Arama sonuçlarınız

1. redyellow

Fenerbahçe - Beşiktaş maçını şifresiz izle | 1 maçlık Digiturk Play kuponu

Verilen facebook sayfasına ulaşılamıyor....
  2. redyellow

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Kahaani. Yine bir hint filmi. Gayet güzel.
  3. redyellow

Bir HİNT filmi. Bol aksiyonlu bir film. Aksiyon, hareket sevenlere tavsiye edilir.
  4. redyellow

Fenerbahçe - Braga | UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu 1. Maç Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Moskova maçlarına bakarak: Burdaki maçtaki gibi oynarsa fener rahat turu geçer. Oradaki maçtaki gibi oynarsa işi zor.
  5. redyellow

"Sneijder, Türk hoca istemiyordu"

Medyanın Galatasarayı yıpratma operasyonları devam ediyor.
  6. redyellow

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

letseed.net'a hoşgeldiniz | letseed.net şu an üyelik açık, davetiyeye gerek olmadan üye olabilirsiniz.
  7. redyellow

General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Uyarı için çok teşekkürler.
  8. redyellow

Türk jetleri sınır ihlali yapan uçağı düşürdü

Kıyaslamanız çok yanlış. Bir ülke istediği ülkeye hava sahasını açar, buna o devlet karar verir. O devletin hava sahasını açmadığı bir ülke hava sahasını ihlal ediyorsa vurulur. Felana niye açtınnnn deme hakkı yoktur, olamaz. bu yaptıkları doğrudur. Dikkat ederseniz sınırımızı ihlal...
  9. redyellow

Eyvallah... ellerinize sağlık.
  10. redyellow

Bilgi için teşekkür ederim. Sd kartı dahili hafıza olarak nasıl atayacağız tarif edebilir misin?
  11. redyellow

GM sık sık güncelleme yapıyor. Fakat ben güncellemelerin çoğunda bir fark göremiyorum, siz görüyor musunuz?
  12. redyellow

Dün akşam geldi bana..
  13. redyellow

Galatasaray 1-1 Astana - Video; Maçın Özeti, Golleri | 8 Aralık 2015 Salı

Hayırlı olsun... umarım avrupa liginde daha güzel oynarız, düzelmeli bu takım.
  14. redyellow

Usta ben samsungların o yüksek modellerini hiç kullanmadım, fotoğraf kaliteleri nasıl bilmiyorum. Bu sebeple gm ile onları kıyaslayamıyorum. Ama bunun kalitesi bence normal, bir cep telefonu için iyi. (çok kaliteli resimler çekecekseniz iyi bir fotoğraf makinesi almalısınız) Şarjı diğer akıllı...
  15. redyellow

Ben çift hatlısını aldım, 3 aya yakındır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı çıkarmadı, gayet başarılı. Fiyat olarak tek hatlı ile çift hatlı arasında dişe dokunur fark yoksa çift hatlı alabilirsiniz.
  16. redyellow

Ankara'da patlama

Geçmiş olsun.
  17. redyellow

Rusya, vanaları kapatırsa Türkiye'nin B planı ne?

Rusya vanaları kapatamaz. Bir kaç gün bağırır, çağırır, sonra kuzu kuzu oturur yerine. Yeter ki Türkiye dik dursun, HAKLIYIZ, hakkımızdan asla vazgeçmemeliyiz, geri adım atmamalıyız.
  18. redyellow

Türk jetleri sınır ihlali yapan uçağı düşürdü

Sınırımızı ihlal ettiler, düşürüldüler. Sonuna kadar haklıyız. Sınır namusdur, sınırı ihlal eden vurulmalıdır.
  19. redyellow

Atletico Madrid - Galatasaray Şampiyonlar Ligi C Grubu 5.Maç Ne Zaman,Hangi Kanalda?

Atletico kazanır. Hamza hocaya şu son yapılandan sonra hiç maça bakasım felan da kalmadı zaten.
  20. redyellow

Hamza Hamzaoğlu'nun veda konuşması

Yazıklar olsun Hamza hocaya bu muameleyi reva gören yönetime. Yolun açık olsun hocam. İnşaallah ADAM GİBİ BİR YÖNETİMLE tekrar Galatasarayın başında görürüz seni. Her şey için teşekkürler.
  21. redyellow

General Mobile Discovery Air Ön İnceleme

GM'nin bu modelini bilmiyorum ama daha önceki discovery çift hatlıyı kullanıyoruz. Fiyat ve kalite olarak kıyasladığımızda fiyatına göre çok çok iyi bir telefon diye düşünüyorum. Kendinden iki kat pahalı telefonların yaptığının neredeyse hepsini karşılıyor. Artı çift hat kullanabiliyorsunuz...
  22. redyellow

Hayırlı Cumalar

23. redyellow

Kahramanmaraş "FIRNIZ" Çayı...Mesire Yerinden...

İnşaallah diyelim.. ben de bir daha gitmek isterim.
  24. redyellow

Kahramanmaraş "FIRNIZ" Çayı...Mesire Yerinden...

Geçenlerde Kahramanmaraş gezimiz oldu. Orda FIRNIZ ÇAYI diye bir yere götürdü bizi dostlarımız. Harika, inanılmaz güzel bir yer. Alanya tarafında DİM ÇAYI diye bir yer var, çok meşhurdur, oraya çok benziyor. Çayda akan suyun içnide ayağınızı bir dakika zor tutuyorsunuz, dışarda sıcak çok...
  25. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar… Allah tekrarını nasip eylesin.
  26. redyellow

Hayırlı Cumalar

27. redyellow

Hayırlı Cumalar

28. redyellow

Kameramdan Ankara'dan Kar Manzaraları Aralık-2013

Ankara abidinpaşa yöresi :)
  29. redyellow

Evyallah da kar kürüme araçlarına gerek kalmadı.. eriyor :)
  30. redyellow

Ankaraya bu kışın ilk karı dün gece yağdı... Ben de kameramla bunu görüntüleyip paylaşayım istedim. Buyrun:
  31. redyellow

Tahribat.com Davetiyesi

Bize yok mu usta??? [email protected]
  32. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar. Bütün müslümanların bu güzel cumalarını kutluyorum, hayırlara vesile olmasını diliyorum.
  33. redyellow

Smart Lcd led tv alacağım bir kaç sorum var.

Ben de böyle bir konu açacaktım ama arkadaş açmış, fakat hiç bir cevap yok maalesef. Hayırlısı.
  34. redyellow

Crack olmayınca eksik olan nedir???
  35. redyellow

Arkadaşım bu pc için olan mı ve ful mu biraz bilgi verebilir misin???
  36. redyellow

Hint - Bollywood Filmleri - Hindistan Sineması

Ghajini'yi ilk sıralara al izlemek için. Ve BLACK filmini ekle listene.
  37. redyellow

Haklısın, bu KHAN'lar hindistan sinemasını tapulamışlar yav:)
  38. redyellow

DON 2 My Name Is Khan'daki oyuncunun gerçekten güzel bir filmi, aksiyon sevenler için.
  39. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar... Allah tekrarını nasip eylesin.
  40. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Beşiktaş taraftarları Drogbadan imza almak için sahaya girmişlerdir belki:)
  41. redyellow

Film tavsiyesi

Filme harcanan paraya, emeğe yazık. - - - Mesaj Güncellendi - - - Mevsim Çiçek Açtı. Güzel bir filmdi. Münferit... Ali Erkazan'ın iyi bir oyunculuk gösterdiği izlenir bir film.
  42. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Bu ermanı niye aldık niye gönderdik anlamadım. Oynatılsaydı faydalanma ihtimalimizin çok olduunu düşündüğüm bir oyuncuydu.
  43. redyellow

Hayırlı Cumalar

Müslümanların bu mübarek cuma günlerini kutluyorum, hayırlara vesile olmasını yaradanımızdan niyaz ediyorum.
  44. redyellow

Film tavsiyesi

Görüşünüzdür itiraz etmem, ben KOMİK buldum.
  45. redyellow

Film tavsiyesi

46. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar.
  47. redyellow

Stoch, PAOK'a kiralandı!

