
  234. İ

Samsung S7 Alacağım Nerden Almalıyım Hepsiburada? Akakçe?

Merhaba sndciler samsusg7 alıcam nerden almalıyım ucuza türkiye garantili samsun garantili hepsi burada akakçe akakçe güvenlimidir 2180 tl akakçede hepsiburada ise 2408 tl nerden alsam doğru olur yanıtlarınız bekliyorum
  235. İ

En Ucuz Galaxy S7 ve S7 Edge Nereden Alınır?

Hepsi burada güvenli mi
  236. İ

En Ucuz Galaxy S7 ve S7 Edge Nereden Alınır?

Peki güvenilir mi garati ithalat mı türkiye mi
  237. İ

2016 -2017 Sezonu Transferleri | 1. Transfer Dönemi 10 Haziran - 31 Ağustos 2016

Sezonunda gitmesi gerekenler bana göre #azizyıldırımistifa #vitor pereria oyunculardan ba ozan tufan şener fabiano souza diego serdar kesinmal meireles gitmemeli fernandao nani transfer edilmesi gerekenler beykan şimşek forvet lewandowski veya fernando torres sol kanat db bruyne orta ofans hakan...
  238. İ

Z5 mi Z5 premium mu hangisini almalıyım yada başka telefon tavsiyesi olan

Sony xperia z 5 mi samsung s 7 mi yanıtlarınızı bekliyorum
  239. İ

Peki ne önerirsiniz suya toza dayanıklı olsun
  240. İ

En iyi kamera ve video çekebilen telefon hangisidir
  241. İ

Yorumlarınız için teşekkürler z 5 alıcam
  242. İ

Z5 premium alma diyorlar sarjı çabuk bitiyor çok ısınıyor muş
  243. İ

Z5 Z 5 premium mu hangisini almalıyım ikisinin arasında kaldım siz ne önerirsiniz su geçirmez toza dayanıklı istiyorum
  244. İ

1900-2500 tl telefon önerileriniz

2100 tl telefon tavsiyesi z5 mi almam doğru olur premium mu almam doğru olur sizce
  245. İ

Z 5 Z5 premium mu hangisini almalıyim
  246. İ

Peki siz ne önerirsiniz
  247. İ

248. İ

Yanıtlarınız için teşekkürler s 7 de ilerde donma kasma sorunu oluyor muş bu doğru
  249. İ

250. İ

Peki s 7 mi s7 edge mi ikisinin arasında ne fark var
  251. İ

252. İ

253. İ

Merhaba sdn ciler 1900-2500 tl telefon önerileriniz suya toza karşı dayanıklı iyi kamerası ısınmayan android akıllı telefon arıyorum tavsiyeniz bekliyorum