Arama sonuçlarınız

1. X

Huawei Pra-Lx1 P9 Lite Emui Ekranında Kaldı.

Öncelikle selamlar iyi akşamlar. Sorunum şu ki cihaz üzerinde herhangi bir yazılımsal oynama olmadan cihaz bu ekrana girmiş ve çıkış yapılamıyor. Fotoğraftaki ilk seçenek üzerinden güncel yazılımı internet üzerinden indirmeyi birçok kez denesem de güncelleme başarılı dedikten sonra kendini...
  2. X

Bilgisayarı yeniden başlatınca(istenmeyen) bios güncellemesi

Öncelikle selamlar (Dizüstü) Sorunum şöyle ki bilgisayara yeniden başlat komutunu verdiğim zaman biosun kendi kendini stabil olmayan yeni sürümüne güncellemesi.Normal bir şekilde kapatıp açınca sıkıntı olmuyor. Bir süre önce yeni versiyonu yükleyip performans düşüşü olduğundan eski sürüme...
  3. X

Ps4Slim Fps vs Pro Fps

Hocam yakında ps5 çıkacak bence büyük bir yatırıma gerek yok ancak slim sahibi olarak söyleyebilirim ki bazı AAA oyunlarda özellikle biraz ısındıktan sonra kasmalar açıkça hissediliyor
  4. X

2500 TL bütçem var p30 lite ı düşünüyorum

Genel olarak lite adı altındaki telefonlar alınmaz
  5. X

Sd Kart Problemi

Yanlış yönlendirmek niyetinde değilim ama aynı olayı yaşadım ve sonuç sd kart meftah oldu, kart Samsung 32gb Evo idi
  6. X

Yarı brick telefon

Denemediyseniz bataryayı çıkarıp takmak işe yarayabilir.Duzelmediyse Stock rom flashlamanız halinde büyük ihtimalle düzelecektir.
  7. X

Bios'u güncellendikten sonra performans düşüşü

Evet sorunum 301 versiyonunu yüklemem ile halloldu;hatta daha iyi bile oldu diyebilirim,yardımcı olan herkese teşekkürler.
  8. X

Ben de aynısını düşünüyorum ama eski sürümü tam olarak bilmiyorum bu bilgiye kayıtlardan vb nereden ulaşabilirim
  9. X

Sadece güncellemeden önce monitör için hz aşırtması yapmıştım ama performansa bir etkisi olmamıştı şuan eski haline getirdim ama bir değişiklik yaratmadı
  10. X

Asus N580GD olarak geçiyor ana sitesinde 1591115893 Dizüstü kullanıyorum sanırım bu ayarlar mevcut değil
  11. X

Evet dizüstü bilgisayar kullanıyorum
  12. X

Mikrofonu algılamadığı için yapmıştım da sorunu başka yolla hallettim geri alabilsem belki düzelir diye düşünüyorum ama eski sürümü bilmiyorum
  13. X

Öncelikle selamlar,sorunum şu ki bios'u guncelledikten sonra oyunlarda neredeyse %50 ye kadar performans düştü; 120 130 fps aldığım oyunda 70 80 fps'e kadar düştü ayrıca sık olarak drop yiyorum,bunu nasıl düzeltebilirim?Ayrıca eski sürümü yüklemeyi düşündüm ama bir önceki sürümü bilmiyorum bunu...
  14. X

Foldermount sorunu

Telefon soft yada hard brick oldu açiliş ekraninda acilmiyor:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(napicam ben ya
  15. X

Foldermount sorunu

Ne yapmam gerek
  16. X

Foldermount sorunu

17. X

Foldermount sorunu

ben kingroot ile root attığım icin super su yok kingo root ile root aticam ama brick olmasindan korkuyorum yoksa telefon Lolipop olmasındanmi kaynakli?(sadece foldermount çalışmıyor)