Bence yanlış yaptı fenerbahçe... Stoch bir çırpıda gönderilecek adam değil.
  48. redyellow

Frmtr.com

bir sayfada isterseniz 5 isterseniz 10 isterseniz daha fazla mesaj gösteriliyor, bu sizin elinizde olan bir şey.
  49. redyellow

Tahribat.com Davetiyesi

6 tane vesikalık fotoğraf da ister misiniz? sabıka kaydı vs.? :)
  50. redyellow

Mucize besin karpuz

Ben de fotoğrafla konuya katkı yapayım istedim:)
  51. redyellow

Hayırlı Cumalar

Bugün cuma. Mübarek Ramazan ayının son cuması. Allah cumamızı hayırlı eylesin. İbadetlerimizi makbul, dualarımızı kabul eylesin. Bu mübarek ramazan ve cuma hürmetine şahsımız, ailemiz, vatanımız, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlar nasip eylesin inşaallah...
  52. redyellow

Tahribat.com Davetiyesi

Ben de (tahribat com) üye olmak istedim ama maalesef hala davetiye usulu ile olunuyor. Davetiyesi olan arkadaşlardan verebilecek olan varsa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  53. redyellow

Hayırlı Cumalar

Bugün CUMA. Cumanız kutlu olsun. İbadetleriniz makbul, dualarınız kabul olsun. Hayırlı cumalar.
  54. redyellow

Böyle bir yer gördünüz mü? Müthiş... İGUAZU

Alıntı yaptığım kişi resimleri googlepages'den yayınlamış. Googlepales bazı pclerde (niye engellenmiş bilemiyorum ama mahkemenin bir engeli var) açılmıyor. Biraz sonra kendim yeniden yükleyeceğim fotoğrafları img sitesine. - - - Mesaj Güncellendi - - - Önce Haritadan Gideceğimiz Yeri...
  55. redyellow

İlginç... bende normal görünüyor fotoğraflar.
  56. redyellow

Başlığı unutmuştum, şimdi gördüm:) Niye gitmek istemezsiniz? sevmez misiniz şelaleleri???
  57. redyellow

Yeni, seviyeli, kaliteli bir forum...

Bugünlerde altın fiyatları çok oynak olmaz, cep telefonu olursa daha iyi olur:)
  58. redyellow

Gelenlere hediye vs verirsen olabilir:)
  59. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar müslümanlar, Allah tekrarını nasip etsin.
  60. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

http://skorer.milliyet.com.tr/aziz-yildirim-sampiyonlar/fenerbahce/detay/1738447/default.htm Cas yürütmeyi durdurmuş ve aziz yıldırımdan bu açıklama gelmiş.
  61. redyellow

El mümit: Hakaret, küfür vs. olmadığı sürece her türlü eleştiriye açık olmalısın. Arkadaşlar haklılar. Bak ben daha eleştiriye başlamadım, bi başlarsam yandın:)
  62. redyellow

Teşekkür ederim, sizinle burda buluşmak güzel:) Gila ile kapışmaktan vazgeçmem vazgeçmesine de o EŞİT ŞARTLARDA kapışacak kapasitede ve yürekte birisi değil, yöneticilik konumunu kullanarak üyeleri sinirlendirip banlatan bir karakter. Bugün yöneticiliği bırakılsa emin olun üyeler perişan eder...
  63. redyellow

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Ankara dolmuş ve taksi esnafı, Taksim Gezi Parkı protestolarının sona erdirilmesi amacıyla ‘Eylem istemiyoruz, ekmek istiyoruz’ sloganıyla Başkent sokaklarında konvoy düzenlemişler. Gerçekten artık bıktırdılar, çok uzadı ve işin içine provakatörler de girince bir çok insan mağdur oldu.
  64. redyellow

Güzel bir senaryo yazmışsın ama tutturamadın:) İnanın el mümit arkadaş bana hiç bir şey demedi. Ben bu başlığı biliyordum zaten, forumu tavsiye ettim DAHA SONRA EL MÜMİT arkadaşa bilgi verdim, eleştiriler vs. var cevapla diye.
  65. redyellow

Yazı yazdığın başlıktan haberin var mı: TAVSİYE ETTİĞİNİZ SİTELER! Sen ise gelmişsin REKLAM AMAÇLI yazanlar vs. diyorsun. Reklam yapmadan nasıl tavsiye edeceğiz? komiksin:)
  66. redyellow

Galatasaray MP - Banvit | Beko Basketbol Ligi Play-Off Final 5. Maç

Haydi aslanlar alın bu maçı da bitsin bu iş. Başarılar aslanlar.
  67. redyellow

Buyrun sizi de bekleriz siz de KÖR'e benziyorsunuz!
  68. redyellow

Hayırlı Cumalar

Cumanız kutlu, dualarınız kabul, ibadetleriniz makbul olsun, hayırlı cumalar.
  69. redyellow

Eleştirilerinizi admin arkadaşa aktarıyorum, tüm eleştirileriniz için teşekkür ederim. Eleştirilerinizle daha güzele inşaallah.
  70. redyellow

Günün Fotoğrafı

Çok güzel bir paylaşım, çok güzel mesajlar içeriyor, ellerinize sağlık.
  71. redyellow

İlahi Sanat

Harika... alıyorum haberiniz olsun:)
  72. redyellow

Birol Güven'den yeni dizi: Doksanlar (90'lar) | atv

Seksenler kadar tutacağını sanmıyorum.. Reklamlardaki gibiyse sulu bir şeye benziyor.
  73. redyellow

İlk bir iki gün ÇEVRE, AĞAÇ, GEZİ PARKI endişesiyle yapılmış eylemler, gösteriler, tepkiler olarak düşünülmüştü ve olumlu bakmıştım. Ancak daha sonra etrafı yakıp yıkmalar, polisi taşlamalar, molotof atmalar, PROVAKASYONLAR, illegal örgütlerin cirit atması vs.vs. sonucu bu iş tamamen çığrından...
  74. redyellow

Yeni kurulan, seviyeli, kaliteli paylaşımların yapılacağı, seviyeli tartışmaların yapılacağı bir forum tavsiye etmek istiyorum. Siyasetten spora, resimden şiirlere, sağlıktan şarkı sözlerine, yemek tariflerinden komik şeylere, Atatürkden dini bölümlere onlarca konu başlığının olduğu bir forum...
  75. redyellow

Alen markaryan: Piyon olma Gezi Parkı eylemleri, Beşiktaş ve Dolmabahçe'deki olaylarda ön safta yer alan Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'yı ikiye böldü. Grubun efsane önderi Alen Markaryan, 'Taraftar yönlendiriliyor. Şiddet unsuru haline getiriliyor. Bunu tasvip etmiyorum. O yüzden olayların...
  76. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Bence hiç çevap vermeye gerek yok. Çünkü aziz yıldırım ve aykut avrupadan elenmenin, süper ligde şampiyonluğu kaptırmanın suçunu üzerlerinden atıp tepkileri başka yere yönlendirmek istiyorlar, hiç muhatap almamalı. ya da şöyle bir cevap yeter: ŞAMPİYON GELİYOR:)
  77. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar...
  78. redyellow

Karpuz bu yıl tatlanacak!

İnşaallah doğru çıkar bu haber... bıktık yahu kabak tadlı karpuz yemekten, nerde o eski karpuzlar???
  79. redyellow

Bu filmi çekmek için verilen emeğe,indirmek için harcanan internete, izlenmek için harcanan elektriğe yazık.
  80. redyellow

Hayırlı Cumalar

81. redyellow

Bayern Münih 4-0 Barcelona - Video | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç

Atar tabi ama bu atacağı takım bayern olamaz:) Adamlar vitessiz tank gibiler:)
  82. redyellow

Terim'den rehavet uyarısı!

Fatih hoca çok haklı, kesinlikle rehavet olmamalı,Allah korusun öyel bir şey olursa çok kötü şeyler olabilir. başarılar aslanlar.
  83. redyellow

Bayern Münih 4-0 Barcelona - Video | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç

Bayern kudurdu!! Ama iyi oldu pek sevindim:)
  84. redyellow

Diyarbakır'da Kutlu Doğum etkinliği

14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ! 1 Nisan ŞAKA GÜNÜ! 8 Mart KADINLAR GÜNÜ! v.vs. Bunların hangisi İSLAM DİNİNDE VAR??? Bunları kabullenenler, itiraz etmeyenler nedense HAZRETİ PEYGAMBERİN ANILMASINA VESİLE EDİLEN KUTLU DOĞUM HAFTASI SÖZKONUSU OLUNCA birden bire İslamda var mı? Kuranda var...
  85. redyellow

Aziz Yıldırım'dan Kocaman'a: Sen işine bak!

Sen niye konuştun ben konuşurdum demek istemiş herhalde:)
  86. redyellow

Tivibu Herkese Açıldı

TTNET'in parasız bir şey yaptığını duydunuz mu? :)
  87. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar, cumanız kutlu olsun.
  88. redyellow

Film tavsiyesi

** Buraya bi bakın, var diyorlar ama doğru mu değil mi bilemiyorum.
  89. redyellow

Müezzinoğlu: Kanser ilacı üreteceğiz

Sayın bakan: inşaallah bu ilaç üretme olayı "TC olayı" ve "ANNE SÜTÜ BANKASI projesi" saçmalığı gibi olmasın!!!!
  90. redyellow

3. çocuğun 1 yıllık masrafı belediyeden

1 yıl sonraki masraflar ne olacak??? Saçma bir uygulama bence. 1 yıllık bir sefer olacağına çocuk sayısına göre emekli olana kadar her ay belli bir miktar tahsis edilmesi daha mantıklı olurdu.
  91. redyellow

Askerde çocuğu olana ayda 250 TL maaş geliyor

Doğru ama çok geç kalınmış bir karar. Şahsen bunu hep söyledim ben, askere gidenlere-ailelerine asgari ücrete yakın bir maaş bağlanmalıdır, primi de devlet ödemelidir, askerlik yapan kişinin sigortası yapılmalıdır diye. Sosyal devlet olmak bunu gerektirir. Bir çok aile var ki tek...
  92. redyellow

İran'da 7.8 şiddetinde deprem!

Ooo çok şiddetli... İnşaallah can kaybı yoktur. Çok büyük geçmiş olsun.
  93. redyellow

Fazıl Say'a 10 ay hapis

İnançlara, değerlere, kutsallara hakaret etmek, alay etmek fikir özgürlüğü olmaz, olmamalı. FİKİR ayrı bir şeydir hakaret etmek ayrı bir şeydir. Fazıl say veya bir başkası Allaha inanmayabilir, cennete vs. inanmayabilir ama asla ve asla alay edemez, dalga geçemez, bunları yapmamalıdır...
  94. redyellow

Amerika'daki Maratonda Patlama

Amerika peşpeşe patlayan bombaların şokunu yaşıyor. ABD Başkanı Barack Obama, Boston’daki patlamaları kimin ve neden gerçekleştirdiğini hala bilmediklerini ama kesinlikle bulacaklarını söylemiş. Evet ırakta da kimyasal silahları bulmuştunuz!!! öyle bulursunuz!!! Bu bombaları yakında bir...
  95. redyellow

İçinde yolcu bulunan otobüse molotof attılar.

Ben "hali hazırda olanı" değil "bana göre olması gerekeni" yazdım.
  96. redyellow

İçinde yolcu bulunan otobüse molotof attılar.

Bunu yapanlar bırakın insan olmayı hayvan bile olamazlar, bunlara hayvan demek hayvanlara hakerettir. yüzlerinde maske olan, ellerinde molotof olanlar için polise vur emri verilmelidir.
  97. redyellow

İnsanlık öldü mü sahiden?!

Osmanlı döneminde HASTA GÖÇMEN KUŞLAR İÇİN VAKIFLAR kuran bir millettik. Şimdi yanıbaşımızda ölen vatandaşımızın yanında balık tutan bir millet olduk! MANEVİYATTAN uzaklaşa uzaklaşa bu hallere geldik, maneviyat düşmanlarına ithaf olunur!
  98. redyellow

Fazıl Say'a 10 ay hapis

Kimsenin ceza almasından memnuniyet duymayız tabiki, ama herkes de inançlara, değerlere,kutsallara saygılı olmayı öğrenmelidir. Hiç kimseyi inanmaya zorlamıyoruz, hiç kimseyi illaki müslüman olacaksın vs.demiyoruz,diyemeyiz de ama dediğim gibi başkaları da inanmasalar bile saygılı olmalılar...
  99. redyellow

Ttnet Ödül Aldı Buyrun Cenaze Namazına

ALTIN KAZIK ödülü olsaydı tam olurdu!!
  100. redyellow

Bayern Münih - Barcelona | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

İnşaallah Bayern kazanır.
  101. redyellow

XP'nin 1 Yıl Ömrü Kaldı

Ben de pc'de xp kullananlardanım, vazgeçemedim, sonlanana kadar devam:)
  102. redyellow

SON HEDİYE.Last Present- His Last Gift / Majimak Seonmul / 2008 / Güney Kore Bugün izledim harika nefis bir duygusal film. Altyazılı. Duygusal filmlerden dramlardan hoşlananlar yanlarına mendillerini alsınlar izlesinler.
  103. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Zaten tutmuyordun ki bırakacaksın, İTELEDİLER mi diyebilen birisi ben galatasarayı tutuyorum diyorsa o zaten dünyanın en yalancı kişilerinden birisidir.
  104. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Fatih hocaya katılmıyorum, AMATÖR demiş, hayır,hakem Galatasaray'ı ince ince ince doğrayan tam bir PROFESYONEL! Galatasaray defansına iki takviye yapıp takımın geri kalanını korumalı. Bu şeklide önümüzdeki sene çok güzel işler yapar bu takım. Hayırlısı olsun ve ülkemizi şu ana kadar gayet...
  105. redyellow

Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

Digitürk ve D-Smart
  106. redyellow

D-smart mı digiturk mü?

İkisinin de canı çıksın!
  107. redyellow

FOG TV Türksat'ta yayında!

Doğu Tv başka bir frekansa mı gitti acaba???
  108. redyellow

Maçları "Rah-e Farda"da (Tanberg Service) şifresiz izleyin! Rah-e Farda Frekans

Frekans yüksek değerde ama yayın yok.
  109. redyellow

Günün Fotoğrafı

110. redyellow

Günün Fotoğrafı

Sen yanlış biliyorsun usta: Yapraklar sararınca "sarı" ve "kırmızı" ortaya çıkar:)
  111. redyellow

Birol Güven'den yeni dizi: Doksanlar (90'lar) | atv

seksenler, doksanlar, yüzler, ikiyüzelliler diye gidecek herhalde:) aslı çıkmadı herhalde haberin, ses yok henüz.
  112. redyellow

Çanakkale Geçilmez! | 18 Mart Çanakkale Zaferi Ve Şehitleri Anma Günü | 98. Yıl

Çanakkale Şehitlerine Şu Boğaz harbi nedir? Var mı ki dünyâda eşi? En kesif orduların yükleniyor dördü beşi. -Tepeden yol bularak geçmek için Marmara'ya- Kaç donanmayla sarılmış ufacık bir karaya. Ne hayâsızca tehaşşüd ki ufuklar kapalı! Nerde-gösterdiği vahşetle 'bu: bir Avrupalı'...
  113. redyellow

Mesut Özil: Ben Kur'an okuyorum, Ronaldo dinliyor!

Ayıp ediyorsunuz, SPOR konusunda bile dine, kurana olan kininizi kusuyorsunuz.
  114. redyellow

İsrail Mescid-i Aksa'da Cuma namazını yasakladı

Bu terör devleti israil ortadoğudan yok olmadıkca bölgeye hatta yeryüzüne rahat yüzü olmayacak herhalde.
  115. redyellow

Mesut Özil: Ben Kur'an okuyorum, Ronaldo dinliyor!

Aferim mesut, özünden uzaklaşmamış demek ki, helal olsun ve Allah kabul etsin. Yolun açık olsun aslanım.
  116. redyellow

Günün Fotoğrafı

Usta olan sensin, ben amatörüm, sen söyleyeceksin:)
  117. redyellow

Türkiye'yi kurtaracak define !

150 milyara yakın para harcıyormuş adam, büyük para... tabi hayal de büyük:)
  118. redyellow

Bursaspor 3-2 Trabzonspor Maçın Özet Görüntüleri | 15 Mart 2013 Cuma

Trabzon için tehlike çanları çalıyor, dikkat etmezlerse şok olabilirler.
  119. redyellow

Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa Maçın Özet Görüntüleri | 16 Mart 2013 Cumartesi

Gs ve FB için güzel sonuç, tebrikler kasımpaşa.
  120. redyellow

Günün Fotoğrafı

121. redyellow

Aynen katılıyorum... Tamamen Amerika propogandası yapılan bir film. Ve bir çok gerçek de saklanıyor, mesela irandaki o elçilik baskını aylarca sürdü ve amerika hiç bir şey yapamadı, rezil oldu, hatta rehineleri kurtarmak için amerika uçak gönderdi irana ama onlarda çölde düştü vs.vs. bunlardan...
  122. redyellow

Konu dışı olacak ama bir şey soracağım, bu 720p, 1080p vs. neyin nesi??? Bu arada ben de indirdim bunu ama 720 p vs. bilmeden rast gele indirdim, bi ara bakmak üzere sıraya koydum:) çok övmüş arkadaş çünkü:)
  123. redyellow

Sürpriz açıklama: İnternet pornosunu yasaklayacağız

İzlanda yetkililerini kutluyorum, çok doğru bir karar.
  124. redyellow

Kameramdan... ordan burdan... ortaya karışık...

Çektiğim fotoğraflardan şöyle bi karışık harmanlama yapayım istedim. Buyrun... ANKARA HACI BAYRAM CAMİİNDEN: SAMSUN ATAKUM SAHİLLERİNDEN: ANKARADAN KIŞ MANZARALARI 2012...
  125. redyellow

http://www.sinemalar.com/film/195248/sag-salim Zaman zaman güldüren bir film olmuş, keşke bir iki yerinde olan küfürler de olmasaydı.
  126. redyellow

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Ellerinize sağlık:)
  127. redyellow

BATE Borisov 0-0 Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 1. Maç

Sorumsuz Meireles. Fener burda rahat geçer bu turu.
  128. redyellow

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bu resmi paylaşabilir misiniz?
  129. redyellow

Muslera'nın yerine o geliyor!

Muslera gitmemeli, ama gidecekse gelecek kaleci ONUR olmalı diye düşünüyorum.
  130. redyellow

Günün Fotoğrafı

131. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar, tüm müslümanların cumalarını tebrik ediyorum, Allah tekrarını nasip eylesin, hayırlara vesile olsun inşaallah.
  132. redyellow

Galatasaray - Manchester United | Şampiyonlar Ligi H Grubu 5. Maç Hangi Kanalda?

Karabük maçından sonra hiç umudum kalmadı.. Ama gene de tabiki başarılar diliyorum. İnşaallah bizi yanıltır aslanlar.
  133. redyellow

My Son / Adeul / Oğlum / 2007 Bir güney kore filmi.
  134. redyellow

Film tavsiyesi

My Son / Adeul / Oğlum / 2007 Bir güney kore filmi.
  135. redyellow

Film tavsiyesi

Wedding Dress / Wedingdeureseu / 2010 / Güney Kore /Az önce izledim, ailece, güzel, duygusal, içinde şiddet olmayan, açık saçıklık olmayan, özellikle ANNE filmleri izlemek isteyenlere ve tabi AĞLAMAK isteyenlere, güzel bir film izlemek isteyenlere tavsiye ediyorum.
  136. redyellow

Manchester United - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi H Grubu 1. Maçı Hangi Kanalda?

Zor maç, defansımız daha tam oturmadı gibi, ama adı üstünde GALATASARAY, ne yapacağı hiç belli olmaz. İnşaallah güzel bir sonuçla döneriz. başarılar aslanlar.
  137. redyellow

Hayırlı Cumalar

Allah’ım; sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip eyle! Vatanımızı, milletimizi, ordumuzu, yurdumuzu, ırzımızı, namusumuzu, yavrularımız her türlü kötülükten, hainlikten, kem gözlerden, şeytanların şerrinden...
  138. redyellow

Hayırlı Cumalar

Cumanız kutlu olsun. İbadetleriniz makbul, dualarınız kabul olsun. Allah tüm müslümanların, mazlumların yar ve yardımcısı olsun. Dualarımla.
  139. redyellow

Günün Fotoğrafı

BABA'ya son dokunuş!
  140. redyellow

Film tavsiyesi

Dram filmlerini çok severim. Bunların türkçe dublajı vs. var mı, bi de bunlar ailece izlenebilir mi? açık saçık vs. sahneleri vs. var mı?
  141. redyellow

On bir ayın sultanı

Doğru, müslümanların imanına zarar vermez, bir tek şeye zarar verir: Bu karikatürü yapanın ve alkışlayanların SEVİYESİNE. Bazı şeylerle alay edilmez, dalga geçilmez, din gibi, anne gibi, aile gibi vs.vs. Alay edilirse dalga geçilirse bunlara zarar verilmiş olmaz, ancak bunu yapanların...
  142. redyellow

Günün Fotoğrafı

Kebabımı Yedim Bekliyorum!
  143. redyellow

Günün Fotoğrafı

144. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

http://www.dailymotion.com/hub/galatasaray#video=xne3bf GS TV canlı yayın, saraçoğluna çıkıldı, kupa alınıyor.
  145. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TG0qglpFafw
  146. redyellow

2011 - 2012 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray!

SARIIIIIII! KIRMIZIIII! ŞAMPİYONNNNNNN! CİM BOM BOM!
  147. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Ben de senin gibi "centilmen" bir kardeşimi canı gönülden tebrik ediyorum, işte bu, sporseverlik bu olmalı. sağol arkadaşım.
  148. redyellow

Şampiyonluğu Kazanamasak Bile 20.45'de Aslanları Alkışlayacak Olan GS'liler Buraya...

Tam tersi bu inancı kaybetmek değil inancın eseridir. Biz bu çocuklara "illaki şampiyon olacaksınız" diye inanmadık, futbol oynuyorlar diye inandık. Ve oynadılar, eğer biz şampiyon olursak hiç kimse çıkıp da Galatasaray bu sene futbol oynamadan, top oynamadan şampiyon oldu diyebilir mi...
  149. redyellow

Fenerbahçe Universal 0 - 3 Galatasaray | Bayanlar Voleybol Teledünya Türkiye Kupası

Maç sırasında sis bombası gibi şeyler atılmış sahaya. Bunu yapan VAHŞİLERİ kınıyorum, hangi takımın taraftarı bilemem ama şunu iyi biliyorum ki bunlar taraftar olmayı bırakın insan bile olamazlar. Polis kameralarla bunları rahatlıkla bulabilir, bulmalı ve HAPİS CEZASI ile cezalandırmalıdır...
  150. redyellow

Şampiyonluğu Kazanamasak Bile 20.45'de Aslanları Alkışlayacak Olan GS'liler Buraya...

Alsak da almasak da kupayı bizim gözümüzde bu aslanlar şampiyondur. Sezon başında yeniden tümüyle yeniden oluşmuş bir ekip, sezon başında bu performansı bekliyor muyduk? Hayır. O zaman yensek de yenilsek de şampiyon olsak da olmasak da BU ASLANLARI ALKIŞLAYALIM. Şampiyon olamazsak puanları...
  151. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

olması gereken bu düşünce olmalı bence sevgili arkadaşım. çünkü biz spor yapıyoruz, savaş yapmıyoruz, savaşda illaki kazanalım ne pahasına olursa olsun karşımızdaki yıkalım düşüncesi olur, sporda ise bu olmamalı. Elimizden geleni yapıyorsak, topcularımız güzel top oynamışlarsa (ki bunu hiç...
  152. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Alsak da almasak da kupayı bizim gözümüzde bu aslanlar şampiyondur. Sezon başında yeniden tümüyle yeniden oluşmuş bir ekip, sezon başında bu performansı bekliyor muyduk? Hayır. Yensek de yenilsek de şampiyon olsak da olmasak da BU ASLANLARI ALKIŞLAYALIM. Şampiyon olamazsak puanları yarıya...
  153. redyellow

Hayırlı Cumalar

154. redyellow

Bu da aynı adamın, izle, niye izlemedim şimdiye kadar diyeceksiniz:)
  155. redyellow

Hayırlı Cumalar

156. redyellow

Hayırlı Cumalar

157. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar, hayırlı sabahlar, hayırlı işler. Dualarınız kabul, ibadetleriniz makbul olsun, kazancınız helalinden ve bol olsun dostlar. Selam ve dualarımla.
  158. redyellow

Hint filmi izlemişseniz yukardakleri beğenmişseniz bunu da beğenirsiniz diye düşünüyorum:
  159. redyellow

Hayırlı Cumalar

160. redyellow

Hayırlı Cumalar

Mübarek cumanızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum.Hayırlı cumalar.
  161. redyellow

Redyellow'un Kamerasından Ankara'dan Kar Manzaraları...

Harika yağdı... bir çok yerde sanırım yarım metreye yakın kar var.
  162. redyellow

Ankarada kar devam ediyor, biz de paylaşıma devam edelim, bugün, taze görüntüler:
  163. redyellow

Akdereye varmadan askerlik şubesinin civarı...
  164. redyellow

Hayırlı Cumalar

165. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

Eklediğiniz siteden bazen açılmıyor, ben de başka bir siteye yükledim müsadenizle, buyrun: Bu arada yayınlanacağına dair kaynağınızı da eklerseniz daha güzel olur diye düşünüyorum.
  166. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

167. redyellow

Film tavsiyesi

Bugün izledim, çok beğendim, harika.. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  168. redyellow

Film tavsiyesi

Sinema tarihinde yer etmiş bir film, arkadaşıma katılıyorum. İzleyen asla pişman olmaz:)
  169. redyellow

Hayırlı Cumalar

Hayırlı cumalar, tüm müslümanlarını cumalarını tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Selam ve dualarımla.
  170. redyellow

--- Mesaj Güncellendi ---
  171. redyellow

Günün Fotoğrafı

Çok güzel paylaşımlar var, paylaşan arkadaşlara teşekkürler. bence evet:)
  172. redyellow

Galatasaray 5-1 KDÇ Karabükspor | Spor Toto Süper Lig 20. Hafta

Medical Park Sağlık Raporu: Milan Baros Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncusu Milan Baros’un maç içinde geçirdiği sakatlık sonucunda zorlanma nedeni ile maç sonunda Medical Park Hastanesi’nde MR’ı çekilmiştir. MR sonucuna göre Milan Baros’un sol iç kasık bölgesi’nde kısmi yırtık...
  173. redyellow

Hayırlı Cumalar

174. redyellow

Film tavsiyesi

Bu ikinci filmi nerde bulabiliriz? diğerini buldum ama bu yok.
  175. redyellow

Hayırlı Cumalar

176. redyellow

Hayırlı Cumalar

177. redyellow

Dedim...Dedi ki..!!

Buyrun bu da tümü bir arada tek parça halinde: Not: Metinler alıntıdır.
  178. redyellow

Film tavsiyesi

Bu tavsiyeyi dikkate alın derim, nefis bir film. 3idiots-3 aptal seyredin...
  179. redyellow

Hayırlı Cumalar

180. redyellow

Hayırlı Cumalar

181. redyellow

Daha önce yazdım mı hatırlayamadım, tekrar da olsa değer diye düşündüğüm bir film: BLACK... İzlemenizi tavsiye ediyorum, çok beğendiğim bir film.
  182. redyellow

Trabzonspor - CSKA Moskova maçı hangi kanalda? Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Maç

İnşaallah güzel bir oyunla güzel bir skor elde eder trabzonspor, başarılar.
  183. redyellow

Hayırlı Cumalar

Bugün CUMA, bu mübarek günde hem şehitlerimizi hem şu an bu hainlere karşı mücadele eden mehmetciklerimizi, polisimizi dualardan unutmayalım. Hayırlı cumalar.
  184. redyellow

Hayırlı Cumalar

185. redyellow

Almanya: 3 - Belçika: 1

Ayaklarınıza sağlık:)
  186. redyellow

Trabzon 0-1 istanbul bşb

belediye müthiş... belediye çalışıyor. geçen hata bizim gsyi bu hafta tsyi yendi, bravo... tebrik ediyorum.
  187. redyellow

Gaziantepspor - Fenerbahçe - Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Sen fenerlisin ben gsliyim ama ben senden daha iyi takip ediyorum feneri:) bence yuhaladılar, trübün yuhaladı, sanıyorum bir avrupa maçı sonrasıydı, aziz yıldırım maçtaydı ayağa kalktı ayakta alkışladı aleksi ve sahip çıktı. ciixxx arkadaş da yazmış, aynen öyle oldu. Hatta eğer yanılmıyorsam...
  188. redyellow

Alamazsınız hocam alamazsınız... böylesi ayda yılda bi düşer. eğri oturalım doğru konuşalım son yıllarda fenere en çok katkı sağlayan adam bu. Bi denk geldi işte, parayla bulunmaz bunlar. Bizim hagi gibi:) düşeş gelecek:) Ya bi ara kovacaktınız, trübünler yuhladıydı vs. yanlış hatırlamıyorum...
  189. redyellow

birileri versin o parayı da kurtulalım:)
  190. redyellow

Alex önderliğinde rekora... Gaziantepspor 1 - 3 Fenerbahçe

Ya arkadaş şu aleksi yurtdışından vs. alacak bir takım yok mu yahu? alsalar da kurtulsak:) Gıcık oluyorum bu adama ya, lugano, santos kalsaydı da bu gitseydi:)
  191. redyellow

Ya arkadaş şu aleksi yurtdışından vs. alacak bir takım yok mu yahu? alsalar da kurtulsak:)
  192. redyellow

Bugün izledim, pek beğenmedim...
  193. redyellow

Türkiye Ucuz Görüşmede İlk 3'te!

Kesinlikle yalan!
  194. redyellow

SDN Galatasaray Kulübü

SARI KIRMIZI olsun... ciğerimi yesin:)
  195. redyellow

Film YouTube'da izlenir!

Teşekkürler, özür dilemek bir erdemdir. Konuyu uzatmak istemiyorum. Hoşçakal.
  196. redyellow

Hayırlı Cumalar

Tüm müslümanlara: Hayırlı cumalar... Hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun.
  197. redyellow

Film YouTube'da izlenir!

ya arkadaşım çok gereksiz uzatıyorsun. ben bir yazı yazdım, ironi vardı, kinaye vardı, bir takım gerçekler de vardı ve geneldi ama sen geldin bana saldırdın, hırsız dedin. Şimdi de beni tanımıyorsun vs. diyorsun. :) sen beni tanıyorsun tabi, hatta seninle asker arkadaşıyız biz:) Sırf laf...
  198. redyellow

Film YouTube'da izlenir!

benim yazım GENELDİR... KİNAYE vardır, tabi anlamak isteyene! Bu arada sen hayatında internetten ÜCRETSİZ bir kere bile mp3 indirmemişsindir!!! film seyretmemişsindir!!!! HIRSIZLIK yapmazsın sen!
  199. redyellow

Film YouTube'da izlenir!

ücretli ise bize ters:) zırnık işlemez, her yer beleş dolu iken tutup para verilir mi? :)
  200. redyellow

Rapidshare ve Fileserve Kapanmış

ya arkadaşlar daha önce de yazdım ama hala kapandı diye yazılıyor... bu iki sitede açık şu an, çalışıyor. haberiniz olsun. hemde rapid o kod uygulaması vs. de yapmıyor.
  201. redyellow

Riera Galatasaray'da

Tanımıyorum, bilgim yok oyuncu hakkında.. GS'ye hayırlı olsun... İnşaallah katkısı çok olur.
  202. redyellow

Kulüpler- Fb Kume Dusurulmesın / GS- Biz Buna Karşıyız.. !

Kimden gelirse gelsin küme düşürülme kalksın talebi yanlıştır. Kim ne yapmışsa karşılığını bulmalıdır, yoksa adaletsizlik olur ve herkes aynı suçu ben de işleyim beni de affedin der.
  203. redyellow

Domates savaşçıları taaruzda

afrikada insanlar açlıktan ölüyor bu terbiyesizler nimetleri perişan ediyorlar, böyle oyun olmaz, böyle etkinlik vs. olmaz,şiddetle kınıyorum.
  204. redyellow

FIFA 11 Online Oynamak! Gameranger

bu programla sadece fifa2011 mi online oynanıyor başka oyunlar da oynanabilir im? ilk resimde mesela call off doty gördüm ben o veya başka oyunlar online oynanabilir mi?
  205. redyellow

Hayırlı Cumalar

206. redyellow

Şike Operasyonu - Futbolun çok önemli isimleri tutuklandı!

Gs başkanı "liglerin ertelenmesi dahil gerekli tedbirler bir an önce alınmalı" dediği için federasyon tarafından saldırıya uğramıştı. Ne oldu şimdi? Bir şey söylenince hemen tepki göstereceğinize oturup adam gibi düşünseniz de sonra konuşsanız ve böyle zor durumlara düşmeseniz olmaz mı sayın...
  207. redyellow

Hayırlı Cumalar

208. redyellow

Yukarda yazmıştım, tekrar etmekde fayda var. Gs başkanının sözlerinden: "tff başkanı hiç bir şey yokmuş gibi davranıyor" "kararın verilmesi için gerekli bilgi ve delillerin Federasyonumuza ivedilikle iletilerek sürecin hızlandırılması" "bu olay türk futboluna zarar vermiştir" "bir an önce...
  209. redyellow

Gs başkanı kötü bir şey mi söyledi ki bu federasyon, cavcav vs. tepki gösteriyor, niye gocundular anlamak mümkün değil. Gs başkanı "bu olay türk futbolunu yaralamıştır, zarar vermektedir, bir an önce gerekli tedbirler alınmalıdır, gerekirse lig bir müddet ertelenmelidir" diyor, bu sözlerin...
  210. redyellow

Google Yeniçağ gazetesini banladı!

şimdi haberi okuyunca google girdim yeniçağ yazdım çıkan linke tıkladım normal olarak açılıyor, herhangi bir durum görünmüyor bende. Sanırım reklam amaçlı bir haber bu. Malum reklamın kötüsü olmaz.
  211. redyellow

National Geographic Günün Fotoğrafı

Çok teşekkürler, güzel bir paylaşım.
  212. redyellow

"Amca rahatsız mı oldun?"

bunu adam yerine, sanatçı yerine koyup oraya gidende suç.
  213. redyellow

Hayırlı Cumalar

214. redyellow

Bikini ile futbol maçı yapacaklar!

Kadını meta olarak gören, kadını rant kaynağı olarak gören zihniyetin eseri. Yazılar olsun.
  215. redyellow

Kabe'nin içi gül suyu ile yıkandı

şimdi orda olmak vardı... ne hoş olurdu. İnşaallah gitmek isteyen tüm müslümanlara nasip olur.
  216. redyellow

Ankaraspor kurtuldu!

şimdi bu af, geri adım atma işi daha önce yaptıkları küme düşürme işinin yanlışlığını itiraf değil mi? ben tam anlayamadım bu işi. Kulübü küme düşürüyorlar, lisansını iptal ediyorlar, sonra geri adım atıyorlar ama bir alt ligden başlatıyorlar. Ankaraspor kendi küme düşmedi ki küme düşürüldü...
  217. redyellow

Ankaraspor kurtuldu!

süper ligde olması gerekmezmiydi? niye bank asya 1.lig acaba?
  218. redyellow

Atletico'dan Galatasaray'a Ücretsiz Ders!

abuk subuk bir haber, dikkate almaya değmez, gülün geçin:)
  219. redyellow

Umut Bulut Toulouse'da!

Hayırlı olsun, inşaallah orada çok başarılı olur.
  220. redyellow

Hayırlı Cumalar

221. redyellow

Muhteşem Yüzyıl TNT'de!

Nereye giderse gitsin, nasılsa izlemiyorum.
  222. redyellow

Hangi indirme yöneticisini kullanıyorsunuz?

idm ve jdownloanderi kullanıyorum.
  223. redyellow

Hamd olsun bu günleri de gördük

espri hoş olmuş ama ben bunun bir propoganda, siyaset olduğunu düşünüyorum, hanımefendinin öyle mağdur bir görüntüsü yok.
  224. redyellow

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

225. redyellow

Canlı Fotoğraf

çok güzel gerçekten, teşekkürler.
  226. redyellow

İstanbul Turu..

evet güzel kareler, tebrik ve teşekkürlerimle. bir daha ki fotoğraflarda o kenardaki kıvrınma işini yapmadan bi dene, bence böyle daha iyi olur.
  227. redyellow

Galatasaray Banvit'i farklı geçti!

Edirne takımından kaçarken banvite tutulmuşuz:)
  228. redyellow

Rapidshare ve Fileserve Yasaklandı mı?

evet yasaklanmış her ikisi de.. mhpnin avukatlarının başvurusu üzerine mahkeme böyle bir karar vermiş. (ama internette yasak sökmez, bu dns olayıyla yasaklanan siteler bir şekilde açılıyor)
  229. redyellow

Yasaklardan, Rapidsharede nasibini aldı

Bu site mhpnin başvurusu üzerine kapatılmış arkadaşlar.
  230. redyellow

nasıl oluyor bu? bazılarında açık bazılarında kapalı olabilir mi? dns hikayelerinden mi acaba?
  231. redyellow

Mustafa Pektemek Beşiktaş'ta!

ŞİRKET konumunda olanların, borsada hissesi vs. olanların böyle bir mecburiyeti varmış.
  232. redyellow

tıkladım pat diye açıldı, ne yasağı?
  233. redyellow

Rapidshare ve Fileserve Kapanmış

tıkladım her ikisi de normal olarak açılıyor.
  234. redyellow

Hayırlı Cumalar

Cumanız hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun. Allah ibadetlerinizi kabul ve makbul eylesin.
  235. redyellow

Trabzonspor 1-0 Bursaspor - Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

anlaşmalı olduğundandır:) bursa yattı vs. diyenlerin girayın çıkardığı o pozisyonu incelemelerini tavsiye ederim.
  236. redyellow

Pirana balığının diş testi, müthiş!!

http://www.youtube.com/watch?v=4-Ld6a4clrM Bunlarla dolu bir yere girerseniz siz de bu kuş gibi olursunuz:)
  237. redyellow

iyi bağ budatılır bunlara:)
  238. redyellow

Beşiktaş 2-2 Gençlerbirliği - Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

beşiktaş bu sene bizimle yarışıyor kötülükte:)
  239. redyellow

http://www.youtube.com/watch?v=JqzSOazvRcI İzlerken bile korkutucu, bi de bunların olduğu suya düştüğünüzü düşünün:)
  240. redyellow

Hayırlı Cumalar

241. redyellow

2011 Hac kayıtları başlıyor!!

http://www.diyanethaberler.com/haber/2011-hac-kayitlari-basliyor-2335.html Hacca gitmek isteyenlere duyurulur, Allah hayırlı eylesin.
  242. redyellow

Hayırlı Cumalar

Mart-2011-Ankara
  243. redyellow

Abdurrahim Albayrak Çıldırdı!

Albayrak haklı.
  244. redyellow

İlk Flash Oyunum: Kelime Oyunu

ne zaman oynamaya başlıyoruz?
  245. redyellow

33 Yıllık Aşkımdan Kurtuldum

Tebrik ederim, aman hay, bitane içeyim bi şey olmaz felan demeyin, tekrar başlarsınız sonra. Tekrar tebrik ediyorum, darısı tüm tiryakilerin başına diyelim.
  246. redyellow

Kazım golden sonra F.Bahçe kulübesine gitti!

çok gereksiz, lüzumsuz bir hareket, ne gerek var böyle şeylere?
  247. redyellow

Başkanlardan tarihi karar: Rakip taraftarlar maça gitmeyecek!

İyi olmuş.
  248. redyellow

Volkan: F.Bahçe'nin büyüklüğü...

neyse boşver, galip haklıdır:)
  249. redyellow

iki maçtır yaptığı (ankaragücü-fener) akılsız oyuncu değişiklikleriyle attırdı olabilir mi? :)
  250. redyellow

Yatın kalkın hagiye dua edin, gerisi hikaye:)
  251. redyellow

Hagi: Oyuncularımın emeğine yazık!

Yazık tabi, ama bu yazığı yapan sensin hagi. Hem geçen hafta ankaragücü maçında hem bu maçta yaptığın değişikliklerle takımı bozdun, tam olarak katlettin. Oyunculuğuna eyvallah kimsenin sözü olamaz, ama teknik direktör değilsin, git artık, yolun açık olsun.
  252. redyellow

Galatasaray 1-2 Fenerbahçe - Spor Toto Süper Lig 26. Hafta

Gözün kör olmasın yönetim emi, schusterin ucağına şu hagiyi de koyup gönderemediniz ya:) Hagi karışmasaydı fenerin işi çok zordu. hayırlısı, bu sene dükkan kapalı, gs kepenk indirdi:)
  253. redyellow

Arda: Allah istemiyor herhalde! Arda Galatasaray'dan ayrılıyor mu?

Aynen geçen haftaki gibi. Hagi tam anlamıyla takımı katlediyor, pinoyu oyuna sokmuyor, gelin bizi yenin diyordu ve yendiler.
  254. redyellow

Hayırlı Cumalar

255. redyellow

Barış Özbek Galatasaray'dan ayrılıyor!

Yolu açık olsun.
  256. redyellow

Beşiktaş'ın teknik direktör adayları

Yapma hocam, lucescu o konuşmalarının tümünde haklıydı, son zamanlarda beşiktaş yöneticilerinin hakemler hakkındaki konuşmaları lucescunun konuşmasından daha mı yumuşaktı? Hem gs hem bjk lucescu konusunda yanlış yaptılar, bun kabul edelim, basit veya değil ama yanlış yaptık.
  257. redyellow

Pitonu parkta gezdirince...

Verecen sopayı:)
  258. redyellow

Beşiktaş'ın teknik direktör adayları

Lucescu gelmez diye düşünüyorum, adam orada harika işler yapıyor niye bırakıp gelsin ki? Gelirse de sene sonunda kovarız nasılsa:) Adam hem gsyi hem bjkyi şampiyon yaptığı halde kovuldu. Yazıklar olsun hem gsye hem bjkye.
  259. redyellow

Tek başına bir takım! 77 sayı attı!

Bir tek kişi 77 sayı atarken yanındaki diğer oyuncular ne yapıyorlardı çok merak ettim:)
  260. redyellow

Internet Explorer 9 İndir

xpde çalışmıyormuş öyle mi?
  261. redyellow

Ölüm, kamil mümine bayramdır!

Allah razı olsun bu güzel paylaşım için. Nihat Hatipoğlu hocamıza da teşekkür ediyorum, bu vesile ile medinede cenaze namazında bulunma şerefine erişdiğim babası Haydar Hatipoğlu hocamıza ve yine cenaze namazında bulunma şerefine eriştiğim Necmettin Erbakan hocamıza rahmetler diliyorum...
  262. redyellow

Ankara'ya Yine Kar Yağdı...Kendi kameramdan Ankarada kış

Samsung ES55 marka bir makinem var amatörce onunla çekiyorum.
  263. redyellow

"İmza"yı eleştiriyorsunuz sanıyorum, aslında hiç atmazdım, bugün nerden aklıma geldiyse yapayım dedim, onu da berbat ettik demek ki:) İmzayı daha küçük mü tavsiye edersiniz?
  264. redyellow

Evet çok şükür Ankara'ya yine kar yağıyor, bereket yağıyor. Ben de acizane bu Ankara'nın karlı görüntüsüne yeniden fotoğrafladım. Sizlerle paylaşmak istedim. Buyrunuz. Mahalle Camimizden Ankara'nın Kış Görüntüsü: Ve diğer görüntüler...
  265. redyellow

İsrail kardeşsiz kalacak

Bin beter olsun israil ve yandaşları.
  266. redyellow

Kırım Müftülüğü vahhabiliğe savaş açtı

Kırım müftülüğünü tebrik ederim.
  267. redyellow

Ankara'da feci kaza: 11 ölü!

Allah korusun, çok feci. Allah rahmet eylesin.
  268. redyellow

Galatasaray'dan Beşiktaş'a olumsuz yanıt!

Normal cevap; tepki göstermeye gerek yok. Olimpiyat stadı var gayet güzel, galatasaray bir sezon orda oynadı, beşiktaş da orada oynamalı. Hem o dönem galatasarayın orada neler çektiğini de gözleriyle görmüş olurlar:)
  269. redyellow

Beşiktaş yeni sezonda maçlarını nerede oynamalı?

Olimpiyat stadı ne güne duruyor? Gs bir sezon geçirdi orda. BJK de oynamalı.
  270. redyellow

Bursaspor - Galatasaray / Spor Toto Süper Lig 19. Hafta

1- Bursanın attığı ilk gol kesin ofsayt, ayrıca el de var gibi. 2- Biz türk kalecilere fırsat verilsin, ufukta, aykutta direnilsin dedikce bunlar ısrarla yok canım ne gerek var, bizim popomuza birer tekme atın demeye getiriyorlar. 3- Yenilmemize rağmen üzülmediğim bir maç, yenseydik herhalde...
  271. redyellow

Hayırlı Cumalar

272. redyellow

Ersan Sezonu Kapattı !

Ersana geçmiş olsun, yazık oldu çoçuğa.
  273. redyellow

Fenerbahçe 2-1 Gençlerbirliği - Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 4. Maç

3 tane sarılacivertli takımın olduğu grupdan iki tane sarılacivertli takım, hem de çıkar denilen takımlar elendi, çıkamaz denilen sarı lacivertil takım (buca) çıktı. İlginç bir durum.
  274. redyellow

Fenerbahçe Ülker NTV'de sahne alıyor

Fener kazandı maçı 75-73. Son atakta valencia kaçırdı. Son anlarda baya riske soktu fener ama sonuçta aldı. İki de iki.
  275. redyellow

Hakan Şükür sahalara mı dönüyor?

Hakanın döneceğini sanmam, ama dönerse son yarım saat oynayacağına ve bir çok adı forvet olan topcudan daha faydalı olacağına inanıyorum.
  276. redyellow

Polisler askerlik yapmayacak!

İster de olabilir mi? her önüne geleni almıyorlar ki bir sürü şartı şurtu var. Benim yeğen gözlükten dolayı kazanamadı:)
  277. redyellow

Google Chrome İçin Yararlı 10 Eklenti

çok güzel eklentiler, çok teşekkürler arkadaşlar, sağolun.
  278. redyellow

Nuşirevan'ın Adaleti...

Nuşirevan 49 sene Sasani devletinin başında bulunmuş, hükümdarlığında hiç kimsenin zulmen ve cebren bir şeyini almamıştır. Adaletiyle ve doğruluğuyla meşhur olmuştur. Nuşirevan müslüman değildi. Peygamber Efendimiz’in, müslüman olmadan ölmesine üzüldüğü bir kimseydi. Adaletiyle şöhret...
  279. redyellow

Ttnet web açılmıyor

Bende de açılıyor, ayrı bu sitenin bir yasağının vs. olduğunu düşünmüyorum, bu sebeple dns ayarına felan da gerek olmamalı.
  280. redyellow

Polisler askerlik yapmayacak!

Doğru bir karar. Polis de asker de aynı görevi yapıyor, olumlu buluyorum. Ayrıca sayın ethernetin yazdığı gibi askerlik süresi çok uzun, bu sürenin makul bir süreye indirilmesi gerekir. Bir ara konuşuldu ama sonradan unutuldu, sanıyorum askeriye kısaltılmasını istimeyor gibi geliyor bana...
  281. redyellow

Son gecem son mesajım

Eğer gerçekten yazmışsan, şaka felan değilse aman ha derim. İntihar hiç bir zaman çözüm değildir. Sıkıntın nedir bilemiyorum ama hiç bir sıkıntının alternatifi intihar, ölüm olamaz. Hele hele inanan bir insan isen inanç olarak da bunu düşünmemen lazım, hem ahiretini hem dünyanı...
  282. redyellow

Son gecem son mesajım

Ne kadar yazık, dünyanı da mahvettin ahiretini de mahvettin be arkadaş, değer mi? Sevmiş de kız cevap vermemiş, vermemişse vermemiş, dünyanın sonu mu? Her olumsuzluk karşısında hayatımıza son mu vereceğiz? Hayır. Sabretmek diye bir şey var. Sabret... belki çok daha iyi bir sevgili...
  283. redyellow

Fizy.com'a Alternatif Siteler

www.dinlea.com http://mp3skull.com/
  284. redyellow

Günlük Gazetelerin 1.Sayfaları (Her gün otomatik yenilenir)

Bir yeni gazete daha eklenmiş,onu da paylaşayım sizlerle.
  285. redyellow

TTNET Aboneliği nasıl iptal edilir?

Çok teşekkürler.
  286. redyellow

6 dakikada kendi kalesine 2 gol attı!

İnşaallah fener transfer eder:)
  287. redyellow

En popüler ilk 5 siteniz

www.habervaktim.com www.haber7.com www.turkforum.net www.webaslan.com
  288. redyellow

Mustafa Yıldızdoğan - Ya Sen Gel

Çok güzel bir ses, teşekkürler arkadaşım.
  289. redyellow

Nikah-12-13-14-Üç Defa Boşanan Kadına Dönme Yolu-Sahih Bir Evliliğin Sonuçları-farzmı

Allah razı olsun, çok istismar edilen bu konuyu güzel açıklamışsınız. Bazıları bu konuyu çok istismar ediyorlar, anlaşmalı (süreli) evliliği, hülleyi islami sanıyorlar, halbuki anlaşmalı yani süreli nikah yoktur islamda.
  290. redyellow

Uygur Türkleri, ABD'yi ayağa kaldırdı

Uygur türklerine yıllardır çinin baskısı devam ediyor. Uygurları tüm dünya görmeli ve sahip çıkmalıdır. Tabi ilk önce de türkiyenin bunu yapması lazım ama nedense bu konuda türkiye çok duyarsız.
  291. redyellow

Böyle inşaat görmediniz!.

Hayret ya... kürekle birlikte fırlatıyor yukarı ve dağılmadan varıyor oraya harç:) ilginç.
  292. redyellow

Başörtüsünden sonra sakal ayrımcılığı

Her türlü dayatmaya, zorbalığa hayır. İnsanların kılık kıyafetlerine müdahele etmek yanlıştır, ayıptır.
  293. redyellow

TTNET Aboneliği nasıl iptal edilir?

Arkadaşlar ttnet aboneliğini iptal ettirip (son zamlardan sonra öyle icap ediyor) uydunete geçmek istiyorum. Aboneliği internet üzerinden veya telefonla iptal ettirebilir miyim? uydunete telefonla veya net üzerinden abone olunabiliyormuş bunu öğrendim ama ttnetin iptal konusunu tam...